Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
6. sep 2010

No je to dost drahe, jak jsem se divala, tak ty ceny jsou vsude podobne, od 16-18 liber. Jsem na to zvedava, pak napisu, co se tam deje. Boze, ty holcicky jsou takove romanticke dusicky 🙂

Uz mam zajistene hlidani na rijen, nakonec prijede nas kamarad, ktery umi hlidat deti. Jedne rodine tu delal au-pairku. Terca je taky nadsena, on je totiz takovy ten blazen, u ktereho jsou deti na prvnim miste, kdyby mel hlad umrit, tak se s nima pujde hrat, kdyz to chteji 😀 Pritom svoje decka nema. Tak nakonec to snad dopadlo dobre, i kdyz bude to tezke. 😒

etuska
6. sep 2010

naša Miška nejak o koníky zatial zaujem nejavi 😝 ale napr. kamoska v mojom rodnom meste tak chodila k jednej rodine jazdit na koni a na oplatku ich dcerku ucila anglictinu-takze bartrovy obchod 😀
Inac my sme uz asi rok na "waiting list-e" na swimming course a stale nic 😖
Uvidim ake kruzky sa rozbehnu tento rok v skole a podla toho sa zariadime.

ejviska
6. sep 2010

@etuska
to je dobry vymenny obchod. 🙂
Rok na waiting listu? Jeste, ze jsou krouzky ve skole. My budeme mit zase irske tance a vloni jsme ji chteli dat do Rainbows, ale uprostred roku bylo plno. Slibila, ze ji vezme v zari, tak snad jo. A to uz nam aj bude stacit.

Vcera Terca rikala, ze uz se rozmyslela, ze si vybrala zemi, kde bude zit - Francii 🙂 Takze pry se v nejblizsi dobe zacne ucit francouzsky 😀 😀 😀 Nevim, kde na to chodi!

jarka28
6. sep 2010

@ejviska 😀 😀 tak to je super.......ale kde na to chodi??

ejviska
6. sep 2010

@jarka28
No to nevim. Ale ona se zabyva svoji budoucnosti porad. Ridicak potrebovat nebude, bude jezdit vsude na koni, i na nakup... na svoji svatbu pojede taky na koni, ta bude na plazi 🙂.....a barak si postavi na nasem pozemku, my si ho mame postavit nekde jinde 🙂
Tak uznejte, ze ja ji do toho jezdeckeho krouzku proste MUSELA dat! 😀 Cely jeji zivot se odehrava na koni 🙂

CO TEN SRAZIK BABY???
Tady je total hnus pocasi, silny vitr+dest

eviska83
6. sep 2010

Ahojky 🙂
No ano co ten srazik? Cez vikend sme k dispozicii 😵
Neviem ci som to pisala ,ale na to prekladanie som sa nedostala 😒 ale dnes som sa bola zapisat na Cambridge- skusky som spravila tak aj ja zacinam konecne studovat 😉 Je to len 1x tyz.na 3 hod. Erika asi Ta budem castejsie otravovat s AJ 😉
No ja zatial o kruzkoch v skole nic neviem 😒 Ale kazdy den tam moze zostat do 15.00 za 1£
@ejviska - no ta Terka ma ale bujnu fantaziu- romanticka 😉

ejviska
6. sep 2010

@eviska83
My jsme o vikendu taky volni, teda v sobotu az po tech konich. Ty ma cca do 13h.
Tak to mate dobry, ze tam muze zustat dyl.

A to budes kam chodit do skoly a co studovat? To jsi dobra, prace, tolik deti a jeste skola.

karolinka2
6. sep 2010

ahojte.
Ja v sobotu mam narodky tak to niekam chceme ist,v nedelu ideme ku svagrovi a buduci vikend oslavujem s priatelmi a rodinou narodeniny takze mne najblizsie dva vikendy stretko nevychadza.
No dnes mame ale hrozne pocasie....

etuska
6. sep 2010

ahojte kočky,
tak ja som dnes mala super popoludnie.asi o stvrtej sme sa vybrali s kamoskou Majkou na plavaren-boli sme v jaccuzzi,saune,bazene a nakoniec si dali dobru veceru 4 hodky bez deti mi dobre padli-dobila som baterky a mliecko co mal Šimi nachystane v chladnicke ani nepotreboval-cely ten cas co som bola vonku prespinkal

ejviska
7. sep 2010

@karolinka2
Toz MAtko, ty nechces slavit narozky s nama????!!! 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉
@etuska
No ty si teda na te materske uzivas 🙂 Jen tak dal!!! Kdyby jsi byla doma, tak by Simonek urcite cele odpoledne neprospinkal, to je zakon schvalnosti! 🙂
A vy co se srazikem?

Jeste potrebuju odbornou ucitelskou pomoc. Je nejaka mnemotechnicka pomucka na pismenko "b" a "d"? Pro Tercu, nevi si to chudak zapamatovat. Diky.

etuska
7. sep 2010

@ejviska -no uz som bola z toho kazdodenneho kolebehu "na mraky"-tak mi to dobre padlo 🙂
No je pravda,ze "b" a "d" si deti mylia.nemam nic konkretne-ale skusim nieco vymysliet 😉

eviska83
7. sep 2010

Ahojky 🙂
@etuska - tak super si si uzila 😉 presne ako si pisala dobit baterky - potom sa na tie detiska o to viac tesis 😵

@ejviska - skola je v Portadowne a je to anglictina- asi nieco ako pokracovanie Esolu- a ja tam idem prave koli tomu dobijaniu bateriek 😉 Mame teraz strasne malo prace (robim 45min denne)tak potrebujem vypadnut z domu 😀
Ja si pamatam ze som sa naucila b -ako brucho ze ma velke brucho- asi blbost ale pamatam si ze aj ja som s tym mala problemy a toto zabralo 😉
Baby je utorok - piste kto moze cez vikend dat stretko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

etuska
7. sep 2010

@eviska83
my este nevieme-lebo ak bude mat Joshua "B´day party"tak budem musiet ist tam 😀

ejviska
7. sep 2010

@eviska83
Jaktoze mate malo prace? Nemate nove klienty nebo proc to je?

@etuska
Tak dej vedet!

eviska83
7. sep 2010

@ejviska - vsetko kratia 😒 stat musi setrit peniaze -cize namiesto 2ludi ak je to aspon trosku mozne daju 1.Namiesto 45min daju 30min. atd- ale aj klientov je akosi malo- kolegyna co to robi 18r vravela ze take nieco este nezazila 😒
Ozaj a to stretko ma byt v sobotu alebo v nedelu? No zatial to vyzera ze si dame mini stretko 😀 😀 😀
Jarka asi nepride ta uz sa chysta na svk a co @nawal?
@etuska - kedy by mal mat Josua party?

etuska
7. sep 2010

@eviska83
no neviem ci tento vikend,alebo buduci-narodky uz mal-len kolegynka spominala ze budu robit spolocne aj s bracekom ktory ma rok 😝 Zatra ked ju zastihnem v skole-tak sa opytam

nawal
7. sep 2010

caute, my mame mat nam to vyhovuje tento vikend. vlastne uz kazdy vikend . takze my sme za , ale lepsie by bolo asi v sobotu, lebo v nedelu rado robi 😀

eviska83
7. sep 2010

@nawal - super- takze uz sme 3 iste 😉 Nam je to sumafuk kedy. A teraz este jeden dolezity bod- KDE?
@etuska - tak tajne dufam ze to bude az buduci vikend 😉

ejviska
7. sep 2010

MY muzem i dalsi vikend teda. A kde nevim 🙂 A v BAllymene neco dobre neni?

eviska83
7. sep 2010

@ejviska - MY dalsi vikend ee 😒 Ja pracujem. No v Lurgane su 2 super miesta ,ale cez vikendy dost preplnene. 😒 My ked tam ideme tak o 10.00 rano .

ejviska
7. sep 2010

lurgan je pro nas moc daleko, tak az ten treti vikend?

eviska83
7. sep 2010

@ejviska - ano treti mam volno 🙂 a preco nie tento?

nawal
7. sep 2010

hmm rozmyslam ze kde. je tu monkey business za ballymenou v broughshane, nieco ako v antrime. dajte navrhy 😎

eviska83
7. sep 2010

@nawal - my sa prisposobime 🙂 nam je to naozaj sumafuk 😵

karolinka2
7. sep 2010

mne by to tiez vyhovovalo ten treti vikend ako som pisala teraz cez vikend chcem pozvat rodinku na narodky v nedelu ja robim takze mne viac vyhovuje sobota a na tyzden oslavujem s priatelmi takze ja by som bola za ten treti vikend.ale ved uz ako kto moze.
@etuska Erika nezabudni na tyzden dojst k nam citam ze tam mate tiez nejaku oslavu. 😉

eviska83
7. sep 2010

Tak asi to dame teda na ten treti vikend, co? to uz by mohla asi aj Erika vsak? 🙂

etuska
7. sep 2010

@eviska83
my asi najskor ten treti vikend.Teraz v sobotu ide miro pomahat susedovi stahovat 😝

jarka28
8. sep 2010

Ahojte......datumovo to na kedy vyjde?ze by som sa aj ja dovalila...... 🙂

ejviska
8. sep 2010

No a co tato nedele?
Kdyz v sobotu nemuze erika. A Matka nemuze v nedeli? A Jarka pak jede pryc.

etuska
8. sep 2010

@ejviska
my zatial v nedelu mozeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre