Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

mamartinka
21. dec 2010

Toto asi ciste dievca nieje http://www.topky.sk/cl/11/857212/Slovenka--20--... Ako sa inak mate vsetky?U nas je snehu a snehu.

karolinka2
21. dec 2010

@mamartinka ja ako som uz pisala sme chori,a ostatne baby neviem co kde su..uz druhy den je tu -15 a zajtra ma byt az mius 20

eviska83
21. dec 2010

Ahojte 🙂
@mamartinka - ty nas teda zasobujes spravami 😒 radsej necitat 😉
@karolinka2- hmm- to je mi luto 😒 prajem skore uzdravenie 😉
@nawal- ako sa citis?
@ejviska,@etuska- uzivate si dovolenky? 😵 😵
Je to hruuza a des tento sneh- uz nech sa rozpusti 😀 😀 😀 mame znova zamrznutu pracku- POMOOOC 😉 😉 😉

etuska
21. dec 2010

ahojte žienky,
nestiham sem velmi chodit.Par dni sme boli v KE u svokry,teraz sme uz v LE,ale caka nas este kopec navstev 😅 tak sa ozvem asi az z UK.

Prajem vam pozehnane a pokojne Vianoce 😵 😵 😵

nawal
22. dec 2010

@eviska83 mam sa dobre, uz som neni moc unavena,ale leniva looooooooooooool. kazdy druhy den poupratujem jednu izbu, takze tu mame jak v chlieve 😀 , ale nikto sa zatial nestazoval 😀 😀 😀

@karolinka2 dufam, ze uz sa citite lepsie
@etuska uzite si este posledne dni na sk

karolinka2
22. dec 2010

@nawal Nany aj ja nestiham upratovat a to nie som ani tehotna. 😀 ale dnes som zrobila dalsie kolaciky cokoladove kolieska ale karolinka mi velmi pomahala aj prve aj tie druhe vsetko vykrajovala ona sama....
a mne je akosi horsie uz ma zacali aj priedusky boliet a tak hnisavo kaslem a karolinku zacalo aj usko boliet.

mamartinka
22. dec 2010

Prijemne prezitie Vianocnych Sviatkov vsetkym.

ejviska
23. dec 2010

Ahoj holky, tak jsme zpet z hor. Bylo to super, takze ted nestiham, zdobim stromecek 🙂
Vsem preji krasne Vanoce, at si je uzijete v pohode se svymi blizkymi.

A jak to tam teda vypada s pocasim????

eviska83
23. dec 2010

Ahojte koceny 🙂
Prajem vas vsetkym krasne svaitky 🙂 🙂
@nawal - hmm ty aspon kazdy druhy den jednu- ja som len preletela dom s prachovkou zajtra preletim handrou a hotovo 😉
@karolinka2 - to je mi luto 😒 rychle uzdravenie
@ejviska - takze ste si uzili 🙂 pocasie katastrofa 😠 dnes rano bolo -14 😠 😠 Teraz som este chcela upiect venceky a normalne nam asi zamrzol plyn som chcela potriast bombou ale ani som netukla- je primrznuta k zemi 😠 😠
@etuska - uzivajte si este 🙂 ktoreho letite spat?

etuska
23. dec 2010

@eviska83
no uz sa nam to krati,letime 28.12

karolinka2
24. dec 2010

STASTNE A VESELE VIANOCE. 🙂

mamartinka
24. dec 2010

@eviska83 Evicke a Adamkovi krasne meninky.Vlastne aj tebe krasne meniny.Neviem sice ci Eva si ci nie 😀
@ejviska Takisto krasne meniny zelam.

eviska83
26. dec 2010

@mamartinka - dakujeme 🙂
@etuska - tak zelam stastnu cestu 😵

etuska
26. dec 2010

@eviska83
dakujeme 🙂

ejviska
27. dec 2010

@etuska dobre dolette!!! Jsem se divala, ze snad pocasi ma byt dobre. D. leti zitra taky, ale urcite jinou trasou.

karolinka2
28. dec 2010

ahojte.
Tak uz mame po snehu vonku +8 stupnov.....Dnes som bola v ballymene v nexte na nakup salenota vsade velke vypredaje,vravela som marianovi ze vzdy budeme kupovat dva dni po vianociach vtedy su najvacsie vypredaje....
@ejviska ako si uzivate domova????
@etuska aka bola cesta???
@nawal aj vy ste isli na svk tusim ci to az v januari???
@eviska83 Evi ty mas to pekne vsetko po kope,meniny narodeniny vianoce to musis dostavat peknu kopu darcekov. 😀

ejviska
28. dec 2010

@karolinka2 no uzivame moc 🙂 Tatka dneska odletel, my za tyden. Dneska tu nasnezilo, tak i decka si uziji.
Hele, meli v tom Nextu neco???? Ja nakoupila online. Ale tak to meli, ze jejich online klienti si zaregistrovali slot, ve kterem mohli nakupovat a uz to bylo dost rebrane a ty zbytky tam pak nechali pro vsechny ostatni. Toz nic moc.
No jit do obchodu v lednu, to asi nebude mit ani cenu.

nawal
28. dec 2010

@karolinka2 ideme 14/januara.
ja som bola vcera v nexte a nekupila som nic. mne sa nelubia tie ich vypradaje, davaju tam stare veci a nic poriadneho. mozno pre baby ano ,ale pre vacsie deti je to ubohost.

karolinka2
28. dec 2010

@nawal no je pravda ze uz velmi nebolo z coho vyberat ale co som chcela to som pokupila teda hlavne teplaky kvoli gume mam najradsej z nextu neletia jej z ritky.

ejviska
28. dec 2010

Holky, prej netece skoro nikde voda???? Ze popraskaly hlavni vodovody. U vas taky nebo jak to mate?

nawal
28. dec 2010

@ejviska no knam dnes dosla suseda o 5h., ze ma bratranca vo vodarnach a od 6pm nema ist voda. tak som spravila zasoby, umyla vsetok riad, ale voda ide nastastie. vlastne by nam nesla len pitna, lebo na povale mame 500litrovy zasobnyk vody pre kupelku, takze splachovanie bude funkcne a toho som sa bala najviac looooooooooool

ejviska
28. dec 2010

@nawal no D. ted prijel domu a voda netece, ale nastesti jde topeni. Ale zima jak prase v baraku, prej to ale krecek prezil a o to tu jde!!!

nawal
29. dec 2010

@ejviska citala som BBC news a voda nejde v belfaste, coloraine a armagh. takze tu sa nas to nastastie netyka. inak ked tu boli tie mrazy tak vyse 100 domom neslo kurenie co im zamrzol olej vonku 😒

ejviska
29. dec 2010

@nawal aha, tak coleraine to je vedle nas, takze proto asi nejde i u nas. Jeste, ze tam nejsem 🙂 Ale to by me zajimalo, jak funguje nemocnice.

karolinka2
29. dec 2010

@ejviska vcera ani v ballymene nesla voda obchody boli potom pozatvarane teda mark spencer a okolie,aj u nas v randalstowne kamoske nesla voda tri dni....

etuska
29. dec 2010

ahojte žienky,
tak uz sme v UK.
bolo super,ale uz som aj rada ze sme tu-"home sweet home" 😀
vsade neskutocny bordel-tak neviem kde skor zacat 😝 -ale ako sa vravi-bordel neutecie,tak to beriem s rezervou 😵
idem sa venovat drobcovi
Inac-nam presne ako minulu zimu praskla trubka v garazi,takze nesla pracka,ale MM je chlap ako sa patri-hned opravil 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre