• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

18. februára 2015 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
30. dec 2010 o 01:29 • agenturaberuska
Ahojte :slight_smile:
@etuska -vitaj doma :slight_smile:
@karolinka2 - no mam to po kope :wink: a nielen ja- moj svokor to ma presne naopak- je Stefan a je narodeny 24.12, potom mame Adama a Evu a aby toho nebolo malo tak Andrej je Andrej Stefan :grinning: :grinning: :grinning: Jezisko mi doniesol listky do divadla na 13.2-vraj to uz je aj na VAlentina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - typicky Karol :grinning: :grinning: :grinning:
Nam voda nastastie ide :slight_smile: ale asi 22.12 sme napustili vanu a okolo v sobotu chcel KArol okupat deti -vytiahol stopel a voda ostala vo vani :grinning: :grinning: az v nedelu vysla von :grinning: :grinning:
30. dec 2010 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eviska83 mam kamaratku evu narodenu 24.12, takze ma vsetko v jeden den looooooooooooool
30. dec 2010 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby co robite na silvestra? my ako vzdy doma, rado robi o 21h. a na druhy den tiez maka, takze len doma pred neakym filmom :grinning:
30. dec 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nam porad ta voda netece :unamused:
My Silvestra moc neslavime, ale sem prijde kamoska s deckama
30. dec 2010 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nawal - my taktiez doma pred telkou :grinning: karol ma volno takzer 1.1 makam ja :unamused: Ako sa citis?
@ejviska - joooj- to my dokazeme pekne pooslavovat silvestra ked sme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2010 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eviska83 citam sa uz velmi dobre, vsak som v druhom trimestri :grinning: , nabuduci stredu idem do royal hosp. na zubn. vysetrenie, este ked som nebola tehu tam moja zubarka posielala list ze mi treba operaciu a az teraz sa ozvali. tak aspon pojdem na konzultaciu a po porode sa dam operovat. a v stvrtok idem na scan a o tyzden sk, teda talianske alpy, len nemam ziadne teple nohavice ani cizmy loooooooool
30. dec 2010 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nawal s cim pujdes na operaci?
30. dec 2010 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ejviska dasno nad hornou jednotkou mam napuchnute a bolave, je to zle umrtveny nerv, budu mi to rezat a umrtvia to. :confounded:
30. dec 2010 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nawal
nic prijemne :zipper_mouth: hadam to bude OK
my cely vecer makame :unamused:
Brat sice zacal malovat kym tu bol,no este nam toho kopec ostalo a ten neporiadok.... :frowning2: ,takze vecer ked decka zaspali sme sa do toho pustili,ale uz idem spat,lebo som mrtva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. dec 2010 o 02:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nawal chudaku, tak to je teda neprijemne!
@etuska tak to mate teda drsny navrat!
31. dec 2010 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.
My taktiez klasika pri telke silvester,zrobim chlebiky jednohubky s cesnakovou naierkou a ovocie so slahackou a drahy robi metrovy kolac.a co je najhorsie pobolievaju ma zuby...

@eviska83 takze idete do divadla???ze vraj aj valentin.tak to pekne zariadil karol. :grinning:
@nawal juuj urcite sa tesite na alpy az vam zavidim. :wink:
@etuska a brat kedy odchadza domov???
Baby prajem Vam prijemneho silvestra a vsetko dobre do Noveho roku 2011. :slight_smile:
31. dec 2010 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@karolinka2 mnam mam rada cesnakovu pomazanku, len teraz cesnak moc nemozem lebo mam hned nizky tlak a to mi nerobi dobre :angry:

@ejviska vies co ja sa uz moc zubara nebojim loooooooooooool
baby mate neake pekne knizky na citanie? zas ma to chytilo, v oktobri som si doniesla 2 knizky z sk a jednu som hned precitala a druha ma vobec nezaujima, a ze neaky bestseller, vola sa to Piata hora od Paulo Coelho , keby ste chceli vymenim :grinning:
"Inšpirovaný krátkou pasážou z Biblie nám Paulo Coelho rozpráva príbeh proroka Eliáša počas jeho exilu. Pokiaľ sme si strojcami vlastného osudu? To je otázka, ktorú nám Piata hora adresuje a núti nás, aby sme sami hľadali na ňu odpoveď."

31. dec 2010 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Aj ja zelam prijemneho silvestra a vsetko len to naj do Noveho roku :wink: :wink:
@etuska - hmm- len nepratajte aj 1.1 lebo budete cely rok :wink: a
@ejviska - uz ste doma?ako voda?
@karolinka2 -cesnackovu pomazanku aj ja mozem :wink: len Karola pali zaha :unamused: a ako robis? so syrom? My si pripravime jednohubky so sardelovou pastou :slight_smile:
@nawal - no tu operaciu nezavidim :unamused: No a kniziek mam okolo 70- a este mam stale 2 od teba :slight_smile: Ale ja nemam moc take romanticke- mam Dana Browna,Terryho Pratchetta,Stefana Kinga ,historicke -hlavne egyptske >teraz som pozerala mam aj romanticke :wink: no a jasne ze nesmie chybat moj oblubeny Harry Potter :slight_smile: Staci prist a vybrat si. Kedy mozme cakat navstevu?? :slight_smile:
31. dec 2010 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eviska83 uvarim vajicka na tvrdo nastrum,pridam nastruhany syr mrkvu cesnak a majonezu....ale mrkva nemusi byt.
31. dec 2010 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ejviska
no hej riadne drsny navrat-ale co narobime...musime uz vydrzat ked sme sa rozhodli si to tu zutulnit :grinning:
@karolinka2
brat odlietal v ten isty den ako sme my prileteli,aby otec nemusel 2x do Krakowa :sweat_smile:
@eviska83
to som aj MM vravela,ze dnes dame do poriadku aspon obyvacku a ostatne casom :grinning:
@nawal
ja som dostala na Vianoce knihu "Aj ja teba" od Maxim.E.Matkin-a :grinning: a MM 2knihy od B.Filana a este tu mame nejake 2knihy ktore si drahy velmi chvali,ale ja som ich este nestihla precitat.pripadne ak sa chces inspirovat tak super kniha "Maly tyran" od Jiriny Prekop :grinning:
31. dec 2010 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eviska83 jeste nejsme doma, jenom D.je doma. Voda porad netece.
31. dec 2010 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prijemneho silvestra vsetkym.
31. dec 2010 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska - pocula som o tej knihe -vraj je uplne ina ako jeho predchadzjuce :wink: Inak to ste super vymysleli s brachom - a ako bol spokojny?
Baby co tak zraz? a kazda prinesie knihy na vymenu? ja uz tiez nemam velmi co citat :unamused: aj ked vyhoda je ze sa prinutim citat anglicke,ale predsa len je to pohodove citanie v nasom jazyku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@karolinka2 - normalne si narobila chute asi si aj ja trosku spravim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ejviska - kedy vlastne prilietate domov?
@mamartinka - aj tebe :dizzy_face:
31. dec 2010 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
31. dec 2010 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamartinka
aj tebe Mati
ja som nejaka nachladena,tak popijam cajik,dala som si Stopangin a asi este k tomu pridam paralen :dizzy_face:
@eviska83
bracho bol myslim spokojny,akurat ze posledne dni uz mali riadnu kosu v skladoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. dec 2010 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky, vsechno nejlepsi do noveho roku!!!!

@eviska83 my letime v utery.
1. jan 2011 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ejviska :wink: Podobne aj vam.A Stastny let.
1. jan 2011 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stastny novy rok vsetkym
1. jan 2011 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute, rozmyslame ze by sme dnes isli bud do antrimu do indoroveho ihriska alebo na nutscorner. Kto sa prida??
2. jan 2011 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte
Nam blbne net uz 3 dni :angry: musim potukat- dnes celkom ide
@nawal- hned by som sa pridala ,ale ako kazdy vikend makam :unamused:
@etuska - prajem skore uzdravenie- Aj na mna nieco lezie- a zaklincovala som to 2 glgmi zimneho sampanskeho - a uz nemam hlas :unamused: :unamused:
@ejviska - tak stastny navrat domov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jan 2011 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eviska83
dakujem.Ja fufnim ako stary slon.Hrdlo je zatial OK,ale nadcha paradna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inac kedy idu decka do skoly?Lebo bratrancova dcera ma zajtra volno :confused: :confused: :confused: :confused:
akosi mi ta informacia unikla ked sme cely nateseni odchadzali na SVK :sweat_smile:
@nawal
ty si expert na kočiky-poradis nejaky dobry?Este stale mame ten stary,na SVK som mala este Miškin,ale urcite chcem kupit novy
2. jan 2011 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no akurat som nasla na stranke nasej skoly ze nastup je v stredu 5.1 :slight_smile: -tak este mame cas na dopisanie uloh :grinning:
2. jan 2011 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eviska83 diky!
@etuska my jdeme do skoly az ve stredu. V utery je myslim staff training. A jaky kocarek chces kupovat , golfky?
2. jan 2011 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska,@ejviska- Andrej uz ide v utorok do skoly :slight_smile: Na golfky je este skoro nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2011 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok