Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
22. jún 2010

@ejviska -Evi-my mame asi 30podbradnikov a tiez ich ma Šimi stale 😅
@eviska83 -no nic prijemne-ale musim vybavit ked chceme peniazky 😀
Bru nocku 😵

ejviska
22. jún 2010

@eviska83
Jo jo, Sab simplex.

ejviska
23. jún 2010

No kde jste????

eviska83
23. jún 2010

@ejviska - uz idem spat 😀

eviska83
23. jún 2010

dobru noc 🙂

eviska83
23. jún 2010

malo byt uz ideme spat 😀 😀 😀

ejviska
24. jún 2010

@eviska83 😀
Uz mame tatinka zpatky! Bylo nam smutno.

eviska83
24. jún 2010

@ejviska - hura - a teraz nech dava dom doporiadku 😵 😵 😵

ejviska
24. jún 2010

@eviska83
Tak tak 🙂 No v nedelu dojde ta kamoska a ma byt cely tyden hnusne, ale vetsinou to nastesti nevyjde, ta predpoved.

eviska83
24. jún 2010

@etuska - tak som citala ze uz mas objednanu satku 🙂 ktora vyhrala?
@ejviska - no mne by nevadilo keby bolo hnusne- teda aby prsalo- aspon by Andrej nemal take spuchnute oci- vcera to bola katastrofa ☹ Dnes ma ale celkom pekne 🙂

etuska
24. jún 2010

@eviska83 -no vydrazila som jednu na E-bay-i 😀
To len tak na uvod "ring sling"-ale este si robim zalusk na pevnu satku-uvidim ako budem spokojna s touto

eviska83
24. jún 2010

@etuska - to je co ma take kruzky? uz v tych satkach nemam prehlad 🙂
A ako latkujete? ide to?
Miska sa stara? neziarli?

etuska
24. jún 2010

@eviska83
ano-presne ta-som na nu zvedava 🙂 a moj chrbat sa jej urcite potesi 😅
Este pouzivam aj jednorazovky(dost vela sme ich dostali) aj latkovky-zatial sa mi to paci 🙂 -testujeme plienocky 🙂
Miska je OK-obcas to na nu pride ze si vynucuje pozornost,ale to je normalka.Akurat siel pre nu MM ku kamoske a ja idem nieco zjest kym Šimi spinka.

eviska83
24. jún 2010

@etuska -no tak uz viem ktora- mne sa veelmi pacilo take satkovanie 🙂 🙂 uz si to nezazijem 😉 teda aspon dufam 😕
Teda Simonka volate Simi? My nasho volame Siso 😀
Tak dobru chut 😵

ejviska
24. jún 2010

@eviska83
jak jsme se bavily o alergiich pred tema cca 10-ti dny, tak me se to taky strasne zhorsilo od te doby. Bery si Xyzal kazdy den, jinak kycham, skrabe me v krku, svedi oci. Je to tim, ze kvetou travy, myslim si.
A ma Andrejko nejake kapky do oci?

mamartinka
25. jún 2010

@ejviska Dobre rano.Ja som si kupila Cetirizine a v pohode.Zabralo mi to.Dnes si musim kupit dalsie este lebo uz nemam.A potom doma si uz neake kupim.Ako sa mate vsetky?U nas je dnes pod mrakom.

ejviska
25. jún 2010

@mamartinka
Tak tady je pro zmenu uplne kraaasne. Teplo. Vcera byl kamarad na rybach, tak mam v lednicce jakesi potvory, neco jsou makrely a pak jakesi vetsi ryby. Takze nas ceka rybi vikend. 🙂 Jeste ze jsem vcera koupila 2kg kure 😀 . Ale to udelam v nedeli, jak prijede navsteva. A kureci nudlovou polevku.

eviska83
25. jún 2010

Dobre ranko 🙂
No u nas je kraasne teplucko 🙂 Andrejovi som zvysila piriton na 3x denne a zatial je ok.
@ejviska - ano mame kvapky do oci Opticrom 4x denne.Takze bitka 4xd 😀
Ideme si posegru- bude u nas spat- to zas bude tazka noc 🙂
Joooj rybinu ja mozem 😝

ejviska
25. jún 2010

@eviska83
Tento druh kapek by se mel zacat vzdycky kapat preventivne nez mu zacne alergicka sezona - je to tzv. stabilizator zirnych bunek, takze nedojde k alergicke reakci. Ale nevim, jak moc mu pomuze na subjektivni potize - tj. svedeni, cervene oci. Na to jsou jine druhy kapek. Ale uplne nejlepsi jsou tzv. kombinovane, kde je oboji, to je treba Zaditen ocni kapky.

mamartinka
25. jún 2010

No ryby mozem aj ja.Idem sa zblaznit do jedenia ryb.My si v Aldi kupujeme udene.To je mnamka.Baby mala som dnes ulovok.Nasa majitelka vyhodila do popolnice ale normal to ide taky pristroj na manikuru,pedikuru a susicku nechtov zaroven.Som myslela ze to je prazdna krabica vyhodena a ono to vsetko funguje.

ejviska
25. jún 2010

@mamartinka
no to budes teda krasavice 🙂

ejviska
25. jún 2010

a gratuluju vam k fotbalu, to jste to dobre hrali!!

karolinka2
25. jún 2010

ahojte.
Ja som dosla akurat z prace a este idem na jedno upratovanie a sichta.No citam,ze sa bavite o sennej nadche.Ja ju uz mam dost dlho ale dnes ma priserne oci svrbia,tam kde upratujem tolko pelu vsade naokolo.Mam kvapky do nosa este musim si kupit do oci.
@mamartinka Matka ten cetirizin si kupila tu ci na svk????
@ejviska dakujeme ja som vcera plakala nadheraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Pekny vikend vsetkym. 🙂

ejviska
26. jún 2010

Dneska to vypadalo na nudnou sobotu, jela jsem na nakup a pak ze se zajedem podivat do Bushmills zcela nezavazne na nejake auta a nakonec jsme tam objevili jedno Picasso, kt. se nam libilo, takze pristi tyden budu mit auticko!!!!! 🙂

PAk jsme se stavili v Portrushi ve Watherworld, pro decka na blbnuti skvele, ale plne chloru, stipali me oci, ani jsem se nedotkla vody 🙂

ejviska
26. jún 2010

to ma byt ...water...vypada to pekne blbe 😎

karolinka2
26. jún 2010

Ahojte.
ja som sa dnes teda vobec nenudila,od rana som upratovala cely dom,prezliekala periny a o zehleni ani nehovorim a potom sme boli v belfaste pre auticko,cez gumtree sme kupili starsiu ford fiestu taku malicku ale drahemu to do roboty staci.....a my s Karolinkou budeme mat nas zlaty hraskovy renaultik....chudatko len teraz zaspinkala uz tiez bola zmordovana z celeho dna.

jarka82
27. jún 2010

Ahojte vsetky peknu nedelu 🙂 🙂 🙂 🙂
Karolinka2 ten sirup co spomina mamartinka Cetirizine je odtialto nam ho vypisal GP tiez 🙂 a ocne kvapky ale tie vobec nezaberaju....

eviska83
27. jún 2010

Caute 😵
No vy ste sa rozsupli- 😉 Prajem aby auticka isli ako svajciatske hodinky 🙂
@ejviska - no na letaciku je prave ze to pomaha pri svrbeni a zacervenani 😕 a ci mu to pomaha to teda neviem - mozno mu zabera len piriton .
Ja som mala pracovny vikend - 😒 Tolo veci este musime stihnut 😲 Vcera sme boli v Asde - zasa sme platili majlnd ale uz mame darceky skoro pre kazdeho 🙂
Uz ma zacina chytat predcestovna horucka 😀
@etuska - ako sa vam dari?satku uz mas doma?

etuska
27. jún 2010

@eviska83
Evi-satku este doma nemame.Zajtra musim zavolat GP-kovi.Podla toho co som vycitala na nete ma predsa Šimonko reflux 😖 -takmer celu noc sme boli hore 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre