Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

karolinka2
9. mar 2010

Evi ja to mam Karolinka je prechladena....
Baby uz mam 15 rokov vodicak a este ani tuknutie sa mi neprihodilo za tie roky a dnes som isla na benzinku natankovat a chcela som to zobrat z druhej strany a zrazu sa pri mne zjavilo velke auto tak som nemala kde uhnut a na benzinke su take reklamy na coal a ja som myslela ze je to papierove no a to bolo zelezo tak cele zadne dvere a cast aj prednych je vsetko stihnute a pokryvene . ☹
Dnes som sa stretla s Pavlou,je to take super mile male ziena...Pavli rada som ta spoznala.

karolinka2
10. mar 2010

dobre ranko.
no este len rano a karolinka uz ma 39 teplotu. ☹

jarka82
10. mar 2010

Ahojky dobre ranko. My sme zasa chore najprv maly teploty 40 cely den,od vcera uz nema ale dievcata maju cez 39 ☹ v noci Sofinke ani cipo nepomohol a to som dal po 4 hod a po dalsich 5hod nurofen tak potom to nejak zislo ale rano zasa ☹ strasne

Karolinka skore uzdravenie 🙂

nawal
10. mar 2010

caute, tak Iman bola chorucka mala velke teploty, predvcerom v noci mala 40C tak sme zavolalali doktora domov, dal jej antibiotika sirup, ma neaky zapal chudatko. Lili zacina tiez kaslat, takze to bude asi na striedacku.
Pocasie stale dobre, tak je tu prijemne. Konecne som si ostriala vlasy tak sa citim taka "lahsia" 😀
tak papa 😵

dida81
10. mar 2010

Ahojte NR... žienky mam na vas jednu otázočku... Aky je ten obchod s kocikmi pred NR,,pred
Plastikou? Oplati sa tam ist? Dakujeeeeem

dida81
10. mar 2010

juuuj,, sorry- omylom som napisala do inej temy..xe 😅

ejviska
10. mar 2010

Hele, co to tu sirite za nemoci! Hus s nimi pryc! 😉 Tak preji vsem brzke uzdraveni.
A zdravim NAwal!

MArti, tak nastesti jsi s tim autem nezpusobila nikomu jinemu nic. Ale pekne to nastve.

Jarko, napr. Nurofen ( nebo i Paralen ) muzes davat nejdriv po 6 hodinach. Ale muzes je stridat. Kazde tri hodiny dat jeden z nich.

jarka82
10. mar 2010

po troch? ja viem po 4roch len neviem ako. To viem ze nurofen len 3x denne t.j kazdych 8 hod a medzitym sa da dat paacetamol. Mozno to budu osypky preto aj ten skaredy kasel ☹

jarka28
10. mar 2010

AHOJTE....VSETKYM DETOM SKORE UZDRAVENIE......U NAS UZ JE PO VIRUSE.... 😉 NIC NOVE NEMAME LEN SOM STALE ROZLIETANA...... 🙂 IDEM DOPIECT FR.ZEMIAKY A VYVESIT PRADLO A SUPNEM ESTE JEDNU PRACKU......MARTINKA AJ JA SOM STRETLA PAVLU UZ DAVNEJSIE,BOLA U MNA NA KAFCI JE FAJN ZENSKA..... 😉 TERAZ MUSIM IST JA KU NEJ LEN NEMAM KEDY.....

karolinka2
10. mar 2010

Jarka82 aj vam skore uzdravenie.
Jaarka ano vravela mi ze sa s tebou stretla...
Nawal neprijemne ze deticky ti ochoreli,ale to bude asi aj zmenou klimy...
Karolinke teplota klesla ked som jej dala nurofen a teraz upratujeme cely dom a robila som buchty na pare.Zachvilu mi pride kamoska prefarbit a ostrihat vlasy.
Juuj dnes je vonku opat krasne a mi sedime doma....

ejviska
11. mar 2010

Jarko, zalezi i na veku ditete. Ale i Nurofen sirup muzes od roku davat 4x denne, tzn. po 6 hodinach. A PAralen to same. Takze pokud teplota neklesne, tak das napr. ve 12 hodin Nurofen, ve 3 hodiny Paralen, v sest hodin Nurofen atd. A pritom dodrzis, ze kazdy z nich neni driv nez po 6-ti hodinach. Jsou to dve rozdilne lecive latky, jedna je ibuprofen a jedna je paracetamol.

Dneska uz tu neni tak pekne, ale neprsi.

etuska
11. mar 2010

Mamartinka 😀 no vynaliezavy otecko 😀 Ja som mliecka mala vzdy len tak akurat,tak by ma to teda nenapadlo 😵 -ale vydrzala som dojcit 9mesiacov tak som na to patricne hrda 🙂

My sme dnes prisli zo skoly az o pol stvrtej-kedze som mala kruzok-tak sa vytesujem ze zajtra len 1 hodina a mam veget 😵

etuska
11. mar 2010

http://tvnoviny.sk/zeny/top-tema/mlada-zena-por...

...a viete ze tu v UK ma to az tak neprekvapilo?-uuuuzasni odbornici teda 😀 -to jej teda ani Usg nespravili?

ejviska
11. mar 2010

Mne to prijde jako nejaka kravovina.

etuska
12. mar 2010

Evi-ved aj ja som sa divila-ale davali to aj na BBC

jarka28
12. mar 2010

Ahojte ...dneska mame zasa krasne dokonca som nemala ani auto zamrznute rano.......na tom clanku som sa pobavila ,ak je to naozaj tak to sa moze stat len tu......este som sa pobavila ked som sa objednavala ku gynekologovy s urgentnym problemom a ze ma vezmu za 6 tyzdnov kedze je to urgentne 😀 😀 😀 inak az za 9 tyzdnov.....no tak to by som stihla aj domov letiet a vybavit si vsetko.....dneska uz mam treti nocnu a rano hned zopar klientov.....ale zajtra sa konecne vyspim po obede....... 😉 😉 krasny vikend zelam........

eviska83
12. mar 2010

Ahojky
No Mati neviem co je vo vzduchu ,ale aj Karol dnes nabural 😒 - smyklava cesta a rachol do krikov- nastastie sa mu nic nestalo-ale predne svetlo je v kelu 😠 😠
Hmm- s tou tehu 😝 - aj ja som myslela ze to je blbost,ale tiez som to videla aj v telke- tak asi na tom nieco bude 😕

ejviska
12. mar 2010

Jezis, jeste ze se mu nic nestalo!
S tou tehotnou, psali tam, ze ji doktori rekli, ze je ve 3.mesici. Tak to snad podle ultrazvuku poznaji 3.mesic a 9.mesic. 🙂

pajakubik
12. mar 2010

Ahojte, 😉
To je fakt uz hruza co se deje. Konecne vikend,maly je od ctvrtka jak utrzeny z retazu.
Taky nechapu,jak to doktori nemohli zjistit,ale tady je opravdu mozne vsecko.
Marti a Evi,no hlavne ze se nic horsiho nestalo,auto se vzdy opravi.
Jdu neco delat,at mam zitra veget. Pekny vikend vsem 😎

ryba74
13. mar 2010

Ahojte baby!
Straaaaaaaasne dlho som tu nepisala,teraz som vacsinnou na Faceboku-ked mam cas.
Od oktobra minuleho roka sa so mnou tahaju zdrav.problemy,ktore tu vyriesit sa mi zda uz nemozne.Takze ani som ku Vam nemala nejako cas nahliadnut a ked uz,tak som si Vas len precitala.Na Faceboku som nasla dost znamych,co som kedysi s nimi robila na Slovensku a prostrednictvom neho som aj nasla skolu v Belfaste,kde mi syn chodi raz do tyzdna na slovencinu a zemepis.Este sa to len rozbieha,ale snad sa to dotiahne do stastneho konca a buduci rok sice bude musiet ist na Slovensko robit monitoring,ale uz tam nebude musiet absolvovat ten posledny desiaty rocnik povinnej skolskej dochadzky na dialku.
Takze zhruba asi tolko,o 2 hodiny idem do prace a musim este cosi porobit.
Drzte sa,uz sa tu snad dostanem castejsie. 🙂

etuska
14. mar 2010

Zienky:Happy Mother´s Day 😵 😵 😵 -a v maji si ho oslavime este aj po slovensky 😀

karolinka2
14. mar 2010

Ano dnes je tu mothers day.....aj Tebe Erika. 🙂

etuska
14. mar 2010

Tak my ostavame zajtra doma-Miska sa od piatku necitila dobre-cely vikend mala hnačku a teraz vecer aj vracala ☹ 😖 -tak sa budeme liecit.bru nocku

jarka28
15. mar 2010

Ahojte....Erika Miska nech sa skoro uzdravi.....my sme mali tento virus rad za radom cela rodina...nastastie trval 1-2 dni..........ako sa mate zienky???ja ani nestiham pisat poriadne....u nas nic nove....pocasie je super tak ked mam cas sme vonku......Ryba-Ada ako sa mas?ked si na FB ako ta najdem pod akym menom?co mas nove?a co zdr.problemy uz je lepsie????...dnes nemusim varit mame este zo vcera tak budem len upratovat ,lebo po vikende je u nas vzdy binec........Martinka ako Karolinka uz je lepsie?...

eviska83
15. mar 2010

Ahojte,
Tak nasi su konecne bez kasla a soplikov 🙂 Raz som na stv1 pozerala rozhovor s pediatrickou kt. ma 3 deti - a ta vravela ze urobila experiment: jedneho liecila liekmi z lekarne ,druheho domacimi liekmi (cubula a pod.) a tretieho vobec a vsetci traja prestali kaslat v rovnakom case 😀
Erika- Miske prajem skore uzdravenie 😉
Vcera sme boli konecne na oslave nar. mojho synovca(23) nar. mal zaciatkom februara 😀- no ale Karol dostal slinu- tak som sa z neho musela smiat 😝

karolinka2
15. mar 2010

ahojte.
Erika Miske skore uzdravenie.co chodim upratovat tak v piatok tiez ostalo jedno dievca doma lebo len hnackovala a zvracala a dnes uz aj ostatne deti to iste....Karolinka tiez tri dni hnackovala,ale nezvracala.Este pokasluje aj sopli,ale uz nema teploty tri dni...ale ja som tiez poriadne nachladena,myslela som ze sennej nadchy ale nie lebo aj hnisavo kaslem.
Evi tak to je super ze kazdy s aliecil niecim inym... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre