Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

karolinka2
13. apr 2008

Ahoj Jarka tak v dunnes mali drahe po 14 lybier,10 lybier,tak sme boli v nike a tam mali akcie 2 botasky sme kupili za 15 lybier.Vikend bolo krasne slnecno,dufajme,ze nam to pocasie uz vyzdrzi. 🙂
Jarka ty si teraz na SVK ci az na dalsi vikend ides.
Zuzi nejako si prestala k nam chodit. 😉
Pekny zvysok vikendu.

etuska
13. apr 2008

Juj Matka,len tak som mrkla a ty tu o obruckach? 😀

zsuzsu
14. apr 2008

Ahojte.
Matka, akože nechodim? Chodim, len teraz je menej casu, a potom ja sa delim o PC s babamy, a vermi neni to lahké. Ved aj Ty to zistiš 😀
Ale chodime aj hore dole.
Ja nemam nic nového, Zuzka mi je už zdrava klop,klop,klop a dnes už išla do školy. Tak som zatial sama, ale pride mi kamoška, tak si pokecame.
Jarka držim palce, nech sa to da u vas co najskor dokopy.
a otaj Matka, tak vysvetluj obrucky. Bude svadba? Tu? To by sme šli aj zagratulovat.
Inak tu mame krasne pocasie, tak nech to už naozaj vydrži. Každy večer povinne /ked nefuka/ hrajeme begbinton, tak je to dobre. 🙂
No idem umyt riady, kym pride kamoška.Pekny dnik.

karolinka2
14. apr 2008

Ahojte baby,som rada Zuzi,ze si napisala,uz som si myslela,ze si prestala chodit sem 🙂 ja som to nemyslela zle,ja viem,ze mas doma dva velke slecny,ktore uz urcite chodia na pokec 😀
No ano obrucky uz mame,len nevieme,ci sa zoberieme,ked pojdeme teraz v lete na SVK,alebo tu,ja chcem tu ked sa vratime z dovolenky.Len my traja a svedkovia.tak uvidime.urcite vam dam vediet. 🙂
Dnes tu opat vyzera byt pekne,len troska zacalo pofukavat.
Pekny dnik.

jarka28
14. apr 2008

Ahojte dievcata...dneska je krasne tak mam aj dobru naladu...odchadzam v piatok a pondelok spat...uz sa nemozem dockat...doma je pohoda,stale riesime nasu krizu ale vyzera to dobre... 🙂 takze ma to tesi...inak nic nove...idem ja lebo varim este...pa zatim...

karolinka2
14. apr 2008

Ahojte baby,chcela som sa opytat,ci vasi chlapi uz dostali nejaku vyrovnavku dani,myslim tu v Severnom Irsku,lebo uz by to malo chodit ci nie?

zsuzsu
14. apr 2008

Matka, ja ešte neviem, a pravdu povediac ani neviem, o com hovoriš. 😲 ved teraz bude treba dat znova na work tax credit tie žiadosti. /alebo už bolo treba/ hups/?

karolinka2
14. apr 2008

No to myslis,to co dostane tvoj manzel rocny prijem?ak ano on uz dostal a myslim,ze z roboty mu to tam poslali na tax credit ten rocny prijem,tak uvidime co nam poslu.
Myslim dan ved sme sa o tom bacvili nedavno,ci podavat dan na SVK alebo tu.
A co uz ti vypocitali kolko budes dostavat mesacne tax credit?a tie pridavky ti uz vyplatili ci nie?

jarka28
14. apr 2008

ja neviem poriadne co myslite,ale danove na svk mame odklad a tu co viem tak posielame akurat P60 na revenue office ale tam nemame velky preplatok na dani co sme ratali na danovej kalkulacke tak len 35 lybier a segra ta musi doplatit co to...ale to az koncom aprila lebo do konca aprila je danove obdobie...ine neviem co treba...ked tak poradte... 🙂

karolinka2
14. apr 2008

No presne to som myslela,co si napisala Jarka.Takze az koncom aprila to je,lebo mne sa zda,ze minuleho roku sme dostali peniaze nejako vo februari.

zsuzsu
15. apr 2008

Ahojte, moje. No a tu to vyrovnavanie, ako funguje? To oni vyrataju z tej P60-ky? Dufam, že nebudem musiet im vratit to co mi dali 😲 😲
No tu zasa budeme mat krasne pocasie, aspon to tak vyzera. Som strašne rada. Inak v sobotu som makala na záhrade. Zasa. Ale nemyslite že mam niaku krásnu záhradu, práve opak. Zacala som harabat tu burynu, co som minule vytrhala, no ale tolko bordelu tam je, že až. Plno železa, kamenov, všelico možne. Tak som to tak ako spravila kde vešiam pradlo, no a zasadila niaké kvetinky, tak som zvedava, ci aj vylezu.
Jarka tak Ty domov? Dobre Ti je. Sice mne to ešte nechyba. A ani asi cez prazdniny neideme, lebo sa sem všetci chystaju na navšetvu zo SR, tak naco by som tam aj šla? Mne je tu zatial dobre. 😀
Matka, a Ty ohladne svadby, potom daj urcite vediet. 😉 a ozaj nevieš co je s Katkou? už sa davno neozvala.

karolinka2
15. apr 2008

Ahojte Zuzi urcite nic nebudes vraciat,oni ti dali len to co ti patri. 🙂
Ja idem k doktorke na kontrolu s tlakom,a chcem sa aj opytat ohladom malej uz tyzden dobre nespinka,poplakuje v noci,poradte baby vy ste take skusenejsie,nemyslim si zeby to bolo od hladu vsak,ved ona uz je velka slecna,a vecer pred spanim vypije celu flasu mlieka.skor si myslim,ci to nie je zo zubkov,idu jej vsetky naraz a teraz tie ocne,nemozem jej dat na noc detsky sirup paracetamol,citala som,ze je to aj proti bolesti zubkov.
Katka je fajn,mala jej rastie ako z vody,teraz boli doma na Slovensku,a chysta sa spat do prace,len si musi najst niekoho k malej.

jarka28
15. apr 2008

Ahojte....ja myslim ze ak nema teplotku tak to mozu byt tie zubky..ja som malim davala na noc sirup proti bolesti v pohode,a aj som davala gel aj ked boli vacsi lebo ten to velmi dobre znecitlivie tie dasienka...skus jej dat na noc sirup...

karolinka2
15. apr 2008

Ahoj Jarka budem musiet ved uz sme poriadne nespali cely tyzden.aj ja si myslim,ze ju tie zubky trapia.
Juuj ako ti zavidim,ze ides len tak sama na vikend domov,urcite si oddychnes,nacerpas nove sily. 🙂
Jarka a co ako to pokracuje s manzelikom,velmi drzim palce,ak ta to utesi,myslim,ze vsade nastane kriza v kazdom manzelstve.
Baby poradte co varit?

jarka28
15. apr 2008

Ja mam od vcera ryzu a cinu tak mam pokoj s varenim....doma je zatial klud...som sa rozculila par dni do zadu a odvtedy akoby sa uvedomil moj muzik a je dobre...nevesam nase manzelstvo na kliniec...sme spolu 8 rokov a kriza sem tam dojde a viem ze nebola posledna...tesim sa velmi na ten oddych,velmi to potrebujem,a uz mam naplanovane dalsie vylety potom ked sa vratim.... 🙂 musim chodit trosku viac medzi ludi a nie len sediet doma do skoly a spat...to je o nicom...bude to pre mna lepsie..malinkej skus ten sirupcek a ulavi sa jej po nom...nasemu idu horne,je opuchnuty nechce pit ani papat...stale je mrchavy,ale zaujimave ze rano ked sa zobudi mu vidim zubky ze su vonku a pocas dna akoby sa vcucli naspat... 😒 nechapem,je mozne nieco taketo?

karolinka2
15. apr 2008

Jarka tak to neviem,nasej tiez idu horne ocne aj dolne,jej zacali ist neskoro tak jej idu vsetky naraz,len jej idu velmi pomaly tie vrchne jej vysli raz dva,ale spodne nedajboze vijst vonku.
A to mas pravdu,mali by sme chodit viac medzi ludi,kym nam necvokne,ale aspon ja tu nemam kam chodit,ja tu nemam nikoho.s tou Katkou co sa stretavam tak raz za cas,tiez sa neda kazdy den,ale je to tazke dennodenny stereotyp,rano odide moj do prace pride vecer ja s malou cely den doma,no co narobime,cakam ked uz bude teplejsie aj bude troska vacsia a zacnem s nou chodit na plavaren.

karolinka2
17. apr 2008

Dobre ranko vsetkym.dnes to nevyzera vonku nadejne,po tych krasnych dnoch co sme mali.
Jarka no tak uz zajtra letis,prajem ti stastnu cestu a prijemnu dovolenku,aj ked len trojdnovu.uzi si to a hlavne dobre oddychni. 🙂 a pozdravuj Slovensko.

jarka28
17. apr 2008

Dakujem...uzijem si to urcite si aj oddychnem,uz sa velmi tesim...ozaj co sa mi stalo,beriem antikoncepciu uz asi mesiac a pol a teraz mi uz 7 dni meska menzes...sa bojim lebo mo nemeskava,to len 3 krat mi takto meskal [SASKA,MAREK DAVIDKO]strasne sa bojim baby,dufam ze necakam dalsie... ☹

zsuzsu
17. apr 2008

Ahojte, moje.
Tak už je po krasnom pocasi. Teraz tu prši. ide ma šlak trafit.
No Jarka, tak si to uži doma. A že by sme zacali gratulovat? Baby ja som sice z vas najstaršia, ale antikoncepciu som ešte nikdy nebrala /asi som zaostala, co tyka antikoncepcii, 😀 /. Ale podla mna, to že berieš može troška tvoje vnutro poburit, a preto to meška. Ale kamoška mi hovorila, že na antikoncepciu možeš spolahnut až ked to už mesiac berieš. Tak neviem. Ale nech je to tak ako Ty cheš, držim palce.
Matka aj Ty berieš antikoncepciu?
A ozaj ako to vybaviš? Ideš k GP a povieš? Robia niaké vyšetrenia?

karolinka2
17. apr 2008

Jarka ja som mala teraz ten isty problem,ze som az v noci nespala co mi meskal menzes 6 dni,ale vcera som dostala 🙂 ale ja neberiem antikoncepciu,dost ze beriem lieky na tlak este aj to,ale chcela som ale lekarka mi vravela,ze mi nemoze dat nakolko beriem lieky na tlak,ale to je asi nezmysel,zrejme som ju zle pochopila.
Vravela mi ze si mam urobit tehotensky test,ale nastastie netrebalo.
Aj tu prsi.

karolinka2
18. apr 2008

Ahojte zienky.Tak uz mam pol domu uprataneho,pirohy som navarila mnam so slaninkou a kyslou smotanou. 🙂
Treba mi ist do mesta pre retiazku co som dala do opravy,ale tak je tu zatiahnute a fuka vietrisko,ze sa mi nechce ist.
Mala mi tu pomaha s upratovanim,taha po celej izbe vedro a ma z toho nesmiernu radost.
Taky cas na figu,spat sa mi chce.Pekny dnik vsetkym.

zsuzsu
19. apr 2008

AHoj.
Tak ja len na rychlo. Dufam, že sa mate dobre, a že Jarka do letela v poriadku, a uživa si to volno.
Mi akurat ideme na plavaren.
Matka chcela som sa Ta opytat. Tam v Antrime kde su tie obchodné domy, maju aj niaku predajnu, kde predavaju rockové tricka atd.? Alebo vieš kde by som tu mohla zohnat niaké také veci?
Prajem pekny vikend.

karolinka2
20. apr 2008

Ahoj Zuzi,tak to naozaj neviem,ci tam maju take tricka,ale myslim,ze nie,a takisto ti neporadim kde to mozes zohnat.Ak uvidis niekoho na ulici kto ma take tricko oblecene,tak sa ho opytaj kde ho zohnal. 🙂
No mne bolo vcera vecer tak zle,mala som zlcnikovy zachvat,pred tromi rokmi som bola na operaciu,mala som pokoj,a vcera buch.A nemam uz ani ziadne lieky na to,dnes dietujem.hruza.
Pekny vikend.
Jarka daj vediet ako si sa mala na Slovensku.

zsuzsu
22. apr 2008

Ahoj.
Matka, tak dufam, že si už v poriadku .Tie zachvaty su hnusné. Ja sice poznam len ladvinovy ale to neprajem nikomu. ☹
Tak sa tešim, pekne je vonku a zacina teplucko. Celkom slušné pocasie hlasia na cely tyžden, sice na zajtra a na štvrtok troška dažda ale zasa co by sme chceli, no ne? 😀
Jarka, tak Ty si už asi doma. No tak sa pochval, ako bolo?
Dufam, že deticky su v poriadku. Tak pekny dnik.

karolinka2
22. apr 2008

Ahoj Zuzi no tak mi je vselijako este ho citim.Urcite aj ladvinovy zachvat nie je nic prijemne.
Dnes vyzera byt pekne,tak pojdeme vonku sa poprechadzat.Mam kopu na zehlenie a tak sa mi nechce zehlit,a este som aj pustila postelne tak sa mi to hromadi. 🙂
Jarka halooooo kde si? 😉

jarka28
22. apr 2008

Ahojte zienky,tak uz som doma...doleteli sme vcera...let bol super ziadne hadzanie...bolo celkom dobre az na to ze som dostala horucku,crevne tazkosti a menzes... ☹ tak som si to tam ani poriadne neuzila...ale bola som aspon na cintorinoch co som mala v plane...inak pohodicka,muzik vsetko zvladol co sa tyka deti akurat som musela upratovat az doteraz ,ale do pohody... 😉 isla by som zasa ...

andrearu
22. apr 2008

Ahojte všetky Severné Irky 🙂

Žijem v Irsku, sem tam prispievam v susednom fóre, chcela by som Vás poprosiť
či mi náhodou neviete napísať internetové adresy na kúpu ojazdených áut u Vás
v Severnom Írsku. Chceli by sme zmeniť auto, tak hladáme. Ďakujem Vám
veľmi pekne a prajem krásny deň 😉

zsuzsu
22. apr 2008

Andrea. Skus www.autotrader.co.uk aj mi mame cez nich.

Jarka, tak vitaj. Dufam, že už si o.k. No a co si robila doma? Napiš aj podrobnejšie, nech zavidime 😉
Matka, zaplatiš, ja Ti pojdem žehliť 😀 Ja som včera žehlila večer a dnes som spravila poriadok v skriniach. Vyhadzala som všetko, co nenosime.

andrearu
22. apr 2008

Zsuzsu ďakujem, že si napísala, ale túto adresu máme 😉 . Je to jediná ktorú u Vás poznáme.
Ak ešte niečo iné poznáte, napíšte mi Ďakujem Krásne.

karolinka2
22. apr 2008

Andrea myslim,ze tu je len ta co ti napisala Zuzka autotrader.
Zuzi aj ja mam v plane uz dva dni ze povyhadzujem malej co uz nenosi aj zimusne veci,cakam kym bude prsat. 🙂 vtedy to urcite zrobim.
Jarka tak uz si spat,no super tak si aj rada,ze si dostala menzes.co?a ako bolo doma,oddychla si?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre