• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

18. februára 2015 
ja som tu nova a rada by som sa svamy zoznamila volam sa lucia
9. sep 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia277 - vitaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: napis o sebe nieco viac- kde byvas,kde pracujes, mas deti?
9. sep 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu uz asi rok a pol mam 2 deticky a v novembry cakame prirastok bivam v randalstowne a poznam sa s erikov a martinkov
9. sep 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska
taky jsem nevedela, ze takove skoly jsou. My tu mame jednu katolickou a jednu protestantskou. My chodime do te druhe, v te prvni nebylo misto. Ale popravde my verici nejsme, do kostela nechodime. Timto smerem jsme skolu nevybirali. Terka nabozenstvi maji, to nam nevadi, at si klidne chodi i do kostela :wink: Ale reditel se nas ptal tehdy, jestli nam to nevadi, ze maji nabozenstvi.
9. sep 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia277
AHoj, vitam te:slight_smile: My bydlime v Portstewartu, az nahore u more. Jsme tu pres rok. Mame jednu holcicku, bude mit 6 let, chodi do P2.
9. sep 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia277 v ktorom tt si? a ake deticky mas dievcatka,chalanov -mix? a ake stare su?
My byvame v dedinke Aghalee (na konci sveta) ,ako urco vidis v pase mam 3 decka (na dalsie sa uz nechystam :grinning: ) sme tu nieco vyse 6 rokov.
9. sep 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 2chalanov jeden ma3,5roka vola sa viktorko a 2 ma6rokov a vola sa erik a ties chodi do p2
9. sep 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia277 - a uz vies co cakate teraz ? snad to bude princezna :dizzy_face: Mladsi uz tiez chodi do playgroupu?
@ejviska - no my sme vyberali hlavne podla toho :slight_smile:
9. sep 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia277 vitaj, ja byvam v b'mene
nasa skola je mix.ale vacsinou protestanstka, maju tam aj neake ranne modlitby neaky den v tyzdni ale na to iman nepojde :slight_smile:
9. sep 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Je to hrozne s tymi bombami...co to zase sa tu robi ved uz bol celkom klud....
Tak ta Lucka co sa k nam pridala,je ta moja kamoska,ktora sa mi aj stara o Karolinku....
@lucia277 lucka tak vitaj medzi nami.....
Tak co baby kde budeme mat to stretko???????????
9. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolinka2
Toz ten vikend 25.-26.9. :slight_smile: Ne teda cely, to upresnime :slight_smile: Vypada to, ze tam muzou vsichni.
9. sep 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude to zasa chlapec a citam teras ze si robite stretavku tak si to uzite
9. sep 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka za privitanie dakujem
9. sep 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska - este sa dohodnut na mieste :slight_smile:
@lucia277 - takze budes mat doma 3 huncutov :dizzy_face:
9. sep 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviska83
Modlia sa aj v integrovanych skolach :sweat_smile:
mne sa prave ta myslienka integracie velmi paci a ako vidime podla roznych "blbych udalosti" je velmi potrebna-aby sa protestanti a katolici neseparovali-lebo takto vznika len xenofobia :confounded: :angry: -decká su tam vychovavane v krestanskom duchu-ani jedno z vierovyznani sa nepreferuje a osobne za tie necele 2 roky co na skole ucim sa este nestal pripad,zeby sa deti bili alebo urazali kvoli vierovyznaniu :pensive:

Deti maji normalne nabozenstvo-citaju sa biblicke pribehy,modlia sa a tiez maju tusim 2x tyzdenne "assembly"(nieco ako stisenie) kedy si vacsinou riaditel,alebo nejaky ucitel pripravi nejaku rec,zaspeiva sa par piesni,pomodli sa-osobne velmi pekne.
Raz sme mali v skole detsky spev. zbor s Ugandy,ktory mali "tour" a takto si zbierali peniaze na chod školy-vsetko to boli siroty :pensive: -ale keby ste videli tu radost v ich ociach :dizzy_face:
10. sep 2010 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia277
vitaj Luci :slight_smile:
10. sep 2010 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem a vy ako sa mate
10. sep 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to vizera ze ano budeme mat 3huncutov a manzel bude 4 v poradi
10. sep 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia277
Muzes na sraz s nama ;) Pani, tri kluci :slight_smile:, to bude potreba jeste ctvrte :slight_smile:
Kolik mas roku, jestli to neni tajne..:slight_smile: ?
10. sep 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska mohly by sme prist ak vam to nebude vadit a kedy by to malo byt a mam 30rokov
10. sep 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia277 - jasne ze nam to nebude vadit :wink: si vitana aj s celou rodinkou :dizzy_face: No a este si mi neodpovedala v ktorom si tt.Stretko by malo byt 25.-26.9- este sa ale nevie kde. Tak baby kde????????
Vekovo sme tu teda vsetky skoro narovnako- ja sa radim medzi starsie :grinning:
10. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som v 31tizdni no tak my daj vediet kedy to stretko bude a kde tesim sa na vas a ze sa spozname
10. sep 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviska83
Haaaaaaaaaa, prej starsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ty opice jedna, ja mam 35, bleeee. Ja su tu teda nejstarsi. Takze me musite poslouchat :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

Dneska jsem makala, jak dabel. Cely barak uklizeny, umyty, navarene na vikend - kureci vyvar s nudlemi, ale mrskal jsem tam i dost zeleniny, takze kuro-zeleninovy. Dusene maso. Zitra jenom dodelam ryzu. V nedelu upecu zbytky toho kurete. Koupim si vzdycky cele, oderzu prsa atd. a ten zbytek uvarim na polevku.
A dnes mame schuzku ve skole, vsichni spolecnou. D. musi jit taky, bo bych pulku nevedela co rikaji :slight_smile:

A vcera jsme videli v mori delfiny nebo svinuchy. To jsem vam uz asi psala :slight_smile:
10. sep 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia277
A budes rodit tady? Asi jo,ze. Manzel je Slovak?
10. sep 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano budem rodit tu ale sa aj trocha bojim a manzel je slovak
10. sep 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia277
Luci-nic neboj-tretie uz pojde rychlo :slight_smile:
aj ja som sa trochu obavala a maly uz ma 3 mesiace :slight_smile:
10. sep 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska - no ze opica :grinning: ved si len rok skor- to sme teda rovnake- a nepovysuj sa :grinning: :grinning: :grinning:
Svinucha je co? delfin? :astonished: No ja sa pratanie uz chystam 2 tyzdne -tak zajtra ma to caka :stuck_out_tongue_closed_eyes: A s kuratom robime to iste :dizzy_face:
@lucia277 - neboj ,ved uz si skusena rodicka :grinning: Stretko som uz pisala ze je 25-26.9- ale este sa nevie kde :grinning:
10. sep 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviska83
Jejda, snad ses nenastvala, ze srandy jsem to myslela :slight_smile:
Ty jsi o rok mladsi? Ja jsem myslela, ze jsi 83 narozena :slight_smile:
10. sep 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. sep 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska - jasne ze ee :grinning: :grinning: Ja som 76 :wink: Ten link na svinuchu mi nejde ale uz som si nasla co je svinucha :dizzy_face:
10. sep 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok