Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
18. okt 2010

@eviska83 hej Evi-ten kocik sa mi paci uz davno 😅 -ale je dost drahy.nasla som nieco lacnejsie a celkom sa mi pozdava

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...

@eviska83
co sa tyka pohovoru-tak je to take neiste.Vraj sa ozvu ak budu niekoho potrebovat.Mala som pocit akoby si robili databazu zaloznych zamestnancov-mozno ak im niekto vypadne,alebo budu mat viac zakazok

etuska
18. okt 2010

@ejviska
hmm-tak to su celkom fajn spravy,vyzera to slubne 😉

ejviska
19. okt 2010

@sveba my mame takovy ten pruhledny zaves. Koupila jsem ho na netu za 8 liber cca, videla jsem ho i v Ikei. Ale ty myslis asi takove ty latkove nebesa nad malou detskou postylku,ne?

ejviska
19. okt 2010

@etuska myslis, ze bude ten kocar stabilni. Nektere trikolky moc nejsou. Je potreba si to odzkouset. A o golfaci fakt neuvazujes? Ten jsem vyuzivala uplne nejvic. Pokud koupis kvalitni, s pevnyma zadama, polohovaci az do lehu, tak to nahradi sportak. Ale pokud treba chodite hodne na dlouhe prochazky, do terenu, tak to jou golfky na nic.

eviska83
19. okt 2010

@etuska - pekny kociar 🙂 🙂 a ta cena je fakt super 🙂
@ejviska - no je pravda ze trojkolky nemusia byt velmi stabilne- teda sa s nim naucis zaobchadzat tak su ok - napr.ak ides na obrubnik bokom nemas sancu ho udrzat- no ale to je o nasom double- neviem ci je taky problem aj v mono verzii 🙂 Ked sme boli doma nedovolila som si dat kociar kazdemu. 😵
A kludne si mohla napisat aj deloha- pochopili by sme 😀 😀 😀 Takze vo stvrtok budes vediet ci bude transef alebo nie? A ako to zvlada Terka? Ozaj vie ona o co ide? 😉
@karolinka- ako zijete? dlho si sa nezvala 😉
Zajtra by sa mala vratit uz aj @nawal vsak?
No ja zatial nic stabilne nemam ,ale aspon mi obcas zavola na zaskok- dnes som mala 3 callsy 🙂

karolinka2
19. okt 2010

@eviska83 evi ako dlho ved vzdy pisem.... 🙂 zijeme zijeme.vcera som bola na injekciu proti chripke nakolko som tlakarka,ale viac uz neppojdem,celu noc som nespala cely den ma tak bolelo cele telo ako pri tej najsilnejsej chripke. 😠 anoo nawal vravela,ze v stredu sa vracaju to isli len tak na kratko....a nam dnes volal otec ze uz ma doma konecne to nase digi momentalne sme bez ale nejako mi to ani nevadi panelak ordinaciu a momentlalne ceskoslovensko ma talent milujeme teda aj s drahym 😀 a to si pozrieme z archivu,ale marian chcel digi hlavne kvoli digi sport a mali sme ho rok takze sme aj boli spokojni.
@etuska pekny kociar,ale ja si tiez neviem zvyknut na tie trojkolesove....
@ejviska velmi som zvedava stale na teba myslim,nech to dobre dopadne.

ejviska
19. okt 2010

@eviska83 Terka to zvlada dobre, ale jak me vidi na skypu, tak si na me vzpomene a pak nekdy fnuka a nekdy ne. Ale ja vim, ze je o ni dobre postarane. Vcera me rikala: "Mamko, ten KAmil tady dela vsechno!". On jim pere, zehli, vari, no myslim se D.nedoplati!!!! 😀 Dneska tam je chudak mala se 4 chlapama, D. slavi narozky.
Ve ctvrtek jdu na odber folikulu, budu vedet, jestli v nich jsou nejaka vajicka a asi na UZ uvidi, jaka je sliznice v deloze a tim padem se asi dr. rozhodne jestli je to na embryotransfer vhodne. Aspon myslim! 🙂
@karolinka2 dekuju ze na mne myslis! 🙂
To mate cesko a slovenskou televizu,jo? To my nemame.

eviska83
19. okt 2010

@karolinka2 - no to ja som lenivec na take veci- pokial si to nepozriem v priamom prenose tak uz vobec- dokonca ked som robila cez vikend tak Karol mi nahral Ceskoslovensko ma talent - ale este som na to nemrkla 😒
@ejviska - no asi by som si tam Kamila nechala 😀 😀 😀 Takze veelmi drzime palce na stvrtok 😵

ejviska
19. okt 2010

@eviska83 dekuju moc!!! 🙂
No ja ted kdyz mluvim s kamoskou a ona mi vyklada, jak se ji hrouti domacnost...tak vzdycky rikame " ty proste akorat potrebujes Kamila!! " 😀 😀
Rikala jsem vam vubec, ze byl dneska na rodicaku? 😀 😀 😀

eviska83
19. okt 2010

@ejviska - na rodicku???? 😕 😕 Si si ista ze ho nechas odist?? 😀 😀 😀

ejviska
19. okt 2010

@eviska83 no na tech consultacich ve skole 🙂 No jendoho poslat pryc budu muset 😉 😉 😉

eviska83
19. okt 2010

@ejviska -tak teeda to klobuk dole-A co bigamia sa Ti nepaci? 😀 😀

ejviska
20. okt 2010

@eviska83 😀 nepaci. 😀

karolinka2
20. okt 2010

😀 @eviska83
@ejviska 😀

denisa287
21. okt 2010

Ahojte dievčata vedeli by ste mi prosím poradit? Na matersku sa nastupuje 11 tyzdnov pred porodom,vsak? Po porode je mamička este 9 mesiacov doma s dietatkom? Mne kazdí vraví dačo iné,aj midwife,aj moj šef a aj pani v kancelárii nezavislého poradcu.Dostala som knihu od midwife,este si k nej musím sadnut a pretlmočit si pár stránok,ale tak narychlo co som prešla očami aj tam sa píše ze od 29tyzdna zostáva tehotná zena doma.Dnes mi midwife hovorila,ze aby som robila do 36tyzdna!!! a ze potom mozem zostat dlhšie doma s dietatom.Ja v tom mám taky zmatok.No u nás na Slovensku sa mi to zdá jednoduchsie a aj to ze mamičky su s dietatkom doma 3 roky. Dakujem vám za rady

nawal
21. okt 2010

caute, kocky, uz sme nazad 🙂

eviska83
21. okt 2010

@nawal - vitaj doma 😉
@ejviska - myslime na Teba 😉 daj vediet ako to dopadlo 🙂
@denisa287 - ahoj ,mas narok na rok materskej- vsetko zavisi od zamestnavatela ako bude platit- posledne 3 mes. zamestnavatel neplati- teda je len na tebe ci sa vratis do prace po 9mes alebo ostanes doma 12 mes. Platena materska je 9 mes.A ano na matersku mozes nastupit najskor 11t pred porodom ,ale mozes pracovat az do dna porodu- zavisi to na Tebe.To co povedala midwife som nepochopila- preco by si mala rodit v 36tt 😕

etuska
21. okt 2010

@eviska83
midwife to myslela tak.ze moze pracovat nie rodit (pracovat do 36tt).Ja som tusim pracovala do 38tt a dalo sa 🙂 -zelezi ake mas zamestnanie.

@denisa287
ja som na matersku nastupovala cca v 38tt a teraz nastupujem do prace zaciatkom februara-ale chcem sa dohodnut s riaditelkou len na 10hod.tyzdenne pre zaciatok kedze este kojim a rada by som v tom pokracovala 😵

etuska
21. okt 2010

@nawal
ako ste sa mali?
Baby-nechcem byt "sviňa"-ale nedame stretko? 😀 😀 😀
Tusim 30.10 je v Carnfunnock-u opat "action" k Halloweenu-my sme boli minuly rok-aj s Nany a bolo fajn-ze? 😅 a maju byt opat vecer rytieri na konoch-to bolo super 🙂

eviska83
21. okt 2010

@etuska -= jeminenky- Ja som precitala aby rodila do 36tt a nie robila 😀 😀 😀 😀 😀
No ja som ako vzdy za streko 😉 😉 ale 30.10 pracujem 😒

etuska
21. okt 2010

@eviska83
aj poobede?

eviska83
21. okt 2010

@etuska -no ja to mam tak na etapy- rano,obed, tea time a potom este idem vecer 😒 - ale ved moze byt aj stretko bez nas- ja sa potesim foteckam 🙂

denisa287
21. okt 2010

@eviska83 Dakujem ,že si mi napísala.Ja robim ako cleaner v banke,neviem či by som to tak dlho vydrzala.Pracujem len 4 hodiny.My sme o prvé babatko prisli a ako rizikové tehu tu nepoznaju.No kedze chceme byt s manzelom a babom spolu ako rodina,tak to musíme tu vydrzat a zvládnut.Ja to budem mat inak dobre,lebo po 9mesiacoch sa viem vrátit do prace vecer od 18tej do 20tej,to by bol manzelom s drobcom a aspon by si vytvorili aj vztah.

denisa287
21. okt 2010

@etuska Dakujem ,že si mi napísala.Ja robim ako cleaner v banke,neviem či by som to tak dlho vydrzala.Pracujem len 4 hodiny.My sme o prvé babatko prisli a ako rizikové tehu tu nepoznaju.No kedze chceme byt s manzelom a babom spolu ako rodina,tak to musíme tu vydrzat a zvládnut.Ja to budem mat inak dobre,lebo po 9mesiacoch sa viem vrátit do prace vecer od 18tej do 20tej,to by bol manzelom s drobcom a aspon by si vytvorili aj vztah.

nawal
21. okt 2010

erika my by sme isli, teda zalezi to od toho ako bude muz robit 😉

etuska
21. okt 2010

Boh je uzasny
Proste a dostanete....
V utorok sme sa modlili na Bible study za brata.....dnes na pohovore dostal job na 20hod.tyzdenne a vraj su "very busy" tak mozu mat nadcasy(teda az 45hod.tyzdenne)-praca garantovana do Vianoc-neskor vraj nevedia zarucit...
Brat ma spiatocnu letenku na 28.12-nemozem sa prestat usmievat...
Boh je zaroven aj uzasny manazer
Dakujem vsetkym ktori na nas mysleli v modlitbach

karolinka2
21. okt 2010

@etuska tesime sa s vami Erika,konecne to bratovi vyslo,tak tvoje modlitby boli predsa vyslysane....a kde dostal pracu????a co sa tyka stretnutia mi 30.10. urcite nemozeme,ale ved stretnutie si mozete urobit kto bude moct.
@nawal ako na svk?????

ejviska
21. okt 2010

Holky, tak jsem zase o krok dal, vajicek bylo hodne, celkem 22, tak uvidim kolik prezije do zitra. A uz mam letenku na stredu. Ten embryotransfer nakonec bude teda! Nekdy mezi nedeli a uterym. Diky za drzeni palcu!! 🙂 Akorat je mi teda nejak blbe, asi po narkoze a bricho me boli hodne. 😒

eviska83
21. okt 2010

Jeee- no dnes same dobre spravy 🙂 🙂 🙂
@etuska - je to super - kedy zacina ? a co vlastne bude robit?
@ejviska - joooj tak to este drzanie palcov ani nahodou neskoncilo 😵 😵 😵 ale su to super spravy. Ten transfer bude zasa v narkoze?

etuska
21. okt 2010

@eviska83
balit veci-zacina v pondelok 🙂
@ejviska
drzime prsty 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre