Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

mamartinka
1. dec 2010

@ejviska Tak si aj vy uzite doma sviatky.A Hlavne snehu.Ale ten je teraz aj tady ze. 🙂 My ideme 18.01 na tyzden SK.Sviatkujeme uz 2 rok tuna.

ejviska
1. dec 2010

@eviska83
@mamartinka no tesime se. Ono to jaksi bez rodiny neni ono...
U nas tady snih teda neni.

mamartinka
1. dec 2010

@ejviska no u nas je hruza.Fuci uz 2 den a na nasu stranu akurat kde mame izbu.Akurat teraz padaju krupy az to klope na okna.U nas dnes a vcera napadalo snehu.No aj ja hovorim ze bez rodiny nejsou svatky ono.Ale co nadelame ked manzel volno nedostane.A len na 2 dni sa nam domov ist neoplati.Takze tak.Ale pokial su deti tak aspon je troska radosti aj bez rodiny.Ale ja to akosi zatial neuznavam tie svatky ked to nemame pre koho slavit.Len my dvaja medzi sebou.Az budeme raz vo svojom a mat svoje tak potom budu pre mna neake vianoce.Ale zatial to vnimam ako kazdy druhy den.

mamartinka
1. dec 2010

Majitelka ide zdobit uz stromcek 😕 Sa poponahlala.

nawal
1. dec 2010

my ideme na sk od 14-24.1. sa tesim lebo pojdeme na par dni do Alp, tak bude romantikus a hlavne sa tesim ze tam pojdem na scan 😀 , mozno bude aj vidiet ci je tam hamburger alebo hot dog, takto to pomenovala sestricka na scene 😀 😀 😀

mamartinka
1. dec 2010

@nawal 😀

etuska
1. dec 2010

@nawal 😀
@ejviska
ano my lietame stale BTS International-Krakow(potom to uz na SVK mame necelych 200km)-tak pre nas je to vyhodnejsie ako cestovat napr. do BA

ejviska
1. dec 2010

@nawal 😀 a co by si chtela? My jedem do Alp pred Vanocema,do Obertauernu v Rakousku

nawal
2. dec 2010

@ejviska no mam 2 dievcatka tak urcite by sme chceli chlapceka, ale keby bolo dievcatko tak budeme tiez radi, hlavne nech je zdravucke

ejviska
2. dec 2010

@nawal taky myslim 😀 Ten by si teda uzil babinec, kdyby to byl chlapisko 🙂

karolinka2
2. dec 2010

ahojte.
Tak mamina dnes rano odletela a ja sa musim znova dostat do stareho tempa.bude nam za nou velmi smutno. ☹ Takze vy vsetky cestujete domov...

eviska83
2. dec 2010

@nawal - 😀 😀 😀 - no ale ani parik by nezaskodil ,ze? 😉
@karolinka2 - no najhorsie je si zasa zvykat na ten stereotyp 😒
Aj my zvykneme lietat do Krakowa - ale teraz letime do Blavy- a ryanairom 😒 tak som zvedava- Karol nasiel nejaku akciu tak cena bola ozaj dobra- ale neviem ,neviem ci nas to vyjde lacnejsie kedze si musime poziciat auto. Do 5 miestneho sa nezmestime 😒
Ja tie zasnezene cesty neznasam- karol prichadza z prace neskoro a ja neskoro do prace 😠

ejviska
2. dec 2010

@karolinka2 jeste ze odletela, s tim blbym pocasim. Ale bude vam za nou smutno :( Kdy jedete na Slovensko?
@eviska83 to letite Dublin- Bratislava? My tak litame. NO to je fakt, ze se nevejdete vlastne do 5-ti mistneho s ridicem, to je naprd

eviska83
2. dec 2010

@ejviska - ano letime z Dublinu 🙂 Auto asi nechame na letisku ,alebo nas odvezie synovec este uvidime 😉 No jo- nam treba mikrobus 😀 A uz teraz mam hrozu z toho ze sa musime vtrepat do 3 -15kg kufrov 😒

eviska83
2. dec 2010

@ejviska - a vy lietate do Blavy? a potom? vlakom alebo niekto po vas pride? alebo poziciavate auto? ak mas typ na lacnu pozicovnu napis 😉

ejviska
2. dec 2010

@eviska83 my letame casto z bratislavy, ale vozi nas tatka. My to mame tak 1.5 hod cesty. A v Dublinu si taky nechavame auto na letisti.
My mame ale nejlepsi stejne letet Brno-Londyn-Belfast. Do brna mame 50 min a z Belfastu hodinu. Z toho Dublinu je to na houby. Pujcovnu neznam, my jsme si nikdy auto nepujcovali.
To budete mit tri velke odbavene kufry? My mame normalne jenom kazdy ten prirucni kufr. Ted bereme zcela vyjimecne i velky odbaveny, kamos chce dovezt flasku a ja tam poberu nejake hadry, kt. terci necham v CR, uz tam nic nema. No ono je rozdiljedno nebo tri deti, to chapu 🙂

ejviska
2. dec 2010

@mamartinka jak jsi to vymyslela s tymi lekami nebo HA?

eviska83
2. dec 2010

@ejviska - juuj moja my mame stale 3 velke 20kg kufre a napraskane prirucne 😀 My ale mame vela ludi kt. nosime darceky- sice len malickosti ale ked pocitas ze musis pre 16 detisiek tak to zaberie miesto 😒 No nam najviac vyhovuje Belfast - Krakow ale ako vravim bola super cena- uz presne neviem ale platili sme okolo 300£ za vsetkych tam aj spat 😉
@mamartinka - no aj ja som zvedava ako si to poriesila

ejviska
2. dec 2010

@eviska83 tak to je opravdu pekna cena! My jsme ted kupovali za 300 liber tam a zpet pro 4 lidi na april. Tak to my darecky nevozime 🙂 Ja jsem vanocni darky pokoupila uz v rijnu v CR , ale vlastne kupuju jenom pro tri deti a terezku. To se s vami neda srovnat 🙂
Ted si uvedomuju, ze my vlastne letim eza 14 dni Dublin- Praha, ne Bratislava. S air lingus myslim. My to mame z Prahy blbe, asi 300km. Takze pojedem asi vlakem. Nebo busem do Brna a tam nas pockaji rodice. Ale na letisti nas pocka kamarad a zaveze nas na nadrazi, coz nam strasne pomuze. To je nejvetsi problem se dostat z letiste, jde to busem, ale jede to hodinu! a je to narvane a taxik hahahaha 🙂

eviska83
2. dec 2010

@ejviska No my zvykneme len take malicke- tricka a pod. ale mame doma aj 3 krstnata- takze tym sa musi nieco viac 🙂 No ty si ale sikovnica ze si uz myslela na vianoce v oktobri 😉

ejviska
2. dec 2010

@eviska83 to ja tak delam vzdycky, ne sikovnica, ale uchyl 🙂 Jsem psala, me pres rok neco napadne, tak si to pisu do diare a pak to mam lehci. Protoze jinak bych nevymyslela nic. Ale decka chcou hlavne zhu zhu krecky, tak je to v pohode. A synovcovi mam Lego Duplo, DVD shaun the sheep a nejake obleceni.
Rodice vysavac, napul s brachou. Chapes, to by se blbe vozilo 😀 😀 😀
Dneska jsem balila darky pro terku, co dostane tady - staj pro kone, plastelinu, stolni hru

eviska83
2. dec 2010

@ejviska -co je to zhu zhu krecky? 😕 No kedze my domov lietame min. 2x tak darceky kupujeme tak mesiac pred odletom 🙂 a zvycajne ked natrafime na akciu 🙂
No my uz mame pre deti vsetko na vianoce- Andrej dostane auto na dialkove ovladanie-http://direct.tesco.com/q/R.208-8958.aspx- neviem ci som ho tu uz raz nedavala.A kedze sme mali kupony tak sme zan dali 10£ 😉 potom tam ma tasku do skoly,zubnu kefku (hraje) knihy, cvicne zositky a uz ani neviem co - vsetko to mame na pojde a ja polovicku z veci zabudnem 😉 Evicka dostane - kociarik z babikou ,upratovaciu supravu,knihy ....
A Adam ma naradie a este aquadoodle- poznate to ? je to super- a jasne ze bola akcia - je to taka podlozka na ktoru sa pise speci perom kt. sa naplni vodou ( ziaden bordel okolo 😀 ) a k tomu mame este taku nasadku s ktorou sa kreslia kolajnice a je ktomu vlacik a ten po tych kolajniciach ide 😵

eviska83
2. dec 2010

http://www.aquadoodle.com/ - tu je ten aquadoodle 🙂

ejviska
2. dec 2010

@eviska83 to aquadoodle je super, terka to mela, ted uz je to vylepsene. Ale je to dobra hracka.
http://www.zhuzhupets.com/ to jsou ty krecci, decka to ted milujou a jeden stoji 9 liber, takze se to da. A od nas dostane v cechach takovy salon a od babicky domecek pro ne. Letos ma hodne darku teda.... jeste knizky, ty musi byt. Mame to rozdelene na 2x. Ona si teda preje ten salon pro krecky a staj pro kone, takze to dostane.

eviska83
2. dec 2010

@ejviska 🙂 🙂 🙂 - skreckovia su zlati- ani sa nedivim ze sa jej pacia 🙂 a aj cena je ok.
No aj mne sa ten aquadoodle zapacil- ale ked som videla ceny na svk- ze 40Eur 😲 Adam s Evcou velmi radi pisu tak nech po nich nieje bordel 😝

ejviska
2. dec 2010

S D. si teda moc darky nedavame, on si chce koupit novy mobil a ja uz jsem teda darek dostala, takove ty valenky, co ted kazdy nosi, ale original z ovci vlny 😵 Jsem po nich touzila 🙂

ejviska
2. dec 2010

@eviska83 ta staj pro kone od Schleich stala 38 liber tady, je velka, drevena, krasna. A u nas v CR stoji presne jednou tolik!!!!

eviska83
2. dec 2010

@ejviska - no ani my si moc nedavame- Karolovi som kupila ziletky- tie na baterky a este chce- sekacik na maso 😀 😀 😀 No a jasne ze ponozky- tie nesmu chybat 😉 On to ma chudak tahsie kedze ja mam narodky,meniny a vianoce naraz- Adam s Evcou maju este meniny a Andrej tiez- teda on je Andrej Stefan- takze slavi Stefana 😵

eviska83
2. dec 2010

@ejviska - no ked sme boli v Toys R us tak sme prave vraveli o kolko tu su lacnejsie hracky-to by sa niektorym vyplatilo si zaplatit letenky a prist na nakupy tu 🙂 a jasne ze este maju bublifuk ten nesmie chybat 🙂

ejviska
2. dec 2010

@eviska83 sekacek na maso, jo? 😀 😀 Tak to aby sis na neho davala pozor 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre