Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

karolinka2
29. okt 2010

dnes som kupila karolinke mixer a tam boli aj muky tak sme piekli kolaciky normalne v mikrovlnke aj chutovo dobre. 🙂

nawal
29. okt 2010

@karolinka2 uz len cakam kedy mi ju zmazu 😀

ejviska
29. okt 2010

@nawal asi ji zmazu, kdyz na ni nejsi 🙂

nawal
29. okt 2010

@ejviska som na nej ale som tam malinka hehe

etuska
29. okt 2010

@karolinka2
Mati-ta moja je asi 6 rokov stara 😅 -som na nej este s Miskou 😀 😝

etuska
29. okt 2010

@karolinka2
aj my sme dnes s Miskou piekli.
Vcera aj s kamoskami "crispy buns" a dnes to boli tusim "vanilla cupcakes" a teraz prave vyradujem Šimiho male oblecko-lebo mame doma neeeskutocny bordel 😝 -uz nemam tie veci kam davat

ejviska
30. okt 2010

@etuska ja jsem na tu fotku zbezne mrkla a myslela jsem, ze je tam Miska a Simonko. 🙂 Co to je crispy buns?

ejviska
30. okt 2010

@nawal ja koukam na ty tehu testy a ty mas 1.test 24dc??? Teda ty ses nemohla dockat,co???? 😀 Abys nemela dvojcata 🙂

karolinka2
30. okt 2010

@etuska Erika a ja som myslela,ze to si so Simonkom. 😀 Tie prasky uz boli po zaruke tri mesiace,ale to bola radost ked sme piekli kolaciky a tusim sa daju dokupit tie prasky a muky na pecenie nie????SIMONKOVI PRAJEME K DNESNYM PRVYM MENINKAM VSETKO NAJLEPSIE. 🙂

@ejviska ako embryjka???

eviska83
30. okt 2010

Ahojte
No ja uz sa tesim kedy budeme piect s Evcou 🙂 S Andrejom pecieme ale ziadne hracky takeho charakteru sme nekupovali- asi by to bolo blbe 😀 Aj ked kuchynku ma 😝
@etuska - ty neviem kam tie veci davat? co mam povedat ja 😝 Ozaj vsetko naj k meninkam - daj za nas Simimu pusinku 😉
@ejviska - no prave o tom sme sa s @nawal bavili ze ked jej tak skoro vyslo tak mozno budu 2 😀 A ty ako?Joj aj tebe dakujeme za pexeso - idem Ti pisat adresu 😵
@nawal - dakujeme za pexeso- uz sme hrali 😉
Mne dnes doslo to tricko co som vyhrala 😉

ejviska
30. okt 2010

@eviska83 ze jo?! Takova jasna carka na testu uz 27.den 😀 A co rika nawal???
@karolinka2 embryjka nevim co delaji, doufam, ze stavi domecky 🙂 Uz jsem se trochu splaskla, ale ne moc 😒 Ale je to den ze dne lepsi.

mamartinka
30. okt 2010

@etuska pripajam sa aj ja a zelam Simikovi len to najsamlepsie k prvym meninkam.Nech je hlavne zdravucky a posielam mu taktiez malu pusinku.Pozdravujem inak vsetky.U nas je dnes pekne ale vcera bolo cely den ako v noci.Tma uz od rana a cely den prsalo.

nawal
30. okt 2010

@eviska83 neni zac
@ejviska no ked ja mavam par dni pred mens. spinenie a nemala som tak som si spravila testik hned jak sme doleteli vecer a hned tam boli 2 ciarky, sice slabsie ale boli. Uvidime co ukaze scan v 12tt 😀 ale podla toho ako sa citim tak minimalne petorcata 😀

ejviska
30. okt 2010

@nawal ty pujdes na UZ az v 12.tt???? JA doufam, ze mi ho udelaji driv, pokud bude potreba. Jednak kolik je embrousu a taky muze byt mimodelozni, ze jo...

etuska
30. okt 2010

@ejviska
http://www.kids-cooking-activities.com/rice-cri...

to su v podstate burizony zmiesane s cokoladou 🙂

etuska
30. okt 2010

@karolinka2
dakujeme 😵 😵 😵
Šimi sa dnes konecne prvykrat uplne sam pretocil

etuska
30. okt 2010

este raz dik za vsetky blahozelania 😉

etuska
30. okt 2010

@ejviska
mne robili Usg tusim v 10-11tt-skor ani necakaj 😝

etuska
30. okt 2010

no baby mna ide porazit-uz som mala ako tak na 60% upratane a zistila som ze nam v skrini plesneju veci co sa dlhsie nenosili
-tak len periem a vesam,zbieram,ukladam-uz som z toho na nervy
Evi-vyzera to ze tu susicku budeme musiet kupit ci sa mi to paci alebo nie 😒

ejviska
30. okt 2010

@etuska tak ja doufam, ze se dostanu na UZV driv. TAdy v Coleraine v nemocnici je jeden polsky gynekolog a pry klidne k nemu muzu chodit. TAk ale az podle hcg. Uvidim 🙂
Susicka neekologicka, ale dobra vec. Zvlast s malym mimcem. A kdyz budes poctive skladat hned po vytazeni, tak ani nezehlis.

ejviska
30. okt 2010

@etuska ty jsi na te fotecce blondyna??? My doma delavame burizony v karamelu. To ja miluju 🙂

etuska
30. okt 2010

@ejviska
Evi-ano-ale ta fotka je 6 rokov stara 😀

etuska
30. okt 2010

@ejviska
no ja by som to aj bez susicky prezila-len uz mam mesiac cely dom hore nohami kvoli plesniam-co sme predtym vobec nemali 😠
jednoducho nemame tie veci kde susit-tak stale mame veci zavesene na susiakoch v obyvacke-periem obcas aj 2x denne!!!-kedze Simi este grcka a teraz este aj tie zatucnute veci z 3och skrin.... 😠 -ach jaj 😝
..ale brat mi slubil ze kym budeme na SVK tak vymaluje aspon 3 izby+kupelnu

ejviska
31. okt 2010

@etuska tak na ty plisne asi neni dobre, ze susis pradlo v mistnostech, protoze tim jeste zvysujes vlhkost. TA susicka je nejen dobra, ze to mas za 2-3 hodiny vsechno oprane v skrinich, ale nemusis veset a sbirat pradlo, usetri ti to cas. Nehlede na to, ze pak je pradlo vsude.

karolinka2
31. okt 2010

@etuska Erika mi sme stale mali plesen takisto najviac v kuchyni a majitelka nam doniesla taky pristroj,mi mame v kuchyni normalne mokre steny a ked to pustim hned su suche alebo mat stale len otvorene dvere co v zime neviem neviem.
@ejviska urcite ta daju skor na USG v tvojom pripade.

etuska
31. okt 2010

@ejviska
ved prave-doteraz sme plesne nemali-ale toto je otras 😠 -a fakt som uz z toho na nervy-lebo len vesam,skladam...a to som sa chcela na MD venovat viac detom 😖
vesiam nejake veci aj v garazi,aj teraz mam este aj v zahrade na snure pradlo-ale je toho tolko ze je to otras 😝 -tak v ramci zachovania zdraveho rozumu budem musiet asi upustit zo svojich nazorov 😝
@karolinka2
Mati-veim co to je,tusim sa to vola "dehumidifier"-nas sused to ma na chate-ale nam asi bodne fakt ta susicka.M. uz nieco pozeral na nete

nawal
1. nov 2010

@ejviska kedy testujes? velmi ti drzim palce

ejviska
1. nov 2010

@nawal dekuju, prave jeste nevim., Dneska jsem 6. den, nekdo testuj euz i 7., ale to je brzo. Pristi tyden si chci zajit k GP na hcg, tak mozna predtim.

nawal
1. nov 2010

@ejviska ja by som nevydrzala a testovala kazdy den :- 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre