Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ryba74
8. jún 2010

Cavte baby!
Dllllllho som tu nebola....Vacsinnou FB ,no a potom stale riesim svoje zdrav problemy-bohuzial uz 10 mesiacov a nie su tuna schopni mi pomoct.
Erike gratulujem k babatku-hlavne nech je zdrave.....Klise,ale ozaj to zdravie je tuna snad to najdolezitejsie.
Popozerala som fotky vasich deticiek,fotky z vyletov,co varite,co robite,ako sa mate......fuuuuuha,je toho dost...
Tak sa opatrujte,drzte sa a zasa sa ozvem....
Pekny,aj ked u nas je uprsany den.... 😉

mamartinka
8. jún 2010

@ryba74 Ahoj.No mas pravdu ze sa tu ani neukazes.Nakolko idete domov?Inak my tiez letime 27.06 ale z Dublinu do BA.A zelam skore zotavenie.A co mas za zdravotne problemy?U nas je tiez po dazdi ale teplo.Pekny den vsetkym.

ejviska
8. jún 2010

@mamartinka
Diky, no tak je skarede, neda se nic jine delat, nez popijet 😉

ejviska
8. jún 2010

Nam prileti moje kamaradka 27.6. z Bratislavy do Dublinu 🙂 Tak poletite stejnym letadlem, jen jiny smer

mamartinka
8. jún 2010

@ejviska A preco do Dublinu?Ona je tu v Dubline niekde?

ejviska
8. jún 2010

@mamartinka
Ne. Ona zije v CR. Ale protoze ma dve decka, tak s nimi chtela letet bez prestupu a to je jedina moznost. A pak pojedou k nam. To je sice tri hodiny, ale asi pro ni lepsi, jak cekat v Londyne.

mamartinka
8. jún 2010

@ejviska Ach tak.Tak budete mat navstevu.Kolko sa zdrzia?

ryba74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
8. jún 2010

@ryba74 ip.

ejviska
8. jún 2010

@ryba74
Ja myslim, ze ta statistika by dopadla dobre, tady ti lide hoodne vydrzi 🙂 Jsou zvykli.

ejviska
8. jún 2010

@mamartinka
Budou tu az do 8.7., letime pak spolecne domu. Dublin - Praha

mamartinka
8. jún 2010

@ejviska Tak snad im aspon pocasie vide.A vy idete nakolik dom do CR?

eviska83
8. jún 2010

Ahojky.
@ryba74 - tak drzime palceky aby sa to konecne doriesilo- takze budeme uz 3 doma v rovnakom case 😀
Ja som dnes tiez robila ten porovy salatik- bol naozaj veeelmi chutny- ja som pre zmenu nemala ani tatarku ani majonezu takze som dala len smotanu a biely jogurt- mne to chutilo-Karolovi vraj ta tatarka chybala- no ale poznate to chlapi 😠
Na obed sme mali vyprazany karfiol a brokolicu - kedze u nas ju zboznujem len ja a drobci t5ak som skusila vyprazit a chutila aj Andrejovi a dokonca aj Karolovi 😉
No ktovie mozno je Erika uz doma 😉
@ejviska - prijemnu oslavu prajem 😵

eviska83
8. jún 2010

juoooj este som zabudla napisat ze Andrej bol dnes na to vylete zo skolky- je sice upsany den ale z autobusu vyletel cely nateseny a spinavy 😀 na obed mali hranolky s kecupom- klasika 😠 - no ale raz za cas 😵

karolinka2
8. jún 2010

Ahojte.
Evi prajem prijemnu oslavu,skoda ze ti nevyslo pocasie,lepsie je posediet vonku...aj ja chdem robit ten salat porovy ale myslela som na to,ze to bude dost velka davka,takze zrobim len polovicnu.....

@eviska83 Evi tak z chiropraktika nic,drahy nikam nejde.skoda sa mi rozculovat.....

eviska83
8. jún 2010

@karolinka2 - no to ani nevrav 😠 ved to je to ite ako u nas ortoped- k tomu by nesiel? booooze chlapi 😒 😒 😒

etuska
8. jún 2010

ahojte kočky,
uz sme doma.Prisli sme dnes poobede.Šimonko(4080g,58cm) sa narodil 7.6.2010 o 6:37 .Pôrod bol náročny,no zvladli sme ho neskor pridam fotky a viac infosiek.Dakujem za vsetky blahozelania

karolinka2
8. jún 2010

Ahoooooooooooooooooooooooooj Erika.Vy ste uz doma ved len vcera si rodila... 🙂 Tesime sa na fotky...

ejviska
8. jún 2010

Eriko, teda tady to je fofr! 🙂 Tak si maleho uzijete aspon rychle cela rodina. Misce se ani nebude chtit do skoly 🙂

Marti, jedeme domu na cele prazdniny asi.

Evi, no muj chlap ochutnal salat a prej je na neho moc zeleninvy🙂

Matko, ja jsem rada, ze se negrilovalo, mam s tim strasne behani, kuchyn je v 2.patre, takze porad beham na zahradu.
Oslava se vydarila. Chlapi se dokonce trosku opili 🙂 A vsem chutnalo.

etuska
9. jún 2010

kočky-pridala som fotky na FB 😉
Idem dospavat.Neskor dalsie info 🙂

mamartinka
9. jún 2010

@etuska Erika vitam novy prirastok do rodinky a taktiez vas uz vitam aj doma.No to su fofry fakt.To u nas by sa nestalo ze na druhy den po porode si doma uz.Tak uz si uzivate Simonka.Miska ako reagovala na braceka?Inak pekna foto.Ste zlaty.Tak este raz velke gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.

ejviska
9. jún 2010

Vcera jsem dostala od D. k narozeninam tak obrovsky puget, ze musi stat na zemi. Uzasne krasny 🙂 Pak dam fotku na FB, ale po vcerejsi oslavicce nemuzu najit fotak 😀

ryba74
9. jún 2010

Cavte baby!
Aj ja este raz gratulujem,Erika....Irske zdravotnictvo opat raz nesklamalo-druhy den po porode si uz doma.... 😉 Hlavne,aby ste boli zdravi....od toho sa odvija vsetko...
Pocasie sa nam zopsulo,ale vraj uz zajtra ma byt pekne....No ked si spomeniem,co sa dialo a este aj deje na Slovensku,co sa pocasia tyka,tam my tuna mozeme byt stastni...Plakala som ako male decko,ked som pozerala spravy a videla tych bezradnych ludi,co im domy popadali ako domceky z kariet... ☹
V sobotu mam volno,tak chceme niekam vyrazit,snad vyjde pocasie....
Vsetkym prajem pekny a hlavne vydareny den. 😉

mamartinka
9. jún 2010

@ejviska tak podobne asi ako ja.Tiez budem asi cele prazdniny domka.Az zaciatkom septembra prideme nazad Ireland.Len dufam ze si aspon tepla doma uzijem.Vraj ma byt tento rok teplo chladne a august,srpen najchladnejsi.Ze len v srpnu,auguste snad 4 dni nad 30 stupnov.No uvidime.A zelam uspesne hladanie fotaka 😀

mamartinka
9. jún 2010

Leto chladne som chcela napisat.

etuska
9. jún 2010

dakujem kočky 🙂

ejviska
9. jún 2010

Eriko, ja ti tak zaaavidim, jak vidim tu fotecku! V dobrem samozrejme!!!! Kdyz uz sakra ten bocian prileti aj k nam 😠 😠

etuska
9. jún 2010

@ejviska -dočkaj casu 😉 -pred dvoma dnami by si so mnou asi nemenila 😀 😀 😀
idem si uvarit rascovu polievku kym Šimi spinka a aj nieco rychle Miške,lebo poobede sa ide hrat ku kamoske

mamartinka
9. jún 2010

No akurat chcem napisat ze ktorej dalsej mam drzat v tejto teme palcoky po Erike.V nasej teme to je rozbehnute ze kazdu chvilu niektora rodi a tady zatial ziadna na rade?
@ejviska Sa dockame snad aj mi.Ty mas aspon jedno uz.Budeme raz spolu tehulkovat snad.To by bolo co?Inak aj sa baby chystate niekde na dovolenku tento rok?My asi nikde.

karolinka2
9. jún 2010

ahojte.
U nas vsetko spi,ja som uz rano o pol desiatej mala navarene halusky a teraz troska pozeram roboty pre sebva aj draheho.Neviete o niecom pre chlapa??????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre