Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

zsuzsu
1. jan 2009

Stastny Novy rok vam aj vasim rodinam prajem. nech sa vam splnia všetky sny. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nawal
1. jan 2009

Aj ja sa pripajam 😎 Stastny novy rok, vela laaaasky a zdravia. Ostatne pride samo 😀 😀

etuska
2. jan 2009

ahojte zienky,ako sa dari v novom roku?
Ja sa prave chystam varit obed.mame sice este rybku,ale uz jej mame akosi dost 😅 No a nejako sa mi nic nechce,asi na mna lezie nadcha,vcera mi bola taka zima ,asi si idem dat preventivne Paralen.Uz sa nam kratia tie dni volna-manzel ide do prace uz v nedelu,ja v pondelok a Miska do skoly v stredu.
Pekny dnicek 😵

etuska
2. jan 2009

No ja som taka napalena Objednala som nasim letenky na februar-letia zo Slovenska do Manchestru a potom prestupuju na ine lietadlo a idu do Belfastu.No a ta spolocnost BMI BABY,kt. mali letiet Manchester-Belfast si len tak z nicoho nic zrusila let a ponukla nam skorsi,lenze tam maju nasi asi 50 minut na vsetko-vyzdvihnut batozinu,ist na iny terminal,opat na check-in....to nemaju sancu stihnut a este nevedia anglictinu

Tak som tam volala,ze chceme peniaze spat ,no povedali mi,ze kedze rozdiel medzi povodnym letom a nahradnym nie je viac ako 5 hodin,tak nam peniaze nevratia

Tak premyslame s muzikom,ze im kupime letenky este cez inu spolocnost a ovela neskorsie,ak by meskalo lietadlo zo Slovenska.Hmm,tak budeme opat o 70 libier lahsi,ale asi radsej sa takto poistit ako potom riesit ako ih vecer dostat k nam z Manchestu.Ach,jo

karolinka2
3. jan 2009

Ahojte.
Tak ja uz zarezavam v praci od vcera,ani sa mi velmi nechcelo po tolkych dnoch,troska si lebedim lebo je u nas svokra,tak nam vari 🙂 vcera sme si nakazali halusky a dnes pirohy.
Erika tak to je smola s tymi letenkami,tie nizkonakladove spolocnosti ti peniaze nevratia,a zo slovenska letia z bratislavy ci kosic,ani som nevedela o tych letoch ze sa da ist do manchestru.dobre vediet.
Pekny vikend vsetkym. 🙂

etuska
3. jan 2009

ahoj Matka,
letia z Kosic do Manchestra cez Sky Europe a potom mali letenky Manch-Belf. International cez Bmi Baby 😒

z.g.
3. jan 2009

erika, to by ma tiež napálilo,
jedna pani s nami cestovala z dublinu, predtým jej ryanair zrušil 2 lety /dublin-ba/
a tiež som na internete čítala, že jednej slečne skyeurope zrušil let, tiež išla komibnovane košice-ba tuším do londýna, tak jej to potom nepasovalo a nechceli jej rátiť peniaze

tak už máme po sviatkoch, tu trošku nasnežilo, ale len máličko a aj sa to poobede dosť roztopilo, ale aspoň mám pocit, že je zima

etuska
4. jan 2009

ahojte zienky,
ako ste vikendovali?
Ja som dnes vstala s takym opuchnutym hrdlom a to sa liecim uz 3-ti den.No a zajtra do prace 😝 tak dufam,ze to bude OK.
Miska dnes akosi nechcela zaspat,ale po 3-tej precitanej knizke sa dala ukecat.
Prajem vam vsetkym pekny tyzden.
Ozaj,kedy sa chystate na Slovensko(myslim na navstevu) 🙂 My najskor asi zac. jula,este uvidime.

jarka28
4. jan 2009

Ahojky....u nas je choroba na ustupe ...zajtra uz idu deti do skoly tak sa vytesujem ze si oddychnem....ale mojho muzika chyta tusim nejaky virus a stune a stune...horsie ako male decko 😀 no ja som mala na plane ist domov vo february lenze som si to rozmyslela....a bookla som nam mne a segre hotel v prahe a tak ideme na wellness pekne masaze sauna a relax.....sa tesime uz...ideme na 5 dni......to bude paradicka.....ozaj Zuzka ked ste boli na Kanarskych isli ste cez cestovku odtialto?ja planujem Tenerife a zhladavam uz ponuky.....tak neviem ci je lepsie cez cestovku alebo vsetko zvlast poriesim.....ako ste sa mali cez vikend?prajem pekny tyzden aj ja....

karolinka2
4. jan 2009

Ahojte.
Erika prajeme skore uzdravenie,asi nieco bude vo vzduchu,aj u nas susedia chori aj dnes v kostole kazdy kaslal.
Jarka tak to ti uprimne zavidim,ale zaroven zelam to v tej Prahe urcite bude super. 🙂
Dnes od nas odisla svokra,bola nam fajn,tri dni nam varila tak som mala relax,dnes len Karolinka od vecera kde je babi....inak mi vsetko po starom,drahy uz zajtra ide do prace,tie sviatky velmi rychlo ubehli a znova ten isty kolobeh.
Pekny tyzden vsetkym. 🙂

mamartinka
5. jan 2009

my letime 20 januara domka.na 5 dni.zelam pekny dnik. 😉

z.g.
5. jan 2009

jarka, júj, to vám bude...
my sme išli cez cestovku "thomas cook",
kukni aj tu http://www.thomson.co.uk/, v portadowne mali zastúpenie obidve cestovky, ale je tuším výhodnejšie brať to on-line cez ten thomson, fungujú aj v nemecku a rakúsku a teraz aj v blave amjú kanceláriu

na vlastnú päsť sa mi to nezdalo výhodné, to by si musela chytiť super akciu na letenky+ zháňať transport,
ale známi išli na vlastnú päsť z írska do španielska, cez ryanair mali lacné letenky...
ja som vtedy lacné letenky naobjavila, muselo by to byť asi dosť dopredu...

tenerife je zelené na severe, na juhu vyprahuté, ale tam je aj ram zase teplejšie,
a v eľa pláží je tam s čiernym pieskom, ale sú tam aj svetlé pláže

karolinka2
5. jan 2009

Mamartinka zelame stastnu cestu a prijemnu dovolenku.Ja som pozerala letenky na marec ale su uz dost drahe a hlavne Londyn Kosice,este popozeram ryanair bratislava dublin,uvidim co a ako velmi sa mi nechce ist sama s malou a hlavne s prestpom.
My sme tiez pozerali v Ballymene dovolenky a da sa vybrat lacno,len toho roku uz nie lebo ideme na tu formulu do Anglicka.

mamartinka
5. jan 2009

no mi pojdeme baby spet 26.01 a to manzel vybral letenky bratislava taliansko sice budeme tam dlho cakat.myslim cca 8 hodin ale mozme sa aspon niekde pozret.a odtial potom do dablina.aspon si vyletik spravime.su tam ze lacne letenky.tak neviem.no snad sa naspet neako dopravime a nestratime.

etuska
5. jan 2009

Martinka-tak si uzite SVK aj ked len kratko,no vy ste boli aj na sviatky,ze?My asi poletime zac. jula ale do Krakowa,lebo nechcem s Miskou prestupovat.

Matka,pre Vas by nemal kto prist autom do Krakowa?mne sa to zda jednoduchsie ako cez Londyn,alebo Manchester,jedine keby este ficali tie letenky Dublin-Kosice.
Do Krakowa lieta len Easyjet,ale maju celkom dobre ceny na leto.

jarka28
6. jan 2009

Cavicek zenusky.....no dneska som mala migrenu taku strasne silnu ze som sa o Davida nevedela postarat a muz doletel z roboty koli mne....otrasne cosi som spala potom 5 hodin ....ja neviem co ma to tak laplo,len som plakala od bolesti a zvracala.....ale uz je dobre chvalabohu....Mamartinka aka je predvolba telefonna do Dublinu ?mam cislo na jednu kamaratku ale neberie mi ju mobil,chyba mi predvolba.... 🙂 ako sa vam dari zienky?ja hladam o dusu pracu a stale nic...tu u nas je to cierna diera.....malo ponuk velmi.......Zuzka poznas Vierku Lichnovsku z Portadown? 🙂

karolinka2
7. jan 2009

Ahojte.uz som tu pisala dvakrat pred vcerom a teraz pozeram ze to tu nemam. 😠 Erika otec sa nechce pustat do Krakowa je to skoro styri hodiny cesty.
Jarka tie bolesti hlavy to je strasne,mne tiez boli hlava uz styri dni nechapem,predtym som to nemala nvedela som poriadne co je to bolest hlavy,ale hlavna vec ze je to uz v poriadku,aj moj svagor ma migreny a z rozpravania to musi byt hrozna bolest.
Ale sme mali pekne pocasie co tolko dni my chodime s karolinkou kazdy den na prechadzky uz ani velmi nechce byt v kociari.Dnes hlasia dazd taj uvidime.
Pekny den. 🙂

z.g.
7. jan 2009

jarka, aj máš nejaké lieky na migrénu?, chúďa...
poznám vierku, boli sme tam v kontakte, deti sa spolu hrávali, aj chodili do rovnakej školy ako natálka...
odkiaľ ju poznáš ty?

tatíčko je od pondelka na cypruse, dnes je prvý deň v robote, tak som zvedavá, juj, je nám smutno...
majú tam teplo, cez deň chodí v tričku, aj 20 st.C,
a tu u nás je snehuuuu, boli sme sa sánkovať a dnes som išla do mesta s malou na sánkach

jarka28
7. jan 2009

Ahojky....nemam nic na migrenu mna to lapne raz za cas ale az takto ze som neschopna ☹ Vierka mi pisala mail uz ani neviem kde nasla moju mailovku a spominala ze je z Portadown tak ma napadlo ze sa asi poznate...No muzikovy zavidim to teplucko..nech sa mu dari...chystate sa za nim,alebo zostanete doma?Sneh je super,ani neviem kedy som bola s detmi na saniach,akurat vcera som to preberala s muzom ze chcem zimu taku nech sa mozme lyzovat a sankovat a leto take nech sa mozme kupat...a co tu v irsku stale chladno a prsi a v zime mrzne jak hovado....Matka aj my chodiem na prechadzky ale krpec nechce byt v kociku vobec,tak neviem ci zasa nebudem musiet kupit dalsi uz treti 😀 aky mas ty kocik pre malu?neviete o niakom pohodlnom pre uz takto vacsie deticky?

karolinka2
7. jan 2009

Jarka ja mam uz len klasicku bugynu taku na sedenie,ale uz tam velmi nechce sediet,ale ked je fajn pocasie nevadi mi to,aspon sa trocha vybeha,len horsie to je ked chcem ist na nakup.Neviem ti poradit kociar,skus popozerat na internete alebo niekde v obchodoch,lepsie ked to vidis neviem ako mas predstavu o kociari.

jarka28
7. jan 2009

No neviem presne...teraz mame chicco CT04,skladaci golfac je super ale zjavne nie pre naseho jaska maleho...tak neviem aky ,mozno skusim posmejdit obchody a skusit nejaky nech ma pohodlie...ale neviem ci to nebude zbytocne a ci fakt tam nechce byt preto lebo chce behat sam.... ☹ ja za kazdym kupim ini kocik a chce tam byt len chvilku v nom,no teraz sa neunahlim uz.....

karolinka2
7. jan 2009

Karolinka teraz v januari bude mat dva roky tak ja sa uz s kociarom ani nezaoberam,ked chce behat nech beha a tu chvilku co mi treba nakupit u nas v meste mi vydrzi.dufam. 🙂

jarka28
7. jan 2009

Asi si to aj ja rozmyslim...ved naco novy...do obchodu mi staci tento a ked niekam ideme tak autom.....uz bude mat 2?to leti teda...... 🙂 budes piect torticku?

karolinka2
7. jan 2009

Veru ako to leti,ja nie drahy bude on je na to macher. 🙂

jarka28
7. jan 2009

Super ,potom hodis foto ze?starneme my rychlo pri detoch 😀

karolinka2
7. jan 2009

Samozrejme,ze hodim nejake fotky.
Baby co varite poradte nieco dobre.

z.g.
7. jan 2009

čaute, vy to o kočíkioch, moja obľúbená téma...
my máte TFK Buggster, som maximálne spokojná a aj malej sa páči, je priestorný, pohodlný, dá sa tam malá aj v kombinézke a s fusakom, je skladný a každému sa páči, neviem si predstaviť lepší kočík...
kupovala so ho z Čiech, ake videla som ho aj v Írsku v Mother Care, ale pod ich značkou
moja malá nechce chodiť pešo teraz v zime, a ešte sa aj uspávame cez deň v kočíku, takže ja ho šte asi dlho využijem, a na nákupy tiež...

z.g.
7. jan 2009

ja mám takýto oranžový 😕
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=3...
ale naživo vyzerá lepšie, ale ten od MD má iné farby a materiál

kupovala som ho, keď mala malá cca rok aj 4 mesiace, všetci sa mi divili, že načo, ale ja som strašne rada zaň

ale u mňa bola iná situácia, predtým som mala 20kg-ový kočík, ktorý som ledva narvala sama do auta a nič už tam nevošlo, a vtedy sme sa chystali do Írska,
ale aj tak by som ho kúpila- lebo proste trpím na kočíky... 😀

ja tiež neviem, čo variť, lebo malé mi nič nechcú,
Adrianka má teraz obdobie, že pije len mliečko a zje len sem-tam niečo,
asi skúsim zajtra aspoň zeleninovú polievku

etuska
7. jan 2009

ahojte zienky,
ja sa chystam uvarit 2-hu varku masovych guliek.Mam ich uz prichystane v chladnicke,lebo nejak vela som ich spravila,no este ich uvarit.

nawal
7. jan 2009

caute, boze kedy prejdu uz tieto mrazy.
nam vcera rado navaril kurac. kari zo zeleninou a kokos.mlieckom. celkom dobre. mam este aj na zajtra 😀
predtym sme mali jahnacie v trube. robievame aj cest. so syr. omackou, samozrejme kura v trube, kridielka, kur. rezne, vypr. ryby, vzdy sa sazim navarit na 2-3 dni. ja som moc leniva na kazdodenne vyvaranie 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre