Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
11. jan 2011

@eviska83
@ejviska
babyy-vy ste teda bomboveeee 😀 😀 😀

@ejviska
a ten kamoskin manzel nema chybu 😀 mat takeho manzela-povesim ho za nieco do prievanu 😀 😀 😀

ejviska
11. jan 2011

@etuska 😀 😀 😀 😀 ja ji porad rikam, ze je treba si doma "dupnout", dokud je cas 😉

etuska
11. jan 2011

@ejviska 😀
ved vies ako sa vravi:Muz je hlavou rodiny,ale zena je krk ,ktory nou hybe 😀 😀 😀

eviska83
11. jan 2011

@etuska - suhlas 😀
Asi pred 2 r. sme boli doma a kamosov syn (vtedy asi 3r) prisiel k nam -pytali sme sa ho co robi tatik? Odpovedal- HA HU- preklad- hra hru-doteraz na to spominame 😀 😀

etuska
11. jan 2011

@eviska83 😀

nawal
12. jan 2011

caute, tak od dneska by sme mali mat broadband od talk talk a este nam ho nezaslali, tak cakam ze nas kazdu chvilku AOL odpoji. Pre istotu sa s vami lucim teraz, odchadzame v piatok rano a hned v sob. rano idem na scan a cestujeme dalej do talianska. berem si pc so sebou, mozno bude v chatke net tak sa vam ozvem odtial.
zatial papa 😵

ejviska
12. jan 2011

@etuska to se rika i v Cechach 🙂
@nawal ty jdes na scan na Slovensku? Uzijte si krasnou dovolenku, dobre docestujte a at mate na horach krasne pocasi! Doufam budou fotky 🙂
A scan at dobre dopadne 😵

etuska
12. jan 2011

@nawal
krasnu dovolenku 😵
jaj a tesim sa na infosky zo scanu 😉

karolinka2
12. jan 2011

ahojte.

@nawal stastnu cestu a prijemnu dovolenku...
My mame doma plno krasnych rozprav kovych knih zo svk a ja som to nejako zanedbala s citanim a teraz uz aj ked chcem karolinke citat tak nechce....ju najviac bavia auticka.ona je taky chlapcisko...a co sa tyka hier tak u nas fici pexeso marian kupil take karty velke vlacik thomas a su tam z kazdeho po styri rovnake tak mame z toho pexeso....a co najviac bavi momentalne karolinku tak to su hry na pocitaci a maran jej teraz stiahol lego na pocitaci to sa mi paci.
Inak marian uz lepsie teploty uiz ma len obcas zvysene....dnes som bola odniest aplikacny do skoly P1 tak hadam nam karolinku prijmu....

eviska83
12. jan 2011

@nawal - prijemny dovcu a potom hned napis novinky zo scanu 😀 😀 😀 to idem na ten 4D ,vsak? Budete mat aj dvdcko?
@etuska - tak uz mate favorita na simonkove faro?
@karolinka2 - super ze je Marianovi uz lepsie 🙂 A jasne ze Karolinku vezmu 😵 😵 Nas Andrej ma rad na pc stavanie kolajnic ,ale to musim nanho tvrdo- 1 max.2x do tyzdna tu je-on by tu dokazal presediet cele dni 😠 asi je po rodicoch 😝
@ejviska - krasne fotecky z hor 🙂 🙂

etuska
12. jan 2011

@eviska83
no favorita mam uz davno-ale je pre nas neprakticky(teda Phil and teds) 😀
zatial vyhrava tento:

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...

hlavne preto,ze ma len 7kg,je dost velky a podla videa co som si pozrela,tak sa aj celkom dobre ovlada a sklada.Skoda ze ho tu nikde v obchodoch nemaju nazivo 😖

este mam nejake tipy-tak citam recenzie a porovnavam.

a popritom pozerame s MM nove joby 😝

etuska
12. jan 2011

@eviska83
tento sice nejake nejaky extra pekny-ale je dost prakticky a tiez ma len 7,5kg

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...

ejviska
12. jan 2011

@karolinka2 vy uz taky do skoly? NO dobre, ze je Marianovi lepsi.
My jsme pro zmenu doma, rano mela terez teplotu, tak uvidime co bude.
My jsme s tim ctenim taky zacali az tak pred rokem ( mozna ). Ja cetla pravidelne, kdyz byla mala a pak jsme toho nechali a zacali znova. TAky zpocatku vyrusovala apod., ale zvykla si a uz bez pohadky nechce.
@eviska83 dekuju 🙂

ejviska
12. jan 2011

@etuska koukam na ten kocarek, z toho prvniho odkazu a da se nejak polohovat to na nozicky? Protoze Simonko je asi dost velky, aby nemel "kolena pod bradou" anebo naopak, aby mu nevisely nozky.

ejviska
12. jan 2011

@etuska ten druhy to ma taky tak. Mne to prijde ani golfac, ani sportak. Dneska jsou ty kocarky jakesi jine, nez byly za nas 😀

ejviska
12. jan 2011

@etuska koukala jsem na kocarek, ktery se libi me a stoji 399 liber. Pekne! 😝

etuska
12. jan 2011

@ejviska
no ja chcem prave nieco lahsie a aby to zase nebolo take labilne ako vacsina golfacov-aby v tom mohol aj spat.Nasla som dalsiu strankju-maju tam dobre ceny-tak budem mat vecer co pozerat 😀

http://www.babydaysdirect.co.uk/category/3-whee...

ten Nipper sa da polohovat-dokonca je vhodny uz pre novorodenca vraj 😝

etuska
12. jan 2011

@ejviska
http://www.babydaysdirect.co.uk/products/phil-a...

toto je moja srdcovka-ale zase nie je pre nas velmi prakticky,jedine zeby som niekde zohnala este 1 dieťa 😀
Idem dat Miske jest,mrknem vecer
pekne popoludnie baby 😵

ejviska
12. jan 2011

@etuska no ty phil a teds jsou paradni! Ale sak oni je delaji i bez toho druheho decka.
Ale ty chces golfac nebo sportak? Ja mela opravdu golfac, tzn. ze ma tu rozdelenou rukojet, proste golfove hole, Peg Perego a ten je teda uzasny, bytelny, poradne kolecka, ne jak maji ty Maclareny, co tu ma kazdy.

ejviska
12. jan 2011
ejviska
12. jan 2011

@etuska ja mela http://global.pegperego.com/uk-en/babyproducts-...
to pliko, ty kolecka vypadaji male, ale jsou dost velke a pevne.

karolinka2
13. jan 2011

Tie kociare su pekne,ale ja si nemozem zvyknut na to jedno koleso vpredu.
Prave som dokoncila palacinky karolinka by len palacinky papkala a zachvilu pojdem pre nu do skolky.ozaj vcera sa tej mojej sefke co jej upratujem dom narodil chlapec takze maju styri dievcata a dvoch chlapcov...a dnes do roboty k nam nastupila jedna pani a ta ma sedem deti uffff. 🙂

ejviska
13. jan 2011

@karolinka2 smankote tolik decek???? Nemohli by aspon jedno poslat postou? 😀
co manzel?
My teda vcera jakz takz a dneska po obede 38,7 😝

karolinka2
13. jan 2011

@ejviska Evi prajeme Terke skore uzdravenie....manzel uz lepsie len ta hlava vraj ho este dost poboluje...No poviem im,ci jedno nemozu poslat postou aku chces vekovu hranicu. 😀 ale nie,a este sa chystas na umele ci uz nie???a co adopcia neuvazvali ste???ja este v prvom manzelstve som si dala ziadost vyslovne na novorodenca a behom pol roka sa mi zacali ozyvat co som bola prekvapena ze tak skoro....

ejviska
13. jan 2011

@karolinka2 diky. Zkusim podruhe v lete, kdyz budeme s terezkou doma, aby nemusela mit hlidani, moc dobre to odlouceni nesnasela.
O adopci jsme neuvazovali, to by jsme spis meli proste jen jedno. ☹
A co vy? Porad chcete jen jedno? 😉

etuska
13. jan 2011

@karolinka2
@ejviska
aj my chceme este jedno-ale adoptovane 🙂 resp. uvidime co zivot prinesie,ale ja stale tvrdim ze ked ma uz ta myslienka drzi tak dlho tak to nebude len tak 😅
...ale nechcem predbiehat...len sme sa s MM bavili ze uz by sme nechceli taky velky vekovy rozdiel.
Teraz si ale hladame obaja inu pracu a uvidime ako sa veci vyvinu

karolinka2
13. jan 2011

@ejviska no mi sme sa zhodli na tom jednom,ale ja stale som hucala do mariana o adopciu ale on nechce,resp. ja som velmi tuzila po cernoskovi.

eviska83
13. jan 2011

@karolinka2 - super ze uz je lepsie 🙂 hlavne zariad nech mne nic neposielaju 😀 😀
Ja som stale chcela 3- ale nebyt toho ze drobci su 2 naraz tak asi ostaneme pri 2- teda ja by som asi potom zasa hucala ze chcem este jedno 😵
@etuska - drzim vam palce nech si najdete nieco ovela lepsie 😵 😵 😵 😵
@ejviska - kamoska teraz bola znova na IVF - 1x potratila -mala 2- v 6a8tt ☹ ☹ teraz to ale vyzera slubne- tuk-tuk 😉 velmi im drzim palce a jasne ze budeme aj vam 😵 Terka vie o co ide?

ejviska
13. jan 2011

@eviska83 no terka vi, ze treba kdyz jsem jela neco do Zlina, ze tam jedem kvuli miminu. Taky vi, ze chceme miminko, ale ze se tomu porucit neda a ze strasne chceme, ale treba se muze stat, ze bude sama. Tak jsem o tom s ni mluvila. Jako ona chce sourozence, ale nemluvi o tom, ted uz ne. Bere to tak, jak to je.
Jako ja bych chtela 3 decka, porad je chci 🙂. Ale musim uznat, ze takto s tim jednim jsme se dost "rozmlsali", co se tyce dovolenych apod. Ono je rozdil kupovat letenky pro 5 lidi 😝 Ale ja se klidne uskromnim 😉
Ale letos teda mame velke plany: v dubnu Pariz, v kvetnu Skotsko ( tam jak je bank holiday), v zari Sicilie - letni dovca s prateli 🙂
Pokud nekdo mate nejake tipy ohledne Skotska, evka??? nebyli jste tam??? tak vitam 🙂
Pojedem autem z Larne, smer nevimkam.... 😀

Baby, toz nam nejde topeni! Olej mame, ale kotel nespina. 😠 Takze noc preckame a zitra to snad nekdo prijde vyresit.

ejviska
13. jan 2011

@karolinka2 tady v portstewartu vidam na hristi rodinku, maji cernouska, ale jsou bili 🙂
To koukam, ze se ti s adopci rychle ozvali, teda. Ja myslela, ze to trva roky.
@etuska ja nevim, uz jsem nad tim premyslela, ale ja bych se bala tech genu proste. Na druhou stranu takova uvaha je sobecka, copak to dite za to muze, ze ho nekdo nechce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre