Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
27. mar 2010

Od nas taky VSECHNO NEJLEPSI pro Evicku a Adamka!!!!

mamartinka
27. mar 2010

Evi Adamkovi a Evicke k 1 rocku zelam vsetko naj,naj,najlepsie.Nech su zdravucky a nech vam v zivote robia len samu radost.Gratulujem a posielam kazdemu boztek. 😉 Uzite si tento den a oslavu.

eviska83
27. mar 2010

Ahojte
Dakujeme kocky 🙂 🙂 🙂
Evi prajem prijemnu cestu a pekne si to tam uzite 😉 😉 a zelam vam aby ste prisli o jedneho viac- alebo o 2? 😝

karolinka2
27. mar 2010

Evi aj mi prajeme stastnu cestu...

mamartinka
27. mar 2010

Evi stastnu cestu. 🙂 😉

etuska
27. mar 2010

Evi-pripajam sa-stastnu cestu a krasny pobyt-oddychnite si 😉

Eviska-Evke a Adamkovi veeelky bozstek 🙂 -pripajame sa k blahozelaniu-nech vam rastu do krasy 😵

karolinka2
28. mar 2010

Evi uz sa tesim na fotky z narodenin...
My sme dnes boli v Belfast castle,pocasie bolo super a je tam fakt nadherne,ale urcite vacsina z vas tam uz bola.Zajtra dam fotky na facebook.

pajakubik
29. mar 2010

Ahojte,
tak my jsme stale nemocni,to se me jeste nestalo,co tady jsem v Belfaste,aby jsem byla tak dlouho nemocna. Uz me z toho kaslu a smrkani boli licni kosti. Asi se to za ty roky nasbiralo...
Tady prsi,aspon nam to neni lito,ze nemozeme jit ven.
Evi,jak dopadla oslava? Divala jsem se na FB,jestli si dala nahravku nebo fotky.
Marti,mas pravdu,castle je pekny! Nevim,jestli jste byli i v tom playground,ale byva otevreny jen 3 hodky denne. 😒

eviska83
29. mar 2010

Ahojky
Takze oslava dopadla super- sedeli sme do polnoci 😵
foto som konecne pridala- aj ked este nie uplne vsetky 🙂
Mati - no ja som nebola 😕 - ale uz sa tam chystame pekne dlho 🙂

ejviska
30. mar 2010

Ahoj vsem! Posilam pozdrav z Kuala Lumpur. Cesta byla uplne v pohode, let trval 12 hod., z toho Terezka 8 prospala, takze jsme to skvele zvladli. Je tu casovy posun +6h, takze ted je kolem druhe odpoledne a my teprve vstavame. 🙂 Mesto je obrovske, nove, vsude to vypada, jakoby zapomneli sundat vanocni vyzdobu. 🙂. Doufam vstanou, at se aspon na neco podivame. Budeme tu jeste zitra a pak uz letime do THajska. To je jenom 1 hod. let. A konecne mooore.🙂
Mejte se vsichni moc pekne!

karolinka2
30. mar 2010

ahojte.
Evi pojdem si pozriet foto kde si ich dala na facebook ci tu na konika???ved pozriem.tak ste sa zabavali super.
Evi ako vam zavidim,samozrejme v dobrom,uzite si tu dovolenku.
Pavli mna tiez ked chyti nadcha tak som chora tri tyzdne,takze skore uzdravenie.

etuska
30. mar 2010

Ejviska-parada-jaaaj-ze ste ma nepribalili do batoziny 😀 Uzite si teplucke more.

Pavli+Matka-skore uzdravenie 😉

ryba74
30. mar 2010

Caute baby!
Tak Evi-Kuala Lumpur a potom Thajsko...No asi by sme si dali vsetky povedat,lebo momentalne je tu koniec sveta-prsi uz druhy den-no prsi-leje ako z krhly a do toho pada sneh,vietor....Hroza.
Baby,dnes som isla zaviest syna rano do skoly a hovorim mu:Filip,to auto ide nejako pomaly.A on sa pozera a hovori:Mami,ked ides na rucnej brzde... 😀 😀 😀 .No tak sa teda este mam co ucit.
Inak Evi83 fotky deticiek su krasne,aj tie od Teba Matka z Belfastu.
Pekny zvysok dna. 😉

eviska83
30. mar 2010

Ahojte 🙂
No Evi aj mna si mohla supnut do batoziny 😵 😵
Paji ,Mati aj ja zelam skore uzdravenie..
No u nas pre zmenu zacal kaslat Andrej (dost nepekne) uz som si myslela ze zacina jeho alergia,ale bola som v skolke odniest par papierov tak vraveli ze min. tyzden bolo velmi vela deti off- tak snad to nachytal od nich- lepsie ako aler.
Ozaj baby musim pochvalit a urobit reklamu Ingrid- tortu ste videli takze viete ze bola kraaasna ale chutila asi este lepsie ako vyzerala- naozaj bola suprova 😉 😉 😉 Este raz dakujeme Inga 😵

karolinka2
30. mar 2010

Evi Erika dakujem,ale ja som chvalabohu zdrava.To som pisala ze ked ma chyti nadcha tak mna drzi aj tri tyzdne. 🙂
Evi ale Adamkovi prajeme skore uzdravenie.
Baby no pocasie mame fakt hrozne ved tu mame dalsiu zimu....kedy to skonci. 😠

eviska83
30. mar 2010

mati- aha 😀
a u nas je Adam zdravy- kasle Andrej 😀 - ja viem ono sa to pletie ked su obaja na A 😝
No veru a pocasie je hnus 😠

karolinka2
30. mar 2010

xi xi xi veru evi...

pajakubik
30. mar 2010

Holky moooc dekuju.....
Kubik uz je skoro zdravy,to ja jen porad ne a ne se z toho dostat.
To pocasi opravdu hruza,prsi a do toho snezi a ten vetr.
Do toho jsem si musela jeste jet navecer nakoupit. Umyvala jsem lednicku a do toho blik a bylo po elektrice,tak pres hodinu jsem musela cekat. Taky jste holky byly bez elektriky?
Evi,at se Andy brzo uzdravi! A dortik jste meli moc pekny a Evicka s Adamkem moooc sikovni!!
Marti,pekne fotky z castle. My byvame zrovna pod,takze jsme tam stali navstevnici. A vsem moc doporucuju aj ZOO az bude pekne. 😉

etuska
31. mar 2010

http://tvnoviny.sk/spravy/svet/slovak-dostal-za...

Tak ten komentar pod clankom nema chybu-presne o tom to je-a takto nas potom vnima zapad 😠

pajakubik
31. mar 2010

Eriko,ja zase cetla clanek,co se deje kdyz cesi prekroci nemecke hranice. Rasismus a terorizovani. 2 cesi se vraceli ze sluzebni cesty,aby byli doma rychlej,tak frceli bez prestavek,tak unava byla videt.Stopli je nemecti policisti,ruce nahoru,prohrabali jim obleceni,penezenky a auto. Aby toho nebylo malo,museli mocit na parkovisti pred 40 lidma a nakonec nemcouri napsali v protokole,ze byli pod vlivem drog,vzali je do vazby a jeste museli zaplatit 400 euro pokuty.
A nemecka ambasada? radeji ruky pryc. Nikdy jsem proti nemcum nic nemela,ale toto me teda poradne s prominutim nasralo. udelat my toto nemcom,tak uz ma vlada nuz na krku 😠

ejviska
31. mar 2010

Ahoj vsem, koukam teda, to pocasi u vas hruza!!! TAdy teda taky pselo, ale byli jsme radi 🙂 A taky jsem se odvazila jit tady k holicce, protoze jsem mela silene odrosteny melir a tak krasne vlasy jsem snad jeste nemela! Stalo to stejne jako v CR. Zitra uz letime do THajska, tak snad nebudou bourky.
Mejte se vsichni peklne a hlavne at se to pocasi umoudri!!

jarka82
31. mar 2010

Ahojte 🙂 Pajakubik skore uzdravenie a Aj Andrejovi Eviska 🙂

My sme boli vcera bez elektriky dobre dlho tak sme si zakurili v krbe aby bolo aspon teplo a potom mm to skakalo raz sme mali a raz nie 😠 ale ten sneh no hroza... a dnes je aprilove pocasie 😝

Ejviska uzite si thajsko 🙂

Vsetkym pekny den. 😵

jarka82
1. apr 2010

Dobre ranko vsetkym. Boze vcera vecer zacalo snezit takze mame sneh a na rano to dobre primrzlo 😲 a ja ze uz pojdeme s malym trosku von 😒 Kedy sa uz to pocasie umudry neviem 😕

pajakubik
1. apr 2010

Ahojte,
diky Jari. U nas taky vcera snezilo a to docela huste. Jo,kdy uz to pocasi bude lepsi,to by aj me zajimalo 😕

etuska
1. apr 2010

ahojte kocky,
u nas krasne svieti slniecko i ked je chladno.
Prajem vam vsetkym pozehnane velkonocne sviatky 😵

jarka82
1. apr 2010

Baby potrebovala by som radu. V pondelok sme boli na tej operacii a malemu vytrhli zubky a na dnes rano ma na perach strasne pluzgiere co mu mam na to dat? uz som dala ryboflavin na afty to pomaha. A zda sa mi ze ma aj dasno zapalene v mieste kde mu to vytrhli len neviem ci je to normalne alebo je to ozaj zapal. Neviete co by som mu mohla dat na dasienka? Tam nam povedali vraj vyplachovat usta slanou vodou ale to nechce vobec. 😖 a dnes cely den place ze chce sa ist byciklovat. Chudacik.

karolinka2
1. apr 2010

ahojte.
U nas je dnes naherne doobedu sme boli vonku teraz som dovarila a ideme sa znova troska kolebozkovat na dvor.
Jarka to mi je luto,ze maly ma taketo problemy nech sa mu to coskoro zahoji,ja ti v tom neviem poradit skus zajst k GP alebo mozno ti poradia baby evicka adka su zdravotne sestry...
Baby prajeme vsetkym prijemne prezitie Velkonocnych sviatkov. 🙂

ejviska
2. apr 2010

Ahoj holky, tak uz jsme v Thajsku - Krabi. Uzasne, nadhera, more jak kafe. Ale v Irsku je taky krasne ;)

JArko, uplne nejlepsi je http://www.corsodyl.cz/, na dasne, afty apod. Ale jestli to je i v UK nevim, jeste se mrknu.

ejviska
2. apr 2010

http://www.expresschemist.co.uk/category_1541_c...
napriklad. a maji to i na amazonu. Nevim, jestli je to i pro deti, ale pomaha to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre