Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

eviska83
4. nov 2010

@ejviska - a nezajdes za dr? Kamoska po IVF v 6tt potratila jedno ale na scane jej ukazalo ze to druhe je ok. Sice v 8tt potratila aj to druhe ale to nemusi byt tvoj pripad. Teraz ide znova.

karolinka2
4. nov 2010

@ejviska Evi velmi ma to mrzi. ☹ aj kamoska bola a dnes mi volala,ze jej to nevyslo.

ejviska
4. nov 2010

@eviska83 ja jsem objednana k GP na utery na krev na hcg. Tam jit musim. Ono opravdu muze odchazet jen jedno. Akorat jsem teprve 9.den poET, takze on nemusi byt jeste ani ten test z moce pozitivni. Zkusim rano test a pak uz to necham na GP.
@karolinka2 ty vis jake to je ☹

nawal
4. nov 2010

@ejviska ja silno verim ze sa to podari 😵
dnes segra porodila synceka, tak uz som konecne teta 😝 Inak neuveritelne jak to leti, vsak vcul mali svadbu a mesiac na to otehotnela ateraz uz maju babatko 😀 .

nawal
4. nov 2010

@eviska83 k gp idem v stredu a scan asi az v decembri.
dnes mi uz konecen nebolo tak zle. dufam, ze to bude tak aj nadalej, nie len dneska 😀

ejviska
4. nov 2010

@nawal diky! To ma nekdo stesti, ze si je tehotny raz dva. 🙂 A segra zije kde?

etuska
4. nov 2010

@ejviska
no este nemusi byt vsetko stratene...drzim palce a nadalej na teba myslim 😉
@eviska83
ja som mala 1.scan tusim v 11.tt,potom v 20tt(ale tusim este aj predtym nejaky) a pred porodom este jeden,lebo mi chceli porod vyvolat,ale ja som nechcela-tak spravili este kontrolny Usg a nechali ma este 10dni.
@nawal
mne pomahali aspon suche bagety na ranajky,alebo toast a mandarinky 😀 ,obcas hrusky-celkovo som jedla dost vela ovocia-ale nie na prazdny zaludok!
A kedze mi bolo blbo takmer cely den do 5.mesiaca tak som si pytala aj lieky,lebo sa nedalo kazdy den fungovat stylom-vychystat dceru do skoly,seba do prace,vygrckat sa a ist makat 😀 -tak mi GP predpisal tusim Cyclizine(ale brala som to fakt az ked mi bolo otrasne).
Najma nesmies mat prazdny zaludok-stale male mnozstva zobkaj 😉

etuska
4. nov 2010

@karolinka2
Matka-dufam,ze je Karolinke trochu lepsie.Uz som nasla tie body co som ti pre nu slubila+Miskinu prvu uniformu-tak ak sa niekedy zastavime prinesiem ti to

ejviska
5. nov 2010

@etuska dekuju!
Holky tak test 10.den negativni, porad krvacim, takze asi vazne z toho nic nebude. ☹

karolinka2
5. nov 2010

@ejviska viem,ako sa citis Evi aj ja som si takto robila testy a tajne som dufala. ☹
@etuska stale este sa stazuje ze ju boli brusko uvidim v pondelok mam volat o tie vysledky tak dufam,ze budu o.k. a nebude potrebne usg ladvin.

ejviska
5. nov 2010

@karolinka2 a kdyz cura, tak ji to neboli?? Neplace pri curani?

etuska
5. nov 2010

@karolinka2
@ejviska
Usg obliciek je v pohode-ved je to bezbolestne 😉 a je dobre ze jej ho ponukli-pre istotu
Miska aj pri cikani plakala a za 2 dni bola fit

eviska83
5. nov 2010

@ejviska - hmmm-tak to mi je luto 😒
@karolinka2 - tak drzime palce nech je vsetko ok 😉
@etuska - ozaj a ako Simi - este zvracia?
@nawal - cize budes mat vianocny darcek foto zo scanu 😵 😵 😵
Ja uz som taka rada ze je koniec tyzdna- Andrej mal cely tyzden prazdniny a dotoho Karol bol stale v praci alebo spal 😝 😝 Je to neskutocna pomoc ked je doma skoro cely den- som utahana,nieco na mna lezie 😒 Deti stale este pokasliavaju ale uz je to podstatne lepsie- len tie noci ☹

karolinka2
5. nov 2010

@ejviska nie pri cikani sa nestazuje viac menej na to brusko sa stazuje.
@etuska ano viem,ze usg neboli....
@eviska83 veru noci su najhorsie pri chorobe.
Dnes nam volala svokra z svk,ze zomrel marianovi ujo 55 rocny chlap. ☹

etuska
5. nov 2010

@eviska83
Evi-este ano,ale uz to nie je take hrozne a ni po kazdom kojeni ako predtym.teraz skor slinta kvoli zubkom,ale inac je nadherny Smejko a uz sa aj vie pretocit z bruska na chrbatik 😵

ejviska
6. nov 2010

@karolinka2 kdyby mela zanet mocovych cest, tak by ji to porad nutilo behat curat a asi by ji to palilo a bolelo pri curani. To se urcite rozpije, pokud to byl nejaky slabsi zanet.
Ty brdo, takovy mlady chlap. ☹

etuska
6. nov 2010

@karolinka2
Mati-uprimnu sustarst 😔

karolinka2
6. nov 2010

Dakujem pekne.

@etuska Erika dakujem za tie veci kludne sa zastavte kedy chcete.
@ejviska ano mlady chlap vcera ked sme volali s jeho zenou strasne plakala ze ako bude bez neho zit zhruba pred dvomi tromi mesiacmi mu zistili chorobu strasne rychly priebeh.

ejviska
6. nov 2010

@karolinka2 aha, on byl nemocny. No je to strasne. Mamince naseho kamose ted zjistili taky vaznou nemoc a nevypada to moc dobre. A je ji teprve 53 roku!!

nawal
6. nov 2010

@karolinka2 uprimnu sustrast ☹
a kedze si nic nepametam, na nic nemozem reagovat 😀

nawal
6. nov 2010

baby ako je to s plavarnou v antrime v nedelu? odkedy je otvorena a nakolko je vstup?
rado rozmysla ze zajtra zobere deti tam, lebo tu je len na hodinku a to kym deti oblece troska si zvyknu na vodu, uz aj musi ist zas do satne 😠

karolinka2
6. nov 2010

@nawal tusim v nedelu je od desiatej do piatej ale nie som si ista....Erika urcite bude vediet.

etuska
6. nov 2010

@nawal
mame doma v kuchyni rozpis-idem mrknut 😅

etuska
6. nov 2010

@nawal
v nedelu je maly aj velky bazen otvoreny od 1:30-5:30p.m 🙂
a pokojne tam moze ostat aj 2hodky-nik ho nevyzenie 😅

eviska83
7. nov 2010

@karolinka2 - uprimnu sustrast 😒
Jooj to su same umrtia - Nas 18r. sused sa v piatok zabil na aute 😒 😒 Bol to vnuk toho mojho klienta kt. zomrel ani nie pred mesiacom 😒 Bolo mi velmi tazko ist k nim domov ale som rada ze som bola aspon trocha vyjadrit sustrast. Ani rakva nebola otvorena ☹
@nawal - teda Rado je odvazny s 2 kockami ist do bazenu 😉 My by sme to ani dvaja s nasimi nezvladli- ale uz sa dlho chystame -len sa musime dohodnut s neterou a synovcom - potrebujeme pomoc 😝 A preco si nic nepamatas? uz s tebou narabaju tehotenske hormony? Uz Ti je aspon troska lepsie?
@ejviska - a ty ako????

karolinka2
7. nov 2010

Ahojte.
Ja mam cely uplakany.ta nasa supervisorka v praci je taka mrcha.Odkedy som tam nastupila tak skacem ako ona pyska vsetko zrobim co mi nakaze este som aj tahala vzdy ked trebalo dlhsie stredy stvrtky soboty nedele,moja kolegyna slovenka robi len kaviaren lebo vravela ze ona inde nepojde tiez sa potom k nej zacala supervisorka spravat sprosto a tak sa na nu stazovala a odvtedy ma pokoj.Ja som presla vsetkymi oddeleniami a ani s tym nemam problem robit kde treba.Vcera mi povedala ze potrebuje aby som ostala robit v stredu dlhsie a ja som jej dnes slusne povedala ze teraz dva tyzdne jej nebudem tahat lebo moja priatelka co mi strazi karolinku uz ma termin porodu.a ona zacala ze to som jej na interviu som jej povedala ze budem tahat ked bude treba co vobec nie je pravda,akurat ze sa ma opytala aj to po dvoch tyzdnoch ci obcas jej nemozem ostat stredu stvrtok ked bude treba obcas podotykam nie vzdy,a doteraz som to aj vzdy robila az dnes ked som jej oponovala.rozrurila sa potom som jej povedala svoje ze ja mam zmluvu len na rano a je to moja dobra vola ze jej pomaham ked treba,a pritom moja kolegyna povedala ze jej pobrali hodiny tak ona to za mna bude robit ale supervisorka nieeee.strasne mi prislo luto ze ja som jej doteraz vzdy vyhovela vysla v ustrety p0omohla ked trebalo a ja mam prvykrat problem kde nechat karolinku dobry dovod a ona to nepochopi a pritom moj kontrakt je od siestej do pol deviatej.tak som sa rozhodla ze zajtra podam na nu staznost no ci ma uz vyhodia alebo nie toneviem.tak som sa vyzalovala cleu cestu domov som plakala. ☹

ejviska
7. nov 2010

@eviska83 no, jak ja...tak krvaceni prestalo, bylo jenom dva dny. Takze zitra zkusim test a uvidim,jestli je sance, ze se jedno chytlo nebo se obe odporoucely. A v utery jdu na tu krev.
@karolinka2 verim, ze ti to prislo lito, to je klasika " pro dobrotu na zebrotu". Ale moc dobre jsi ji to rekla!!! To je teda pekna krava, ale to tak nekdy bohuzel je, nabidnes prst a urve ti ruku. Ja bych si postezovala, pokud pak budes mit klid. A ty jsi smlouvu dodrzela, takze jsi v pravu urcite. Drzim palce, nemas to lehke.

karolinka2
7. nov 2010

@ejviska dakujem a velmi drzim palce aby aspon jedno sa ujalo....

etuska
7. nov 2010

@ejviska
myslim na teba 😔
@karolinka2
Mati-tak ako pise Evka.ty si nic zo svojej zmluvy neporusila a viac ta nutit pracovat nemozu-je to tvoja dobra vola.Ak chces pomozem ti sformulovat staznost-ak ju davas pisomne(napis IP) 😉 -a vsetko bude dobre-neboj 😉
My sme dnes mali taku krasnu spoved-tak sa to odraza aj na mojej psychike-aj napriek uzasnemu neporiadku doma,vyladovane skrine a tony spinaveho i sucheho pradla....-mam taky pokoj na duši 😵 😔

ejviska
8. nov 2010

ahoj, tak test byl rano negativni, neda se nic delat. Leda bych tam tu carku dokreslila 🙂 Zitra krev a pak uz to muzu konecne pustit z hlavy uplne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre