Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

jarka28
18. feb 2010

Pavly ja viem...ja som hrozna.....vzdycky mi do toho nieco vliezlo alebo som nemala cas.....ak by som buduci piatok nemala nocnu tak by som v sobotu dosla.......teraz mam v piatok nocnu a v sobotu si pospim plus Sasena ide kamaratke na party a v nedelu nejde autobus tak ako by mal a musim nechat auto Marekovi......takze ked tak buducu sobotu......inak ako je mozne ze 600 lybier dlhujes?co to jaky bordel tam maju?pocitila si ze by ta vyplacali nejako extra navyse alebo co????hruza.......

etuska
19. feb 2010

Pavli-ano pracujem na ZŠ.Navsteva dopadla OK-velmi sympaticki ucitelia.Idem si este prestudovat jeden papier na zajtra-lebo mam pisat s jednym ziakom test-asi pred hodinkou som sa zobudila a dala som si hned gulas co drahy navaril 😅

Jarka-veru,uz sa to krati-pribrala som len 5kg,ale brusko mam riadne velke 🙂
Mati-tak nech sa karolinke to licko cim skor zahoji.

Ejviska-stastnu cestu 😵

jarka28
19. feb 2010

Erika ze 03.27 😀 😀 😀 .........ale presne som vedela ze zapnem kona a prispevok od teba bude az po polnoci 🙂 🙂 🙂 .............brusko som videla na fotke......no tak nech ste len obaja v poriadku....kedy pojdes na matersku?..ja idem robit zemlovku prvy krat tak hadam to dobre dopadne a deti nebudu hladne....

etuska
19. feb 2010

Jarka-no co narobim ked sa budim ako netopier 😀 -ale od 8mej som poctivo spala a potom som sla spat zase 😅
Jarka-musim hodit aktualne foto-brusko je uz oooovela vacsie 😀
este nestusim kedy nastupim na MD.Termin mam 28.5,tak hadam 1-2 tyzdne predtym-este uvidim-zatial sa citim OK.Tak drzim prsty-nech sa zemlovka vydari 😵

Dnes mi prisiel balicek co som vydrazila na www.usednappies.co.uk -3ks plienociek Tots Bots-su krasne,makkucke ako ovecka a dokopy ma vysli len 6 libier+postovne.
Idem co-to vybavit kym je Miska v skole

ejviska
19. feb 2010

Uz jsme zpatky! Cesta v pohode, akorat mala mela 3 hystericke zachvaty, ze chce babicku....no, ona je dost fixovana na ne. Neda se...

Eriko, na MD 1-2 tydny pred terminem porodu?! To by meli slyset u nas doma. Tam je kazdy 1 den tehu a uz ma hore nohy 🙂 😉

Pavli, ale byvate na Slovensku nebo v CR? Chapu dobre, ze studujes a do skoly chodis pomahat?

JArko, z ceho tu zemlovku delas, z baget?
Ja jsem si dotahla z domu instant. testo na halusky 🙂 a nejake koreni. Ted varim zeleninovou polevku, slibila jsem, ze se pokusim ji neudelat tak hustou jako vzdycky 😀 Stoji v ni lzicka 🙂 NAsypu tam ovesne vlocky a kde jake " otruby", sak jste videli, jak zdrave vypadame 🙂 🙂 🙂 🙂 No a pecu veprove kotlety, pod nima je cibule a jsou posypane syrem a zalete slehackou. Taky zdrave 😎

jarka28
19. feb 2010

Evi robila som ju z takeho sladkeho je to ako vianocka vola sa to barmbrack a plus este take vyzera to ako rozky su to take rolls ....a bola celkom chutna....neviem nikdy som ju pred tim nerobila....ale zadarila sa tusim.........Erika pozerala som tu stranku a dost ma to tam zaujalo ale ja uz nepotrebujem a dalsie neplanujeme.........tak som zvedava na brusko teda..... 😉 😉 za chvilku idem pre deti dnes koncia o 2pm a vecer na nocnu uz sa tesim som bola naposledy v pondelok.....akurat mi volala manazerka a potvrdila mi tie vikendy tak budem mat dva vyjazdy v sobotu a dva v nedelu........tesiva som......pekny den zenusky..... 🙂 🙂 🙂

etuska
19. feb 2010

Evi-ved nie sme z cukru 😀
uvidim aka bude realita 🙂 .Nase babicky robili az do porodu a nezabilo ich to - v dnesnej dobe je to ako pises 😀 -ale kazda z nas vie ako sa citi a tiez nie je dobre "prepinat" sily.

MM vravel ze ma v praci kolegynu,ktora rodi nikedy koncom aprila a v pohode je takmer 8 hodin na nohach! 😕 -tak to si uz predstavit neviem.
pekny vikend 😵

eviska83
19. feb 2010

Ahojte
no posledne dni boli katastrofa- nic som nestihala 😒 Doma bordel jak v tanku- pendlovala som medzi robotou- domom- hruza. Tak dnes bol pohreb.A dnes umrela Karolova babca ☹
Erika- ty si ale netopier 😵 skoro si zmen rezim - babo bude mat obrateny rytmus 😀 Brusko kraaasne rastie 😵
Ejviska- tak vitaj spat 😉 zemlovku robim presne ako pisala Jarka 🙂
Jarka - my poblizku polske obchody nemame ,ale kludne mozes prist na navstevu aj k nam 😉

etuska
19. feb 2010

Evi-aj Karolovi vyjadrujeme uprimnu sustrast 😔
U nas je tiez ako po vybuchu-ale upratovat sa mi nechce 😝 -az zajtra s MM a miskinou pomocou-musim aj ju nejako motivovat-ved uz je velka slecna 😵

ejviska
19. feb 2010

Eriko, divala jsem se na fotky. Teda v tom 12tt, to uz jsi mela teda docela brisko. Ono se rika, ze pri druhem je to hned poznat a asi na tom neco je.
A prosim te, co to je za ty plenky? To se pere? Nebo se do toho neco da? Asi je to ekologicke, ze?To za nas moc nebylo, mozna kdybych patrala.. 🙂

etuska
19. feb 2010

Ejviska-no ak hodim aktualne foto uvidis ten rozdiel medzi 12tta 26tt 😀
-ano su to moderne latkove plienky.Ked som cakala Misku,tak akurat bolo u nas dostat zn.poppolini-ale bola dost draha-teraz je uz kopec znaciek a ja som uz aj vypatrala stranku kde sa daju plienocky vydrazit 😀

www.usednappies.co.uk

-teraz su uz rozne krasne plienocky-mrkni sem-uplne som im prepadla 😀

http://www.plienka.sk/index.php?cPath=106&osCsi...

karolinka2
20. feb 2010

Ahojte.
Tak ste sa rozpisali akurat som vas docitala.Ja som vcera dosla domov az vecer do pol stvrtej som bola naupratovani,potom v tatikovej robote upratovat a dosli sme domov o pol siedmej.
Evi Karolovi uprimnu sustrast... ☹
Pavli ja to nechapem s tym tax creditom tak to vypocitaju podla zarobkov a nakoniec chcu vratit peniaze.Moj si prestal pisat nadcasy ze vrajs a to odzrkadli na tax credit,takze kazdy den robi zadarmo tie nadcasy...
Ozaj Pavli a kde je ten polsky obchod pri vas a aky tam mate vyber??taky bezny ako v polskych obchodoch ci nieco navyse pises ze aj maso tam kupujes.
Jarka u mna je to tiez problem co varit....ale vzdy nieco navarime nie?Od minuleho tyzdna som na delenej strave,schudla som dva kila co ma tesi u mna to pojde zo zaciatku dole rychlo ale potom budem stat na vahe...
Erika ja som videla tie klasicke plienky aj v adams kidsale su dost drahe...
Pekny vikend vsetkym.. 🙂

pajakubik
20. feb 2010

Cauky holky,
jaksi se porad nemozu probudit,vcera jsme byli na bazene,tak jsem jeste jakasi unavena z toho.
Ejviska vitej zpatky,Bydlime v Belfaste ale stale bydliste mame v CR,jestli vis kde je Blatnice pod.sv.Ant tak dalsi dedina za. Studuju ale do skoly nechodim pomahat,proc myslis?
Jarus,to ti gratuluju k tem vikendam a jak budes vedet kdy mas volno,tak dojed a vem aj Davidka at si spolu s kubikem zahraji a my mozem pokecat.
Marti,taky ten tax credit nechapu,nic extra me nikdy nevyplatili,driv jsem v praci porad za nekoho zaskakovala,co me bylo lito manazerky ze nemoze nikoho sehnat a to mam za to,za dobrotu na zebrotu. Uz jsem rekla nikdy,to me za to nestoji.
Jinak Marti,ten polsky obchod je od nas asi 15min.autem. Ale je tam velky vyber,15 druhu salamu,klobasky,parky a kazdy ctvrtek cerstve maso. Taky na chleba je velky vyber. Jak budes met cestu do Belfastu,tak se stav na kafco a pak ti to ukazu kde to presne je.
Tak pekny vikend holky 😎

ejviska
20. feb 2010

Pajo, tak to jste kousek od nas. Stryc bydli v Blatnicce.
Ja jsem spatne pochopila, ze "chodis do skoly" 🙂 U nas chodi rodice pomahat do skoly. Takze ty studujes administrativu a finace?
U nas je dnes krasne, chceme jet taky do bazenu, dnes nebo zitra.

etuska
20. feb 2010

ahojte baby,
Evi-tak to vam v dobrom zavidim ze mate pekne pocasie.U nas je od rana hmla.
Vcera sme boli trosku v Newtownabbey-ja som skocila do Mothercare,ale nic som tam nenasla-resp.mali sice pekne veci,ale ja som asi rozmaznana na outletovych a charitackych cenach 😀 😀 😀

Akurat MM a Miska skocili do Heatons a Sport Direct,tak si Miro kupil nejake sportove veci a Miske som kupila super topanky n jar/leto -spanielske kozene za 10libier.

Dnes sme trochu upratovali a poobede asi pojdeme trochu vonku 😵

pajakubik
20. feb 2010

ahojek vsem!!!!
Tak dnes uz mam vse hotove. Mam navarene na 2 dny,uklizene,oprane,vyzehlene na tyden,tak zitra si mozu pospat doufam do 9am. A pak s kubikem nekde vypadnout na cely den.
Eri,tak ja jsem v mother care za tri roky co mam kubika nakoupila tri veci. Choditko,kt.jsme i t ak pouzili snad 10x,sedacku do auta a podlozku do vany. Mas pravdu,ze ty ceny jsou tam proste hrozne. U nas je tady obchod nike,po sezone a ve slevach nakoupim kvalitni botky za 2,5 libry a obleceni,treba soupravu,bundu s kalhotama za 5 liber.
Evi,tak ta dalsi vesnice Suchov,je ta kde ja bydlim,tak vidis jak ten svet maly.
Studuju tady administrativu a finance,nemam nic proti charitativnim akcim,sama rada pomozu,az bude Kubik chodit do skolky.
Jo Eri,tak si byla nedaleko me,od Abbey-centre bydlim cca 5min.
Tak dobrou holky a at mame zitra zase slunecno!!!!!!!!

eviska83
20. feb 2010

Ahojte,
tak ja som zasa uplne hotova 😝 - tiez uz mame navarene na 2 dny- ale zehlenie ma caka zajtra vecer.Tento vikend pracujem tak nic nestiham.Do toho Evicka ma horucky- mala 39.2- paralen zatial zabral- uvidime ako sa to bude dalej vyvijat.Opuchla jej jedna strana tvaricky- mala to cervene ,horuce- ale ako klesla teplota tak aj to licko odpuchlo.Baby a teda hlavne Ejviska neviete co by to mohlo byt? Skusala som jej uska -ale nebolia ju.

No a aspon jedna pozitivna vec - konecne po 3mes natahovania nam dali novu kameru.Pred vianocami sme ju boli zaniest opravit- vratili ju ale neopravenu- to sa opakovalo 3x 😠 (platime si whatever happens) na 3x ju nevratili do 21 dni tak sme si poziadali teda o novu -kedze v zmluve to tak je- strasne sa vykrucali -ale nakoniec uzanli 😵 takze teraz mame novu ovela lepsiu kamerku -k tomu nam dali este 20£ zlavu store managera- ako ospravedlnenie- a este nam zvysilo 45£ -tak sme konecne kupili novu zehlicku 🙂
U nas teda tiez svietilo slniecko,ale bola riadna zima.
No a z mothercare mam tiez len par veci- ceny su proste hruza 😒

mamartinka
20. feb 2010

eviska83 tak zelam Evulke skore uzdravenie.Chudatenko malicke akoby tomu clovek pomohol a nevie ako ze.Ked je dietatko take chore.Snad bude dobre.A Adamko sa drzi?Ten nieje chory?Drzte sa a skore vyliecenie. 😉 😔

etuska
20. feb 2010

Evi-malej Bambulke skore uzdarvenie 😉
tak to ste dobre obstali s tou kamerou-ale kooolko sa musi clovek natahovat a stat si za svojim kym nieco dostane...Nam sa tak pokazil fotak,ale vymenili nam ho na pockanie za taky isty.

ejviska
21. feb 2010

Evi, ja nevim, co by to mohlo byt. Nespadla treba?Nebo zuby? Ale pokud ji to odpuchlo, tak to bude snad dobre. Pak jsou pred uchem uzliny, ale to asi ne...
Tak hlavne at je to dobry. NAsi kamaradi, co tu bydli, maji dceru 1,5 roku, uz ma 3 dny horecky, vcera mela 41st. Jinak na ni nic neni, hraje si, ji, nekasle.

Pajo, my jsme jezdili do Vapenek na parby vikendove. Bylo to tam hodne spartanske, to jsme jeste nemeli decka. Na umyvani tam byly takove ty koryta, tekla do nich voda z becky 😀 .
Ad ta skola, u nas je takovy program "parents helper", rodice chodi pravidelne pomahat, kopirovat papiry, chystat pomucky apod. TAk jsem myslela, ze delas neco takoveho, jak jsi psala - administrativa. JA jsem to jenom spatne pochopila, o nic nejde.

etuska
21. feb 2010

ahojte baby,
akurat som nasla na nete-buduci vikend je v Belfaste tato akcia:

http://www.discovernorthernireland.com/Holi-The...

eviska83
21. feb 2010

Ahojte
Tak ja mam za sebou pracovny vikend- este som mala ist k jednym o 4.00 ale pisali ze nebudu doma ze namame prist- takze mam fajront 🙂
Evicke som este v noci o 3.00 davala paralen cipok ale odvtedy uz ma len zvysenu teplotu- do 38-takze nedavame nic.Ale viditelne je jej lepsie- dufam ze vecer sa to zasa nezhorsi.Adam sa drzi- tomu nezmaru nieje nic 😀

karolinka2
21. feb 2010

Ahojte.
Evi skore uzdravenie malej Evicke....
My sme nedavno dosli z vonku,bola som s karolinkou dve hodiny na kolobezke v meste na tych novych smykalkach a ako sme dosli domov hned zaspala,no som zvedava kedy pojde spat vecer.
Vcera u nas bola majitelka pre najom a vravela nam ze ma v Antrime dom na prenajom a hlada nejakych ludi,tak ak by ste niekto nieco vedeli dajte vediet.Marian jej ukazoval webovu stranku buyphonemobile,co mi uz tri roky berieme odtial mobil na kontrakt a stale mame k tomu nieco zadramo prvykrat sme mali telku,potom navigacny a tento tyzden nam doslo nintendo tak mala len hra bowling a cars....no a nasa majitelka zirala ze ona tu zije uz roky a nieco take nevie ze take moznosti su tak ze hned si zoberie kontrakt a k tomu laptop.
Karolinka spinka drahy spi a ja idem pozriet futbal,ozaj schudla som tri kila takze sa tesim ta delena strava zatial pomaha. 🙂
Pekny zvysok vikendu.

nawal
21. feb 2010

ahojte, tak my sme dobre dosli. Cesta nam trvala bez 10-tich minut 24 hodin. Je tu krasne teplucko, cez den takych 21C. Uplne krasne pocasie a ludia tu zimne ciaplky hehe 😀
Segra mala svadbu v piatok a bola nadherna a ja tiez hahahaha 😎 😀 Jasne ze FB tu nejde, tak si musim dat nainstalovat program na otvorenie FB, a chcem tam pridat fotecky zo svadby.
Malo chodim na net, ale asi uz tu budem castejsie ked uz je po svadbe a mame viacej casu.
zatial papa

mamartinka
21. feb 2010

nawal a kdeze si ty ked tam mate take pocasie pekne a teple?

etuska
21. feb 2010

Nany-parada ze vam to takto vyslo 😉 tesim sa na fotecky 😉
Uzivajte si teplucko 🙂

my dnes oslavujeme 6te vyrocie sobasa 🙂 -tak sme si ako rodinka vysli vonku(na farmu 😀 😀 😀 )

http://www.discovernorthernireland.com/Clements...

http://www.clementsmountfunfarm.co.uk/fun_activ...

Bolo tam fajn,len na moj vkus este zima a aj dost drahe to bolo-ked to porovnam napr. s W5-ale inac fajn.Miske sa pacilo-krmila a hladkala zvieratka,povozila sa na takej autokare 😀

karolinka2
21. feb 2010

Nawal uzi si domov a tesime sa na fotky.
Erika blahozelame a prajeme este vela stastne prezitych spolocnych rokov...

ejviska
21. feb 2010

Marti, Nawal je v Syrii.
Eriko, tak hlavne at to vydrzi spoustu dalsich let

My jsme byli v BAllymene v bazene a predtim koupit novy school bag pro Terku a koupili jsme uplne jine veci 🙂 Ve Sports directu hlavne. Ale batoh taky.

jarka82
22. feb 2010

Ahojte vsetkym 🙂
Eviska nasa Sofi tiez vcera mala opuchnute oko ale horucky nemala,zato so soboty na nedelu Martin stale vracal a vcera mal aj teplotu,neskor uz bolo fajn. A na dnes zasa vracia Amelka 😝
Eviske rychle uzdravenie 🙂 asi je nejaky virus vo vzduchu 😠

pajakubik
22. feb 2010

Ahoj holky,
Eri gratuluju a at vam to stastne klape do dalsich let.
Marti,tak klobouk dolu s tou vahou,drz se! a tu oddelenou stravu mas jak rozdelenou? Ze jis treba jen maso tyden a dalsi tyden pecivo a prilohy?
Evi a Jari,at se vam ty deticky brzo uzdravi,musi byt neco ve vzduchu. My jsme meli min.tyden v praci strevni chripku,vsichni nemocni i me to chytlo,ale dostala jsem se z toho bez marodeni.
Holky kdo mi napise recept na halusky? Prosim,prosim? ☹ zkousela jsem je delat a nejak se mi rozvarily,nevim co jsem udelala spatne. Moc diky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre