Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

nawal
19. nov 2008

Caute holky. Dnes na sk trosku nasnezilo, tak sa Iman vyblaznila na snehu 😀
Zajtra idem pozriet otca do piestan. 😀 😎

z.g.
20. nov 2008

maťka, tak uvidíš, ako dopadnú vyšetrenia, dobre postupuje ten Dr.

veru, je to s tým ryanairom tak...
ale na druhej strane, ľudia naberú do lietadla veľa vecí, a potom si nie je kam dať batožinu, tak asi zato to roabia a asi aj kvôli spotrebe paliva

nawal, odkiaľ si zo slovenska?
my tu ešte nemáme sneh, ale aj som rada kvôli šoférovaniu

dne veziem mužíka na vlak, zajtra ide na kongres prednášať, a v nedeľu letí naspäť do dublinu
a budúci týždeň už prijde domov
už sa nám aj niečo rysuje, nechcem o tom ešte moc písať, nech to nezakriknem, ale malo by to byť mimo UK

a menili sme libre, blbý kurz je teraz, tak s tým zostatkom ešte počkáme

jarka28
20. nov 2008

Ahojte zienky....u nas vsetko po starom...Zuzka tak som zvedava na tu novu ponuku,nech to vyjde ako si zelate....lybra je dost slaba...to je hruza ☹ Ryanair robi obmedzenia koli nakladom,su vysoke a ludia co beru na palubu to az sa mi oci tocia...sa nedivim ze to redukuju takto....Matka dufam ze DR.nic nezanedba a bude vsetko ok...a malinka ako?ZSUZSU...NAWAL...ERIKA..ako sa mate? 🙂

karolinka2
20. nov 2008

Ahojte.
Zuzkag.drzim palce,aby vam to s tou pracickou vyslo.
Jarka Karolinka o.k.len neviem ci to vsetky deti v jej veku,ale je taka blazniva,roztopasna,ked jej clovek nieco neda tak sa hadze a place,niekedy mam pocit ze je za piatich chlapcov.len nech je zdrava.a ty ako s malinkym?

jarka28
20. nov 2008

Matka co som citala baby na babetko sk maju tiez s detmi ten isty problem...ale co ja viem ju to prejde...to je ten vek a skusa co sa da....aj moji to robili a este jeden to aj bude robit 😀

karolinka2
20. nov 2008

Jarka a ako to riesis dovolis ci das aj pozadku,alebo ako,lebo mne je niekedy tak luto ked place,ale zase ked povolim tak sa to zopakuje.

jarka28
20. nov 2008

No po zadku je skoro si myslim,je este malinka,ale zasa je dobre vyhresit ju nech vie ze to nieje spravne...a proste zobrat a ist prec...neviem no to je take obdobie si myslim..

etuska
20. nov 2008

ahojte zienky,
my mame v nasom docasnom dome len "broadband" internet a ten viac nejde ako ide,uz aby sme sa stahovali spat.Inac obaja s muzom sme nejaki nachladeni,ale hadam uz sme z najhorsieho von.Drahy bol dnes u zubarky,pekne si zacvakal 55 libier,no vzal si blocek,tak uvidime ci mu potom vratia nejake peniaze.Mate s tym niekto skusenost?Nam este neprisli ani tax credits,ani child benefits ...no a musi si dat spravit jeden zub,lebo mu robila rontgen a zistila ze je tam hlboky kaz.Domov si nemozeme dovolit ist a aj tak by mu ten zub museli preliecit(si to viem predstavit cez sviatky),tak uvidime co a ako.

etuska
20. nov 2008

Zuzka-aj ja drzim palce s robotkou 😉
Matka,dufam,ze bude vsetko O.K-najma ty sa daj zdravotne dokopy.Co sa tyka Karolinky 🙂 -ved ona je take zlate smejo,mala by si vidiet nasu Misku co teraz stvara 😠

z.g.
22. nov 2008

tak vďaka vám, ani neviem, čo si mám želať, nech to vyjde alebo nie 😀 😀 😀 ,
muž tam ide pozrieť v decembri, tak potom uvidí, ako sa mu to tam bude pozdávať, a aké budú podmienky,
najradšej by som to potom riešila tak, že tam budeme za ním chodiť napr. na 2 týždne

maťka, ja som mala takú vzdorovitú tú staršiu dcérku, nepomáhalo, ani keď som odišla, alebo skúsila odviesť pozornosť, ani po dobrom ani po zlom, nič..., proste ju to draplo, a hotovo...
to sme každú chvíľu konštatovali, že má obdobie vzdoru- ale už od narodenia 😀 😀 😀 ,
znovu ju to chytilo, keď sa narodila malinká
už z toho, našťastie, vyrástla
...a nepovoliť, trvať na svojom
chce to asi len trpezlivosť, aj keď sa to ľahko povie

nawal
22. nov 2008

caute, tu je nasnezene tak sa iman troska vonku hra 😀 😀 😀
Inak tu je dobra nuda, aj lutujem, ze som sem prisla. Doma vo vlastnom mi je lepsie 😉

etuska
22. nov 2008

Nawal ☹ hmm,tak skuste pohladat nejake materske centrum ked sa nudite,ja by som s tebou hned menila-byt na Slovensku 😉 ,uz zacinam byt "homesick" teraz pred Vianocami,ale hadam to bude lepsie ked sa o 2 tyzdne prestahujeme spat do nasho domceka.
pekny vikend,my sa s muzikom stale liecime,Miska je nastastie zdrava.

karolinka2
22. nov 2008

Erika prajeme skore uzdravenie.
A zase mame vikend zachvilu za sebou,mne to vsetko tak rytchlo leti tie dni.
Pekny vikend 🙂

mamartinka
22. nov 2008

caute baby.etuli skore uzdravenie.vlastne sem pisem ci mi neviete poradit neake dobre telove mlieko po ktorom sa rozvonia pokozka.dakujem a prajem este pekny vecer.

jarka28
22. nov 2008

Ahojte zenusky...mate skusenosti s mobile broadband?sestra sa rozhoduje ci mobile internet alebo home internet s pevnou,tak neviem .... 🙂 poradte ak mate skusenost,lebo my mame BT home a super,aj rychlost atd....

karolinka2
23. nov 2008

Ahojte Jarka mi mame tiez pevnu bt a sme velmi spokojni a moj vravel ze tie broadbandy nie su velmi dobre,tak neviem ti poradit nech sa informuje v obochode ci jej neporadia ako to je.
To mame dnes pocasie co tu u nas strasne fuka a prsi a ked sa mala zobudi chcem ist na nakup do tesca.

jarka28
23. nov 2008

Vdaka Matka....no uvidime,ona zasa chce nieco bez pevnej linky,ale ved popozerame co kto ponua....u nas sa certi zenia,vetrisko a aj lejak tiez...hruza....ozaj aki mate nazor na studium v mojom veku?mam len 3 rocne sou bez matury a chcem si ju urobit a pokracovat dalej,co myslite?nieje neskoro? 😒

karolinka2
23. nov 2008

no Jarka tak hravo do toho nikdy nie je neskoro na studium,ja som tiez pred dvomi rokmi mala ist na vysoku ale som uz ostala tehotna a isla som do Irska.
Baby poradte co by sa hodilo kupit na vianoce pre starsi manzelsky par?nejaky maly darcek

jarka28
25. nov 2008

Ahojte zienky...nejak je tu pusto 😀 Matka neviem poradit co take,myslis pre tunajsich?ako sa mate?u nas vsetko po starom....akurat mam Mareka doma lebo dostal antibiotika co ma zapalene usko....to uz neviem ani kolky krat,no ja som to nikdy nemala.... 🙂 pekny den 🙂

karolinka2
25. nov 2008

Ahoj Jarka veru nejako to tu zanedbavame 😉 ano pre tunajsich ale asi kaslem na to.
Dnes bolo doobeda krasne vonku,boli sme s malou dve hodinky.
Jarka prajeme skore uzdravenie Marekovi.
Pekny den vsetkym. 🙂 ozaj baby a uz mate pokupene vianocne darceky?

jarka28
25. nov 2008

Matka vdaka....ja uz co to mam pre deti,to co si zelali a bolo to drahsie uz mam kupene dlhsie,a teraz uz len drobnosti...potom este muzikovy a segre nieco.... 🙂

karolinka2
25. nov 2008

My chceme kupit Karolinke detsku kuchynku,lebo ona strasne ide za kuchznkou vsetko mi vybera z kuchyne hrnce,taniere lyzicky a vari a videla som aj ako sa hra ked chodime na tie stretnutia s detmi tam maju taku kuchynku,aj pre draheho uz mam darcek.

etuska
26. nov 2008

ahojte zienky,
my sa s muzikom konecne dostavame z tej choroby,Miska trosku pokasliava,ale drzi sa.Boli sme teraz po skole na ihrisku,tak sa vybehala.
My sme jej zatial kupili len taku Barbie(hlavu na cesanie) a jeden svetrik,ale tiez sa chystame ako ty Matka na kuchynku.Miska sa s nou hrala v skolke kazdy den,ale minuly rok pred Vianocami uz vsetky take ako sme chceli vypredali,tak kupime asi toho roku-uvidime. Potrebuje aj nove cizmy a vetrovku,no oblecenie si nechavame na vypredaje,takze teraz jej kupim len hracky,pastelky a pod....

Pre draheho este nemam nic a najhorsie ze ani napady 😅

jarka28
28. nov 2008

Bre zamrznute ranko 🙂 ako sa vam dari a ako sa mate?Erika uz je vam s muzikom lepsie?u nas pokasliavaju deti a MAREK sa uz dostava z toho....joj aj ja by som chcela kuchynku kupit ,lebo nas Davidko len a len do kuchynskej lezie na hrnce a vsetko co tam mam ale nemozem ved je predsa chlapec... 😀 drahemu chcem kupit parfem a zupan tak uvidime ci najdem taky aki chcem....Matka ty co si muzikovy kupia?prezrad....ozaj v Belfaste ste neboli?uz su daake vypredaje?my ideme zajtra do Smyths toy store deckam na hracky,no maju listy pre jeziska velmi dlhe napisane,tak uvidime co pokupime....ozaj kupujete aj oblecenie detom pod stromcek?Nawal...Zuzka a Zuzka ako sa mate?

etuska
28. nov 2008

ahoj Jarka,
ja sa mam uz lepsie,no manzel stale kasle.Prave isiel odviest Misku do skoly,idu na vyletik a drahy ide s autom na MOT.
My oblecenie kupime asi az po sviatkoch,prave idem do mesta nieco vybavit,tak uvidim,ale ked najdem nieco lacne a pekne,tak urcite kupim.

Nasa Miska je nenarocna-chce na Vianoce sneh,snehuliaka,vianocny stromcek a Barbie 😀
Pekny dnicek

jarka28
28. nov 2008

ERIKA,MALA JE ZLATUCKA KED SI TAKTO ZELA STROMCEK A SNIEZIK...TI MOJI AKOZE NINTENDO MP3 A TAK...HRUZA.... 😉

karolinka2
28. nov 2008

Ahojte.
My sme s malou nedavno dosli z tesca vybrala si adventny kalendar medvedika,ona miluje medvedikov vola ho ze meme,keby ste videli co mame doma plysovych medvedov. 🙂 Akurat som dovarila drahemu pirohy a nam tekvicu a zemiacky.Jarka moj drahy je velky fanusik F1 mclaren mercedes Hamilton takze som mu objednala dva tricka a siltovku,nakolko toho roku bol hamilton majster F1 takze vysla nova kolekcia no a malej ako som uz pisala sa chystame kupit tu detsku kuchynku.
Ked nebude prsat tak ideme do Belfastu v nedelu ale nie do obchodov ale na tie vainocne trhy.
Erika drzim palce na MOT.a uz ste prestahovani ci este nie?
Zuzky halooo kde ste?
Pekny vikend. 🙂

z.g.
29. nov 2008

ahojte, ja som momentálne u rodičov, ale dnes idem naspäť domov, zajtra nám už priletí tatík, tak sa tešíme

adrianka mala tento týždeň soplík, tak aj zle spávala, už je to vcelku fajn, klop-klop-klop

malým som už pokúpila darčeky- hlavne knižôčky, adrianke taký maličký lap-top s anglickou abecedou a so zvieratkami, maličkú bábiku s kočíkom, natálke barbie- vílu s veľkými krídlami, česaciu hlavu, tiež knižky- okrem iného aj ilustrovaný detský atlas sveta, a to je tuším všetko, ani už neviem, čo mám v skrini

manželovi tiež chcem kúipiť voňavku, chcel ešte buď nejaký pulóver alebo aktovku, tak uvidím, čo u nás zoženiem
a ešte niečo babkám a dedkom- kozmetiku, knižky a chcem im dať vyrobiť také stolové kalendáriky s fotkami malých

adrika má tiež rada medvedíkov, ona im zas hovorí "pepe", neviem, ako na to prišla 😀

karolinka2
29. nov 2008

Ahojte,zajtra by sme chceli ist do toho Belfastu na vianocne trhy uvidime ake bude pocasie,tak potom vam napisem ake to tam je.
Zuzkag.tie nase deticky si dokazu take slovicka pospajat ze clovek sa ide posmiat,mne niekedy aj 10 minut trva kym pochopim co chce Karolinka povedat,ale ona uz velmi pekne rozprava. 🙂 a teraz je taka roztopasna.
Dnes bola s drahym v nejakom centre a dal ju ku Mikulasom tak sa rozplakala dali jej lizatko a so slzickami im kyvala ze bye bye.
Pekny vikend. 🙂

etuska
30. nov 2008

ahojte zienky,
uz som odpisala asi 3x a tak nam blbol net,ze to nevzalo 😠
stahujeme sa tento tyzden-konecne-uz sa nemozem dockat.Najma na pracku sa teda tesim,lebo tu sme ziadnu nemali,tak sme si chodili prat veci k bratrancovi.
Manzelik je uz v praci,idem sa trochu venovat Miske.
Matka,daj vediet ako bolo na trhoch 😉
pekny vecer 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre