Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

karolinka2
16. feb 2009

Erika prosim ta ta druha stranka co si poslala ten guamtree tak ja sa tam vobec neviem orientovat,nikde neviem najst upratovanie a to nie je len Irsko?

nawal
16. feb 2009

evka kraaaaaasny kocik, ja som nedavno malej kupila jene buginu a som totl spokojna 😀

etuska
16. feb 2009

Matka,musim si tam dat mesto "Belfast"

jarka28
16. feb 2009

Ahojte zenusky.....hlasim sa po tyzdni aj ja..my sme nemali komp pokazeny ale ja som bola chora jak svina..ani nepamatam kedy naposledy mi bolo ako teraz..horucky zimnice tocaaky no fuj hnus,este stale som slaba a hlava sa mi toci....som dokonca prestala fajcit-co je uz u mna co povedat lebo ja a ciga sme boli naj kamosky......no hadam mi to vydrzi......do Prahy ideme v piatok tak ak volaktora nieco potrebujete z lekarne alebo tak dajte mi vediet.....dneska bolo u nas nadherne tak sme s drobcom pochodili,no v kazdej zahradke bol nakukat ako havinko,zlatucky bol....A co vy ako sa mate?Eviska- babatka v brusku posluchaju?kocik fakt pekny..... 😉 syn sa tesi na surodencov uz?Matka-fotky kedy nahodis z oslavy?ozaj na tom gumtree si zadaj mesto a tam su potom rozdelene inzeraty na dopyt alebo ponuka a je tam vselico...mozno najdes nieco blizko teba....idem ja pekny zbytok vecera 🙂

eviska83
16. feb 2009

nawal,jarka- dakujem 😅
Zatial som 3 in 1 ,a dufam ze este par tyzdov takto vydrzim.Vo stvrtok idem na utz tak potom podam hlasenie. 😝
jarka -ako dlho si uz nefajcila?ak viac ako tyzden tak vydrz....Ja som bola tiez tuhy fajciar kedysi 😀 😀 😀

jarka28
16. feb 2009

Eviska je to uz vyse tyzdna co sa drzim......hadam sa zadari.... 😉 vo stvrtok ides teda?no som zvedava co nove...nech su len este v brusku maju cas.... 🙂 vecicky a vsetko mate uz pochystane?

eviska83
16. feb 2009

jarka- len trpezlivost 😎 MM pouzival naplaste len jeden tyzden a uz skoro 3 roky nefajci.Mne sa to podarilo aj bez ale ja som mala VELKY dovod.Tehotenstvo.
Vsetko uz mame vyprate,vyzehlene ,kufre do porodnice zbalene tak uz len odpocivam pokial sa da 😀 😀

jarka28
16. feb 2009

Tak treba...lebo myslim ze potom uz sa tak skoro nebude dat 😀 😀 😀 nase trettie je niekedy jak za dvojicky fakt..nam dava zabrat..no ale co aspon vieme ze ho mame... 😉 nemenili by sme za nic na svete...

karolinka2
16. feb 2009

Jarka super ze siuz tu,to mi je luto ze si bola taka chora,tak to si nemohla sa poriadne starat ani o drobca.Jarka veru vydrzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a nefajci. 😀
Martinka ja som mala ten isty dovod prestat fajcit tehotenstvo a to som fajcila krabicku denne,skusala som este po kojeni ale vydrzalo mi to tyzden a koniec.

karolinka2
16. feb 2009

Ozaj Jarka pocitac sme mali pokazeny tam boli ulozene fotky av laptope sme ich nemali,teraz je drahy doma lebo marodije tak ho prinutim zmensit ich a slubujem ze do konca tyzdna ich dam.

etuska
16. feb 2009

No moj drahy vydrzal 4 mesiace a teraz opat zacal 😠 nefajci sice vela,ale mohol by prestat uplne 🙂

karolinka2
18. feb 2009

Dobre ranko.
Jarka takze v piatok letis.Prajem ti stastnu cestu a uzi si vikend. 🙂
Ja mam na dnes navarene,troska poupratujem a dufam,ze pocasie bude take krasne ako predosle dni,ze mozeme ist s Karolinkou vonku.
Pekny den.

eviska83
18. feb 2009

Dobre rano,
Aj ja prajem prijemnu cestu... 😉
Ja asi idem uvarit kapustnicu,lebo ked budem kojit tak nebudem moct a ja milujem kyslu kapustu 😝 😝
Dnes ideme s malym do Belfastu do Royalu na ocne .maju mu robit specialne vysetrenie.trosku mu uteka jedno ocko tak chcu vylucit ci to nieje zle vyvinuty nerv.Snad su to len lenive svaly.

karolinka2
18. feb 2009

Martinka drzime palce aby vsetko dobre dopadlo malemu.
Aj ja zbloznujem kyslu kapustu len ju nemozem jest lebo mam potom bolesti.mnam kapustnica a klobasky kupujes u poliaka?

eviska83
18. feb 2009

martinka - moment ,asi sme to neako pomotali ,ja niesom Martina ja som Eva.
My este mame zasoby klobas v mraznicke a za chvilu pride svokra tak ta tiez nieco donesie.No to Ti nezavidim ,ja som nejedla kys.kapustu 9mes.pocas kojenia a straaaasne mi chybala.

jarka28
18. feb 2009

Ahojte zenusky-riesite tu kapustnicu?milujem ju a vsetko z nej...no mozem len jeden tanier lebo potom mi ide zaludok rozsklbat...ja som taka hakliva a pri tom milujem taketo jedla......Evi drzim palce nech dobre dopadne vysetrenie....ja ked som bola mala mi ubiehalo oko,dali mi okuliare a nepomohlo a sem tam mi dodnes ubieha ale viem to regulovat-aj ja pojdem s najmensim na vysetrenie koli tomu ze mne ubieha nech to zkontroluju....Royal je dobra nemocka-som tam bola par krat 😉 idem varit kuracie rizoto a potom ked sa malinky vyspinka pojdeme na prechadzku-vcera sme mali rekord az do pol dediny sme isli.... 😀 No piatok odchadzam vecer a vratim sa az v stredu na moju 30ku tak som zvedava co vymyslia ake prekvapko 🙂 idem ja pekny den...

andrearu
18. feb 2009

Ahojte dievcata, trosku sa Vam tu zamiesam zijem v Irsku 🙂 . Bola som prvy krat v Severnom Irsku a musim povedat, ze to tam mate tiez krasne 😉 . Boli sme na Giant´s Causeway, Carrick-a-rede (bridge bol sice zavrety, ale aj tak to bolo uzasne.) a Torr Head. Taka som este z toho vyletu unesena. 🙂
No a nenechala som si ujst aj Belfast - Ikea ako kazda zenska musela som si tam nieco nakupit. Tu uz mame sice Ikeu postavenu ale nie je este otvorena. 😒
Tak sa tam majte krasne a urcite tam este pojdem. 🙂 ahojte

jarka28
18. feb 2009

Andrearu-som rada ze sa ti pacilo u nas v severnom...je tu toho vela co obdivovat.....samozrejme aj ja milujem IKEU 😀

karolinka2
18. feb 2009

Evi prepac,ja som si ta poplietla s mamartinkou,neviem preco som ta zacalaoslovvovat martina. 😵
Jarka tak prajem vsetko naj k bliziacim sa 30 narodeninam,hlavne vela zdravicka. 🙂
Andreau giants causeway je naozaj nadherny.
Idem ja zehlit kym mala spinka.

etuska
18. feb 2009

cafte kocky,
Andrearu-no veru-su to uzasne miesta.Mne pridu zajtra rodicia zo SVK,tak tam urcite opat pojdeme.Ja zase nepoznam velmi Irsko-akurat v Dubline sme boli asi tyzden,Wicklow Mts. boli tiez super,Avoca-parada,hadam tu este nejaky rocik pobudneme a pocestujeme aj juh a zapad ostrova 😉

No,kapustu mi ani nespominajte 😅 -ja ju tu jem na kila 😀 pekny vecer

mamartinka
18. feb 2009

caute.ako v Severnom Irsku?aj u vas je tak pekne?u nas je teplo.aspon vcera uz bolo ale aj dnes sa da.Erika snad vam rodicia aj snehu donesu trocha v taske. 😀 kolko budu na navsteve?zelam vsetkym este prijemny zvysok vecera.

etuska
18. feb 2009

Matka,
trosku sme si sneh uzili na SVK,tak nemusia 😀 😀 ,akurat tak Miske.No,ja som vcera sadila kvietky v mikine ,tak bolo teplo.Nech to len vydrzi.Rodicia tu ostavaju do 2.3,tak idem napisat nejaky plan-kedy,kde... 😀
Idem okupat Misku 😵 😵

mamartinka
18. feb 2009

tak bude dlha navsteva.aspon ti co to troska pomozu.nie.pa

nawal
18. feb 2009

cuate, baby uz sa niektora zvas zaoberala o brits. obcianstvo? Mam v tom mis-mas. Teraz tu budeme uz 5 rokov a zakony sa pomenili tak neviem ako je to teraz s vybavovanim 😒

eviska83
18. feb 2009

ahojte,takze malemu zistili Duanes retraction syndrome,laicky povedane nic s sa s tym robit nebude ,nauci sa s tym zit .Som rada lebo vyvratili nevyvinuty nerv.A on vlastne neskuli stale len jedno ocko mu nepracuje tak ako by malo.
nawal -aj my sme tu 5 rokov a tiez sme o tom rozmyslali.ale uz sme to zavrhli.Myslim ze to uz teraz nema nijake vyhody.Dokonca som sa dozvedela ze ked mas Permit Resident tak nemozes mat trvaly pobyt na svk.To sme tiez chceli vybavovat,ale chvalabohu sme na to nemali cas.

karolinka2
18. feb 2009

Evi to je fajn,ze vsetko dobre dopadlo.

My ked sme zistovali o to obcianstvo tak nam vraveli,ze ani po urcitych rokoch nemame narok,tak neviem ako to vlastne je.

jarka28
18. feb 2009

Ahojte...co riesite?ja neviem pochopit ako to je s obcianstvom a ani s tim bydliskom trvalym na slovensku....mame ho tam stale a aj budeme nie?alebo sa da on prist?coz by mi nevadilo kedze ho mame u svokrovcou nahlasene,ale kebyze ho chceme zrusit tak musime mat niake ine nie?napr tu...coz to neviem ako sa da zorganizovat.... 😉

eviska83
18. feb 2009

nooo,ja si na svk ani trvale bydlisko rusit nechcem,ved mame z toho urcite vyhody ,nie? Porodnne,jednorazovy prispevok pri nar.dietata,rodicovsky prispevok atd 😀 😀 😀

jarka28
18. feb 2009

Evicka teraz dostanes aj na dvojicky porodne na kazde jedno nie?teda aspon myslim ze uz je to tak ze na kazde dietatko je ten prispevok.... 😒 no ale kazdopadne aspon nieco.... 😉

etuska
19. feb 2009

no,Evi-pozistuj,aspon budem neskor mudrejsia,bo tiez by uz bodlo druhe,len sa mi do toho nejako nechce 😀 😀 Bru nocku vsetkym 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre