Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

karolinka2
10. feb 2010

ahojte.
A to mate ake prazdniny nejake jarne???
My sme dnes boli vonku s kolobezkou mala sa velmi tesila,ale dost chladno je este vonku aj ked svietilo slniecko.
Eriika tak sa skoro uzdravte.

etuska
10. feb 2010

Dik Mati-zajtra uz asi pojdem do prace,lebo mam poobede kruzok a slubila som kolegyni ze vezmem aj jej skupinu 😝 -no dufam,ze to v zdravi prezijem-dost mi da zabrat uz ta moja...a teraz mam spojit 2 😖

Veru-to slniecko je este take klamne,Miska bola vonku akurat poobede ked prisiel MM z prace.

Mati-su to polrocne prazniny.decka dostanu zajtra "vysvedcenie"-resp. u nas slovne hodnotenia.

eviska83
10. feb 2010

erika- skore uzdravenie prajem
Aj my sme dnes boli von a je fakt ze krasne svitilo slniecko ale teda bola riadna zima- a Adamovi nafukalo do ocka- tak umyvame harmancekom - snad mu to rychlo prejde
Mati - a ako Karolinka ? vedela na kolobezke?

ejviska
11. feb 2010

Eriko, tak to prezij a rychle uzdraceni. Eriko, to dostavaji do " vysvedceni"i prvaci?
My mame zitra letet domu, hlasi v CR snezeni. Letime do Bratislavy. Tak snad to vyjde.

karolinka2
11. feb 2010

Evi prajeme stastnu cestu a prijemnu dovolenku. 🙂

mamartinka
11. feb 2010

ejviska nieco preteba...http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/silnice-nam... Zelam stastny let a stastne pristatie.Uzite si zimy. 😉

ejviska
11. feb 2010

Holky diky. Hlavne aby fungovalo Bratislavske letiste.

mamartinka
11. feb 2010

Inak teraz ma napadlo.V Bratislave maju kazdy piatok volny na letisku.Dali vsetkym zamestnancom piatky volne.Tak som zvedava ako ejviska dopadnete.A preco letite do BA?Pre vas niekto pride z ciech?No bude asi dobra cesta.Snat sa vam nic nestane.Ozvi sa potom.Stastnu cestu a let.

jarka28
11. feb 2010

Ahojte...dlho som tu nebola ale citam podstivo.....nasi boli akurat 5 dni na slovensku a vcera sa vratili,bola som doma len ja s drobcom.....ked prileteli v piatok vsetko bolo ok az na to ze isly z ba letiska smer topolcany a boli 6 hodin na dialnici co boli uzavrete cesty a skrizene kamiony vsade....hruza....ale inak vsetko ok a aj letisko v pohode....ejviska vsetko bude ok a uzite si to doma........Eviska-dneska som bola na pohovore na to co som ti spominala na tie vikedny asi teda bude robit aj tie vikendy na 99 percent.....tak sa tesim....... 🙂 🙂 pekny den zelam zenusky.........u nas je dneska krasne..........od dneska mam tri nocne za sebou tak dufam ze nedostanem infarkt..... 😝 😝 😝

ejviska
11. feb 2010

My jsme z Uherskeho Hradiste, mame to na letiste do Bratislavy cca 1,5 hod.
Prosim vas, poradte mi. Terezka dostala pozvanku na narozeninovou party, ale nemuze tam jit. Jsme v cR, je to ted v utery. Je tam i telefon, mame zavolat a omluvit se? Nebo mam koupit blahoprani aspon nebo snad i darek, kdyz tam nejdem??? Jak je to tu zvykem?

mamartinka
11. feb 2010

ejviska ze z Uherskeho Hradista.To je odnas kusok.No tiez asi tu 1,5hodky.Chodite aj do Hodosa?No si snehu uzijete este.Nakolko vlastne letite?Ides len ty s malou ci aj manzel?

ejviska
11. feb 2010

Budem tam do ctvrtku. Jedeme vsichni. Muz se mel vracet v nedeli, ale BMI baby zrusilo prime lety PHA- Belfast, takze poletime vsichni ve ctvrtek. Co je Hodos? Hodonin?

mamartinka
11. feb 2010

Ano Hodonin ejviska.My tam chodievame na nakupy.

ejviska
11. feb 2010

To je od nas 40 minut. Ale nejezdime tam, neni duvod 🙂

etuska
12. feb 2010

ahojte zienky,
Uz sa citim lepsie-mam len nadchu,tak si len preplachujem nos slanym roztokom a cca 2x som si dala paracetamol.Vcera som mala v praci zaberak,lebo mi dali na English lesson aj kolegyninu skupinu,tak som mala plnu triedu decak-ale nejak som ich zabavila a hadam sa aj co-to naucili 😅

Ejviska-ano,decka dostavaju "polrocne vysvedcenie"-u nas slovne hodnotenie cca na 1 A4-to Miskine bolo velmi vystizne 😀 a sme na nu patricne hrdi.Vcera si v Castle mall-e za vysvedcko vybrala 3 pracovne zosity 😀 😀 😀 a uz od 7a.m ma dnes otravovala,ze:"Mama ,vstavaj,su prazdniny" a uz toho od rana stihla neurekom-aj valentinsku pohladnicu mi uz spravila 😅

Akurat varim franc. zemiaky a poobede sa ideme pohrat ku kamaratke.

Ejviska-tak si uzite domovinu 😉
Nawal-tiez prajem stastnu cestu 😵

pekny vikend baby-drzte sa

ejviska
12. feb 2010

My jsme teda vysvedceni nedostali. Mozna to posilaji postou, ne? 🙂
Eriko,prosim te, co s tim narozeninovym vecirkem? Ja jsem se ptala pred par prispevky nahore. Diky

etuska
12. feb 2010

Evi-Miska doniesla vysvedcenie domov v obalke,tak neviem 😕

Evi-ak ste este v UK,tak tam zavolaj a ospravedlni sa,ze dakujete za pozvanie,ale nebudete v UK a pripadne jej darcek a pohladnicu date neskor.

Pokial viem,tak darceky sa tu nosia len na party.Teda my sme boli Miskinmu spoluziakovi,tak vtedy sme doniesli-ak sa party nezucastnis,tak zalezi ci je to Terkina dobra kamaratka-ale pohladnicou urcite nic nepokazis 😉 -aj ked ju dostane neskor

etuska
12. feb 2010

Mamartinka-no veru nevesele to je s tymi let. spolocnostami.Danube wings som brala ako "rezervu" ak by sme museli narychlo na SVK a Easyjetom by sa nedalo-lebo ceny maju aj tak dost vysoke..... 😒

karolinka2
12. feb 2010

Ahojte.
My sme nedavno dosli domov,bola som upratovat...koncila mi akcia na telefon tak som zobrala dalsi kontrakt a dnes mi dosiel ruzovy mobil hodili mi ho cez okno nakolko som nebola doma....a k tomu mi dojde nintendo wi fi,prvykrat sme brali ku kont4raktu televizor potom navigacny a teraz nintedno.
Tak sa vytesujem z noveho mobilu.
Erika ja som vcera varila francuzske zemiaky dnes ich dojedame. 🙂 Tak niekedy aj k nam sa dojdi pohrat s Miskou,ved uz si soferovala sama do randalstownu. 😉
Ked to tak clovek sleduje s tymi spolocnostami tak zachvilu nebudeme mat ako cestovat na svk.Inac pozerala som ryanair su lacne lety Belfast city-Liverpool,Liverpool -Bratislava.po 20 euro letenky.
Pekny vikend vsetkym.

mamartinka
12. feb 2010

Dobre ceny.

ejviska
13. feb 2010

TAk jsme doma. Docestovali jsme dobre, ale cesta z Bratislavy do UH bzla hrozna. Misty snehove jazyky, tri kamoiny zapadle jsme potkali. Nastesti nesnezilo.

mamartinka
13. feb 2010

Tak hlavne ze ste dobre prisli a docestovali domov.Uzite si snehu a prijemnu dovolenku zelam. 🙂

etuska
13. feb 2010

Evi-tak fajn,ze ste uz stastne doma.Prajem krasnu zimnu dovolenku 😵

Ja som uz zabookovala minuly tyzden letenky pre rodicov na leto-ceny aj tak nizsie nebudu.Poletia opat Easyjetom Krakow-Belfast Intl.

Mati-tak to nie su zle ceny s Ryanair-ok-len si este vezmi ze musis aj z BA cestovat na vychod 😝

karolinka2
13. feb 2010

Ahojte.
Dnes bolo vonku nadherne....
Ano Erika z Bratislavy rychlikom za pat hodin,a ak by mali byt ovela nizsie ceny tak to nie je az taky rozdiel z krakowa je to tri hodiny autom akurat ze nevyhoda je to prestupovanie v liverpoole.takze asi najvyhodnjesi bude ten belfast krakow.

eviska83
13. feb 2010

Ahojte
krasne zasa bolo von tak sme sa konecne pustili do upratovania okolo domu- ale to dobre padne tak si trosku poobriadit okolie 🙂
Evi- uzite si to doma
Martinka- kde su fotky zo stretka??????????? ja som zvedava 😝

karolinka2
13. feb 2010

Evi ja som normalne zabudla... 😀 Zajtra ich dam slubujem,no este ze si mi pripomenula.

eviska83
13. feb 2010

martinka- a ja cakam a cakam... 😀

ejviska
14. feb 2010

jeee, ja jsem taky zabudla 🙂 Mame je porad ve fotaku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre