Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

karolinka2
22. okt 2010

@ejviska evi a v stredu uz letis spat????

ejviska
22. okt 2010

@eviska83 tan transfer je nastesti bez narkozy 😒 , ani odvoz nepotrebuju.
@etuska dekuju!
@karolinka2 ano MAti, uz mam letenku na stredu, poletim Bratislava-dublin bez prestupu. Stala majlant, ale jinak to neslo. Bohuzel jsou Helloween prazdniny.

karolinka2
22. okt 2010

@ejviska ja tiez vzdy po tomto zakroku som uz na druhy den cestovala a to som sa trmacala z blavy na vychod rychlikom 6 hodin....tak nech vsetko dobre dopadne.

ejviska
22. okt 2010

@karolinka2 no jeje, to sis teda dala streku. 😒 Dekuju!!

ejviska
22. okt 2010

Tak z 22 vajuch se oplodnilo 15 a dale se vyviji 11. Takze transfer zpet bude v utery. 🙂

eviska83
22. okt 2010

@ejviska - tak to je velmi slubne 🙂 🙂 🙂
Baby neviete ci sa tu da kupit pexeso? Tie co mame zo svk uz su obhryzene a vela chyba 😒 na ebay som nasla ale len ceskeho krtka - no ale 9£ mi pride vela 😵 Ako sa to vlastne povie v AJ?

ejviska
22. okt 2010

MAm ti nejake koupit, privezt a poslat?
@eviska83

eviska83
22. okt 2010

@ejviska - no keby sa Ti voslo do kufra 🙂 to by sme sa potesili 🙂

ejviska
22. okt 2010

@eviska83 myslis takove to klasicke, vystrihavaci, jo? A motiv je jedno?

eviska83
22. okt 2010

@ejviska - ano klasiku- motiv akykolvek 🙂 🙂 vdaka 😵

etuska
22. okt 2010

@ejviska
hmmm-vyzera to dobre 😉 drzim palce 🙂

ejviska
22. okt 2010

@eviska83 koupim, pak se ozvu a poslu
@etuska no, ale stejne. I kdyz to jde dobre, tak to nemusi vyjit.... 😖

etuska
22. okt 2010

@ejviska
..ale treba verit,ze ano.... 😉

eviska83
22. okt 2010

@ejviska - no nemusi ale moze 😉 ved som pisala ze drzaniu palcov nieje este koniec- ale zatial to vyzera super- ozaj a kolko vajicok davas ?2?3? a dik 🙂
Si predstavte baby ze dnes mi volali zo Stepu ci by som nesla prekladat v pondelok rano- jasne ze som hned suhlasila 😵 tak vravela ze vsetko zasle mailom - ale po 20min znova volala ze nasla niekoho kto je blizsie 😒 to som mala jazdit skoro 1.5hod 😒 no snad sa este niekedy ozve- aj ked som ani netusila ze ma tam maju este v evidencii 😕

ejviska
22. okt 2010

@eviska83 tri???? To uz ti snad ani nedaji. 🙂 Dneska se dava jedno nebo dve. Vetsinou se to domlouva s embryologem, koli zbyde apod. Ale nam by dve nevadily 🙂

etuska
22. okt 2010

@eviska83
no vidis 😉

etuska
22. okt 2010

@ejviska
tak si pytaj 2 🙂 a mozno sa podari

ejviska
22. okt 2010

@etuska kdyz budou k mani, tak si asi dve dame. Stejne jsme chteli vzdycky tri decka. A D. chce taky tri decka.

eviska83
22. okt 2010

@ejviska - nedava? ja som si myslela ze davaju skoro stale 2.Kamoska co ma chalanov tak mala tusim 3- musim sa jej opytat. Tak sup 2 a mozno sa uchytia obe 😀 😀

ejviska
22. okt 2010

@eviska83 no nechtej to davat, radsi svaji jen jedno. Ale dr. rikala, ze muzu mit dve. Ze se sance zvysuje, tak uvidime.

nawal
22. okt 2010

ja som pexeso kupovala v tescu pre deti, take troj balenie, boli tam klasicke karty a este jedna hra. mam ich na skrini k spalni, ked sa postavim z gauca tak napisem nazov 😀 😀
ejviska aj ja mooooooc drzim palce, ked daju 3 tak ber hehe 😎 😎 😎

nawal
22. okt 2010

tak vola sa to snap. 😎

eviska83
22. okt 2010

@ejviska - tak som sa pytala tej kamosky- tak ona mala 2 ale na 2 sone sa ukazali 3 (jedno sa rozdvojilo) ale potom sa zasa vstrebalo.
@nawal - dakujem 😉 no snap by ma nenapadlo 😉 som skusala neake memo game a pod. 😵 😵 A este stale si nanapisala ako bolo doma 🙂

nawal
22. okt 2010

dobre bolo, tych 6 dni ubehlo velmi rychlo, sme oslavovali svokrovu 50-tku takze sme stale kdesi boli. 2x sme boli si vecer sadnut do baru, tak som konecne spokojna hehe 😀

eviska83
22. okt 2010

@nawal - takze si sa vybujarila 😀 a zasa mas na cas klud 😵 😵

ejviska
22. okt 2010

@nawal diky! Toz neblbni, tri ks!!! To bych nedala. Je to strasne rizikove.
@eviska83 tak to je prca, teda, ze se jeste jedno rozdvojilo.

karolinka2
22. okt 2010

@ejviska mne vkladali tri....

etuska
22. okt 2010

@nawal
no to mas celkom mladeho svokra.
aj ja sa uz tesim-ze necham deti aspon 2 hodky nasim a zbehnem s kamoskami na kafe-alebo vecer niekde na pivčo 😀

ejviska
23. okt 2010

@karolinka2 si predstav, ze by se vsechny chytly... 🙂 Ale tri uz dneska vubec nedavaji, pouze treba, kdyz je nekomu nad 40 let a nema jeste deti.
@etuska to je vzdycky vyhoda, ze jak prijedem, tak babi deda se tesi na malou a porad hlidaji a my muzem na rajz 🙂

eviska83
23. okt 2010

Na to sa doma aj ja vzdy tesim 🙂 🙂 obcas to aj prezenieme 😀 😀 Naposledy sme mali babsku jazdu (6 bab ) a domov sme prisli okolo 3.00 😵 ale uz dlho som sa tak nezabavila- chlapi z toho neboli nadseni- vraj nabuduce idu oni bez nas 🙂
@ejviska - tak teda kolko si das? nebud "to " a daj 2 - nech tu niesom sama 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre