Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

z.g.
22. aug 2008

júj, nám zase bolo smutno za tatinkom...2 mesiace...
taký medzník je, keď je rodina solu, potom keď je domček a keď už je aj auto, potom už je človeku veselšie

ja dnes periem od rána, užívame si ešte slniečka, to nám tam bude chýbať, čo už sa dá robiť... 😖 😖 😖

karolinka2
23. aug 2008

Dobre ranko vsetkym prajeme pekny vikend. 🙂

etuska
23. aug 2008

Podobne 🙂 ja som konecne doupratovala cely dom,manzelik spi,nejaky je este unaveny a mne prisli dalsie "application forms" tak mam co vyplnat.
O 2 tyzdne nam pride Miska,tak sa uz nevieme dockat 😵

z.g.
23. aug 2008

erika, tak to už máte "za pár"

ja už začínam mať nervozitu z cesty, lebo idem sama s deťmi, a ešte aj to letecké nešťastie...blbo to na mňa vplýva, lebo nemám rada lietanie...

jarka, pozri IP, písala som ti info, čo som našla

karolinka2
23. aug 2008

Zuzkag.prajem Ti stastnu cestu. 🙂 ja ked som letela s malou tak tiez som zazivala stresy,ale bolo to v pohode.
Pekny vecer vsetkym.

z.g.
23. aug 2008

karolinka vďaka, snáď to nejako zvládneme 😝 😝 😝

z.g.
23. aug 2008

teda maťka

etuska
23. aug 2008

Zuzi,aj ja prajem bezproblemovy let 😉 neboj,zvladnete to

jarka28
23. aug 2008

Ahojky zienky..konecne som si nasla chvilku...stale som v jednom kole a teraz co bolo pekne u nas par dni sme boli az do vecera stale vonku...dneska ale pocko otrasne po obede vetrisko a lejak 😝 Zuzka vdaka za infosky..ale kaslem tusim na tak ako si pisala ze zvysim vydaj a znizim prijem,to je najbezpecnejsie....prajem vam kludnucky let a stastny navrat sem k nam..potom sa nam ozvy nech vieme ako sa letelo....idem ja do sprsky paaaacko a pekny zvysok vecera 🙂

etuska
24. aug 2008

ahojte kocky,
neviem ako u vas,no tu u nas je krasne,slniecko svieti.nedavno sme prisli z kostola,dali si obedik a drahy si isiel trochu lahnut.Ja asi vezmem vsetky papiere co mi treba vyplnovat a idem vonku na slnko-nacerpat "energy".Prajem krasnu nedelu 🙂

jarka28
25. aug 2008

🙂 bre ranko...zamracene a vyzera ze aj sprchne...co uz....inak co mate nove?ja idem co to povypisovat a poupratovat zakial spinka David..dneska mam zasa jazdu,uz sa neviem dockat,dufam ze to pojde ako po masle...kde ste babule?este vyspavate? 😉 idem ja ved zasa nakuknem...

karolinka2
25. aug 2008

Dobre ranko.ako po vikende vcera sme mali celkom pekne pocasie a dnes u nas fuka vietrisko a prsi. ☹
Jarka tebe sa zapacilo to soferovanie len tak dalej.
Aj ja idem troska poupratovat,lebo po vikende to vyzera hrozne hlavne povysavat.
Uz aby bol september,ze aspon raz do tyzdna budem chodit s malou medzi deti,lebo kazdy stvrtok sa tu stretavaju mamicky s detmi v centre.Ved mala sa uz so mnou nudi vyhrame sa ale predsa asi s detmi by sa zahrala viac a aj troska zmena.
Pekny dnik. 🙂

jarka28
25. aug 2008

To mas pravdu Matka..sa mi to paci a aj mi to ide...my instruktor povedal ze urcite spravim zaverecne jazdy... 🙂 u nas take centrum nieje kde sa strtavaju mamicky ☹ to je skoda...musim popozerat kde je tu najblizsie by som sla aj s malinkym pozriet..to je super ze to tam mate nieco take...u nas po vikende tiez musim upratovat o dusu....co dnes budem varit vobec netusim,lebo vcera sme boli u segry na obede tak dnes nemame zo vcera...idem spekulovat ze co uvarit...

karolinka2
25. aug 2008

Jarka urcite chodis u vas s malym na baby clinic a tam som sa pytala a oni mi to poradili kde su stretnutia.tak skus sa opytat tam mozno ze aj nieco mate len o tom nevies.

karolinka2
25. aug 2008

Erika a ako prebehli hodiny s poliakmi cez vikend.ci neboli?

etuska
25. aug 2008

ahojte kocky,anglictinu som este Poliakmi nemala,dohodli sme sa az na 31.8,lebo oni skor nemozu-makaju v dvoch joboch.No a o chvilu bezim na pohovor do tej skolky na nasej ulici,tak mi drzte prosim palce.pekny dnicek vsetkym 🙂

karolinka2
25. aug 2008

Erika drzime palceky a potom daj vediet ako si dopadla. 🙂

etuska
25. aug 2008

no kočky,už som spat,pocit mam dobry,dokonca mi manager povedal,ze som "overqualified",no ze moze byt problem v tom,ze mi musia dat urobit "police check"-a to na SVK+uradne to prelozit a potom aj tu,co moze trvat 6-8 tyzdnov,skor ma teda zamestnat nemozu 😠 No,je to uz len v Bozich rukach,ja som spravila maximum 😉 Idem navarit nejaky obedik.

jarka28
26. aug 2008

Bre ranko..zamracene a dazd,klasika... 😉 Baby tie ktore ste si davali prihlasku na kurz,ako ste postupovali?poslali aj so sekom alebo ako?uz vam prislo spat nieco domov?neviem co skor momentalne...tak dufam ze to stihnem sa prihlasit este na tu anglinu.... 🙂

karolinka2
26. aug 2008

Dobre ranko my sme tam boli osobne vypisali sme tam prihlasku,zaplatili 10 lybier a o tyzden mi prisiel domov papier,ale uz skoro vsetko mali poobsadzovane,uz len na vecer mali nieco volne.
Veru dnes tu mame zatiahnute,aj hlasia silny dazd a to potrebujem ist do mesta,no co uz plastenku na kociar dazdnik a podme. 🙂

jarka28
26. aug 2008

Vdaka....ja to musim teda frisko poriesit,lebo u nas je len jeden kurz v jednu hodinu,a potom je dalsi v januari.... 🙂

etuska
26. aug 2008

Bre ranko vsetkym.Jarka-staci vypisat prihlasku a zaplatit cash,aspon tu v Antrime to takto funguje.
Ja bezim do Miskinej skoly odovzdat este prihlasku a opytat sa na par veci,no a este na postu,do kniznice....prajem pekny dnicek 😵

jarka28
26. aug 2008

Zienky kde ste vsetky?Zuzka kedy ma letiet neviete?alebo uz priletela?pojdem ja kupat maleho..joj no nechce sa mi nic dneska som ako mechom prastena...ozaj neviete poradit co robit ked mi zacal maly chodit po spickach?ja uz neviem,botky ma pevne kozenne a dalej co a ako posrstupovat,dufam ze to nieje porucha lebo prvy dvaja mi to nerobili.. ☹

z.g.
26. aug 2008

ahojte, doleteli sme dobre, malé spali v lietadle, tak vcelku fajn, akurát som sa naťahala s tou batožinou
no to počasie nie je pekné optori tomu, ako bolo na Slovensku...

juj, ale sa mi nechce byť v tomto cudzom svete" , no čo už...
idem prečitať, čo ste písali

karolinka2
26. aug 2008

Zuzkag.no vidis vzdy ked sa clovek boji tak to potom dobre dopadne,len ked ste dosli v zdravi. 🙂
Jarka aj moja Karolinka chodila semtam po spickach,a chodi aj teraz niekedy ale to mi pripada ze sa chce predvadzat lebo to robi len obcas,neviem ci tvoj maly tak chodi stale alebo nie.
Pekny vecer.

jarka28
26. aug 2008

Zuzka vitaj spat...uz som myslela na vas ci ste v poriadku doleteli 🙂 Matka nas malinky zacal pekne cupkat a zrazu davaj na spicky a ani za nic chodit normalne...hruza dufam ze je to len prechodny stav...

etuska
26. aug 2008

ahojte kočky 🙂
Zuzka vitaj v ostrovnom svete 🙂
My sme nedavno prisli,kupili sme si ojazdene auticko Vauxhall(cize Opel) Corsa,rocn. 1997,takze uz len vybavit poistku a zacat jazdit.
Prave ked sme boli na ceste tam,tak mi volal riaditel jednej skoly,kde som posielala prihlasku na Classroom assistant,nech pridem vo stvrtok na pohovor,tak uvidime,ci z toho nieco bude.

jarka28
27. aug 2008

Bre ranko zienky...ja uz tu strasim od skoreho rana,to moje male ma vcasne zobudi a potom po hodinke uz ide aj spinkat...zamracene mame zasa no hruza pocasie...Erika super ze mate auticko,uz sa tesis ze budes soferovat?akurat si robim zoznam co do skoly nam este treba,v utorok uz idu tak sa tesim ze bude doma zasa tichucko 🙂 Zuzka ako sa letelo?mali ste bezproblemovy let?bolo plne lietadlo?a co mala tu skolu sa podarilo vybavit? 😉 idem ja dat do pracky zakial mam cas...pekny den... 🙂

etuska
27. aug 2008

bre ranko žienky 🙂
a viete ze mne to pocasie uz ani nevadi-pokial neleje tak je parada a ked vykukne slniecko-hned som vonku 🙂 Jarka,no vcera ked sme sli vyskusat auticko tak sa mi ozaj zdalo,ze tu sa soferuje lahsie ako doma,no uvidime aka bude realita 😀
Prave som pozerala na nete akej farby bude mat nasa Miska uniformu-hmm,velmi nadsena totiz nie som-siva s modrou koselou 😒
pekny dnicek vsetkym

z.g.
27. aug 2008

Let bol bezproblémový, akurát pri pristávaní do tých oblakov a mlhy to hádzalo, aj sme meškali 20 minút, lebo sa
pomaly nakladala batožina, lietadlo bolo skoro plné, ale malé to doteraz najlepšie zvládli... Má to aj výhodu, keď sa ime tak skoro ráno, vlastne ešte v noci sme vstávali, malé potom spali v lietadle. A na letisku v Blave je detský kútik, myslím, že tam predtým nebol, tak sa tam babule hrali, ani som ich nemohla odtiaľ zobrať...

a v ten istý deň vraj musel Ryanair núdzovo pristáť, lebo poklesol tllak v lietadle, aj vyskočili kyslíkové masky, v pondelok zas v Kirkigzku havarovalo lietadlo, ale to asi tiež už viete...
takže posledný týždeň to bolo na lietanie blbé, snáď už bude zase pokoj...

Odpísali na mail zo školy, že majú voľné miesto pre Natálku, ale ešte tam musíme ísť osobne a včera sme sa aj boli pozrieť na jeden domček blízko školy, pekný...

Jarka, to chodenie po špičkách by nemalo vadiť, niektoré deti to robia, ale ešte pozri tu v Modrom Koníkovi, myslím, že by ti mamky poradili, ak to nebolo už prebrané...

Taak si tu pomaly zase zvykáme, ale priznám sa, pozerala som letenky na Vianoce, nehorázne sumy, takže to budeme pekne tuná... 😖 😖 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre