• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

18. februára 2015 
dnes som kupila karolinke mixer a tam boli aj muky tak sme piekli kolaciky normalne v mikrovlnke aj chutovo dobre. :slight_smile:
29. okt 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolinka2 uz len cakam kedy mi ju zmazu :grinning:
29. okt 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nawal asi ji zmazu, kdyz na ni nejsi :slight_smile:
29. okt 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska som na nej ale som tam malinka hehe
29. okt 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolinka2
Mati-ta moja je asi 6 rokov stara :sweat_smile: -som na nej este s Miskou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolinka2
aj my sme dnes s Miskou piekli.
Vcera aj s kamoskami "crispy buns" a dnes to boli tusim "vanilla cupcakes" a teraz prave vyradujem Šimiho male oblecko-lebo mame doma neeeskutocny bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: -uz nemam tie veci kam davat
29. okt 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska ja jsem na tu fotku zbezne mrkla a myslela jsem, ze je tam Miska a Simonko. :slight_smile: Co to je crispy buns?
30. okt 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nawal ja koukam na ty tehu testy a ty mas 1.test 24dc??? Teda ty ses nemohla dockat,co???? :grinning: Abys nemela dvojcata :slight_smile:
30. okt 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska Erika a ja som myslela,ze to si so Simonkom. :grinning: Tie prasky uz boli po zaruke tri mesiace,ale to bola radost ked sme piekli kolaciky a tusim sa daju dokupit tie prasky a muky na pecenie nie????SIMONKOVI PRAJEME K DNESNYM PRVYM MENINKAM VSETKO NAJLEPSIE. :slight_smile:

@ejviska ako embryjka???
30. okt 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
No ja uz sa tesim kedy budeme piect s Evcou :slight_smile: S Andrejom pecieme ale ziadne hracky takeho charakteru sme nekupovali- asi by to bolo blbe :grinning: Aj ked kuchynku ma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@etuska - ty neviem kam tie veci davat? co mam povedat ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ozaj vsetko naj k meninkam - daj za nas Simimu pusinku :wink:
@ejviska - no prave o tom sme sa s @nawal bavili ze ked jej tak skoro vyslo tak mozno budu 2 :grinning: A ty ako?Joj aj tebe dakujeme za pexeso - idem Ti pisat adresu :dizzy_face:
@nawal - dakujeme za pexeso- uz sme hrali :wink:
Mne dnes doslo to tricko co som vyhrala :wink:
30. okt 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviska83 ze jo?! Takova jasna carka na testu uz 27.den :grinning: A co rika nawal???
@karolinka2 embryjka nevim co delaji, doufam, ze stavi domecky :slight_smile: Uz jsem se trochu splaskla, ale ne moc :unamused: Ale je to den ze dne lepsi.
30. okt 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska pripajam sa aj ja a zelam Simikovi len to najsamlepsie k prvym meninkam.Nech je hlavne zdravucky a posielam mu taktiez malu pusinku.Pozdravujem inak vsetky.U nas je dnes pekne ale vcera bolo cely den ako v noci.Tma uz od rana a cely den prsalo.
30. okt 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviska83 neni zac
@ejviska no ked ja mavam par dni pred mens. spinenie a nemala som tak som si spravila testik hned jak sme doleteli vecer a hned tam boli 2 ciarky, sice slabsie ale boli. Uvidime co ukaze scan v 12tt :grinning: ale podla toho ako sa citim tak minimalne petorcata :grinning:
30. okt 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nawal ty pujdes na UZ az v 12.tt???? JA doufam, ze mi ho udelaji driv, pokud bude potreba. Jednak kolik je embrousu a taky muze byt mimodelozni, ze jo...
30. okt 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska
http://www.kids-cooking-activities.com/rice-crispy-buns.html

to su v podstate burizony zmiesane s cokoladou :slight_smile:
30. okt 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolinka2
dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Šimi sa dnes konecne prvykrat uplne sam pretocil
30. okt 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este raz dik za vsetky blahozelania :wink:
30. okt 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska
mne robili Usg tusim v 10-11tt-skor ani necakaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

no baby mna ide porazit-uz som mala ako tak na 60% upratane a zistila som ze nam v skrini plesneju veci co sa dlhsie nenosili
-tak len periem a vesam,zbieram,ukladam-uz som z toho na nervy
Evi-vyzera to ze tu susicku budeme musiet kupit ci sa mi to paci alebo nie :unamused:
30. okt 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska tak ja doufam, ze se dostanu na UZV driv. TAdy v Coleraine v nemocnici je jeden polsky gynekolog a pry klidne k nemu muzu chodit. TAk ale az podle hcg. Uvidim :slight_smile:
Susicka neekologicka, ale dobra vec. Zvlast s malym mimcem. A kdyz budes poctive skladat hned po vytazeni, tak ani nezehlis.
30. okt 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska ty jsi na te fotecce blondyna??? My doma delavame burizony v karamelu. To ja miluju :slight_smile:
30. okt 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska
Evi-ano-ale ta fotka je 6 rokov stara :grinning:
30. okt 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska
no ja by som to aj bez susicky prezila-len uz mam mesiac cely dom hore nohami kvoli plesniam-co sme predtym vobec nemali :angry:
jednoducho nemame tie veci kde susit-tak stale mame veci zavesene na susiakoch v obyvacke-periem obcas aj 2x denne!!!-kedze Simi este grcka a teraz este aj tie zatucnute veci z 3och skrin.... :angry: -ach jaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
..ale brat mi slubil ze kym budeme na SVK tak vymaluje aspon 3 izby+kupelnu
30. okt 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska tak na ty plisne asi neni dobre, ze susis pradlo v mistnostech, protoze tim jeste zvysujes vlhkost. TA susicka je nejen dobra, ze to mas za 2-3 hodiny vsechno oprane v skrinich, ale nemusis veset a sbirat pradlo, usetri ti to cas. Nehlede na to, ze pak je pradlo vsude.
31. okt 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska Erika mi sme stale mali plesen takisto najviac v kuchyni a majitelka nam doniesla taky pristroj,mi mame v kuchyni normalne mokre steny a ked to pustim hned su suche alebo mat stale len otvorene dvere co v zime neviem neviem.
@ejviska urcite ta daju skor na USG v tvojom pripade.
31. okt 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska
ved prave-doteraz sme plesne nemali-ale toto je otras :angry: -a fakt som uz z toho na nervy-lebo len vesam,skladam...a to som sa chcela na MD venovat viac detom :confounded:
vesiam nejake veci aj v garazi,aj teraz mam este aj v zahrade na snure pradlo-ale je toho tolko ze je to otras :stuck_out_tongue_closed_eyes: -tak v ramci zachovania zdraveho rozumu budem musiet asi upustit zo svojich nazorov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@karolinka2
Mati-veim co to je,tusim sa to vola "dehumidifier"-nas sused to ma na chate-ale nam asi bodne fakt ta susicka.M. uz nieco pozeral na nete
31. okt 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska kedy testujes? velmi ti drzim palce
1. nov 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nawal dekuju, prave jeste nevim., Dneska jsem 6. den, nekdo testuj euz i 7., ale to je brzo. Pristi tyden si chci zajit k GP na hcg, tak mozna predtim.
1. nov 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejviska ja by som nevydrzala a testovala kazdy den :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok