Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

eviska83
4. jún 2010

Ahojky,
@ejviska - no si to sikovnica 🙂 takze 20.06 uz jazdis k nam ty? 😵
@etuska - ako? Simonko naozaj caka na pekny datum? 😉 No a o dr. -nemam slov 😠 😠 a lepsi sa mu to?
@pajakubik - no ty sa mas - aj ja chcem na vylet 😵
No ja vobec nestiham- si predstavte ze sme teda zacali malovat- okolo okna a dveri sme dali modry pas a teraz ked tam Karol nalepil tu pasku na malovanie aby mohol vymalovat zbytok tak mu ta modra farba ostava na paske 😠 😠 😠 😠 takze vraj to musi cele najprv vycistit (kupil si brusku) a mozme zacat odznova 😠 😠 😠 porazi ma z toho
Uzivame si slniecka - skoro cele poobede sme vonku- je to parada- len tie Andrejove oci ☹ ☹
Mati -aj ja som zvedava ako si dopadla 😉
Na pondelok sa chystam uvarit toto -http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=958- mozno to niekoho inspiruje- mna tiez insirovali 🙂

etuska
4. jún 2010

@pajakubik
Pavli-veru nechce 😝 hoci brusko mi tvrdne od rana dost intenzivne,ale ani "prirodna vyvolavacka" akosi nezabera 😀
Donegal je nadherny-tak si to tam poriadne uzite 😉

@eviska83
asi sa Hrošikovi fakt paci ten datum 6.6 😅
Jaaj Evi-tak sa teda vobec nenudite.
MM priviezol Misku zo skoly aj s kamaratkou-tak mi tu "pilili usi"-nezbednice-piekla som im palacinky a potom som robila ten salatik,na ktory som dala recept-je uzasny-aj MM si pochvaloval-akurat som dala len 1/2 tatarskej a 1/2 jogurtu a je to mnam 😝

etuska
4. jún 2010

@eviska83
hmm-aj ten tvoj receptik vyzera byt vynikajuci-musim niekedy vyskusat 🙂

eviska83
4. jún 2010

@etuska -no mala som na plane urobit tie halusky v pondelok ,ale teraz mi trklo ze som minule dala spenat synovcovi (mal nan strasnu chut) takze asi az niekedy v tyzdni ked dokupim 🙂
Ozaj a v tom tvojom salate ide por surovy? priznam sa ze takto som ho este nejedla 😲 ale vyskusam-len zasa Andrejovi musim nieco ine vymysliet 😒 -alergia na vajcia ☹
Palacinky sme uz nemali ani nepamatam- my ich velmi nemusime -ale raz za cas bodnu 😉

etuska
4. jún 2010

@eviska83
Evi-ano-por tam ide surovy a ani ho tam necitit,jablka tiez nie

karolinka2
4. jún 2010

Ahojte.
drahy je cely tyzden doma stale niekde behame po lekaroch,dnes som dosla z roboty o piatej takze som tu ani nemala cas prist.....
Evi mas krasny vek aj ja zachvilu 34. 🙂 Ja som na svk tiez jazdila dlhe roky a tu som sa potom bala rok som nejazdila,ale teraz uz je to o.k.len do belfastu sa bojim pustit,ale keby som bola nutena tak aj tam by som urcite jazdila...
Ten salat si urobim cez vikend ale len polovicnu davku lebo u nas ho nikto jest nebude okrem mna....ale moze byt super...
Ja som tiez velmi zvedava co ako Matka dopadla,viem,co preziva,ja som to absolvovala styrikrat....
Pekny vikend vsetkym. 🙂

ejviska
4. jún 2010

@etuska IP 🙂

ejviska
4. jún 2010

@eviska83
vy jste chteli jenom modry pasek kolem dveri? To se dela naopak. Prvni se vymaluje cela mistnost, pak se olepi hranice a vymaluje bravou. A ta paska se musi hned sundavat nebo pak je to kostrbate.

ejviska
4. jún 2010

Pajo, sak jsem psala, ze to neni kvuli veku 😀 . To budu nasrana az za rok 😀 😀

ejviska
4. jún 2010

@karolinka2
Matko, on s tyma zadama marodi?

eviska83
4. jún 2010

@ejviska -no povodne sme to takto chceli ,ale chceme aj pas okolo podlahy a to je jednoduchsie to robit takto- a pasku strhol hned ako domaloval a aj tak mu islo vsetko aj s farbou 😠
@karolinka2 - neboli ste u chiropraktika? Karol tam bol uz asi 3x a bol velmi spokojny- mal vyskocenu platnicku.

karolinka2
4. jún 2010

Evi ano maroduje nemoze sa poriadne ani vystiet stale ma bolesti a on pracuje s kamionmi rozobera tak asi tazko by sa mu robilo.
Evi ledva ku doktorke som ho dostala spominala som mu toho chiropraktika...
Baby nasa Karolinka vari,ja uz nevidim na oci...normalne zaspala o siedmej a o pol desiatej sa zobudila a ona sa tu hra dala si zasteru a akoze vari....moje nervy mne sa tak chce spat....tak toto sa nam este nestalo...

eviska83
5. jún 2010

@karolinka2 - no Karola ked sekne tak k GP ani nejde- naco????? paralen????? Chiropraktik ho riadne napravi - ja som im tiez velmi zo zaciatku neverila- ale Karol chodi k jednej a je naozaj velmi spokojny 😉
No Karolinka nabrala druhy dych??? 😲 😲 😲 kedy isla potom spat? 😲

ejviska
5. jún 2010

@eviska83
Evi, kde vy to bydlite presne? V tom Aghalee, co tak nejak? Jak je to daleko od nas?

ejviska
5. jún 2010

Navsteva jela s D. na Giants atd.... je zase krasne. Jeste jsem neslavila narozky, az pristi tyden. Ani to pred navstevou nechcem rikat, oni jsou strasne slusnia porad rikaji, jak nas tady otravuji a tak... tak kdyby vedeli, ze mam narozky, tak to s nima sekne 😀

eviska83
5. jún 2010

@ejviska -http://maps.google.com/ 48.1 mil- to zvladnes 😀 na mape mas uplne presne kde byvame 🙂 Ozaj -segra prilieta 19.06 a 20.6 by vraj tiez chceli prist na navstevu- dufam ze nebude vadit ak nas tu bude viac 😉

eviska83
5. jún 2010

@ejviska - http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&sadd...
tak snad teraz bude spravna mapa 😀

mamartinka
5. jún 2010

Ahojte.Tak sa opet hlasim spet Ireland.Vcera sme doleteli nazad.Mali sme akurat pol hodinku meskanie.Ale vsetko v pohode a v poriadku.Za 3 tyzdne ideme nazad.Ja ostavam na mesiac a pol doma este koli neakym vysetreniam.Inak zakrok sa nekonal.Az 29.06 Nestihli my porobit vsetky vysledky z vysetreni do stredy.Posledne boli az v stvrtok.Tak sme to preobjednali na 29.06 Ale inak vsetky vysledky ok.Len som nevedela aku mam krvnu skupinu.Vzdy ked idem na krv sa zabudnem spitat.A teraz my to napisali do papierov.Viete aku skupinu?Ze 0. Ze to je najlepsia skupina tak neviem.Inak doma nam stale prsalo.Hroza uz z tou vodou.Ale tu mame dnes pekne.Priam horuco.Uz sa tesim opet domov.Tak vsetky pozdravujem a Erika drzim palce 😉 A este.Prisli sme sem a zacinaju ma otravovat zuby.No snad to 3 tyzdne vydrzi uz.Musi.A som na Slovensku zrovna menzes dostala.Tak co uz lepsie na mna moze prist.A to my 24 skoncili.Tak nechapem.

ejviska
5. jún 2010

@eviska83
Toz to my v zadnem pripade neprijedem, kdyz tam mas segru!!! Toz blbnes?! Segru nevidelas 100 let, s nama se muzes potkat kdykoliv. Teda skoro 😀 😀

ejviska
5. jún 2010

@mamartinka
Marti, teda taky jakousi smulu si vybiras. Ale dobre, ze vsechny vysledky jsou OK!
Nase kamaradka letela do Prahy na operaci se zubama a rano,jak chtela jet do nemocnice, tak ji ruplo v zadech, takze x mesicu objednany zakrok musela zrusit a pobyt doma prolezela. Nekdy je to na prd.

mamartinka
5. jún 2010

@ejviska No tiez jej to dobre dopadlo potom tej kamoske.No ja len dufam ze ked budem mat ist na ten zakrok tak nedostanem opet menzes.Lebo ma slahne uz z toho.Tusim kazdy 3 tyzden to mam.Manzel vcera ze len na vlozky budem robit 😀 Hruza uz.Stale sa ten zakrok odklada koli niecomu.Uz by som to mala aj rada za sebou.Ked nan pojdem na ten zakrok nesmiem mat menzes.Dufam ze to vydrzi.Lebo teraz my to 21 teprvka skoncilo a od 3.06 nanovo.Mozno aj ta zmena prostredia to urobila.

karolinka2
5. jún 2010

Ahojte.
Evi karolinka zaspala o druhej nad ranom.
Matka budem ti velmi drzat palce.....
My sme si dnes urobili vylet boli sme v carfunnock country parku za larne,boli sme tam sice uz trikrat,ale velmi radi tam chodime,a potom sme este boli v carifergusone na kolotoch a troska sme sa poprechadzali pri mori....
Idem ja varit svieckovu..
Pekny vecer. 🙂

pajakubik
5. jún 2010

Ahoj holky,
Jste se zase rozepsaly.
Marti,taky ti drzime palce,at uz to vsechno mas za sebou. 🙂
Eri,tak zitra je uz tvuj den,tak snad se malemu bude chtit,hodne stesti!!!!!!!!!!!!!
Marti,ja to tak kdysi mela s kubikem,taky se vzbudil v noci a ze jde prat,snesl me vsechno pradlo dole,no deti. Taky jsme si dnes udelali vylet od rana a teprve po 7 jsme prijeli dom,tak uz sotva vidim,nebo jak ma clovek ridit v jednu stranu 2 hodky a pak zpatky,to taky dost unavi. Jeeeee svickovou jsem jedla naposledy na segrine svatbe,mnamka.
Ejvisko,tak ja myslela,jak neoslavujes a ty az pristi tyden 😎
Evi,no super,ze ti prijede segra,moji segre se tu nelibi a tomu jejimu je tu porad zima,oni radsi k mori,do teplych krajin.
Pekny zbytek vikendu vsem. Uz jdeme spat,nebo uz na to sotva vidim............................... 😲

eviska83
6. jún 2010

Dobre rano,
@ejviska- no segra tu bola v novembri- takze 100r.to nieje 😀 a oni nebudu u nas ,ale u netere- ale preve na tuto nedelu sa chcu dohrnut 😉 Segra je VELMI spolocenska -len neviem ci by to nevadilo D 😵
@mamartinka - to som rada ze vysledky su ok- no trosku si este teda musis pockat 😒
@karolinka2 - tak vy po vyletoch a my pracovne 😀 😀 😀 super ze ste si to uzili 😉
@etuska - ako????? ked dnes nic tak ides zajtra na vyvolavacku?drzime palceky 😵
@pajakubik - ako bolo na vylete?
Karol vcera skoro cely den brusil,ale uz je to hotovo- namaloval modrou a zajtra sa chysta na oranzovu

ejviska
6. jún 2010

@eviska83
To je blbyyyy, budete si chtit pokecat. Fakt se nic nedeje, dojeli by jsme jindy. Neni problem. Nebo ten prvni tyden v cervenci, ja tu mam kamosku s deckama ( 4 a 12 let ), oni u nas budou 10 dni. Takze urcite budem vyletovat, tak kdyby jste chteli prijet, muzem na plaz na barbecue... I kdyz vim, jakou jste udelali minule zkusenost 😒

Ja jsem cetla "KArol skoro cely den bruslil ", tak si rikam, proboha kam jel na tech bruslich 😀 😀 😀
( jako "korculoval" po slovensky, nebo jak se to rekne )

eviska83
6. jún 2010

@ejviska - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no karola na korculiach si teda vobec neviem predstavit 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No a v cervenci prve 2 tyzdne sme doma 😉 😉 😉 😉 ideme 3.7 😉 Uz sa nam to krati- uz mame roof box tak dufam ze sa neako pomestime 😒
Ozaj baby nechcete niektora nieco zo svk??? 😉

mamartinka
6. jún 2010

@pajakubik Preco mas napisane v nicku Suchov Slovensko?Inak vsetky pozdravujem.Neviem ako u vas ale u nas dnes prsalo.Ale uz je zasa pekne.Erika dufam ze to uz bude coskoro za tebou a Simonko uz bude u maminy v naruci.Drzim palcoky.

mamartinka
6. jún 2010

@eviska83 my ideme 27.06 domov.Ja na mesiac a pol 🙂

pajakubik
6. jún 2010

tak za prve,jsem tam mela uvedeny jen Suchov bez jakkehokoliv oznaceni Slovenska,ale uz jsem to zmelnila. Jsem nevedela,ze az tak kontrolujes profily..............................................................................

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre