Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

zsuzsu
24. dec 2008

Aj prajem krasne a veselé Vianoce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nawal
24. dec 2008

vesele vianoce a veeeeela darcekov pod stromcek 😵 😵

nawal
25. dec 2008

baby neviete nahodou ci tu kupim nieco podobne ako Bambino? chcem urobit pomazanku a trojuholnicky sa tam moc nehodia.dakujem

catrin23
25. dec 2008

ahojte... prajeme krasne vianoce v kruhu najblizsich

chcela by som vam ponuknut ak mate niekto zaujem, kamarat chodi do irska kazdy mesiac a stahuje slovakov zijucich v irl na slovensko alebo naopak, alebo odnesie veci, aj do ciech. tak ak by ste niekto mali zaujem tak piste ip. dakujem

jarka28
25. dec 2008

Ahojte...ako sviatkujete?Nawal ja pouzivam bezne miesto banbina syr ktory je v kelimku,taky s kravickou je tusim modry....cheese spread...je ako bambinko uplne....vyskusaj.....Catrin23...my sme tu vsetky v Severnom Irsku...ale vdaka..

karolinka2
26. dec 2008

Ahojte.
My klasika sviatky,este dnes mame kapustnicu a salat.a zajtra varime halusky.Drahy je nejaky chory.'Baby a aky bol u vas jezisko.Karolinka sa najviac tesila z kuchynky vkuse sa s nou hra.
Pekny zbytok sviatkov. 🙂

z.g.
26. dec 2008

zdravím vás všetky

aj môj muž je chorľavý, ale už je to lepšie...

malé sa tak tešili z darčekov, že ani zaspať večer nemohli
najviac sa im páčila asi česacia hlava- aj adrianka ju češe, webkinzovia, barbie laptop, a ešte kopu iných darčekov dostali
teraz je natálka u svokra, včea bola na myjave u švagrinej,
adrika teraz dospáva, lebo večer išla spať až o 0.30!!!, taká bola zase rozrušená, boli sme pre darčeky u našich

aj vám pekný zvyšok vianoc

jarka28
26. dec 2008

AHOJTE Babule....u nas vianoce super...vsetko ako ma byt....decka nam chorlaveju...horucky a asi chripka..uz len nech to lapne najmensieho a moze ma aj vystriet ☹ uz zacina kaslat a ocicka ma podliate ,no vyzera hrozne chuda moje...starsi Marek ten lezi a horuckuje...boli ho cele telo...nechce ani papat ..my ho je luto ked sa nemoze ani pohrat s novymi hrackami...Sasena uz pisti tiez ze ju boli hrdlo....tak na paradu.... ☹ ☹ ☹

karolinka2
27. dec 2008

Jarka to mi je luto,ze mate take chore sviatky.Prajeme skore uzdravenie.

jarka28
27. dec 2008

Dakujeme Matka....dufam ze budu coskoro fit...najmensi sa rano zobudil a oci zlepene od karpin....ani ich nemohol otvorit...Sasena celu noc zvracala....a Marek horucku stale ☹ som hotova......

z.g.
27. dec 2008

jarka, juj, to máte "veselé", tak sa skoro uzdravte

etuska
27. dec 2008

Jarka,aj ja prajem skore uzdravenie celej rodinke 😔

z.g.
28. dec 2008

jarka, ako sa máte?

karolinka2
28. dec 2008

Ahojte.
Jarka uz aj my sme nejaki poprechladzovani,ale asi sme to prehnali s malinovkami. 😠 roky sme nepili bublinkate vody a teraz na sviatky sme si kupili na prerobenie.

nawal
29. dec 2008

caute baby, co nove? kde budete na silvestra?

etuska
29. dec 2008

prajem skore uzdravenie vsetkym choruckym 😔

Nawal-no my nic extra neplanujeme,takze doma 🙂 a vy?

jarka28
29. dec 2008

Ahojky...tak u nas sa stale maroduje...David ma infekciu v ociach dostal antibioticke kvapky...kasle a sopluje a ma teploty....Sasena ma chytene hrdlo a mandle a dostala antibiotika...Marek po tyzdni horuciek je uz da sa povedat na to fajn.....no sak uvidme co nas este caka....Nawal my doma na silvestra...ako vzdy 🙂 nic sa nekona pri detoch sa ani neda....

etuska
29. dec 2008

no ja sa nestazujem-papucovy Silvester mam rada 😅

nawal
29. dec 2008

aj my budeme len doma - tak ako vzdy 😀 Rado ide do prace hned vo stvrtok rana tak bud zalahneme hned po polnoci alebo pred, alebo pojdeme vedla k susedom hrat karty. minuly rok sme boli u nich a iman som nechala doma spat. teraz musim vyskusat ci ma baby monitor dosah az k nim 😀 😀 😀

nawal
29. dec 2008

Jarka skoro vyliecenie 😉
iman ma uz druhu zimu skoro nonstop kasel. a sirupy nan nezaberaju. nastastie je to teraz lapsie.
Ja zhanam kufre. tie nase maju 3 roky a uz su cele potrhane a znicene. V argose som dake nasla a dnes som zbehla do in storu a maju tam zlacene kufre tak asi si odtial neake povyberam aby som mala do syrie 😀 😀 . Ozaj neviem ci som to spominala ale idem s detmi 26.2 a vraciame sa 25.5.Manzel pride za nami v maji a pojdeme nazad spolu 😎

catrin23
29. dec 2008
catrin23
29. dec 2008

blizsie info podam aj ja v ip

etuska
29. dec 2008

Catrin-dik 😉
Nawal-juuuj,tak to sa mas,dufam,ze potom hodis nejake foto 🙂

nawal
30. dec 2008

Etuska zajtra by som chcela ist do Junction one ak by si checla mohli by sme sa tam na chvilku stretnut na kavicke 😉

etuska
30. dec 2008

Nawal IP 😉

etuska
31. dec 2008

Zienky,prajem Vam krasny Silvester a uspesny rok 2009-nech nas vsetkych obchadzaju choroby a mozeme sa tesit z nasich deticiek a blizkych 😵

jarka28
31. dec 2008

Zelame Vam vsetko dobre v novom roku...hlavne zdravia a aj lasky....nech sa Vam plnia vytuzene sny....nech sa dari v zivote... 🙂

z.g.
31. dec 2008

Pozdravujem vás všetky a želám všetko NAJ v novom roku

karolinka2
31. dec 2008

AJ MY SA PRIPAJAME PRIJEMNEHO SILVESTRA A STASTNY NOVY ROK 2009 🙂

mamartinka
1. jan 2009

zelam vsetkym v tejto teme stastny a pozehnany novy rok 2009 plny pokoja,lasky a zdravia bez choroby.nech sa vam splni vsetko co ste si zazelali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre