Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
15. dec 2010

ahojte kočky,
neviem ci som pisala ze Šimi ma 3ti zub 🙂 akosi sa ponahla 😝
zajtra ideme k svokre do KE tak budem asi na nete minimalne-ale to som aj teraz-lebo akosi nestiham vsetko a vsetkych co by som chcela.

Pisala som vam ze Miska tu chodi do skoly?normalka do 1.rocnika tam kde je zapisana,dali nam slabikar,prac.zosity,pisanky a vsetci su fakt velmi zlati-aspon si Miska trochu precvici slovencinu a pisane pismo 🙂
drzte sa kočky 😉

eviska83
15. dec 2010

Ahojte
@karolinka2- my sme vydrzali az do konca 😀 😀 😀
@etuska - no teda to bude Simi mudra hlavicka 🙂 Vraj sa vravi ze cim skor maju deti zubky tym budu mudrejsie 😵 S Miskou to je super ze chodi do skoly- ozaj vynikajuci napad 🙂 🙂 A jej sa paci?

etuska
15. dec 2010

@eviska83
ano-paci sa jej,je tam spokojna-ale tu nie je Joshua,tak mame aspon tromf,aby sa tesila aj spat do S.Irska 😀

eviska83
15. dec 2010

@etuska - no jasne Joshua je urcite chyba 😀 A ako to vidia ucky? je na rovnakej urovni?alebo popredu-pozadu?

etuska
15. dec 2010

@eviska83
Evi-ako v com.Jasnacka ze slovencina pozadu,aj pisane pismo,ale zase uz vie citat aj pisat (v anglictine aj slovencine).Pise si uz sama cele vety.Matika asi na rovnakej urovni,takze pohodka.hlavne je kazdy den co-to precvicit a nestresovat 😀

ako sa paci Andrejovi v skole?zrejme teraz nacvicuju nejaky vianocny program,ze?Miska bola trochu smutna,ze opat nebude vystupovat,tak chodi aspon na faru nacvicovat s detmi koledy 😅

eviska83
15. dec 2010

@etuska - Andrejovi sa zatial paci- velmi rad doma pocita -dufam ze matikou bude po tatikovi 🙂 ale aj rad cita- pisat pise ale este take kostrbate- ved vies 😉 Ano maju dnes program- karol prave isiel- mal byt o 13.00 tak sme chceli ist vsetci ale zmenili to na 14.00 a kedze drobci o takom case spia tak som musela ostat doma - mrzi ma to ale Karol natoci lepsie video ako ja 😉 A ani neviem teda co tam bude- lebo predtym sme sa ucili vetu co vravi vidiecan- vedel ju aj o polnoci 😀 a vcera ked som sa pytala ze co bude mat oblecene tak povedat ze on nieje dedincan ale Jozef - tak som sama zvedava 😉 Ale preco to znemili nepovedal -vraj on je vysoky tak preto je Jozef-mozno Jozef ochorel 😕

nawal
15. dec 2010

@eviska83 hehehehe ze jozef ochorel, som sa skoro pocikala 😀
@etuska super napad, aj ja davam iman do skolky (predskoly) v syrii ked sme , nech sa cosi aj po arabsky nauci. no a my mame zas Matthew 🙂 , vsotko zle jej robi on, ale ked jej balim lunch box tak si pyta syr aj pre neho 😀 😵

nawal
15. dec 2010

@karolinka2 muz lyzuje asi od troch rokoch, takze ten sa bude aj snowbordovat, iman minulu zimu ucili na lyze takze tento rok sa pokracuje a lilinka na sankach a ja najradcej kdesi pri krbe 😀 s teplou cokoladkou

eviska83
15. dec 2010

Baby ja som taka nas..... 😠 Si predstavte ze Karol natocil 2 videa v prvom je Andrej a ono na kamere nic nieje 😠 😠 😠 skoro sa mi chce plakat 😒 No ale uz sa to vysvetlilo - posledne dni ozaj Jozef ochorel tak Andreja ucili ako zastup ale dnes Jozef do skoly prisiel tak Andrej bol zasa dedincan.

nawal
15. dec 2010

@eviska83 tak taketo veci ma dokazu nahnevat az tak ze placem. je to neprijemne 😢

etuska
15. dec 2010

@nawal
@eviska83
no veru 😒
nam raz zmizli z PC fotky z prvych Miskinych vianoc ☹ ale nejako som to predychala

etuska
15. dec 2010

idem balit(resp. mrknut co vhodit a co vyhodit z kufra) 😀
ideme na par dni k svokre do KE
pekny vecer žienky 🙂 😉

karolinka2
15. dec 2010

Baby uz sme tu pisali o pexese karolinku chytila mania pexeso na pocitaci tak by som jej chcela kupit na vianoce je to tu dostat???

eviska83
16. dec 2010

@etuska - no uz som to aj ja predychala- ale mrzelo ma to riadne 😒
@karolinka2 - ty myslis hru na pc? predtym sme sa bavili o klasike papierovom 🙂 Netusim -opytam sa Karola mozno nieco vysnori 😉
@ejviska - ako ste docestovali?

karolinka2
16. dec 2010

@eviska83 nie Evi na pc karolinka hra teraz na pocitaci a preto by som jej chcela kupit to klasicke papierove ze ako sa to vola...
Dnes mi volala ucitelka zo skolky aby som prisla pre karolinku lebo maju mikulasa a strasne sa boji a place.

eviska83
16. dec 2010

@karolinka2 - aha- papierove klasicke sme kupili jedno v tescu- poradila Nanny- vola sa to snap- su tam 3 kartove hry a jedno z nich je pexeso 🙂 Aj my dost casto teraz hravame pexeso. Takze Karolinka sa boji Santu? Nam dosiel vcera kalendar co sa deti fotili so Santom a Adam tam tiez hrozne place 😵

karolinka2
16. dec 2010

@eviska83 juuuj deticky aj ja som sa bala mikulasa. 😀 no tak uz nam vonku sneziiiii vcera sme objednali boby cez ebay.pozriem to pexeso v tescu v piatok idem na nakup.

nawal
16. dec 2010

ahojte, dnes ma priserne boli hlava tak som taka otapena 😖

ejviska
16. dec 2010

Ahoj holky, tak konecne doma! Bylo to desny, letiste v Praze bylo zavrene, pristali jsme v Mnichove, 3 hod. cekali na letisti, pak 5 hod v busu na ceste do Prahy. Tam jsme spali u kamaradu a po obede jeli vlakem domu. No teda bylo to neco!!! Ale Aer Lingus nam zajistil busy, tak nastesti se o nas postarali. Pak vas doctu 🙂

karolinka2
16. dec 2010

@ejviska hlavna vec Evi ze ste stastne dosli domov. 🙂
@nawal tak len pekne oddychuj...

eviska83
16. dec 2010

@ejviska - Hmm- ani nevrav- co so pocneme ak sa nieco take stane nam 😲 😲 😲 s 3 deckami 😲 😲 Ale hlavne ze ste domka 😉
@nawal - tak,tak oddychuj- ja som tiez mala pocas tehu priserne bolesti hlavy- raz som bola v nemocke na infuzkach- vysvetlenie??? tehotenska migrena 😒 ale nastastie to bolo len raz take silne 😒

ejviska
17. dec 2010

@eviska83 evi, bud v klidu, jedna rodina tam mela 4 deti 🙂 A byli tam i uplne miminka.
Jake mate pocasi???
@karolinka2 porad je snih, ze shanite boby?

eviska83
17. dec 2010

@ejviska - no to by si neuverila my mame asi 20-30 cm snehu a stale snezi a snezi 🙂 Snehove retaze pomahaju 😵 Kolegyne cumeli ze co to mam 😉 😉

ejviska
17. dec 2010

@eviska83 neblbni!!! Fakt tam tak snezi, jak predpovidali? Ja jsem uplne hotova, doma bordel, nic nachystane a rano mame jet na hory. A to ted odesla tchyne a dala mi penize, ze mam neco koupit Terce k VAnocum 😀 😀 😀 😀

eviska83
17. dec 2010

@ejviska - no neblbnem- skoly pozatvarane- a snezi a snezi. Je to nadhera . Karol bol v obchode a asi 3 sa ho pytali ci ozaj potrebuje snehove retaze- chceli kupit 😀 😀 😀
Tak sup balit na hory- poriadne si to uzite.Hmm - skor si svokra spomenula ze treba aj darcek na vianoce.

karolinka2
17. dec 2010

@ejviska veru veru strasne vela snehu dnes som nemohla vyjst s autom ku domu. 😠 marian isiel kupit sanky nasiel cez gumtree.

karolinka2
20. dec 2010

ahojte.Tak mi sme vsetci ochoreli,karolinka od soboty z nosteka jej tecie,a mna to chytilo vcera ani preglgnut nemozem co ma tak boli hrdlo a takisto z nosa mi tecie,no to budu vianoce...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre