• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

18. februára 2015 
@ejviska -Evi-my mame asi 30podbradnikov a tiez ich ma Šimi stale :sweat_smile:
@eviska83 -no nic prijemne-ale musim vybavit ked chceme peniazky :grinning:
Bru nocku :dizzy_face:
22. jún 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviska83
Jo jo, Sab simplex.
23. jún 2010 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kde jste????
23. jún 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska - uz idem spat :grinning:
24. jún 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :slight_smile:
malo byt uz ideme spat :grinning: :grinning: :grinning:
@eviska83 :grinning:
Uz mame tatinka zpatky! Bylo nam smutno.
24. jún 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska - hura - a teraz nech dava dom doporiadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviska83
Tak tak :slight_smile: No v nedelu dojde ta kamoska a ma byt cely tyden hnusne, ale vetsinou to nastesti nevyjde, ta predpoved.
24. jún 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska - tak som citala ze uz mas objednanu satku :slight_smile: ktora vyhrala?
@ejviska - no mne by nevadilo keby bolo hnusne- teda aby prsalo- aspon by Andrej nemal take spuchnute oci- vcera to bola katastrofa :frowning2: Dnes ma ale celkom pekne :slight_smile:
24. jún 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviska83 -no vydrazila som jednu na E-bay-i :grinning:
To len tak na uvod "ring sling"-ale este si robim zalusk na pevnu satku-uvidim ako budem spokojna s touto
24. jún 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska - to je co ma take kruzky? uz v tych satkach nemam prehlad :slight_smile:
A ako latkujete? ide to?
Miska sa stara? neziarli?
24. jún 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviska83
ano-presne ta-som na nu zvedava :slight_smile: a moj chrbat sa jej urcite potesi :sweat_smile:
Este pouzivam aj jednorazovky(dost vela sme ich dostali) aj latkovky-zatial sa mi to paci :slight_smile: -testujeme plienocky :slight_smile:
Miska je OK-obcas to na nu pride ze si vynucuje pozornost,ale to je normalka.Akurat siel pre nu MM ku kamoske a ja idem nieco zjest kym Šimi spinka.
24. jún 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska -no tak uz viem ktora- mne sa veelmi pacilo take satkovanie :slight_smile: :slight_smile: uz si to nezazijem :wink: teda aspon dufam :confused:
Teda Simonka volate Simi? My nasho volame Siso :grinning:
Tak dobru chut :dizzy_face:
24. jún 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviska83
jak jsme se bavily o alergiich pred tema cca 10-ti dny, tak me se to taky strasne zhorsilo od te doby. Bery si Xyzal kazdy den, jinak kycham, skrabe me v krku, svedi oci. Je to tim, ze kvetou travy, myslim si.
A ma Andrejko nejake kapky do oci?
25. jún 2010 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska Dobre rano.Ja som si kupila Cetirizine a v pohode.Zabralo mi to.Dnes si musim kupit dalsie este lebo uz nemam.A potom doma si uz neake kupim.Ako sa mate vsetky?U nas je dnes pod mrakom.
25. jún 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka
Tak tady je pro zmenu uplne kraaasne. Teplo. Vcera byl kamarad na rybach, tak mam v lednicce jakesi potvory, neco jsou makrely a pak jakesi vetsi ryby. Takze nas ceka rybi vikend. :slight_smile: Jeste ze jsem vcera koupila 2kg kure :grinning: . Ale to udelam v nedeli, jak prijede navsteva. A kureci nudlovou polevku.
25. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
No u nas je kraasne teplucko :slight_smile: Andrejovi som zvysila piriton na 3x denne a zatial je ok.
@ejviska - ano mame kvapky do oci Opticrom 4x denne.Takze bitka 4xd :grinning:
Ideme si posegru- bude u nas spat- to zas bude tazka noc :slight_smile:
Joooj rybinu ja mozem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviska83
Tento druh kapek by se mel zacat vzdycky kapat preventivne nez mu zacne alergicka sezona - je to tzv. stabilizator zirnych bunek, takze nedojde k alergicke reakci. Ale nevim, jak moc mu pomuze na subjektivni potize - tj. svedeni, cervene oci. Na to jsou jine druhy kapek. Ale uplne nejlepsi jsou tzv. kombinovane, kde je oboji, to je treba Zaditen ocni kapky.
25. jún 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ryby mozem aj ja.Idem sa zblaznit do jedenia ryb.My si v Aldi kupujeme udene.To je mnamka.Baby mala som dnes ulovok.Nasa majitelka vyhodila do popolnice ale normal to ide taky pristroj na manikuru,pedikuru a susicku nechtov zaroven.Som myslela ze to je prazdna krabica vyhodena a ono to vsetko funguje.
25. jún 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka
no to budes teda krasavice :slight_smile:
25. jún 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a gratuluju vam k fotbalu, to jste to dobre hrali!!
25. jún 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Ja som dosla akurat z prace a este idem na jedno upratovanie a sichta.No citam,ze sa bavite o sennej nadche.Ja ju uz mam dost dlho ale dnes ma priserne oci svrbia,tam kde upratujem tolko pelu vsade naokolo.Mam kvapky do nosa este musim si kupit do oci.
@mamartinka Matka ten cetirizin si kupila tu ci na svk????
@ejviska dakujeme ja som vcera plakala nadheraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Pekny vikend vsetkym. :slight_smile:
25. jún 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneska to vypadalo na nudnou sobotu, jela jsem na nakup a pak ze se zajedem podivat do Bushmills zcela nezavazne na nejake auta a nakonec jsme tam objevili jedno Picasso, kt. se nam libilo, takze pristi tyden budu mit auticko!!!!! :slight_smile:

PAk jsme se stavili v Portrushi ve Watherworld, pro decka na blbnuti skvele, ale plne chloru, stipali me oci, ani jsem se nedotkla vody :slight_smile:
26. jún 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ma byt ...water...vypada to pekne blbe :sunglasses:
26. jún 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
ja som sa dnes teda vobec nenudila,od rana som upratovala cely dom,prezliekala periny a o zehleni ani nehovorim a potom sme boli v belfaste pre auticko,cez gumtree sme kupili starsiu ford fiestu taku malicku ale drahemu to do roboty staci.....a my s Karolinkou budeme mat nas zlaty hraskovy renaultik....chudatko len teraz zaspinkala uz tiez bola zmordovana z celeho dna.
27. jún 2010 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky peknu nedelu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Karolinka2 ten sirup co spomina mamartinka Cetirizine je odtialto nam ho vypisal GP tiez :slight_smile: a ocne kvapky ale tie vobec nezaberaju....
27. jún 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :dizzy_face:
No vy ste sa rozsupli- :wink: Prajem aby auticka isli ako svajciatske hodinky :slight_smile:
@ejviska - no na letaciku je prave ze to pomaha pri svrbeni a zacervenani :confused: a ci mu to pomaha to teda neviem - mozno mu zabera len piriton .
Ja som mala pracovny vikend - :unamused: Tolo veci este musime stihnut :astonished: Vcera sme boli v Asde - zasa sme platili majlnd ale uz mame darceky skoro pre kazdeho :slight_smile:
Uz ma zacina chytat predcestovna horucka :grinning:
@etuska - ako sa vam dari?satku uz mas doma?
27. jún 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviska83
Evi-satku este doma nemame.Zajtra musim zavolat GP-kovi.Podla toho co som vycitala na nete ma predsa Šimonko reflux :confounded: -takmer celu noc sme boli hore :pensive:
27. jún 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok