• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

18. februára 2015 
Matka-dik ,poslem IP :pensive:
30. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Karolinka este spinka,a ja uz jej idem chystat oslavu na stvrtu sme pozvali ludi.
Juuj taka som otapena,poriadne v noci nespinka a ja tiez nie stale k nej vstavam,davam ju uz aj k nam lahnut tak sa velmi nevyspime.
Dnes je ale poriadna zima,taky studeny vietrisko fuka.
Martinka a ty kde pracujes?/mamartinka/lebo uz sme tu tri martiny :slight_smile:
Peknu nedelu.
1. feb 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karolinke vsetko najlepsie k narodeninkam.
1. feb 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az tri MATE sme.chodim domy upratovat.aspon nieco.
1. feb 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka dakujeme za blahozelanie.No ved to je fajn chodit upratovat ako pises aspon nieco.aj ja chodim upratovat jeden dom v sobotu a kazdy vecer kaviaren.inak sa to neda.
Oslava dopadla super,karolinka podostavala vela darcekov tak sa vytesovala.dufam,ze sa mi uz podari dat fotky tento tyzden.
Dobru nocku.
1. feb 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
Dodatocne sa pripajam k blahozelaniam Karolinke,
etuska -ako svokor?dufam ze lepsie
u nas dnes asi 5min.snezilo :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
U nas snezi prave teraz :slight_smile:
No neviem nic nove,svagrina mala ist za nim do nemocnice,hadam bude OK.
My s drahym este smrkame a kasleme ako tuberaci,ale dopujeme sa vitaminmi.pekny dnicek :dizzy_face:
2. feb 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka dakujeme.
sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,kedy skonci ta zima.
2. feb 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.aj u vas je tak hnusno.u nas hruza.teraz zasa krupy padali.do toho snech,vietor.uz nech je teplo.uz ma nebavi taketo pocasie.ale to si este asi pockame.ako sa mate vsetky v severnom irsku?zelam este prijemny vecer.majte sa.
2. feb 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
U nas tak krasne vecer snezilo husto ako na slovensku no krasa.tak som sa tesila,ze rano ukazem Karolinke kolko je sneziku a ze pojdeme vonku,no rano otvorim okno a dazd. :angry:
Tak ja varim a mala pozera krtka. :slight_smile:
Pekny den.
3. feb 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kde ste zenusky?ako sa mame vsetky?a co deticky....su zdrave?dlho sa nepisalo tak sup sem.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2009 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka28 to co je za 3 palicky?
5. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka to bola len skuska....lebo mi zopar krat neodoslalo spravu sem....ako v dubline? :wink:
5. feb 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
my sme boli min. tyzden dost nachladeni,no uz je to celkom OK.S malou som bola poobede na "Jumping Beans"-bola sa vyskakat s detmi v telocvicni.
Bud. tyzden mame prazdninky-Miska i ja:od 9-13.2 tak si dam nejake doucka naviac,ved kazda korunka sa zide.
Matka,dufam,ze v sobotu nam to vyjde a prideme tak ako sme sa dohodli.
Nawal-kedy cestujete?-zac. marca ak si dobre pamatam?
pekny den vsetkym :dizzy_face:
5. feb 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarka28 dobre tu je.len to pocasie uz ma stve.uz aby sa aspon oteplilo.
5. feb 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
tak my sme dnes boli na utz.Vsetko je ok ,deticky rastu.Len dufam ze este aspon 5-6 tyz. zostanem 3 v 1. :grinning: :grinning: ,
etuska vy mate v Antrime Jumping Beans? my mame Jumping Jack a chodime tam v soboty,je to super na vyskakanie sa.Som rada ze uz ste zdravi,a ako svokor?
Vsetkym prajem prijemny vecer
5. feb 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Evi,
no mame-byva to 45 min. s cvicitelkou Joannou.Dnes som sa pytala na kurzy plavania,lebo plavaren mame 5 min. od domu(autom ).Miska sa s nami nechce ucit plavat,tak mozno ju to bude bavit s inymi detickami.Je to ale az od 5 rokov,tak pockame do augusta kedy prideme zo SVK a prihlasim ju asi hned na prvy kurz v septembri.Byva to 2x tyzdenne tusim po 45 min. a plati sa 36 libier na 9 tyzdnov,co je myslim celkom dobra cena.
Svokor :frowning2: nie velmi dobre,ale stale dufame,ze sa to zlepsi,len teraz je dost schudnuty a zoslabnuty.
5. feb 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska- u nas je Jumping Jack,ale to nieje s cvicitelkou.Je to len velke ihrisko pre deti ,ale super.My sme s malym tiez chodievali casto na plavaren ,ale kedze ja uz nemozem tak sme zacali chodit tam a paci sa nam to.
Ta suma za plavaren je fakt dobra :sunglasses: prajem svokrovi skore uzdravenie...
5. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi-dik :wink:
5. feb 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky,
nejako je tu ticho.
My sme boli vcera v lese,bolo tolko snehu,ze sme aj snehuliaka postavili :slight_smile: ,gulovali sa a robili anjelikov v snehu :slight_smile:
Horsia uz bola cesta spat-prekopirujem z inej temy,kde som o tom pisala
7. feb 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cestou domov uz tak veselo nebolo-isli sme po takych dost uzkych vidieckych cestach a ked sme prisli na jeden kopec,pozerame a dole pod kopcom odtahovka-prave nakladali auto,ktore tam naburalo do stlpa.Kedze sa velmi smykalo,manzel sa pokusal zastavit auto,ale velmi sa nedalo,tak sme sa len tak pomaly klzali,az sme nakoniec ostali stat a cakali kym to auto odtiahnu.

Zrazu sa zo zadu vyrutilo auto a akokolvek sa vodic snazil-skoncil presne tam kde predtym predchadzajuce auto a potom 3-tie auto za nami,kt. soferovala jedna pani za nami dostalo hodiny,jedno stastie,ze ju otocilo tak,aby sa uz viac nesmykala a nebuchla tak do nas

Manzelik potom zisiel pomaly dole a isiel sa tej pani pytat,ci je OK.
No nebola to sranda,ale s Bozou pomocou sme vyviazli. :pensive:
7. feb 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este k tym letenkam o ktorych som pisala predtym:let. spolocnost BMI BABY zrusila let,kt. mali priletiet moji rodicia,resp. dali nam nahradny o cca 2 hod. skor,ale ten nasi nestihaju,lebo priletia Sky Europe a maju na vsetko cca 50 min./za predpokladu ze Sky Europe nemeska/.

Tak som im napisala,ze nam to nevyhovuje a chceme peniaze spat,no a dnes mi prisiel list,ze peniaze vracaju az vtedy,ak rozdiel letov 3ňviac ako 5 hodin :angry:

Som nastvana,alebo nam sposobili len problemy a este aj o peniaze nas obrali.Oni sa tam ohanaju smernicami EU :angry: kazdopadne im napisem,ze som sklamana ich pristupom k zakaznikovi a s ich spolocnostou uz nechcem mat nic do cinenia :angry:
7. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, Erika mali ste teda stastie :sunglasses: . U nas nove asi to ze iman mala v noci 39C, tak som sa zase nevyspala dobre. :sweat_smile:
7. feb 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nawal- prajeme Iman skore uzdravenie,hadam bude coskoro fit :wink:
peknu sobotu.My ideme prave obedovat :slight_smile: a vecer na navstevu.
7. feb 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika dobru chut sa praje.mi pojdeme za chvilku.este cakam co polovicka dofrci z robotky.dnes nam tu krasne svieti slniecko.ale este studene. :wink:
7. feb 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.p
my sme mali pokazeny pocitac este aj mame v oprave tak som sa neozvala,drahy dnes kupil laptop tak sa hlasim spat. :slight_smile: pekny vecer vsetkym.
7. feb 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nam krasne snezi :grinning:
8. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...u nas tiez snezi..od rana a vsetko je kraaaasne biele.... :slight_smile: deti su stale vonku....no len ako dlho to vydrzi....pekny den zienky...
8. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu je to pekne nasnezene. Iman uz nema taku hroznu teplotu, ale von ju nepustim, takze jej zostava len z okna sa divat :frowning2:
8. feb 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok