Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

karolinka2
2. aug 2009

Ahoj ale zijete v Irsku ci v Severnom Irsku,lebo tu v Belfaste su chlapci co robia prepravy za 3 lybry od kila a su velmi spolahlivy zatial vsetko v poriadku dorucili.Ale dobre vediet ze to robite aj vy.

etuska
3. aug 2009

ahojte kocky,
ako sa mate?
posledne dni som akosi MK nestihala,tak absolutne nie som v obraze,ale hadam dnes vecer nezaspim a mrknem do temy 🙂
pekny dnicek 😵

karolinka2
4. aug 2009

Ahojte nejako nam to tu stoji.
My sme nedavno dosli z plavarne a mala uz aj hned zaspala,maly bazen bol zatvoreny lebo tam mali deti kurz a moja karolinka len do maleho ale nakoniec sa vysalila aj vo velkom bazene,len tam nemali smykalku tak jej to velmi nerezalo.
Dnes som bola odniest aplikacny do starobinca potrebuju na nocne na 12 az 24 hodin tyzdenne tak som zvedava.
Baby ozvite sa co mate noveho.
Pekny den. 🙂

etuska
4. aug 2009

ahoj Mati,
ja len na chvilku,akosi nestiham-stale je u nasich co robit.Doobedu som bola v meste vybavit nejake veci,potom som plela v zahrade a pod.
Mam akusi blbu naladu,ale to bude tym,ze teraz viac vnimam problemy,ktore maju moji blizki a rodina 😒
Hadam pridem do vecera na lepsie myslienky 😔

karolinka2
4. aug 2009

Erika isla si na dovolenku sa zrelaxovat tak ssa z nej tes.ja viem ze ked su nejake problemy v rodine tak cloveka to trapi,ale urcite to bude v poriadku.

etuska
4. aug 2009

Mati-aj ja si vravim,len ked je clovek v zahranici tak to vnima inac ako ked je na Slovensku 😔 ale snazim sa nad to trochu povzniest,lebo nie je v mojich silach nieco na tom menit 😔

eviska83
5. aug 2009

Ahojte,
tak ja sa uz hlasim . Narychlo som si vas precitala-
Jarka vy sa musime vystahovat? alebo chcete?
Erika - presne tak - nad vecami ktore nemozes zmenit sa treba povzniest
Adi - ako v novej robote?
Mati- karolinka je sikovnica 🙂 🙂 🙂
Zuzi- urobila si si radost?
baby nieco mi uslo? preco kacelmkalm napisala prijemne tehulkovanie??????
V novom (teda starsom) sa nam zatial velmi paci- postupne sa zabyvavame -mame plne ruky prace 🙂 🙂
drobci pocuvaju- SU UZASNIIIIIIII 🙂 🙂 🙂

jarka28
5. aug 2009

Ahojte...Evi super ze drobce posluchaju.......my sme sa nemuseli vystahovat ale chceli....mali sme aj dom ale nakoniec z toho zislo a tak hladame...dnes sme videli 2 zajtra zasa 2 tak uvidime....nestiham sem ani chodit a citat......zdravim vas.....

karolinka2
5. aug 2009

Ahojte.
Evi super ze uz si opat medzi nami uz si nam chybala.Takze sa tesite z drobcov.
Jarka drzime palce aby ste uz cim skor nasli dom.
Baby poradte prosim,zacala som robit po veceroch ale karolinka tatikovi velmi place,ved rok som robila po veceroch a este ma odprevadzala nech uz idem prec a zrazu toto,vcera tak kvicala ze uz s nou nevedel rady a musela som prist pre nu a zobrat ju so sebou.ja viem ze je stale so mnou,ale ved ona sa vie tak s tatikom salit hrat ja nechapem co to je a to si stale hladam nejake roboty.dakujem

z.g.
6. aug 2009

ahojte, veru smet u trochu zaspali, ja viac teraz chodím na facebook, zo začiatku sa mi to zdalo nudné, ale teraz som skôr tam...

evička, neurobila som si ešte radosť, iba takú maličkú /spodné prádlo, letné pyžamko, tričko v Marks and Spencer/, s malými sa nedá nakupovať, tak počkám na budúci týždeń, bude u nás sestra, tak si odskočím... 😎

máme sa inka teplo až horúco-to skôr, včera a predvčerom to bolo "maso", 39 st.C, to išil z vonku teplý fén miesto vzduchu,
tak uvidíme, ako dnes, ale má sa nasledujúce dni trochu ochladiť na nejakých 35 st.C 😵 😵 😵...to sa už dá v podode... 😎 😎 😎
sestra so švagrom sú teraz tu na cypre- ale na hoteli pri mori, budúci týždeň ešte budú u nás, potom zase prijde svorka, tak máme spoločnosť...

tak evička, nech ste spokojní na novom,

jarka, tak nech niečo pekné už zoženiete...

maťka, neviem, som zvedavá , ako to my budemem zvládať, keď malá nastúpi do škôlky, jednoducho asi vyčkať, kým si zvyknú...a skús jej trebárs sľúbiť lízatko, alebo čo má rada, že jej prinesieš z práce...u nás to zaberá, keď chcem ísť na chvľku niekam...tuež jej voĺakedy nevadilo, že ide preč, potom zase áno...sai to sú také prechodné obodbia...

erika, tiež to poznám, keď som v zahraniční, tak ma netrápia nejaok "slovenské" problémy, ale keď prijdem naspäť, tak som "zase v tom"...dúfam len , že to nie závažnejši zdravotné problémy, ostatné je vlastne jedno...užite si ešte leto na slovensku...

maťka, tak nech ti to vyje s tým starobincom...

aďka, ako si to vyriešila s tou robotou? ak sa má tá dotyčná naozaj vrátiť za 2
mesiace, tak je to na pováženie...

tak peknáý dník, ja ani teraz veľmi nevarím, nechutí nám, len hodím chlieb do vajíčka, aby so sportebovala jedno aj druhé...papa

z.g.
6. aug 2009

bóže, to som teda narobila chýb...snáď sa dá porozumieť... 😵 😵 😵

etuska
7. aug 2009

ahojte zienky,
ako ste sa dnes mali?
Idem ulozit Misku spat a vecer dokvitnem 🙂

karolinka2
7. aug 2009

Ahojte.
My dnes klasika,rano sme boli na nakup v tescu a lidli.Vecer upratovat v tatikovej robote.
Ozaj z tych mojich robot zrejme nic lebo sa mi nikto zatial neozval.skoda.
Zajtra ideme po svokru este tu bude do utorka a v utorok leti domov. 😉
Pekny vikend vsetkym. 🙂

eviska83
7. aug 2009

Ahojte
My tiez nic noveho- Adam zacina kusat ako pes 😠 asi sa mu tlacia zuuubky- to bude veselo 😖
Martinka- ved mozno sa este ozvu ,ced vies ze tu maju stale na vsetko cas 🙂
Aj ja prajem pekny vikend.

etuska
7. aug 2009

my sme sa opat stretli s malymi slovenskymi kamaratmi,tak saMiska vyhrala 🙂

karolinka2
9. aug 2009

Ahojte.
Ako sa mate vsetky?karolinka mi uz spinka vcera isla spat o polnoci a rano o siedmej uz bola hore,dnes este varila svokra tak mam pokoj a idem si trocha zdriemnut s malou.
Jarka ako s domom?
Adi a ty s robotou?
Evi aj Karolinka ma obdobie ked kuse ale neskutocne.....neviem ake zubky jej este by mohli ist mne sa zda ze uz ma vsetky co maju mat deti kolko vlastne maju mat zubkov 3 rocne deti.
Zuzka ako sa mate na Cypre?
Erika sa ma urcite super ved ako inac moze byt na dovolenke doma kazdy vas rozmaznava.... 😀
Pekny den vsetkym. 🙂

z.g.
9. aug 2009

ahojte, my sme boli včera na celodennom výlete za sestrou pri mori, na pláži doobeda aj poobede, cez obed sme si skočili len ja a tatík do reštiky, júj, aká vzácnosť pre nás 😉
takže dnes len tak leňošíme...ani okom sa mi nechce ponhúť... 😀 😀 😀

už to vyzerá na dlhodobejšie ochladenie tozn. len do 35 st.C ....klopklopklop, nechcem to ale zakríknuť, už by teplejšie ani nemuselo byť, toto je také maximum pre mňa...v noci sa dokonca prikrývame, takže je to už prijateľné... 😀 😀 😀

2,5-ročné deti by mali mať prerezané všetky mliečne zúbky...teda 20 zúbkov...

nawal
9. aug 2009

caute, my sme si dnes spravili vyletik do toho marketu za antrimom Nutts Corner. Kupila som len Lili paplonik .
teraz ked sa poobede zobudila mala 38,7C dufam, ze su to len zubky a nic vazneho. 🙂

karolinka2
9. aug 2009

Nawal tak nech ssa dcerka rychlo uzdravi.My sme uz davno neboli na nutts corneri nejako tam nic nemaju preedtym to bolo lepsie.
Zuzka ako vam zavidim tie tepla co mate tu dnes bolo prijemne ale tak pod mrakom no a vecer sprchol jemny dazdik.

ryba74
9. aug 2009

Ahojte baby!
Ani nemam akosi v poslednu dobu cas pisat-len si vas precitam a vypinam pocitac.
Uz tyzden pracujem v novej praci,v Moy parku som dala este pred tyzdnom v pondelok vypoved.Najskor som ale bola za mojim novym sefom,aby mi teda povedal ako to so mnou vlastne bude,ze ak tam mam robit len 2 mesiace,tak sa mi to neoplati.Ale vysvetlil mi,ze ta dotycna-Litvinka by sa mala vratit az v decembri s tym,ze ona pred tym pracovala rano a chcela by ist robit vecer-ako teraz robim ja.Lenze neboli s nou spokojni-ze bola leniva a on ju na vecer dat nechce,takze viac menej mi povedal,ze tam mozem zostat aj dlhsie.Najskor som chcela urobit este to,ze som si chcela nechat obe prace,ale uz prvy den som nevladala ist z jednej roboty do druhej 😀 -tak som bola zo vsetkeho vystresovana a hlavne nevyspata,ze so mnou len triaslo,cierne kruhy pod ocami,srdce som citila az v krku-jednoducho sa to nedalo zvladat-robit kazdy den od siedmej vecera do jedenastej v noci a od dvanastej do siedmej rana ist este do Moy parku.Keby to boli dve prace cez den,tak to zvladnem,ale v noci som uz toho mala plne zuby.Inak-velmi sa mi tam paci-vecer tam uz nikto nie je-nikto nas nekontroluje,robime len dve,ked chceme prestavku,tak si ju dame a ideme popozerat akcie,dat si kavu,pokecame...Ale robota musi byt urobena.To sa s Moy parkom neda ani porovnat.Pridem domov a muz ide do prace-syn uz nebyva sam v noci,ale co je najhlavnejsie-NORMALNE SA VYSPIM!!!HURA!!!
Vcera som mala volno,tak sme boli na vylete v Portstewarte a Portrushi-bolo super.Syn sa prvykrat kupal v oceane,na plaz sa dalo ist autom,tak my s muzom sme si ju presli naboso po okraji oceanu,pozbierali musle,nadabili sme na dve mensie meduzy...Nebolo najteplejsie,ale dost ludi sa kupalo.V tom Portstewarte boli atrakcie pre deti-auticka,skakaci hrad,preliezky,no a v Portrushi zasa kolotoce,zabavne centrum plne ludi.Domov sme prisli o desiatej vecer tak dobre unaveni,ale oddychnuti a spokojni.
Takze vrelo odporucam ako tip na rodinny vylet-skutocne bolo vynikajuco.
Hlasia nam dazd skoro na cely tyzden a to som objednala tepovac,aby nam majitelka priniesla-chcem vytepovat cely barak-to aby som nevysla z cviku 😀 😀 .
Tak pekny zvysok nedele a este krajsi cely tyzden. 🙂

karolinka2
10. aug 2009

ahojte.
my sme rano boli v tescu s malou a svokrou,teraz karolinka spinka ja som pustila pracku,navarene mame este od vcera,zajktra svokra aj s neterou odchadzaju tak budem upratovat.
Oza dnes mi prisiel papier ze mi dakuju za aplikacku ale je im luto ze uz maju niekoho na upratovanie. ☹
Adi velmi sa tesim ze si taka spokojna ked som citala co si pisala tak naozaj citit z tvojich slov ze si fakt spokojna,tak nech ti ta robota co najdlhsie vydrzi a mas pravdu dva roboty by sa zvladli ale ako na ukor zdravia.Inak mi sme boli v portrushi uz vela krat takze mna to uz tam netaha.
Pekny den vsetkym. 🙂

etuska
10. aug 2009

ahojte zienky,
ja som dnes mala nejake vybavovacky,zajtra chcem este s Miskou skocit k detskej lekarke ohladom toho zoznamu ockovani a aj by mala tusim mat v 5tich rokoch prehliadku.

Este chcem ist za svokrou do Kosic,tak uvidime ako nam to vyjde.
Pomaly sa nam to krati-bude nam za Slovenskom smutno,ale uz sa tesime na tatka a na vas 😵

karolinka2
11. aug 2009

ahojte nam dnes odisla svokra lietadlo meskalo hodinu a pol a este sme jej aj doplacali 18 lybier za 2 kila batoziny navyse.
Pocasie je tu ako vzdy chvilu prsi chvilu nie.o chvilu idem upratovat do kaviarni uz len styri dni a koniec. ☹
Erika aj my sa na vas tesime....
Pekny den vsetkym. 🙂

etuska
11. aug 2009

ahojte kočky.
Tak u nas je tiez uprsany den,ale nestazujem sa-aj mi to uz chybalo 😀
Doobedu som stihla vybavit nejake veci v banke a skocit s Miskou k detskej lekarke-pre istotu nas poslala na ocne -kedze Miska v S.Irsku nastupuje do skoly.

Ockovania sme sa dohodli ze budeme absolvovat uz len v UK-aby sa to neplietlo.
Poobede sme este boli pozriet moju babku v nemocnici-ma problemy s chrbticou,tak si ju tam na tyzden nechali.
Po dlhsej dobe som si posoferovala-ale ziadna slava- v UK mam teda viac odvahy 😅

Zajtra ideme s Miskou este na par dni do Kosic ku svokre,nech si ju este uzije aj druha babka 🙂

eviska83
11. aug 2009

ahojte,
Erika- zasa sa opakujem ,ale ako bola na preventivnej bez zdravotneho poistenia?My sme asa obvolavali a zasa sme dostali tie iste odpovede- nemozes byt poisteny v 2 st.EU.Tak uz normalne rozmyslame ze budeme klamat- dame ho poistit a po mesiaci mu to zrusime- este neviem ci sa na to dame - ja mam z takychto veci strach- aby mi na to neprisli. 😒

etuska
11. aug 2009

Evi-ja som sa na to pytala priamo v zdrav. poistovni.My s MM sme zdravotne karticky museli vratit,ale deti vraj ze si mozu nechat 😕
Aj ja sa tomu cudujem,no s malou som bola v pohode tak neviem.
Skusim vecer najst na nete 😕

eviska83
11. aug 2009

dik- ale vies nas nikdy nebol na svk poisteny-kedze sa narodil tu.

etuska
11. aug 2009

aha Evi-takze mozno preto,lebo Miska zila na SVK do 4och rokov

ryba74
12. aug 2009

Ahojte baby!
Baby,aky mate internet,co sa najviac oplati?My mame cez BT,ale dnes nam dosla faktura 210libier,tak hladam nieco,co by bolo vyhodnejsie.Nepretelefonovali sme vela,ale zrejme sa tolko plati za internet.Syn pozera kazdy den nieco z archivu-aj za to sa plati?Poradte mi,co je cez BT najvyhodnejsie.

nawal
12. aug 2009

ryba mi mame uz 5 rokov AOL a sme spokojny. na jar mali akciu ze ked sme si predlzili dostali sme lapotop a platime 19£ mesacne+ neobmedzeny net

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre