Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
14. máj 2010

Evi, pusku nemame, ale zjistili jsme odkud vyleza a ze srandy mu tam D. dal obyc pasticku na mys a od te doby se tu neukazal. Ale sousedi ob jedno maji total zniceny travnik 😀 , tak nevim...
Na navstevy se neptej, je to des, ale v cervnu mame jenom tri 🙂 , tak tam bude prostor nebo bych rekla na zacatku cervence by to bylo nejlepsi. To je tu kamoska, ale vy u nas spat nebude nebo ano? A Nawal kdy se vraci?
D.fakt neumi rusky, ale zda se ze jakz takz rozumi. No si predstavte, ja rozumim uplne vsechno. FAkt to v tom decku zustane, co se nauci kdysi moooc davno. Mluveni je samozrejme mnohem horsi, ale ujde to, vypomuzu si anglictinou. A den ode dne lepsi 🙂 Zitra pojedem na vylet a pak barbecue, pokud bude pekne, ale snad jo.

karolinka2
15. máj 2010

Ahojte.
My sme nedavno dosli z Portrushu boli sme na ten nort west motorky ako som uz p0isala chodime kazdy rok,pre nas je to obrovsky zazitok nakolko sme obaja fandovia formule a motoriek.Pocasie velmi nevyslo akurat zrana dost prsalo a fukalo ale co uz.
Potom sme sa zastavili v Colereine kupit karolinke rybku nema.xi nakolko tu co mala v akvariu tak drahy musel vecer vyhodit lebo uz prestala zrat a vobec sa nehybala a nakazila by ostatne rybky,a samozrejme rano sa karolinka pytala kde ma nema a my ze je u pana doktora lebo bola chora ze dnes sa pre neho zastavime v obchode. 🙂 Tak uz je spokojna kupili sme este dalsie dva rybycky.
Ja som si uz nachystala na zajtra maso,takze zajtra ho uz len postavim...
Evi to je super stretnut kamosku po tolkych rokoch,tak nech vam vyjde to pocasie na grilovacku....
Erika tak uz si urcite spokojna ze Miro uz prichystal izbicku. 😉 takze este zopar dni vydzr a podme na to....
Pekny zvysok dna. 🙂

mamartinka
15. máj 2010

Baby pisala som vam tu o tom zakroku tusim ze?Tak nan idem predsa toho 02.06 Inak o Etuli sa nevie nic ci je este cela?

etuska
15. máj 2010

Mamartinka-jasnacka-este som 2v 1 🙂
Miska sa bola poobede hrat u kamaratky a my sme s MM trochu zuslachtovali zahradu-teda najma MM-ja som akurat trochu pomahala a komandovala 😀 -drahy kupil nejake kvietky,tak konecne mame zahradu trosku zutulnenu 😅 a mame uz aj zahradny nabytok-kedze tu budeme cele leto ,pridu aj moji rodicia a hadam aj nejake navstevy 😅 -tak aby sme mali na com sediet.

Mati-tak super,ze ste mali pekny den-v Antrime bolo poobede celkom OK pocasie.na tom Nemovi som sa pobavila 😀 Ja som dnes varila tarhonu a bravcove masko na mrkve-myslela som ze ostane aj na zajtra-ale akosi neostalo 😀

Evi-tak si uzite s kamoskou spolocne straveny cas 😉
Nawal tusim spominala ze bude v syrii 5 mesiacov-alebo zeby vravela ze do maja? 😕

ejviska
15. máj 2010

Matko, jake byly ty zavody? 😀
No s kamoskou je to parada, D.rikal, ze mu pripada ze jsme se nevideli 14 dni a ne 25 roku 😀 . Ma chlapecka 6 let ( asi jsem psala) , s Terkou se hned zkamosili, takovy hodny kluk. Dneska jsem teda grilovala nakonec pod kapkami deste, ale i tak se vydarilo. Zitra navsteva odjizdi.
Nawal rikala, ze tam bude 5 mesicu, to by vyslo az na cervenec.

ejviska
17. máj 2010

Tak nam vcera neodletela navsteva 🙂 Zrusili ji let do Parize s Easy jetem. Slo to prebookovat na stredu po obede, takze si to tu trosku prodlouzi. No hlavne aby opravdu letiste otevreli. Ona si to v poledne prebukovala a vecer uz to slo az na ctvrtek, vse vyprodane. Jela by i lodi do Francie, ale ma chlapecka 6 let, tak to neni sikovne. Zato Terez je rada, ze ma partaka 🙂

eviska83
17. máj 2010

Ejviska- tak si ju uzijes dlhsie 🙂 a hlavne Terezka.
No mna u zta sopka ale stve- stale cakat ci bude mat Karol pracu alebo nie 😠 Vraj este minimalne bude chrlit pol roka- a vraj je velka hrozba ze bybuchne ta vedla ☹
Dnes mame krasny den tak sa ideme vyvencit ked vstanu 😵 prajem prijemny den 🙂

ejviska
17. máj 2010

Evi, to je fakt blbe s tou praci. Nam dnes ucitelka v anglictine cetla z novin, ze to muze trvat celou dekadu. To je fakt radost, kup si pak nejake drazsi letenky...

etuska
17. máj 2010

No-ani mna to netesi 😝 -nasi maju priletiet zaciatkom jula-tak nech aspon dovtedy sopka neblbne 😝
A my chceme ist na SVK na Vianoce-zatial su ceny leteniek cez Easyjet super-takze si MM uz bookol v praci dovolenku a caka ci mu ju schvalia-aby sme simohli kupit letenky.

ejviska
17. máj 2010

Eriko, uz na Vanoce kupujete letenky?

etuska
17. máj 2010

Ejviska-no este nie-ale ak schvali MM manazer dovolenku tak kupime-cez easyjet su teraz super ceny-a my lietame len s nimi do Krakowa

etuska
17. máj 2010

Na Vianoce chceme ist urcite na Slovensko(skor nie) .Ja budem este na materskej,Misku v pohode pustia aj skor-tak uz len vyriesit MM dovolenku 😉

ejviska
17. máj 2010

Chapu. My jsme po lonskych utrapach s cestovanim rekli, ze na VAnoce domu nepojedem, ale pochybuju, ze to dodrzime. Ale kdyz nevim, kde budem, tak to se blbe kupuji letenky 😀

etuska
17. máj 2010

Ejviska-my sme minuly rok leteli tusim tyzden pred Vianocami.Urcite chceme aj teraz radsej skor-lebo potom je to utrpenie ked sa presuva 1/2 Europy 😝
Mozno poletime aj v polovici decembra-vsetko zalezi od MM dovolenky-.my sa uz prisposobime 😅
Bru nocku 😵

ejviska
18. máj 2010

My jsme taky leteli uz kolem 15.12. nebo tak nejak. Ale pak napadl snih a bylo to...

karolinka2
18. máj 2010

Ahojte.
My sme nedavno dosli od lekara,Karolinka ma 39 teploty hlas nema poriadne je zachripnuta zasoplena,kasle a aby toho nebolo malo nieco ju dnes ukusilo do ocka tak ho ma cele opuchnute a cervene a hlavne kvoli tomu place ze ju to boli,doktor hned zbadal ake ma ocko predpisal jej kvapky ale nijako jej ich nemozem kvapnut do ocka. ☹

ejviska
18. máj 2010

Matko, tak musis "nasilim", poradne ty vicka otevrit, to se tam nejak dostane.

etuska
18. máj 2010

Mati 😖 -tak hadam bude karolinka coskoro OK-chudatko male 😖 Kde sa tak nachladila?A to ocko bude o par dni v poriadku -nic neboj

eviska83
18. máj 2010

Mayi- tak prajeme skore uzdravenie.. no a kvapky to je kapitola sama osebe- kolko sme sa s Andrejom nabojovali 😒

karolinka2
18. máj 2010

Dakujem Erika....Neviem Erika jedla zmrzlinu mozno z toho ved nechodim s nou niekam kde by sa mohla nakazit....tak mi je jej luto...aj som si poplakala s nou keby si dala aspon kvapnut tie kvapky ulavilo by jej...ale ani ocko jej neroziathnem poriadne a pritom ona si chce dat kvapnut lebo chodi za mnou,ze maminka kvapky pekne si lahne a zazmuri ocko a jej hovorim karolinka musis otvorit ocko a vtom zacne plakat a koniec a uz neotvori.

etuska
18. máj 2010

Hmmm-tak co ja viem-pust jej rozpravku-nech si lahne na gauc a v jednom momente jej to skus rychlo kvapnut

ejviska
18. máj 2010

Matko, ty vicka se ti podari rozdelat, i kdyz ma zavrene ocko. Neboj se, to neboli. A pak to muzes zkusit, kdyz spi. To oko ma od rymy, slzne cesty vedou do nosu, takze to ji tam lehce infekce prestoupi.

karolinka2
19. máj 2010

Evi som bola upratovat tam kde vzdy chodim a oni byvaju pri jazere a tolko musiek tam maju a karolinka na chvilu vybehla vonku a hned sa s placom vratila,ze nevidi na ocko ze ju nieco ustiplo....Teraz bola zapozerana do rozpravky a tak zozadu nenapadne som jej dala kvapky...
Vonku nepojdeme kedze mala teploty tak pojdem upratovat a varit halusky....
Pekny den vsetkym. 🙂

etuska
19. máj 2010

Mati-tak hadam sa to Karolinke coskoro zlepsi 😉
Ja som vcera varila kuracie masko s hubovou omackou a cestovinami-tesila som sa ze ostane na 2 dni 😀 😀 😀 -hmmm-ostala akurat 1 porcia pre Misku a mozem varit opat 😝

idem mrknut nejake recepty-mam chut na nieco s kukuricou 😀
pekny den 😵

etuska
19. máj 2010

Evi-kedy sa chystate na Slovensko?-ci este nemate konkretny datum?

karolinka2
19. máj 2010

Erika to len svedci o tvojom dobrom kucharskom umeni,ked neostalo na dva dni. 🙂
Ja uz mam halusky hotove a idem upratovat kym Karolinka spinka....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre