• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

18. februára 2015 
Aj prajem krasne a veselé Vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesele vianoce a veeeeela darcekov pod stromcek :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete nahodou ci tu kupim nieco podobne ako Bambino? chcem urobit pomazanku a trojuholnicky sa tam moc nehodia.dakujem
25. dec 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... prajeme krasne vianoce v kruhu najblizsich

chcela by som vam ponuknut ak mate niekto zaujem, kamarat chodi do irska kazdy mesiac a stahuje slovakov zijucich v irl na slovensko alebo naopak, alebo odnesie veci, aj do ciech. tak ak by ste niekto mali zaujem tak piste ip. dakujem
25. dec 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ako sviatkujete?Nawal ja pouzivam bezne miesto banbina syr ktory je v kelimku,taky s kravickou je tusim modry....cheese spread...je ako bambinko uplne....vyskusaj.....Catrin23...my sme tu vsetky v Severnom Irsku...ale vdaka..
25. dec 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
My klasika sviatky,este dnes mame kapustnicu a salat.a zajtra varime halusky.Drahy je nejaky chory.'Baby a aky bol u vas jezisko.Karolinka sa najviac tesila z kuchynky vkuse sa s nou hra.
Pekny zbytok sviatkov. :slight_smile:
26. dec 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím vás všetky

aj môj muž je chorľavý, ale už je to lepšie...

malé sa tak tešili z darčekov, že ani zaspať večer nemohli
najviac sa im páčila asi česacia hlava- aj adrianka ju češe, webkinzovia, barbie laptop, a ešte kopu iných darčekov dostali
teraz je natálka u svokra, včea bola na myjave u švagrinej,
adrika teraz dospáva, lebo večer išla spať až o 0.30!!!, taká bola zase rozrušená, boli sme pre darčeky u našich

aj vám pekný zvyšok vianoc
26. dec 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE Babule....u nas vianoce super...vsetko ako ma byt....decka nam chorlaveju...horucky a asi chripka..uz len nech to lapne najmensieho a moze ma aj vystriet :frowning2: uz zacina kaslat a ocicka ma podliate ,no vyzera hrozne chuda moje...starsi Marek ten lezi a horuckuje...boli ho cele telo...nechce ani papat ..my ho je luto ked sa nemoze ani pohrat s novymi hrackami...Sasena uz pisti tiez ze ju boli hrdlo....tak na paradu.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. dec 2008 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarka to mi je luto,ze mate take chore sviatky.Prajeme skore uzdravenie.
27. dec 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme Matka....dufam ze budu coskoro fit...najmensi sa rano zobudil a oci zlepene od karpin....ani ich nemohol otvorit...Sasena celu noc zvracala....a Marek horucku stale :frowning2: som hotova......
27. dec 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, juj, to máte "veselé", tak sa skoro uzdravte
27. dec 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarka,aj ja prajem skore uzdravenie celej rodinke :pensive:
27. dec 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, ako sa máte?
28. dec 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Jarka uz aj my sme nejaki poprechladzovani,ale asi sme to prehnali s malinovkami. :angry: roky sme nepili bublinkate vody a teraz na sviatky sme si kupili na prerobenie.
28. dec 2008 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, co nove? kde budete na silvestra?
29. dec 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem skore uzdravenie vsetkym choruckym :pensive:

Nawal-no my nic extra neplanujeme,takze doma :slight_smile: a vy?
29. dec 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...tak u nas sa stale maroduje...David ma infekciu v ociach dostal antibioticke kvapky...kasle a sopluje a ma teploty....Sasena ma chytene hrdlo a mandle a dostala antibiotika...Marek po tyzdni horuciek je uz da sa povedat na to fajn.....no sak uvidme co nas este caka....Nawal my doma na silvestra...ako vzdy :slight_smile: nic sa nekona pri detoch sa ani neda....
29. dec 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa nestazujem-papucovy Silvester mam rada :sweat_smile:
29. dec 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my budeme len doma - tak ako vzdy :grinning: Rado ide do prace hned vo stvrtok rana tak bud zalahneme hned po polnoci alebo pred, alebo pojdeme vedla k susedom hrat karty. minuly rok sme boli u nich a iman som nechala doma spat. teraz musim vyskusat ci ma baby monitor dosah az k nim :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarka skoro vyliecenie :wink:
iman ma uz druhu zimu skoro nonstop kasel. a sirupy nan nezaberaju. nastastie je to teraz lapsie.
Ja zhanam kufre. tie nase maju 3 roky a uz su cele potrhane a znicene. V argose som dake nasla a dnes som zbehla do in storu a maju tam zlacene kufre tak asi si odtial neake povyberam aby som mala do syrie :grinning: :grinning: . Ozaj neviem ci som to spominala ale idem s detmi 26.2 a vraciame sa 25.5.Manzel pride za nami v maji a pojdeme nazad spolu :sunglasses:
29. dec 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. dec 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blizsie info podam aj ja v ip
29. dec 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Catrin-dik :wink:
Nawal-juuuj,tak to sa mas,dufam,ze potom hodis nejake foto :slight_smile:
29. dec 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etuska zajtra by som chcela ist do Junction one ak by si checla mohli by sme sa tam na chvilku stretnut na kavicke :wink:
30. dec 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nawal IP :wink:
30. dec 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky,prajem Vam krasny Silvester a uspesny rok 2009-nech nas vsetkych obchadzaju choroby a mozeme sa tesit z nasich deticiek a blizkych :dizzy_face:
31. dec 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zelame Vam vsetko dobre v novom roku...hlavne zdravia a aj lasky....nech sa Vam plnia vytuzene sny....nech sa dari v zivote... :slight_smile:
31. dec 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozdravujem vás všetky a želám všetko NAJ v novom roku
31. dec 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJ MY SA PRIPAJAME PRIJEMNEHO SILVESTRA A STASTNY NOVY ROK 2009 :slight_smile:
31. dec 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelam vsetkym v tejto teme stastny a pozehnany novy rok 2009 plny pokoja,lasky a zdravia bez choroby.nech sa vam splni vsetko co ste si zazelali.
1. jan 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok