Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

eviska83
13. sep 2010

@ejviska - aj s deckama???? 😕 tak to aj na mesiac k vam mozu prist 😀 😀 😀 😀
@nawal - no zo mna sa stal zavislak 😀 posledne tyzdne si zapalime skoro kazdy vecer 😵
@karolinka2 -no tajomstvo uz odhalila ejviska 🙂 dam aj podrobny navod ak bude potrebne 😝 😝 😝
@jarka28 - kedy teda presne letis?
@etuska - my mame bordel neustale- ja uz ho ani nevnimam 😝
No baby dohodnite sa na mieste stretka - ja sa dovalim kdekolvek 🙂 A este bude to v sobotu alebo v nedelu?

karolinka2
13. sep 2010

@eviska83 mne by bolo lepsie v sobotu lebo v nedelu robim do pol dvanastej kym odjdem domov je aj obed.

ejviska
13. sep 2010

@eviska83
klidne, aj na mesic. Hlavne kdyz u toho nebudu 😀 😀 😀

eviska83
13. sep 2010

@ejviska - a na ako dlho vlastne ides? No to by sa z tych nasich deciek asi zblaznili 😀 😀 to neriskujem 😵
Nam jje jedno ci v sobotu alebo nedelu.Ejviska do ktorej ste v sobotu na konoch?

ejviska
13. sep 2010

@eviska83
cca na 14 dni.
Na konoch sme od 11-12h. To je v pohode. To slusne rodiny jeste spi nebo jsou v kostele 😀

jarka28
13. sep 2010

Letim vo stvrtok rano........a priletim spat v stredu...... 🙂 🙂 baby a ja neviem ako sa dostanem do ballymeny,ked tam bude to stretko,ja byvam na druhom konci ako vy vsetky...... ☹ ☹

jarka28
14. sep 2010

Dobre ranko vsetkym......... 🙂 🙂 🙂

eviska83
14. sep 2010

@ejviska - mate to v sobotu? My v sobotu do kostola nechodime 😀 😀 😀 staci v nedelu 🙂
@jarka28 - tak navhrni ine miesto 😉 Tak to sa Ti uz pekne krati 🙂

ejviska
14. sep 2010

@eviska83
ja jsem srandovala 🙂

@jarka28 kde bydlis?
Co by se ti libilo? PAni, to uz jedes za dva dny 🙂

jarka28
14. sep 2010

Ja byvam v Crossgare ,mne jedine ten Belfast kebyze je to mozne...ale ak nie nevadi,tak by som neprisla........lebo ja som asi jedina co netrafi do Ballymeny.... 🙂

ejviska
14. sep 2010

@jarka28
Aha, to je uplna jinde. Do Belfastu ja sama autem jet nemuzu, to urcite nezvladnu.
A Antrim?

jarka28
14. sep 2010

Ani Antrim urcite nie v mojom pripade....... ☹ ale sak pohoda.........mne to nevadi ked nepojdem....

karolinka2
14. sep 2010

ahojte.ja pojdem sama s karolinkou takze pre mna belfast vobec nie,soferujem,ale do belfastu ma samu nikto nedostane. 😀

karolinka2
14. sep 2010

Jooooj baby ako sa tesim prave odisla majitelka aj s maliarom a v pondelok sa zacina malovat.jupiiiii. 😀

eviska83
14. sep 2010

@karolinka2 - tak si sa konecne dockala 🙂

ejviska
14. sep 2010

@karolinka2
A reknete se, jak to chcete vymalovat? To zase bude prace... 😒

etuska
14. sep 2010

@karolinka2
super Mati-tesim sa s tebou 😉

ejviska
15. sep 2010

Holky, prosim vas, neulozila jste si nektera ten porkovy salat, co sem davala Erika z mimibazaru?
Porek, jablka, kukurice....tatarka tam byla
Diky

eviska83
15. sep 2010

@ejviska - ja link nemam ulozeny ale mam to vytlacene 🙂
1por,1 konzerva kukurice,4 vajicka (na tvrdo)4 jablka,2-4 mrkvy,1PL vegety,sol,1 Tatarska omacka- chces aj postup?

karolinka2
15. sep 2010

@ejviska ano farby sme si mi vyberali....no Evi super ze si spomenula ten recept od Eriky aj ja ho chcem robit vsobotu.
Juuuj ale mame dnes zimuuuuuuuuuu.

etuska
15. sep 2010

@ejviska
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16567&use... 😀
ja tam davam ale aj biely jogurt-aby to neboo mastne

etuska
15. sep 2010

my sme vcera mali perny ale fajn dnicek
Doobedu som s kamoskou Majkou sla na "Bible study"-bola to len uvodna hodina-ale velmi sa mi pacilo -sme tam same zeny ,ktore maju vacsinou rodiny-takze si v mnohom rozumieme a mala som pocit,ze sme vsetky na rovnakej "vlnovej dlzke"-zeby za to mohol nas "Šéf"?

potom som sa naobedovala,nakrmila ŠImiho,šla pre Mišku do školy a potom na "Homework club"do kostola-no a kym sme prisli domov bolo pat hodin.

idem este rychlo zavesit pradlo a pre Misku do skoly.

karolinka2
15. sep 2010

@etuska Erika a co je to ten homework club v kostole????

etuska
15. sep 2010

@karolinka2

no dobrovoolnici z kostola sa tam venuju detom-citaju si knihy,robia domace ulohy,kreslia,rodicia si mozu dat kavu,alebo caj 😅
Uz som sa ponukla ze im pridem pomoct-je to ten kostol do ktoreho chodime uz 2roky 🙂

etuska
15. sep 2010

musim koncit,Šimi sa zobudil 😝

karolinka2
15. sep 2010

@etuska tak to mate tam super keby ze u nas take bolo aj ja by som chodila.

ejviska
15. sep 2010

@eviska83
@etuska
Dekuju. Uz jsem to udelala, nic jsem nezapomnela. Ale ja tam davam bily jogurt a creime fraiche. JAk rika erika, at to neni tucne
@karolinka2
My mame cely barak vymalovany takovyma fajnyma barvama, jakoby se to lehce leskne, je to omyvatelne. Pekne.
@etuska
Prima, ze jste si tak uzili. Simi uz je vetsi, tak uz se leccos da podnikat 🙂 A taky uz ma urcite trosku rezim.

ryba74
15. sep 2010

Ahojte baby!
Pisem sem po straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne dlhej dobe.....
Vacsinnou som na FB,ale to ste si uz urcite vsimli...
Vidim,ze ste uz "podrastli",radosti sa prelinaju so starostami,smutne dni striedaju tie vesele... 🙂
Kocky,mam na Vas takuto prosbu,resp.potrebovala by som radu..Jeden velmi dobry znamy chce zacat na SK farmarcit.
Dnes sa mi ozval,ze by rad prisiel sem do Sev Irska,aby mohol "odpozerat" ako sa to robi tuna...Na SK ma znamych,kde si uz bol vsetko obzriet,ale rad by prisiel aj sem...Nemate nahodou nejakych znamych-domacich,co chovaju kravy alebo ovce a co by mu vedeli poradit,co by mohol prist a vsetko si obzriet vlastne ako to tu funguje...O ubytovanie a vsetko ostatne sa postara on sam,len by potreboval proste prist a pozerat sa...Vlastne ani neviem kedy by to bolo vhodne-ci nie nahodou az na jar...Ja viem,ze tu asi zincicu a bryndzu vyrabat neuvidi,zrejme vsetko ide na maso a vlnu.Prosim,ak by ste o niecom vedeli,alebo ak by ste sa mohli spytat nejakeho farmara co a ako to tu funguje a ci sa vobec da prist-pozriet si to,tak Vam budem velmi povdacna...
Zatial sa majte,je uz neskora noc,prave som prisla z roboty,tak to idem zalomit....
Dakujem moc za info... 🙂

karolinka2
16. sep 2010

ahojte.Tak mi sme dnes doma,Karolinka celu noc nespala len plakala z nosa jej tecie kycha,volala som do skolky ze dnes nepride.....

ejviska
16. sep 2010

@ryba74
MY bohuzel nikoho nezname.
@karolinka2
Jaj, tak at se brzo uzdravi!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre