Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
23. okt 2010

@eviska83 no pokud budou, tak dame dve. Prece te v tom nenecham 🙂 Pak ti budu v noci volat a prosit o radu, jak se nezblaznit 🙂

eviska83
23. okt 2010

@ejviska - to by bolo super keby boli 2 a obe sa ujali- potom kludne mozes volat aj v noci- ja som zvyknuta na nocne vstavanie 😵 😵 😵

etuska
23. okt 2010

@eviska83 😀 😀 😀
a inac dakujem za "vianicnu nadielku" 😀
poobede som vravela Mirovi ze skocim cez tyzden do charity mrknut nejake oblecko pre Šimiho a to uz som videla Karola ako k nam ide s dvoma vreciami 😀 😀 😀

eviska83
23. okt 2010

@etuska - za malo 🙂 tam uz toho nieje vela- to vies to uz bolo dlhsie nosene tak som vela veci povyhadzovala 😉

nawal
24. okt 2010

kuk ci si nieco vsimnete 🙂
ale zatial je to nase tajomstvo takze mi nepiste nic na fb pls 😀

eviska83
24. okt 2010

My uz tajomstvo vieme 😵 😵 😵 😵 😵

ejviska
24. okt 2010

@nawal juuuuu, gratuluju!!!! Tak vidis, ze se to podarilo!!! Jste sikovni! 🙂

zsuzsu
24. okt 2010

ahoj. zasa sa hlasim po 100 rokoch. 😀
ejviska moc drzim palce a nawal gratulujeeeem 😵 😵 😵 aj ja som vcera dozvedela ze kamaratom ktory sa snazili viac ako 6 rokov sa konecne zadarilo a budu mat babatko 😵 uz sa tesim na nakupy aby som im nieco pekne poslala na vianoce.
Dufam ze sa mate dobre. ja nemam nic nove ako vzdy 😀 akurat ma dnes dcera narodeniny, vcera sme robili oslavu, musela som skor lebo nam to inak nevyslo. Piekla som jej tortu do 4 rana a dorabala este aj doobeda. kuk foto. je zblaznena do twilightu tak ako ja 😀
tak sa majte krasne.papapa

karolinka2
24. okt 2010

@nawal Nany blahozelame a strasne sa tesim.jupiiiiiiiiiiiiii 🙂
@zsuzsu blahozelame dcere k narodeninam...
ja somdnes prisla z roboty a drahy mi uz volal ze su v juntion one tam hore kde sme mali prve stretko,karolinka sa smykala a my sme si dali kavicku posedeli sme.vcera som kupila karolinke take detske barbecue tak je cela nadsena vkuse nam nieco pecie....

mamartinka
24. okt 2010

@nawal posielam velke gratulujem.

mamartinka
24. okt 2010

Inak bude kto na rade po nawal?ejviska a potom zeby ja?My sa asi este nacakame.Inak ako sa vsetky mate?Uz sa mi akosi prispievat nechce.Ale citam vas pravidelne.Pozdravujem a snad sa tu zas niekedy ukazem 🙂 😉

nawal
24. okt 2010

dakujem vam 😵
@ejviska a ty sa nenamahaj a oddychuj vela aby sme spolu tehulkovali 😀
@mamartinka a ty ako? mala si mat neake vysetrenia ako to dopadlo?

etuska
24. okt 2010

@nawal
paraaaada Nany-tesim sa s tebou-jeeej"You made my day" 😀

etuska
24. okt 2010

@zsuzsu
super torticka.Zuzke prajem krasne narodeniny-nech sa jej dari a robi vam radost tak ako doteraz 😉

etuska
24. okt 2010

@mamartinka
treba verit a mysliet pozitivne.Presne-ako tie vysetrenia?

eviska83
25. okt 2010

@ejviska - takze zajtra je den D? 😉
@zsuzsu - torticka sa vydarila- taka nezvycajna- velmi pekna 🙂 Aj ja prajem vsetko naj k narodkam.Ozaj twilight je ta trilogia o upiroch- uz som o tom pocula a chystam sa kupit si knizky z e-baya - snad najdem lacne 😉
@mamartinka - aj ja som zvedava ako vysetrenia 😵
@etuska - tak bracho dnes prvy x v praci vsak? drzime palceky - potom napis ako sa mu pacilo 🙂
Dnes sme nemali skolu - dovolenka- ale aspon som bola na 45 min v praci- stale nemam nic permanentne- ale aspon ze si sefka obcas na mna spomenie a zavola na cover 😵

eviska83
25. okt 2010

Juj a zabudla som sa pochvali - vcera sme kupili chladnicku- konecne 🙂 Cez gumtree za 130£ - ale je obrovska 193cm- @ nawal tusim ze nieco podobne ako vasa 😉 Tak sa vytesujem 😵

ejviska
25. okt 2010

@eviska83 ano, ano 🙂

etuska
25. okt 2010

@eviska83 😀 😀 😀
bracho mal dnes klasika skolenie!bezpecnost pri praci" 😀 -zajtra zarezava

nawal
25. okt 2010

takze mi na halloweena nikam nejdeme, muz robi piatok vecer, vtedy je v b'mene ohnostroj a kolotoce pre deti, v sobotu rano je zas v praci takze nic a v nedelu zas, takze ziaden park sa nekona ani kostymceky 😠

etuska
25. okt 2010

@nawal
nevadi-my asi tiez nikam nepojdeme-vymyslime si nejaky nahradny program.Inac dobru kazen sme si v nedelu vypoculi na temu Halloween-takze akosi od toho upustame-ak budem mat cas napisem viac-velmi zaujimave a vzala som si to k srdcu 😝

eviska83
26. okt 2010

ahojte
@ejviska - drz sa 😉 😉 potom napis ako 😉
@etuska - no to ma zaujima 😵

etuska
26. okt 2010

@eviska83
napisem vecer
dnes "busy" day-beziiiim pre Misku do skoly 🙂

mamartinka
26. okt 2010

Pocula som to aj ja.Neviem ci Erika mysli tiez to ale zevraj kto oslavuje Halloween tak sa dopusta tazkeho hriechu.Bude mat tazky hriech ten kto to oslavuje.

etuska
26. okt 2010

@mamartinka
no u nas sa hriechy nedelia na tazke a ine...-ale farar naznacil to.-ze to vobec nie je s "kostolnym " poriadkom-vecer napisem viac-a ak uz je jeho kazen na nete,takj hodim link-je to velmi zaujimave a spaja sa to ako inac s pohanskymi sviatkami 😝 a dokonca aj s udajnymi ludskymi obetami-ktore obetovali bohom kedysi Druidi 😝 😨

etuska
26. okt 2010

http://firstantrim.com/fs/doc/101024 AM Hallowe...

ak to nepojde otvorit-tak si to skuste stiahnut tu:

http://firstantrim.com/features/sermon-summarie...
(kazen z 24.10.2010) 😉

ejviska
26. okt 2010

TAk jsem zpatky, mam dve nejkvalitnejsi embryjka v brisku a na zmrazeni nic nezbylo. Resp. zbylo, ale nebylo to tak kvalitni, takze po rozmrazeni by tezko prezilo. Ale jsem spokojena 🙂 Dekuji za drzeni palcu!!!

etuska
26. okt 2010

@ejviska 🙂
tak teraz pekne oddychuj 😉

ejviska
26. okt 2010

@etuska no je tu synovec , 1.5 roku, takze tak ..... 🙂

karolinka2
26. okt 2010

@etuska ja helloween vobec nemusim,akurat ,ze ideme teraz do asdy kupit karolinke nejaky dress lebo v stvrtok maju hellowensku party a maju prist v dressoch.
@ejviska drzim palce nech sa to prijme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre