Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
3. sep 2009

Mati-aj ja som na to pozerala na Jobcentre-ale nic take som nenasla-mrknem este zajtra ked budem mat viac casu.

Ohladom leteniek sme uz preskumali asi vsetko-lety aj do Budapeste,Prahy...napr. BmiBaby maju dobru cenu: Belfast Intl-Praha by nas 3och vysla 282 libier(spiatocna) -no ked sme si pozreli na nete vlaky -casy odchodov,prichodov,ceny-tak asi ani neusetrime-lebo s listami na vlaky to vyjde asi rovnako ako cez Easyjet Belfast Intl-Krakow 😒 -ale aj tak to este nie ej az taka hrozna polozka-kedze vianocne letenky su stale drahe.

jka som zaspala s Miskou asi o 8:30pm a zobudiala som sa o polnoci 😅 -ale uz idem spat-rano do prace 😅

Mati-dufam,ze karolinka bude OK.
pekny dnicek
PS:Zienky,ake mate plany na vikend? 😵 😵 😵 -hadam nebude liat

etuska
3. sep 2009

este jedna dobra sprava-MM dnes povedali,ze od pondelka nastupuje opat do Antrimu na denne smeny,co je super,lebo poobede uz bude s nami 😵 (ved chudak takmer rok dochadzal do prace-hodinu tam,hodinu spat)-tak to hadam uz nezmenia.

z.g.
3. sep 2009

ahojte, ako sa vám vstávalo ráno, erika? 😵 😵 😵

my sme absolvovali slávnostný prvý deň v škole, pani učitelka sa zdá byť fajn, triedu majú peknú, m,á tam 5 detí žo škôlky, natálke sa páčilo...
...tak už máme školáčku...včera som ešte naháňala a chystala všelijaké veci do školy, na krúžky som ju išla nahlasovať...no neviem, ako to budemem stíhať, všetko je skoro, ke)d začnem pracovať , tak nebude šanca to postíhať...uvidíme...
akurát idem dať fotečku na facebook... 😵 😵 😵
...a niet nad uniformy, zase sme mali ráno problém, čo si obliecť- to nechcela, hento nechcela... 😠

maťka, ako malá, ešte sa bojí cikať? najlepšie podľa výsledku moču určiť, či to treba preliečit alebo nie...ako ste dopadli?
tak nech sa ti zadarí s tou robotou, aspoň dočasne zober aj to a uvidíš...

karolinka2
3. sep 2009

Ahojte.
Dnes vyzera byt konecne slnecno uvidime....Akurat som zaparavila na buchty na pare davno sme nemali a zrobim nejaku zeleninovu polievku...Moc bol v poriadku tak nam predpisala clotrimazole co som jej aj ja davala ale uz vcera poobede opat cikala aj kakala do nocnika a tak sa vytesovala ze cikulka uz nestipe...klop klop.
Erika tak sa tesime s tebou ze Miro nastupuje do antrimu a na denne 🙂 no panecku ty si pisala rano o stvrtej a ako si isla do prace? 😉
Zuzka tak uz mas skolacku,nech sa jej v skole dari a nosi same jednotky. 🙂 No tie uniformy su aspon na nieco dobre,clovek nemusi kupovat tolko oblecenia a hlane prat. 😀
Pekny den vsetkym.

jarka28
3. sep 2009

Ahojte..u nas vykuklo slnko tak vesiam von pradlo,dufam ze nezacne prsat....Davidko spinka,deti su v skole a ja mam bozsky klud....Matka velmi dobre ze Karolinka nema zapal,chuda male viem si ju predstavit ako sa citila a nemohla ist cikat....Zuzi no uz aj u vas je skolacka ,no teda....a na ake kruzky ste sa prihlasili?u nas este niesu v ponuke ziadne ale cakam co bude a idem prihlasovat....nech sa len venuju niecomu...Erika tesim sa s tebou,MM ked robieval nocne to bolo otrasne,vobec sme spolu neboli len v sobotu,viem co to je...ozaj Matka niekedy su ponuky prace aj na Night crew to je nocna dokladanie tovaru asda ,tesco atd.....2 dni v tyzdni to sa da...a platia tusim 8 na hodinu....to by mi vyhovovalo nieco take aspon 16 hodin......joj neviem co varit,idem nieco vymysliet...pekny den zelam..... 🙂

z.g.
3. sep 2009

aojte,
maťka, tak super, že je karolínka v poriadku...
erivka, veru, to budete mať dobré, keď manželovi tie denné smeny zostanú...
jarka, nahlásila som malú na angličtinu, výtvarnú, hudobnú, ale tú hodobnú rušíme, lebo je to skoro a skúšame teraz tenis, zajtra ju idem nahlásiť, otvoria ho podľ počtu záujamcov...no asi 4x do týždňa bude mať krúžok...ale uvidíme,čo z toho bude a hlavne, ako to zorganizujeme...

z.g.
4. sep 2009

ja som dnes nejaká nevyspaná, natálka sa budila, čo malal plný nos, malá s ňou, tá vždy zaregistruje, že sa niečo deje...no snáď to dospíme za chvíľku...ak počasie sa pohoršilo, je pod mrakom, v noci pršalo, no na spánok...
tatík išiel na konges, aj zajtra pôjde...
a rozmýšľam, čo navariť, lebo doma máme minimus surovín a nechce sa mi peši do obchodu, no voľačo už vymyslím..

jarka28
4. sep 2009

Ahojte,dnes nam svieti slniecko...a nas Davidko ma dneska 2 rocky......boooze ako to len leti.... 🙂 🙂 🙂

karolinka2
4. sep 2009

Ahojte.
Jarka blahozelame Davidkovi k 2.rockom,prajeme vela vela zdravicka,stasticka a lasky. 🙂
Zuzka tak dones dcerku ku mne na tenis ja som ho hrala 5 rokov cele leto na kurte nakolko otec ma kurt a v zime v telocvicni,a bola som dobra,tym sa nechcem chvalit,ale fakt som milovala tenis,len odkedy som tu kila isli hore a nehrala som ho 3 roky.
Veru dnes je slniecko a konecne neprsi ale musi fukat vietrisko....
Pekny vikend vsetkym.

etuska
4. sep 2009

ahojte zienky,
nam vcera nesiel net,tak som ani nezavislacila 😀
no uvidime co povedia MM v pondelok-Objavili sa nejake nove joby na jobcentre,tak vecer pozriem ked Miska zaspi a cez vikend s MM poposielame "application forms".

Miske sa v skole paci a mne tiez 🙂 Zatial sme len do 12 tej obe a o 2 tyzdne uz budeme v skole do 2p.m+jeden den mi dali kruzok do 3p.m-tak uvidime ako to budeme zvladat.

Mati-dnes sme boli v kniznici a nasla som tam oznam ze tie kurzy z NRC kde si sa bola prihlasit minuly rok zacinaju 8.9-resp. zapis je 8.9 o 6:30p.m v Rathenraw family caring Centre,2-5 Somerset Park,Antrim a plati sa opat len 10 libier-tak to skus 😉

ja ani netusim ci budem popri robotke stihat doucovat-uz asi skor nie-akurat bratrancovu manzelku raz tyzdenne.

Idem s Miskou vonku kym je pekne 😉

Jarka-Davidkovi vsetko naj k 2. narodeninkam 🙂

karolinka2
4. sep 2009

Erika a mne bolo cudne,ze vcera si nebola na nete...

ryba74
4. sep 2009

Ahojte baby!
Neozvala som sa dlhsie,lebo najprv som akosi nestihala a od utorka sme nemali internet,lebo sme zrusili internet z BT a dali sme si internet z O2.Pevna linka nam ostala z BT.V BTcku nam vychadzal neobmedzeny internet na 20£ mesacne,v O2 nam to vychadza necelych 8.Takto skombinovane-teda pevna linka z BT a internet z O2 ma dost znamych,co som sa vypytovala a zatial je to to najlepsie,co sa mi podarilo zohnat.Este nam vypadol cez tyzden aj tel.program,tak som sa citila ako ludia kedysi-bez tv,bez internetu...
V praci sa mi velmi paci,ale aj tak chodim spavat najskor okolo druhej v noci-vcera dokonca o pol tretej.Jednoducho skor nezaspim ani za svet.A potom spim do desiatej-jedenastej-i ked teraz uz vstavam a vyprevadzam syna do skoly.
Citam,ze vy ste uz tiez skolopovinne-niektore,tak zacali tiez asi starosti.Ja odkedy som zacala pracovat v novej robote,tak som sa naucila soferovat.Ja som "cerstvy"vodic-vodicak som si robila minuly rok tesne pred odchodom sem-v juni a tu som sa bala do auta sadnut,resp.vzdy ma vozil muz a hlavne-nebola som donutena.Lenze teraz mam robotu tak 4-5km od domu.muz si potrebuje pred svojou robotou pospat,tak uz som musela zacat chodit sama.No zaciatky boli vseliake-z dvojky som preradila na stvorku,aj z trojky na patku.potom som zasa nepreradovala,len isla stale na trojke..Teraz je to uz zhruba OK.Ale clovek sa nauci-zivot ho donuti.
Dnes mam akurat volno,a naskocil internet,tak som "happy".
Pekny vecer vsetkym a podobne aj pekny vikend. 🙂

etuska
5. sep 2009

Adi- s tym soferovanim sme na tom podobne,hoci ja mam vodicak uz dlho,len aktivnejsie som zacala soferovat az tu-tiez mam do prace tak 10min.autom a je to pohoda-uz si idem aspon sama nakupit,s malou na ihrisko,na plavaren-no my sme v malom meste tak je to OK-mimo mesta sa este sama neodvazim.ale hadam aj to casom pride.

Idem zavesit pradlo a asi uz bookneme tie letenky 😵 na Vianoce

eviska83
5. sep 2009

Ahojte
Adi som velmi rada ze si v novej praci spokojna 😉 😉 😉
No baby ja mam vodicak od 18-tky a aj mam dost najazdene na svk a v cr,ale predsa ked sme prisli tu -tak som bola hotova.Ja som mala tu nevyhodu(alebo vyhodu?) ze MM v tom case este namal vodicak tak som bola nutena jazdit- 🙂 🙂 🙂Ja sa dostanem sice kam chcem,ale keby mam ist do belfastu tak s riadnymi nervami.MM ma vodicak asi 3.5roka a ten sa pusti vsade.Mal ho pol roka a uz sme boli v dubline 😲 😲 😲n z toho ziadne stresy nema- no proste soferovanie je asi pre chlapov.
Ani som nenapisala - Andrej zvladol skolku super- po 1 hod. som odisla a vraj sa na mna pytal len raz. 😀 😀 😀A uz aj povedal ze bolo dobre a poje zas 😉

z.g.
5. sep 2009

maťka, tak si hrávala tenis? no šikulka...ja som raz skšala ešte na základnej a nemohla som sa trafiť do loptičky 😀 😀, ale to chce cvik, že?

bola som dnes malú zapísať na ten tenis, že sa mi ozvú budúci týždeń, tak snáď to vyjde,. zdá sa nám všetkým nadaná na šport, aj má dosť energie, myslím, že by jej to mohlo zasnúť,
aj v škôlke mávali tenis, len také oboznamovane a páčilo sa jej,
no veď nemusí byť z nej druhá Navrátilová, ani nemám také vízie, len pre radosť, nech sa niečomu venuje, lebo tu tých športových možností zase tak veľa nie je...

dnes opražím ešte prsia kuriacie, inak jednoduchý a veľmi rýchly a chytný recpet....neviem, či to niekto tak robievate... naložím si prsia fo jogurtu /soľ, korenie/ a potom len obalím v múke a opražím na panvici...tatíkovi aj mne včera chutilo...

no aj mne by mohol prestať fungovať internet, aspoń na týždeň... 😀 😀 😀 ,alebo si zmením zapojenie len na večer... 😀 😀 😀

tak pekný víkendík, nám sa vyčasuje...klopklopklop

karolinka2
5. sep 2009

Ahojte.
Akurat som dovarila kuraciu polievku,vyprazany karfiol,zemiakovu kasu a uhorkovy salat,tak dufam,ze bude aj na zajtra....
Adka presne ako pise Evicka s tym vodicakom,ja mam tiez vodicak od 18 na svk som jazdila vsade a tu som rok sa bala az robota ma donutila,a teraz som velmi rada,akurat takisto do Belfastu by som sa nepustila,nie kvoli tomu,ze je tam zhon ale neviem co kde je a tam treba byt rychly...A inak super,ze konecne si spokojna s pracou. 🙂
Erika takze idem kupit letenky a cez easy jet si sa rozhodla ci ako?
Zuzka to moze byt dobre tie kuracie prsia v jogurte,ziadna omacka len tak oprazis a ktomu kasa a nejaky salatik?
Evi tak uz mas skolkara.....aj nasa Karolinka uz by mohla ist,lebo je na mna prilis naviazana...
Pekny den vsetkym. 🙂

ryba74
5. sep 2009

Ahojte baby!
Ja dnes peciem stuku na obed s citronovo-smotanovou omackou a koprom a zemiaky s petrzlenovou vnatou.Muz je rybar,aj syn uz s nim chodi a minuly tyzden tu syn chytil celkom peknu stuku,tak my mame na obed rybku.Syna preradili z matematiky do vyssej triedy,tak som celkom rada,ze sa tu adaptoval.
Dnes to vyzera vonku uz tak na jesen a ja by som len spala a spala...
Teraz pijeme uz asi mesiac cela rodina tibetsku hubu-asi ste o nej poculi-je to huba v mlieku.Precitala som si o nej na internete,ma mat dobry ucinok okrem ineho aj na vysoky tlak-co ja mam.Vzdy som si myslela,ze sa vola kombucha,ale ta je v caji a tato je v mlieku.Muz sa citi lepsie,ja pojdem na kontrolu tlaku,tak uvidim,ale zda sa mi,ze sa lepsie citime vsetci traja.
Tak peknu sobotu. 😉

karolinka2
5. sep 2009

Adi moja kolegyna pila tu hubu,ale myslim,ze ona tu kombuchu....ved to nemoze ublizit... 🙂
Nam dnes odisla mikrovlnka tak sme boli kupit novu,niekedy neboli mikrovlnky a bolo dobre,joj boze aki sme pohodlni clovek si zvykne vzdy na to lepsie. 🙂

etuska
6. sep 2009

ahojte kočky,
no dnes je veru uprsany a pochmurny den.Doobedu sme boli akurat v kostole a poobede bola u nas Miskina kamaratka,tak sa trochu pohrali,potom sme ju boli zaviest domov a este sli nakrmit labute k jazeru,ale klasika zacalo prsat 😒
Esteze sme si vcera uzili pekny den pri Ballycastle a Fair Head-bolo tam krasne.
Mna teraz vecer zacal nejako boliet zaludok a pritom som nic zvlastne nezjedla,len rizoto 😒
Chystam sa akurat pisat plany do skoly,no neviem ako to zvladnem,nie je mi extra dobre 😝

Mati-letenky sme kupili cez Easy jet nakoniec-maju do utorka akciu tak sme to vyuzili.Belfast Intl-Krakow nas nakoniec vysiel pre vsetkych 3-och spiatocna letenka 420libier.

z.g.
6. sep 2009

ahojte, ahojte...aj u nás bolo včera škaredo, dnes o ničo lepšie, ale je chladno teda...ešte som len týždeň doma a už mi začína to slniečko chýbať...

maťka, u nás kaša nejde, tak varím ryžu alebo zemiaky, a hocičo k tomu sa dá, aj len tak...bez prílohy...

ja zase hľadám stále letenky na ten október, maďari dali dobré ceny, ale zvažujem, či sa trepať do budapešti, aj či otca zaťažovať šoférovaním 3-3,5 hodiny hodiny tam a 3-3,5 hodiny naspäť, a to behom 2 týždňov 2x a ešte v noci...
keby tie tak prebral niekto z viedne...
akurát dnes dávali reláciu na nove o skyeruope, aj ľudí ukazovali, akí boli zúfalí min. pondelok na letisku, buď nahnevaní, alebo mali slzy v očiach...no ešte sme fakt mali šťastie, že sme sa dostali domov, posledný let z cypru...

tak ja tiež teraz pozerám letenky a rozmýšľam...muž si už kúpil naspäť...

a najlešpei je , že vraj to vrátenie peňazí, ak sme platili kartou, nie je vôbec isté, to si banky medzi sebou vybavujú, ich banka je zahraničná a závisí od nich, či už tie peniaze posunuli skyeurpe alebo si ich ešte držali...takže s tým veĺmi nerátam, že uspejeme, ako to uvádzali všade...

evička, tak nech sa malému páči aj na´dalej v škôlke...

a inak nič nové...

z.g.
6. sep 2009

no slohujem tu hrozne, ale priznám sa, ani to po sebe nečítam... 😀 😝 😝

etuska
6. sep 2009

No veru-niekedy je to s tymi let. spolocnostami na nervy.Ved ani nam BmiBaby nevratili vtedy peniaze za letenky 😠 😖 -a to som im pisala aj staznost aj volala 😖

Ja tu sedim nad novymi planmi a rozvrhom -ale uz idem spat.Zajtra ak bude skaredo,tak pred 7a.m veziem MM do prace 😝 a my s Miskou musime byt v skole 8:45.Zatial sme v skole len doobedu,uvidime ako to bude ked budeme ostavat do 2p.m a 1 den v tyzdni mam este kruzok tak do 3p.m 😝 -ale peniazky sa zidu,najma ked nam znizili Tax credity a MM uz asi nebude mat ani tolko nadcasov.No uvidime ako to zvladneme.Asi si budem hladat aj nieco na piatok,kedze vtedy v skole nepracujem.

Prajem vam pekny tyzden-hadam uz vyjde aj slniecko 😵

karolinka2
7. sep 2009

Ahojte.
My sme dnes mali s Karolinkou vybavovacky. 😀 rano sme boli v antrime v tescu,v banke,potom som si behala po robortkach jedna je u nas v randalstown v starobinci na upratovanie na vikendy,dalsia je na vecer a vikendy dokladanie tovaru v JJB a v Dunnes stores v antrime tak som si bola pre aplikacne a vecer budem s drahym vypisovat uz by mohla aspon jedna robota vyjst.
Karolinka spinka a ja varim svieckovu a cetovinu knedlik akosi nikto nechce....
Erika tak to mate dobre ceny leteniek a odkedy dokedy?Ozaj tak ty piatky nerobis?
Pekny den vsetkym.
🙂

jarka28
7. sep 2009

Ahojte....aj ja dneska lietam jak sarkan...deti sme zaviezli rano na 9tu do skoly s Davidkom,potom sme sli nakupit do mesta,potom leteli domov....skoro ma porazilo lebo dojdeme domov a vody vsade a mrazak sa nam topil od vcera vecera bol otvoreny a je vody v celej kuchyni.....na tretiu ideme pre Mareka do skoly na stvrtu pre Sasku lebo ona zacala chodit na Netball a potom domov a robit ulohy......medzitim posielam CVcka a apli.formy tak hadam sa nieco zadari.....a buduci pondelok hajde do Prahy 😀 uz sa neviem dockat.........pekny den vsetkym a este raz dakujeme za gratulacie....

ryba74
7. sep 2009

Ahojte baby!
Tak aj ja sa pridam,ked ste sa tak rozpisali.Ja idem zajtra zasa zubarke-uz ako na hodiny klavira 😀 ,klasika-ta uzasna bilea plomba,co mi tam dala,je tak asi dobra na vyplnenie niecoho ineho,ale nie zuba-pomaly sa mi z nej odlamuje,tak syn volal,ze ma to boli a ze sme zasa boli v Craigawone a bla,bla...Uz sa citim ako sprosta,clovek tam pride,usmieva sa,oni tiez,ale ja mam chut povedat im cosi od srdca.Ozaj baby-ako sa povie,ze mi vypadava plomba a sice ma to neboli,ale nemienim chodit s dierou v zube.No a v druhom zube,co mi robila,tak z toho sa mi zasa odlomilo-aby mi nebolo luto.Su jednoducho lajdaci a to ma stve.
Aj to rano vyzeralo na pekny den a uz sa mraci,takze vecer asi bude prsat.Nic nove.
Tak pekny den vsetkym.

karolinka2
8. sep 2009

Ahojte.
Tak dlho sme mali teplo az jeden den. 😖 dnes opat stare zname pocasie....Vonku je teplo len ten dazd,my sme boli na poste poslat tie aplikacne tak dufam,ze nieco vyjde s robotkou...
Jarka tak uz v pondelok letite,urcite sa neskutocne tesis....a kde posielas aplikacne nieco som videla aj v craigavone na jobcentreonline ty byvas tusim blizko ci si to mylim???
Adi aj ja idem vo stvrtok k zubarke,na prehliadku co oni stale posielaju...tiez sa jej chystam povedat ze ma bolia zuby vravela som jej to uz minule a nic tak som zvedava...
Pekny uprasany dnik vsetkym. 🙂

eviska83
8. sep 2009

Ahojte
veru to pocasie je hroooza 😒 ,ale co narobime....
Andrej dnes isiel do skolky s tatikom- za pol hod. ho tam nechal -tak som zvedava co to bude zajtra.Zajtra ideme s drobcami na poradnu-tak som zvedava ako popriberali- uz sme asi tyzdnen a pol na prikrmoch- zeleninka- zatial vela nepojedia -ucia sa co robit s jazykom 😀 😀
V pondelok ideme do dublinu - vybavovat jednorazovy cestovny doklad- predstavte si ze je tam novy konzul a normalne ho MM ukecal ze mozme aj v pondelok- nestrankovy den- tak sme radi- tatik si nemusi vyberat dovcu -on v pondelky robi len vecer 😉 😉
Uz sa nemoze dockat zajtrajsieho futbalu- snad to vsetko dobre dopadne 😵 😵
AAAAAA uz sa nam to krati - za chvilu sme domka- uz sa veeelmi tesim- konecne ved sme doma neboli od decembra 😉
A dnes nam dosliel oblek pre Adama ma krst- nadherny -tak sa vytesujem- Evca uz satky ma 😉
nezavidim vam s tymi zubami- ja zatiak pohoda- klop.klop
mati- drzim palceky nech ti nieco vyjde 🙂 🙂

ryba74
8. sep 2009

Ahojte baby!
Tak ja som uz doma od zubarky z Potradownu.Syn mi vcera vravel,ze tam mame byt 11:15,prisli sme tam a tam nam povedali,ze som bola objednana o hodinu skor.Ale vzali ma-chvalabohu.Dnes som bola u inej zubarky ako naposledy-tato sa mi zdala doslednejsia,normalne sa mi zda,ze aj ta plomba tam celkom dobre vyzera.Syn mi povedal,ze mi dala 5 injekcii,ale to sa mi nezda,i ked mi to opichovala z kazdej strany a tusim mohla aj rezat a necitila som nic a to bol hlboky kaz.Tentoraz mi tam dala nie bielu plombu,ale tusim amalgan,len nie tmavy,ale o cosi bledsi-vraj take plomby maju dlhsiu trvacnost-to som si vycitala na internete.No a objednali ma na oktober-2krat,potom raz na november a raz na december.Ono to vyzera,akoby som mala kazdy druhy zub zly,co nemam,nastastie ma zatial nic neboli,uz som si davnejsie kupila kvalitnu zubnu pastu,aj kefku,aj kefku na plosky zubov,aj na medzizubne priestory tie stetinky...,tak neviem,uz mi chyba len zubar,co bude u mna doma a kazdy den mi bude kontrolovat chrup. 😀 😀 😀.Esteze nic neplatim,lebo to uz by som tam nechala aj cely "majland" po tolkych navstevach.
Pri nas blizko dnes rano horelo-je tu nejaka firma,od rana tu behali hasicske auta,stale pustena sirena...Zhorela tam strecha,mozno aj cosi viac.My sme doteraz nemali vodu-asi je jej v Irsku malo. 😲 .
Tak prijemny den. 😉

etuska
8. sep 2009

cafte baby,
Evi-tak to je super ze vam, vysli v ustrety 🙂 -ty to tak pohodacky vsetko beries akoby si ani 3 male deticky nemala a k tomu malinke dvojcata-no klobuk dolu 🙂 -uz som aj MM vravela ze aj dvojcata by som brala-aby som to mala pod jednym vsetko 😀 -a aj by mi potom moj vysnivany kocik Phil and teds odsuhlasil 😀 😀 😀

Mati-tak hadam u zubarky bude vsetko OK
Adi-super,ze ta vzali aj ked si prisla podla nich neskor-lebo u nas ti termin prepadne a musis tam nechat depozit 20 libier.
Miskine ockovanie dnes dopadlo super-ani neplakala-hrdinka moja mala.
Mna akosi boli hrdlo,tak dufam,ze budem coskoro OK.
Idem si prichystat veci do prace.bru nocku.Drzte sa 😵

ryba74
9. sep 2009

Ahojte baby!
Chcela som sa spytat-ked tu chcem ist normalne na gynekologiu,resp.prehliadku,tak to treba ist cez GP?
Myslim tym,ze mam momentalne este nejake problemy-znova mierne "spinim" i ked nuz som prestala s uzivanim HAK a este by som si chcela dat urobit ster z krcka maternice.Normalne ta tu vysetria zo spodu?Da sa tu urobit STK?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre