Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
17. mar 2010

Matko, mas IP.

etuska
19. mar 2010

Baby-vitam na "staro-novom" konikovi 🙂))

mamartinka
19. mar 2010

Baby caute.Tak som dopadla tak ze uz budem asi prispievat sem.Bo v nasej teme sa vsetky baby zblaznili,a vsetky su tehu ☹ Tam ja asi nepatrim uz.Tehu nie a nie prist. 🙄

pajakubik
19. mar 2010

Mamartinko mas IP 🙂

karolinka2
20. mar 2010

Ahojte.
Erika dakujeme.. 🙂
Dnes je vonku nadherne,my sa chystame do mesta a potom ideme k svagrovi na narodeniny.
Matka nebud smutna aj to pride neraz sme si o tom pisali cez IP,poznas aj moju situaciu.A konik nie je len pre tehotne ale aj snazilky...
Pekny vikend. 🙂

kafulienka
20. mar 2010

ahojte,
prepacte, ze sa vam tu takto vtieram, ale mam na slovensku na predaj 1x precitanu knihu v anglictine Your pregnancy week by week...
pekny den
🙂

ejviska
20. mar 2010

Ahoj holky, dneska bylo krasne. Poprve jsme se vypravili se znamym na golf, ze to zkusime, prijeli jsme tam a odpaliste zavrene na rok, ze ho budou rekonstruovat 🙂 . Tak jsme byli v BAllycastlu, predtm na prochazce pri pobrezi. Parada. Akorat jsem v aute usinala a doma jsem si hned lehla a spala 1,5 hod 😀 Protoze jsme vcera meli uuuzasny vecirek u nas doma, sedeli jsme az do pul ctvrte a strasne jsme se nasmali, uplna parada.

etuska
20. mar 2010

Evi-tak to sme mali paradny vecierok teda 🙂
My sme dnes mali pracovnu sobotu-MM bol doobedu v praci,potom pomoct susedovi,ja som zatial upratovala,varila,prala 😅 a poobede ma to tak zmohlo,ze som si musela lahnut.

pajakubik
21. mar 2010

Ahoj Holky ☹
to se mate vsichni ze jste zdravi. Ja uz od patku s kubikem lezim. Ted nas to teda chytlo poradne,drazdivy kasel,sopliky a kubik ma i nemocne ocka. V patek nas poslal doktor na ocni a tam me rekli,ze to ma od toho,ze je nachlazeny(tak to vim,aj ja,jenom jsem chtela nejake kapky nebo masticku),az mu takovy hnis vyteka z ocicek. No,takovi doktori tady........pry mam dojit znovu az bude zdravy. Ani nemam nic uklizene,vyzehlene,no proste nic.
Hezky zbytek vikendu vsem ☹

ryba74
21. mar 2010

Ahojte baby!
Neviem ako u Vas,ale tu je uz druhy den krasne pocasie a to hlasili dazd.My sme vcera boli v Enniskillene na vylete-moj muz tam na zaciatku zacinal,tak sme boli pozriet.Ja som tam nasla zahradnictvo,tak som sa vyblaznila,pokupila kvietky a dnes som sadila.
Co sa tyka Pajakubik tych zapalenych ociek Tvojho maleho,keby si mala aspon kvapky do nich Ophthalmo-Septonex a to mu davat.Moj nazor na tunajsie zdravotnictvo je stale rovnaky,su sice mili,prijemni,ale liecit teda nevedia.Viem o tom svoje,uz som si tu vytrpela dost..Anginu mi lekar z pohotovosti nedavno liecil cez telefon bez toho,aby ma videl,len mi nechal na recepcii lieky a pritom tam bol.Len mu stacilo,ze ja som mu povedala,ze mam anginu,kedze to trocha poznam,no a na sono cakam uz 3 mesiace.Stale myslim na to,co mi povedal jeden lekar zo Slovenska,s ktorym som komunikovala cez internet,ze GP je bohuzial len poistovna pre chudobnych. 😒
Prajem peknu nedelu.

etuska
21. mar 2010

No veru Adi 😒 -tu je zdravotnictvo super ked je clovek zdravy.... 😀
Miska co mala naposledy zapal mocovych ciest,tak jej lieky poslal GP do Boots-u tyzden po tom,co sme dali vzorku mocu do labaku-vysledky boli asi o 5 dni-a to uz mala davno pila urologicky caj-bez toho by jej to asi velmi nepreslo...-tak mame teraz doma lieky(pre pripad nudze)

karolinka2
21. mar 2010

ahojte.
Dnes bolo veru prekrasne.My sme boli s kamoskou a detmi hrat futbal tak bolo super.Potom sa karolinka este vyblaznila na trampoline ale adrenalin ju drzi este vzdy./ 😀
Pavli juuuj no nedavno ste tiez boli chori si spominala,a zasa to na vas dolahlo.tak skore uzdravenie.

ejviska
21. mar 2010

Co se tyce zdravotnictvi, tak tady je pro me zahadou, ze ty chudaky nemocne to obvykle prejde bez leku a doktora. Fakt hruza. Ja mam vsechny leky z CR. Aj ATB, radeji. Uz se pomalu balime na dovolenou, tak D. opet oci navrch hlavy, kdyz videl, kolik leku beru. 🙂 Ale co si pocnu v takove prd.... A potom jenom slysim, " paralenek by nebyl.." , ha ha, to uz se nesmeje a je rad, ze radsi vsechno mame. Chlapi jedni! 😉

Pajo, neda se tu dostat nejaka ocni mast v Boots apod? Ten oph-septonex je na prd. Zanet spojivek prejde i sam po par dnech, ale je to dost protivne, takze si chudak uzije.

Holky, nevite, ma Next letni vyprodej? Tak jak miva na Vanoce? Kamoska se sem chysta, tak aby vedela...

ejviska
21. mar 2010

Marti, s British airways nastesti neletame asi nikdo 🙂 Doufam se to jinak provozu nedotkne?!

mamartinka
21. mar 2010

ejviska skus aj tu.Je na to aj tema......https://www.modrykonik.sk/forum/zakladna-vybavicka/oblecenie-next-kto-by-mi-ho-priniesol-z-anglicka/ Neviem ale ci ti to pojde.Ked tak si to skopiruj. 😉

ryba74
21. mar 2010

Ahojte baby!
Veru-zlate slovenske zdravotnictvo-ked sme boli len na Slovensku,tak sme nan nadavali,ale teraz by sa tu veru zislo.Oph-Septonex je PP pri zapaloch spojiviek a na Slovensku sa da kupit aj v lekarni,ale tu bohuzial asi tazko.Takisto borova voda,ale to tiez asi tuna tazko.Ano,spravidla to prejde po par dnoch-tyzdni,len ked je tazsi zapal,tam treba okrem kvapiek podavat aj ATB mast.Ked som robila na Krajskom operacnom stredisku zachr.zdravotnej sluzby,tak stalo sa,ze nam tam volavali aj taketo problemy a vzdy sme mali lekara na konzultaciu,takze viem,co odporucal,no a samozrejme vlastna zivotna skusenost je na nezaplatenie.
Pekny vecer.

pajakubik
23. mar 2010

Diky holky za rady.
No samozrejme zas nespime,bereme leky.No ja se po tych kapkach v lekarne divala aj jsem se ptala a nic,bylo me receno ze detem do 4 let,se do oci nic nekape a ani nevtira. Ale uz je to lepsi,tak uz snad nas to prejde. Nebo uz me to pripadne,jak kdyby jsme nebyli venku 14 dni. Andri,tak to uz si pata slovenka kt. znam ktera pracuje nebo pracovala ve zdravotnictvi.
Tak dobrou nebo spis dobre ranko vsem 😕

eviska83
23. mar 2010

Ahojte
Paji - nas Andrej mal zapal spojiviek ked mal asi 2.5r - a GP nam dal ATB masticku- on to mal ale naozaj hrozneee- ale nastastie to preslo po par dnoch. 🙂
Inak my sme boli zdravi- ale zasa soplime a trosku kasleme- uz si z toho ani nic nerobim - 😵
Baby aj u vas vcera padali krupy? 😵

karolinka2
23. mar 2010

ahojte.
Evi ano aj u nas vcera padali krupy.
My smne nedavno dosli z upratovania a vecer na anglinu.
Ja tiez uz treti tyzden prechladena....

mamartinka
23. mar 2010
jarka28
23. mar 2010

Ahojte,ja som akurat dosla zo skolenia a to som po nocnej este nespala.....u nas veselo...od min.tyzdna deti chore.....Marek uz je na tom dobre ale Sasena ma infekciu v uchu-dostala antibiotika a Dado ma teploty uz 3 dni kasel a dneska mu zacalo hnisat oko teda oci.....tak neviem ci pochodim u GP a da nam nieco...co myslite?

nawal
23. mar 2010

caute, skusim sem dat fotku lili a iman v den svadby sestry 😀

ejviska
23. mar 2010

Paani, a ktera z nich se vdavala? 😉 😉 😉 A jeste fotku maminky a nevesty, nebyla by?

Jarko, Evka vyse psala, ze jim GP dal masticku do oka s ATB.

mamartinka
24. mar 2010

Ahojte.nawal krasne princezny mate.Ako sa inak vsetky mate?U nas dnes cely den prsi.A ja mam odvcera akusi depku.Stale som smutna akasi a nic ma nebavi. ☹ ☹ Tak vsetky pozdravujem.

ejviska
24. mar 2010

He he, " zaslubena krajina Slovakov ", to je dobry! 🙂

TAdy bylo strasne hnusne, ale koukam,ze se to protrhalo a neprsi a snad misty i modre nebe.

karolinka2
24. mar 2010

ahojte.
Ja od rana upratujem a varim a chcem upiect bananovu roladu neviete nejaky dobry recept???drahy ma zajtra me niny tak ho chcem prekvapit.
Kaorlinka mi akurat zaspala tak sa tesim na vecer dokedy bude vystrajat.
Jarka ked sa to nezlepsilo,tak mu hadam nieco GP predpise.
Nawal pekne fotky a ako dopadla svadba,veru daj viacej fotiek nech vidime ako to u vas prebieha.
aj tu od rana prsi tak asi z toho ma clovek aj zlu naladu nie Mati???
Idem ja pokracovat v upratovani..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre