Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
27. máj 2010

Uz vim 😀 , ale nevim, jak vypada s kreslem a stolkem

ejviska
27. máj 2010

Rodice tu budou do utery, jsem zapomnela Erice odpovedet 🙂
Terez ma zitra volno ze skoly, tak je to prima. Uz si uziva babicku a dedu.

jarka28
27. máj 2010

Ejviska -ticho zavidim ze tu mas rodicov....Evi-pre koho to chces pre Andrejka?.....Pavlus sobota ako plati to??Martinka opatruj sa,viem ze to neni lahke sa setrit ale davaj si pozor na seba.....idem ja koncne spat som od stredy rana hore 🙂 tak dobru noc

karolinka2
28. máj 2010

Dobre ranko.
Evi super ze tu mas rodicov,ale nejako na kratko prisli.
Ideme mi do prace.
Pekny vikend vsetkym.. 🙂

ejviska
28. máj 2010

Holky, potrebuju detsky psaci stul. Netusim, kde koupit, nemuzu nic pekneho najit. A 100 liber za neho rozhodne dat nechci.

etuska
28. máj 2010

@ejviska
my sme kupili v charity shope tusim za 15-20libier 😉

eviska83
28. máj 2010

dobre ranko 🙂
@jarka28 - ano pre Andreja- myslis ze je este skoro?

@ejviska - no prave o to ide- chcela som pisaci stol kedze od septembra ide do skoly ale nic co by vyhovovalo nemozem najst- tak sme rozmyslali ze kebyze kupime bunk bed -mal by tam aj stol aj kreslo- a usetrime miesto-len ten stol nieje tiez nic moc 😒
http://www.amazon.com/Black-Finish-Metal-Futon-... ejviska nieco take 🙂
A aj ja zavidim - terezka si to urcite uzije- preco len tak nakratko prisli?

@etuska -si stale 3in 1?ozaj postrehla som ze si sa pytala na prikrmovanie v nemocnici- Andreja neprikrmovali lebo nepotreboval,ale drobcov ano - a najprv sa ma pytali aku znacku by som chcela pouzivat ak nebudem kojit- a podla toho sa zariadili 😉
@karolinka2 - ty do prace a ja som prisla z prace 😉 ale caka ma cely vikend a aj pondelok- peniazky naviac sa zidu 😵

ejviska
28. máj 2010

Evi, jak na to koukam, tak ja bych to asi Andrejkovi nekupovala. Kdyz si predstavim, ze na to pak lezou dvojcata... a vubec decka budou divocit. Bala bych se, ze spadnou. Co se mi libi, je takova vyvysena postel, co ma pod sebou vysuvne supliky - ulozne prostory.

Ad stul.. Terezka ma uzasny v CR. Vyskove nastavitelny, najdu odkaz. Neco takove bych brala i tady, ale nic jsem nenasla.
tento stul ma http://www.mayer.cz/index.php?action=produkty&c...

pajakubik
28. máj 2010

Ahoj holky,
tak my jsme vcera byli na meetingu,schazime se tam maminky s detmi z ruznych zemi a kecame o vselicem. A ja jsem tam potkala rusku a mam problem.Ona nemluvi anglicky ani cesky jen rusky a ja rusky neumim. to bydli ve vedlejsi ulici ode me,jak je ten svet maly. Tak jsem si vzpomela Ejvisko na tebe jak si tu mela kamaradku,ale ty si ji aspon rozumela,tak bude ke me chodit s rusko-anglickym slovnikem. Dnes tady maji polaci party-den deti,tak za chvilku vyrazime a pro slovaky a cechy to bude za 2 tydny.
Ejviko-zkus se divat i v poslkych obchodech,nebo si vem posky casopis Kropka nebo Link,tam taky polaci hodne veci prodavaji a levne
Evi to je dobre,ze Andy uz to ma lepsi s tema ockama,mas pravdu budes o vikendu busy ale zato penizky budou..🙂
Jarus ta sobota plati,tak doufam ze dojedes
Tak my uz vyrazime na party,pekny vikend babuliny 😎

eviska83
28. máj 2010

@ejviska - no vidis takto som vobec neuvazovala 😲 On vlastne postel ma - my potrebujeme stol 😀 ten stol je super - len ja som si predstavovala nieco s vela zasuvkami 😉 No uvidime ale cas nam leti a my sa stale akosi nemozme dokopat- nikdy nieje cas 😒
@pajakubik - tak si to uzi- teda hlavne Kuba 🙂 Ja neviem kocky ale ja nechapem ako sa nedorozumiete s Rusom 😀 😀 😀 Sice pamatam v Israeli som na nich 2 tyzdne len nemo kukala ,ale po 2 tyzdnoch parada 🙂 takze pavli davam Ti 2 tyzdne a hned budes gavarit 😉

jarka28
28. máj 2010

Ahojte......ja som kupovala stoliky pre decka v argose...Sasena ma ruzovy a Marek ma modry,maju aj hnede a ine farby ....maju k tomu aj komodu a aj skrine kazdy vo svojej farbe.....nie su drahe a su tam sufliky tusim 4 na jednej strane a na druhej strane je policka na knizky...ja som spokojna ,maju to uz 3 roky a stale super....skuste omrknut argos Evi........Pavlus pisnem ti kedy zajtra budem v Belfaste a kde sa stretneme........pekny den...

ejviska
28. máj 2010

Pajo, taky myslim, ze budes brzo umet rusky 🙂 Na moji kamosku normalne vsichni mluvili cesky nebo jeste lepe slovensky a vsechno rozumela. Dik za typ na polske casopisy!

Dekuju za rady se stolikem. Na Argos mrknu, zvlast, kdyz jsou reference 🙂

ejviska
28. máj 2010
ejviska
28. máj 2010

Muzu v Argosu zaplatit pri vyzvednuti zbozi?

karolinka2
28. máj 2010

Nedavno sme dosli z prace a este ma caka jedno upratovanie u draheho v praci a sichta. 🙂
U nas v charite mavaju vzdy celkom pekne pisacie stoly a skoro ako nove.
Ja som sa pred tromi tyzdnami stretla s litvankom na detskom ihrisku a komunikovali sme litvansko anglicky. 😀 Baby ja som mala cele roky na zakladke jednotky z rustiny bola som najlepsia,ale teraz ich tiez fakt nerozumiem.
Veru Evi kazda koruna navyse sa zide,ja som volala jednej pani co potrebuje na vikend upratovanie tak vraj sa mi ozve buduci tyzden tak som zvedava.

eviska83
28. máj 2010

@jarka28 - no ak je to tento tak dik za typ- ten sa mi celkom paci- a cena je fakt super 😵
@ejviska - tebe to vyslo 😀 a jasne ze mozes zaplatit az ked si budes brat tovar- my to teda tak vzdy robime 🙂
@karolinka2 -no neviem my sme zatial ziaden v charite nenasli -aj ked je pravda ze tam casto nechodime 😵
To upratovanie je podla mna celkom dobre nie? Keby som chcela zacat upratovat tak podla mna za 2tyzdne mam plno 😉 vela nevladnych ,alebo lenivych ludi okolo 😀 😀 ako v Izraeli 😵 -
@etuska - si cela????

ejviska
28. máj 2010

Uz jsem to objednala, nebavi me dal vybirat!

Ta kamaradka z PArize rikala, ze tam ma upratovacku uplne kazdy. Ji i vari chuva, kt. se stara o syna, nez dojdou z prace. Ona doma nedela nic. 🙂. A to nejsou nejaci bohaci, takova normalka vyssi stredni trida bych rekla.

Jeste jsem se vam zapomnela pochlubit, ze jsem od rodicu dostala k narozkam prstynek. Naaaadherny, z bileho zlata. Trosku me desi, ze mam na ruce tri prsteny, 1. k 18-ti nam, druhy k 25-tym narozeninam a treti k 35. 😖 🙂

Etuli nevidet, no uz na ni fakt myslim, at uz to prijde, prenaset je priserne.

eviska83
28. máj 2010

@ejviska - no aj ja uz som rozhodnuta pre tento- Karol suhlasi 🙂
Ked som tu zacala pracovat a nemala som toho este tak vela tak som tiez chodila k jednym na 4hod /tyz- 🙂
Daj foto prstienku na fb-rada sa pokocham 🙂 Ja teraz okrem obrucky nenosim ziadny-nemozem koli praci ale zvykla som si a ked si ich nahodou nahodim tak uz vadia 😒

ejviska
28. máj 2010

Evi, pro ten, co je odkaz? Supliky po strane a na druhe policky? Ja jsem objednala ten z odkazu, D. taky souhlasil ( po telefonu ), 😀
Prstynek ti ukazu "na zivo" 🙂

eviska83
28. máj 2010

@ejviska -ano ten len v modrom- v mojom linku kt. nefunguje 😠 je presne ten isty len v modrom 🙂
No dufam ze nas mas zapisanych v diary-aby si na nas nezabudla 😵 😵 😵

ejviska
28. máj 2010

Tak budeme mit stejny stolek 🙂. Napisu si na vikend 19.-20.6 🙂, ci jak to vychazi

eviska83
28. máj 2010

@ejviska -no ked su take dobre referencie a taka cena- nekup to 😀
a ano presne tak to vychadza 😵

etuska
28. máj 2010

@eviska83
hej Evi-este som tu-ale dnes v noci by sme uz aj mohli ist-mam taku predtuchu 😀 -a aj sa konecne nieco viac deje-tak beham po dome a upratujem aby som bola vo vertikalnej polohe 😀

no ved ak vecer neprikvitnem-tak som uz hadam v nemocke-uz by som aj sla 🙂

ejviska
28. máj 2010

Eriko, no ja jsem tak napnuta, jakobych mela jet do porodnice sama 😀 😀 😀

eviska83
28. máj 2010

@etuska - JOOJ tak nech to uz mas dnes v noci za sebou 😵 myslime na teba 😉
@ejviska - no ty si este uzijes- 5 porodov 😀 😀 😀 😀

ejviska
28. máj 2010

@eviska83 no dyt ty taky 🙂

eviska83
28. máj 2010

@ejviska - no ja uz iba 3 😀 😀 😀

eviska83
28. máj 2010

Toto mi prislo mailom- pekne vsak?
Kedykoľvek máte pocit, že deti sú nezvládateľné, môžete nájsť útechu v tom, že dokonca ani všemohúcnosť našho Pána nedosahovala k jeho vlastným deťom. Potom čo utvoril nebesá a zem , stvoril Boh Adama a Evu Medzi prvými vecami, o ktorých hovoril im tiež povedal: "NESMIETE!"
"Nesmieme čo?" opýtal sa Adam.
"Nesmiete jesť zakázané ovocie!"
"Zakázané ovocie? My tu máme zakázané ovocie? Hej Eva mi tu máme zakázané ovocie."
"Kecáš:"
"Nie, vážne."
!Nesmiete jesť zakázané ovocie!" zopakoval Boh.
"Prečo?"
"Pretože som váš Otec a zakázal som vám to!" odpovedal Boh a sám si hovoril prečo neskončil s tvorením sveta hneď potom ako stvoril slony.
Pár minút na to Boh videl ako jeho deti jedia jablko a rozhneval sa.
"Nehovoril som Vám, snáď, že nemáte jesť zakázané ovocie?!" opýtal sa.
"Ehmm. Ano." odpovedal Adam.
"Tak prečo ste neposlúchli?" opýtal sa Otec
"Ja neviem." odpovedala Eva.
" Ona začala" ozval sa Adam.
"Niee!"
"Ale áno, začali si!"
Niee!"
Akurát v tej chvíli prešla Otcovi trpezlivosť a potrestal ich tým, že budú mať vlastné deti.

Pokiaľ aj Boh mal problém s výchovou detí, kto povedal, že by ste to mali mať vy jednoduché?

etuska
28. máj 2010

aaale -uz to vyzeralo nadejne a opat nic.idem ja predsa do tej vane 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre