Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

eviska83
23. sep 2010

@ejviska - no tazko radit- ja som totalny anti GP- ale zasa je piatok ktovie ako sa to vyvinie cez vikend 😒

nawal
23. sep 2010

@eviska83 aha no tak pozrem este v tescu a mozno v asde, matalan mame najblizsi az v belfaste. a dvd som si uz stiahla ale ked som to skusila vyzerala som ako medved, len som tackala a nevedela ako na to 😀

eviska83
23. sep 2010

@nawal - mas to DVD kde su na zaciatku kroky?

nawal
23. sep 2010

@eviska83 vola sa to fittnes zumba, a najprv taka "sikmooka" rozprava a do toho ukazuje jedna zakladne kroky samba, zumba... ale uz v ostatnych castiach mi uz nejde zvuk, neviem preco 😠

eviska83
23. sep 2010

@nawal -tak to mas tu prvu 😉 nebavilo ta to?

ejviska
23. sep 2010

Holky a nekde spolecne se ta zumba necvici, nevite? Hledala jsem a nenasla. Pilates tu bylo vloni, nevim, jestli jeste je v kostele.

ejviska
23. sep 2010

@eviska83
No to si rikam taky, ze je vikend. Ale ted ma 37,6 to se da.

eviska83
23. sep 2010

@ejviska - no viem ze Zumba sa zacala asi pred mesiacom v Lurgane a predtym bola v Lisburne- ale vsetko vecerne hodiny- takze ja nemam sancu 😒 no 37.6 je pohoda- mozno prekvapi a do soboty uz bude ok 😉

ejviska
23. sep 2010

@eviska83 no mohla by prekvapit. 🙂
Evi a ty podle te zumby dvd cvicis?

eviska83
23. sep 2010

@ejviska -noooo drzalo ma to dost dlho- asi mesiac 😀 Teraz skor kukam na anglictinu- a zistujem ako malo viem 😒
On my to Karol stiahol z netu 😉

karolinka2
23. sep 2010

ejviska Evi ake otravovanie doktorov,ved na to su,a ked ma Terezka teploty uz stvrty den,tak jasne ze treba ist.tak nech je coskoro zdravucka.
@eviska83 no s vami mi to velmi prospeje naberiem dalsie sily na pracu. 😀 ale vazne velmi sa tesim na to stretko.

@nawal a kde je to monkey lebo podla btcka mi to ukazuje mimo ballymenu z kruhacu mam ist smerom na colereine...
@etuska Erika neviem kde hladate pracu pre brata ci len v antrime ale do okinu teraz brali mladych ludi na brigadu nakolko pred vianocami najviac roboty....

ejviska
24. sep 2010

@karolinka2
to ti ukazuje dobre, ono je to trousku mimo Ballymenu. Smer Broughshane, ci tak jaksi ...

@eviska83
To te to drzelo dlouho 🙂 JA jsem to pilates cvicila poctive, dlouho, ted jen obcas. Ale pomahalo to i na zada.

U nas zase priserna noc. Teploty nejsou, ale terka strasne blbe dycha, je uplne zahlenena, nechce odkaslat, protoze ji to boli. Jsem zase spala 3 hodiny :/

lucia277
24. sep 2010

ahojte baby mam sa uz lepsie prezmenu manzela bolia zuby v stredu sme este nakoniec boli v balimene na pohotovosti a iba mu to vicistila a nasadila antibiotika povedala mu ze ma zapal

nawal
24. sep 2010

@karolinka2 tak ako ti evka poradila, je to vlstne v broughshane.
dufam, ze tam nebude vela ludi, ale v sobotu hmmmm 😀

ejviska
24. sep 2010

TAk jsme zpet, byli jsme u GP asi 3.5 minuty 😀 , ne ze by jsme ceklai neco jineho ;)
POdival se ji do krku a poslehl ji a rikal, ze to je virove, takze jenom mame davat ty leky co mame ( z Asdy 😀 ).
Tak snad uz se to zacne lepsit.

etuska
24. sep 2010

@nawal
hodit este raz ten postcode?-lebo nemame GPS-tak si to pohladam na nete.Vola sa to Monkey Bussiness?
o ktorej sme sa teda na zajtra dohodli?????

etuska
24. sep 2010

@ejviska
no hadam bude Terka coskoro fit 😉
@lucia277
ja som raz mala pri zube hnisavy vacok-tak mi to narezali,hnis odsali a kazali mi to preplachovat slanou vodou a potom asi o tyzden mi zub spravili-takze super.Verim ze to marekovi coskoro prejde.
@karolinka2
mati-brat si hlada pracu najma v Antrime-kedze mame len 1 auto na 3och soferov a ja si to uz bez auta pri 2och detoch neviem predstavit-resp.pre Misku do skoly by nemal kto chodit a pesi je to daleko 😝

eviska83
24. sep 2010

@ejviska - no tak tuto noc sa to zazracne zlepsi 🙂 ako teda pridete zajtra?
@etuska - no dohodli sme sa na 14.00 😵
Baby nasa Evcika vcera povedala PAPUCE 🙂 🙂 🙂

etuska
24. sep 2010

@eviska83 😀

nawal
24. sep 2010

BT424QJ
vola sa to monkey business. takze zajtra o 14h. sme dohodnute, 😎

nawal
24. sep 2010

@ejviska idete zajtra na koniky? ma tak napadlo, ze ak by ste nesli tak sa mozme stretnut skorsie, mozno tam bude doobeda menej ludi.

ejviska
24. sep 2010

Holky, ja vubec nevim, co zitra bude. Terca porad beci, boli ji krk, nemuze si odkaslat. Ja si spis myslim, ze nedojdem, coz me strasne mrzi. ☹ Dneska jsem ji vyhnala ven, no chtela jit hned dom. Ona by tam byla otravena, nemohla by behat v zadnem pripade.
My nepujdem ani na kone.
Tak jestli chcete, klidne to posunte na driv, sice je to na posledni chvili...

etuska
24. sep 2010

nam 14:00 vxhovuje-lebo doobedu ide Miska na Irish dancing 😝 😅

eviska83
24. sep 2010

@ejviska - to je mi luto ☹ ale nehadzme flintu do zita - mozno pridete- a ak nie tak na dalsie stretko isto 🙂
No nam 14.00 tiez vyhovuje- drobce aspon nieco pospia po ceste 😵
A tusim aj Matka pisala ze doobedu robi.

nawal
24. sep 2010

ok takze dododnute, tesime sa 😎

karolinka2
24. sep 2010

ahojte my tiez na tu 14.00 hodinu ja dojdem doobedu z roboty tak nech sa stihnem aspon osprchovat. 😀
@ejviska Evi ved uvidite co bude do zajtra ale zdravie je zdravie.

ejviska
25. sep 2010

Tak Terezce je urcite lip, kasle teda silene. Ale nema teploty.
Premlouva me, ze chce jet na sraz, ale ja se prave ted rozhodla, ze ne. Ach jo. Je to blbost ji tam tahat, 45 min jedna cesta autem, navic nemuze litat po hristi a jeste bude na vas prskat bacily, co je taky duvod. Simi a dvojcata jsou jeste mali, nemusi od nas nic chytit.
Ale ven ji dnes teda musim dostat, to uz se neda.
Holky, tak si to moc uzijte, pekne me to ser...., ze nemuzu. D. sice rikal, at jedu bez ni, ale to je blbost, byla bych pryc cele odpoledne a on se musi ucit.
A hlavne nejake fotky!!!!

eviska83
25. sep 2010

Dobre rano 🙂
@ejviska - no mas to pekne rozobrane- pre a proti 😉 A na nase drobce sa nevyhovaraj- maju silnu imunitu- len tak nieco ich nezlozi(tuk-tuk) 😀 😀 😀 Je to len a len na tebe ,ale v niektorych bodoch mas pravdu 😒 Takze dalsie stretko bude co najskor aby si nemusela dlho cakat 😉
Ja uz pomalicky balim rupsacik - deti (teda hlavne Andrej ) sa uz nevedia dockat 😵 😵 A ja tiez nie 😵

ejviska
25. sep 2010

TAk co? Sakra, to jste tam jaksi dlouho 🙂 Urcite se mate skveeeleeeee
Tereza prospala pul odpoledne, je tak zmatorena. Proste v pondeli musi do skoly!

karolinka2
25. sep 2010

@ejviska Evi nedavno sme dosli domov..Moj Marian strasne vela fotil,takze sa mozes tesit na fotky...naozaj bolo super,vsetkym vam dakujeme za prijemne popoludnie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre