Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
2. apr 2011

@eviska83 udelame grilovacku na plazi, ne?

karolinka2
3. apr 2011

@laurita1 ahoj ja sa volam martina a mame 4 rocnu dceru a byvame v randalstowne.

etuska
3. apr 2011

@laurita1
najblizsie tam mate Coleraine?jeej-tak to si tu uz riadne dlho.
my sme tu necele 3 roky,som vydata za udatneho Slovaka 😵 😅 a mame 2deti

ejviska
3. apr 2011

@etuska 😀 😀 😀 udatneho slovak 🙂 Jako, ne ze by nebyl!!, ale rozesmalo me to 😀

nawal
3. apr 2011

@laurita1 ahoj, ja som v B'mene a sme tu skoro7 rokov, mam 2 dcerky. a takisto ako @etuska aj ja mam "udatneho" slovaka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eviska83
3. apr 2011

@laurita- a aby som to aj ja upresnila - aj ja mam udatneho Slovaka 😀 😀 😀 😀 tusim najudatnejsieho 😀 😀 😀
@ejviska - jasne ,plaz moze byt- ved uz je pekne 🙂

laurita1
3. apr 2011

Ahoj Kocky,.som rada ze existuje tato stranka., 😉 hiii udatny slovak., 😀 nie udatny Ir., 😝 😝 😝 .,sa postastilo 😕 🤐 .,no ako citam podaktore ste tu tiez riadne dlho.,planujete tu zostat?.,my sme akurat dnes boli na plazi.,fajne velke vlny fukal fajn vietor ale super nedela., 😅 .,ako tak citam skoro kazda mate po 2-3 deturence my sa tiez snazime ale akosi sa nedari., ☹ ☹ .,som trosku s toho na nervy lebo lietam iba po doktoroch a nic.,tu musite povedat ze sa snazite mat babo aby vas vobec niekam poslali.,som zvedava uz druhy mesiac cakam na vysledky ., ☹ .,ako to robite tie @.,hej Coleraine., Kilrea., do B'meny chodim skoro kazdy den.,a blizko kilre niktora nebyvate ze by sme zbehli kacky pokrmit?

ejviska
3. apr 2011

@eviska83 😀 😀 😀 😀 😀 jako nemyslete si!!! Ja mam udatneho Cecha, pcha! 😀 😀 😀 😀 😀
@laurita1 tak to jsme se dneska mozna na plazi potkaly 🙂 My byli v Portrushe na White Rocks aj na West Strand.
No a co se tyce deti, tak ja mam jenom jedno a snazime se snazime.. a taky se nedari, takze nejsi v tom sama. Nase ma uz 6 let :/

mamartinka
3. apr 2011

@laurita1
@ejviska mna beriete za snazilku dufam.Som rada ze v tom niesom sama 😀 😉 😔

etuska
3. apr 2011

my sme sa dnes tiez vybrali k moru-ale boli sme len v Cushendun a Cushendall a potom cez Larne spat domov 🙂
bolo fakt krasne-decka sa vyblaznili na plazi aj na ihriskach a my sme si trochu prevetrali hlavy 🙂

etuska
3. apr 2011

a aj sme sa s MM bavili ze by bolo dobre v lete zorganizovat nejake stretko na plazi,alebo aspon nejake BBQ 😀 😀 😝

karolinka2
3. apr 2011

@laurita1 mi mame v kilrei svagra taklze tam chodime....
Aj ja mam udatneho slovaciska.... 😀 Mi sme dnes boli s karolinkou a kamoskou sa prejst vo forest parku a potom sme isli s tatikom ku jazeru do antrimu krmit kacicky ale vecer uz boi prezrate takze chlebik sme doniesli naspat domov.

etuska
3. apr 2011

@karolinka2
bodaj by neboli prezrate-v piatok bola Miska s MM pri jazere a nahadzali im plnu tasku chleba-vraj boli taaake hladne 😝 😝 😀

ejviska
3. apr 2011

@karolinka2 ten cumel ste jim meli hodit 🙂
@etuska u nas hodne foukalo dneska.

No ja bych byla za stretko may-june nez odejdem na prazdniny dom. V maji mame nejake navstevy, uvidime, jake bude pocasi. To by bylo super, udelat grilovacku 🙂

athlonka
4. apr 2011

Ahoj.Tak ja som tu nova.Zijem na Slovensku,ale mam v plane ist do Irska alebo Severneho Irska,preto by som sa chcela opytat ako to chodi,aky je zivot tam u vas a kde to byvate.Skusila by som aj Belfast,no este neviem kam ale urcite niekam von odtialto 🙂

ejviska
4. apr 2011

@athlonka ahoj, no ja ti asi moc neporadim. My sem prisli a manzel uz praci najitou mel. Takze jen tak prijet a zacit hledat praci, to nedokazu posoudit, jestli je ted mozne. Prace se hleda tezko.
Co se tyce zivota tady, tak urcite plati "vsude chleba o dvou kurkach". Nemovitosti, najmy apod. jsou tady proti Anglii nebo LOndynu levne. Jidlo apod. je asi stejne jak v CR, vetsina lidi rika, ze levnejsi nez v Bratislave.
A rozhodne tady nejsou lidi tak otraveni jak u nas a na slovensku, tady se porad usmivaji a chovaji se slusne. Mozna je to "na oko", ale rozhodne ta jejich ochota a slusnost je prijemna. Ale my bydlime "na dedine", nevim, jak v Belfaste.
ZAlezi jestli mas rodinu nebo jsi sama, jake mas vzdelani, nasetrene penizky.... Pokud budes potrebovat treba hlidani decka, tak to je tu fest drahe.

nawal
4. apr 2011

bbq by bolo super, aj nam vyhovuje maj- jun 😀 😀 😀 , sa tam dokotulam 😝

etuska
4. apr 2011

@athlonka
http://www.jobcentreonline.com/JCOLFront/Home.aspx

tu si mozes pozriet aktualne pracovne ponuky-su aktualizovane niekolkokrat denne-su to joby v Sev.Irsku

ejviska
4. apr 2011

@mamartinka no jasne, ze dalsi snazilka 🙂 Treba uz mate zadelano 🙂

mamartinka
4. apr 2011

@ejviska Pochybujem ze je zadelano.Moc nadej tomu nedavam tento mesiac.

athlonka
5. apr 2011

Dakujem pekne.Pozriem sa na ten job centrum.Ved vsade je tazko,no skusit to mozem ak to nevyjde ostanem doma na sk chi chi,dufam nie :D

athlonka
6. apr 2011

citam ze si robievate aj stretka,ako fajne,aj grilovacku budete mat no supeeeer,Vam je hej

ejviska
6. apr 2011

@athlonka podotykam znova "vsude chleba o dvou kurkach" ! 🙂 Je tezke rict, ze je nam fajn... jako zije se tu dobre, ale rodina + pratele jsou jinde, nekdy to neni jednoduche....;)

mamartinka
6. apr 2011

@ejviska Pravda.

etuska
6. apr 2011

@athlonka
veru-tak ako pise
@ejviska
vela tu ziskas,no vela toho nechas aj doma...rodinu,priatelov,....a kopec inych veci ktore ti nechybaju kym si na slovensku-ale to si clovek uvedomi az ked sa prestahuje 😔

eviska83
6. apr 2011

@etuska , @ejviska, @mamartinka- uplne s vami suhlasim 😒 vsetko ma svoju cenu
@laurita1 - tusim Ti nikto neodpovedal ako robime tie @- pod prispevkom je modrym Odpovedz -ak nan kliknes urobi sa Ti @ 🙂

ejviska
6. apr 2011

@eviska83 ja jsem nepochopila, ze se laurita pta na ty @.... Ja to cetla a rikala jsem si, co to je za blbost 🙂

eviska83
6. apr 2011

@ejviska - 😀

athlonka
27. apr 2011

ahoj tak vy tu vela nepopisete,alebo uz tu nechodite?ako sa mate?ako ste prezili velkonocne sviatky tam u vas v irsku alebo severnom irsku?

mamartinka
27. apr 2011

@athlonka Sme v uzamknutej teme.Sem uz tak moc nechodime.Len obcas niektora.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre