Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
30. jan 2009

Matka-dik ,poslem IP 😔

karolinka2
1. feb 2009

Ahojte.
Karolinka este spinka,a ja uz jej idem chystat oslavu na stvrtu sme pozvali ludi.
Juuj taka som otapena,poriadne v noci nespinka a ja tiez nie stale k nej vstavam,davam ju uz aj k nam lahnut tak sa velmi nevyspime.
Dnes je ale poriadna zima,taky studeny vietrisko fuka.
Martinka a ty kde pracujes?/mamartinka/lebo uz sme tu tri martiny 🙂
Peknu nedelu.

mamartinka
1. feb 2009

karolinke vsetko najlepsie k narodeninkam.

mamartinka
1. feb 2009

az tri MATE sme.chodim domy upratovat.aspon nieco.

karolinka2
1. feb 2009

Matka dakujeme za blahozelanie.No ved to je fajn chodit upratovat ako pises aspon nieco.aj ja chodim upratovat jeden dom v sobotu a kazdy vecer kaviaren.inak sa to neda.
Oslava dopadla super,karolinka podostavala vela darcekov tak sa vytesovala.dufam,ze sa mi uz podari dat fotky tento tyzden.
Dobru nocku.

eviska83
2. feb 2009

ahojky,
Dodatocne sa pripajam k blahozelaniam Karolinke,
etuska -ako svokor?dufam ze lepsie
u nas dnes asi 5min.snezilo 😀 😀

etuska
2. feb 2009

ahojte
U nas snezi prave teraz 🙂
No neviem nic nove,svagrina mala ist za nim do nemocnice,hadam bude OK.
My s drahym este smrkame a kasleme ako tuberaci,ale dopujeme sa vitaminmi.pekny dnicek 😵

karolinka2
2. feb 2009

Martinka dakujeme.
sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,kedy skonci ta zima.

mamartinka
2. feb 2009

ahojte baby.aj u vas je tak hnusno.u nas hruza.teraz zasa krupy padali.do toho snech,vietor.uz nech je teplo.uz ma nebavi taketo pocasie.ale to si este asi pockame.ako sa mate vsetky v severnom irsku?zelam este prijemny vecer.majte sa.

karolinka2
3. feb 2009

Ahojte.
U nas tak krasne vecer snezilo husto ako na slovensku no krasa.tak som sa tesila,ze rano ukazem Karolinke kolko je sneziku a ze pojdeme vonku,no rano otvorim okno a dazd. 😠
Tak ja varim a mala pozera krtka. 🙂
Pekny den.

jarka28
4. feb 2009

🙂 🙂 🙂 kde ste zenusky?ako sa mame vsetky?a co deticky....su zdrave?dlho sa nepisalo tak sup sem.... 🙂 🙂 🙂

jarka28
5. feb 2009

lll

mamartinka
5. feb 2009

jarka28 to co je za 3 palicky?

jarka28
5. feb 2009

martinka to bola len skuska....lebo mi zopar krat neodoslalo spravu sem....ako v dubline? 😉

etuska
5. feb 2009

ahojte kocky,
my sme boli min. tyzden dost nachladeni,no uz je to celkom OK.S malou som bola poobede na "Jumping Beans"-bola sa vyskakat s detmi v telocvicni.
Bud. tyzden mame prazdninky-Miska i ja:od 9-13.2 tak si dam nejake doucka naviac,ved kazda korunka sa zide.
Matka,dufam,ze v sobotu nam to vyjde a prideme tak ako sme sa dohodli.
Nawal-kedy cestujete?-zac. marca ak si dobre pamatam?
pekny den vsetkym 😵

mamartinka
5. feb 2009

Jarka28 dobre tu je.len to pocasie uz ma stve.uz aby sa aspon oteplilo.

eviska83
5. feb 2009

Ahojky,
tak my sme dnes boli na utz.Vsetko je ok ,deticky rastu.Len dufam ze este aspon 5-6 tyz. zostanem 3 v 1. 😀 😀 ,
etuska vy mate v Antrime Jumping Beans? my mame Jumping Jack a chodime tam v soboty,je to super na vyskakanie sa.Som rada ze uz ste zdravi,a ako svokor?
Vsetkym prajem prijemny vecer

etuska
5. feb 2009

ahoj Evi,
no mame-byva to 45 min. s cvicitelkou Joannou.Dnes som sa pytala na kurzy plavania,lebo plavaren mame 5 min. od domu(autom ).Miska sa s nami nechce ucit plavat,tak mozno ju to bude bavit s inymi detickami.Je to ale az od 5 rokov,tak pockame do augusta kedy prideme zo SVK a prihlasim ju asi hned na prvy kurz v septembri.Byva to 2x tyzdenne tusim po 45 min. a plati sa 36 libier na 9 tyzdnov,co je myslim celkom dobra cena.
Svokor ☹ nie velmi dobre,ale stale dufame,ze sa to zlepsi,len teraz je dost schudnuty a zoslabnuty.

eviska83
5. feb 2009

etuska- u nas je Jumping Jack,ale to nieje s cvicitelkou.Je to len velke ihrisko pre deti ,ale super.My sme s malym tiez chodievali casto na plavaren ,ale kedze ja uz nemozem tak sme zacali chodit tam a paci sa nam to.
Ta suma za plavaren je fakt dobra 😎 prajem svokrovi skore uzdravenie...

etuska
5. feb 2009

Evi-dik 😉

etuska
7. feb 2009

ahojte zienky,
nejako je tu ticho.
My sme boli vcera v lese,bolo tolko snehu,ze sme aj snehuliaka postavili 🙂 ,gulovali sa a robili anjelikov v snehu 🙂
Horsia uz bola cesta spat-prekopirujem z inej temy,kde som o tom pisala

etuska
7. feb 2009

Cestou domov uz tak veselo nebolo-isli sme po takych dost uzkych vidieckych cestach a ked sme prisli na jeden kopec,pozerame a dole pod kopcom odtahovka-prave nakladali auto,ktore tam naburalo do stlpa.Kedze sa velmi smykalo,manzel sa pokusal zastavit auto,ale velmi sa nedalo,tak sme sa len tak pomaly klzali,az sme nakoniec ostali stat a cakali kym to auto odtiahnu.

Zrazu sa zo zadu vyrutilo auto a akokolvek sa vodic snazil-skoncil presne tam kde predtym predchadzajuce auto a potom 3-tie auto za nami,kt. soferovala jedna pani za nami dostalo hodiny,jedno stastie,ze ju otocilo tak,aby sa uz viac nesmykala a nebuchla tak do nas

Manzelik potom zisiel pomaly dole a isiel sa tej pani pytat,ci je OK.
No nebola to sranda,ale s Bozou pomocou sme vyviazli. 😔

etuska
7. feb 2009

no a este k tym letenkam o ktorych som pisala predtym:let. spolocnost BMI BABY zrusila let,kt. mali priletiet moji rodicia,resp. dali nam nahradny o cca 2 hod. skor,ale ten nasi nestihaju,lebo priletia Sky Europe a maju na vsetko cca 50 min./za predpokladu ze Sky Europe nemeska/.

Tak som im napisala,ze nam to nevyhovuje a chceme peniaze spat,no a dnes mi prisiel list,ze peniaze vracaju az vtedy,ak rozdiel letov 3ňviac ako 5 hodin 😠

Som nastvana,alebo nam sposobili len problemy a este aj o peniaze nas obrali.Oni sa tam ohanaju smernicami EU 😠 kazdopadne im napisem,ze som sklamana ich pristupom k zakaznikovi a s ich spolocnostou uz nechcem mat nic do cinenia 😠

nawal
7. feb 2009

ahoj, Erika mali ste teda stastie 😎 . U nas nove asi to ze iman mala v noci 39C, tak som sa zase nevyspala dobre. 😅

etuska
7. feb 2009

Nawal- prajeme Iman skore uzdravenie,hadam bude coskoro fit 😉
peknu sobotu.My ideme prave obedovat 🙂 a vecer na navstevu.

mamartinka
7. feb 2009

Erika dobru chut sa praje.mi pojdeme za chvilku.este cakam co polovicka dofrci z robotky.dnes nam tu krasne svieti slniecko.ale este studene. 😉

karolinka2
7. feb 2009

ahojte.p
my sme mali pokazeny pocitac este aj mame v oprave tak som sa neozvala,drahy dnes kupil laptop tak sa hlasim spat. 🙂 pekny vecer vsetkym.

nawal
8. feb 2009

ale nam krasne snezi 😀

jarka28
8. feb 2009

Ahojte...u nas tiez snezi..od rana a vsetko je kraaaasne biele.... 🙂 deti su stale vonku....no len ako dlho to vydrzi....pekny den zienky...

nawal
8. feb 2009

aj tu je to pekne nasnezene. Iman uz nema taku hroznu teplotu, ale von ju nepustim, takze jej zostava len z okna sa divat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre