Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

karolinka2
13. mar 2009

Ahojte.
Ja som nedavno dosla z prace,hlavu mi ide rozstrelit.
Inga daj potom fotky do fotoalbumu nech vidime aka si cukrarka. 🙂 A co dobre citas,aj ja tu mam tri knihy zo svk ale este som do nich ani nenakukla.
Idem ja si pozriet ordinaciu.
Dobru nocku a pekny vikend. 🙂

ryba74
13. mar 2009

Ahojte a aj pekny vecer prajem!
Ingridka,dnes je este len piatkovy vecer,ale to je vlastne jedno-piatok ako sobota.
Mne je o troch alepsie ako vcera,ale este stale citim tie mandle.Filipko uz nezvracia,ale dnes ma pre istotu-"vodovy den"-tzn.ze z neho ide zospodu len voda.Uz som mu dala 2 Reasecy-tie mu nastastie zabrali,podla mna su to jedny z najlepsich liekov proti prehananiuMuz ti donesie aj tie ATB-uz ich ma kupene a kazala som kupit aj nam.Ja som tie ATB vcera konzultovala aj s jednou lekarkou a aj ta mi ich doporucila-ako treti pokus,kedze mam stale tie bolesti hrdla.Ja mam dg jasnu-mam streptokoka,len to treba este potvrdit.
Tak si uzite zvysok dna,pocasie nebolo prijemne,vraj na Slovensku dnes na niektorych miestach dobre nasnezilo.

jarka28
15. mar 2009

🙂 🙂 🙂

jarka28
15. mar 2009

Bry vecer zienky...ako ste vikendovali?u nas bolo super pocasie a boli sme stale vonku a aj sme si auta umyli....no a dnes som cosi zahliadla v spravach o utokoch na policajtov,viete nieco viac?Ingridka-z akej muky pecies torty ?alebo Matka z akej muky robi tvoja polovicka?chcem upiect dcere na narodky nejaku dobru...co mate nove? 🙂

etuska
15. mar 2009

Jarka-akurat som citala titulku,ze vypocuvaju asi 9 ludi v suvislosti so smrtou brit. vojakov a policajta.Bol sice zabity dalsi vojak,ale v Afganistane.Hadam sa to tu upokojilo,idem ja pomaly spat.Dobru nocku 😵

eviska83
16. mar 2009

Dobre ranko,
Ja som vikendovala na gauci 😀 😀 ,uz ma boli cele telo z toho lezania,ale zasa ked dlhsie chodim tak chrbat .Clovek si nevyberie ☹ ☹ .Ked este vydrzim ,tak 27.03 idem rodit.To uz vydrzim 🙂 🙂
Tie bitky boli v Lurgane sobotu vecer,hadzali do policajtov zap.flase a pod.Bolo to aj na markize ,ale len kratko.
http://www.belfasttelegraph.co.uk/sunday-life/t...
Skuste pozriet tu ,vyzera to hrozostrasne- ved to su este deti.MM isiel v noci do prace cez mesto ale uz bol klud.

jarka28
16. mar 2009

Ahojte....Evi-drz sa ,urcite vydrzis este ..... 🙂 tie bitky to je otrasne cosi...zbytocne vyvolavaju v ludoch strach a obavy...ja neviem co sa to uz deje....dnes mam navarene este zo vcera fasirkovu roladu a pyre ...krpec je strasne zly,stale len reve a hadze sa o zem,ja nechapem lebo toto este nebolo,zasa skusa nieco nove....

karolinka2
16. mar 2009

Ahojte.
Pocula som o tom incidete co hadzali flase,a veru same mlade bambuchy,ta starsia generacia uz to ma asi za sebou,a teraz zacinaju vyskakovat mladi fagani,ale myslim,ze ani poriadne nerozumeju tomu,co sa tu odohravalo ved este boli decka a teraz skusaju nejake frajeriny a neuvedomuju si ake mozu byt dosledky.
Evi drz sa a povedz babetkam nech este troska skusia vydrzat. 🙂
Ozaj ja som si vzdy chvalila stvrt v ktorej byvame a v sobotu som isla peso do roboty a asi traja 10 rocni chlapcimi napluli rovno pred nohy,myslela som,ze im taku vpalim,len som sa ovladala.
juuj do r.... vykipelo mi mlieko na sporaku prevarala som ho Karolinke. 😠
Jarka aj Karolinka ma teraz take nejake obdobie,v sobotu som jej nieco nechcela dovlit v obchode tak sa mi tam hodila o zem a plakala az mi oci isli vyskocit lebo take nieco urobila prvykrat a hned nato vonku pred dalsim obchodom.
Idem ja zehlit,kym mala spinka.
Pekny den.

inus95
16. mar 2009

Ahojte zienky... ja som konecne dosla z roboty (po tyzdni dovolenky sa tazko zvyka)... utahana ako pes a este idem cosi navarit, lebo syn je zajtra doma tak nech ma co jest...
Jarka ja si muku kupujem v polskom obchode, vacsinou tortovu alebo typ 550.... Evka drz sa, uz len chvilocku...

jarka28
17. mar 2009

Ahojte...ako sa dnes mate?u nas je zima a fuka tak sa nam ani von nechce.....navarene uz mam a aj som dozehlila teraz....najmensi este spinka tak mam chvilku cas.....co mate nove?uzivate si ST.Patricks day? 🙂

etuska
17. mar 2009

ahoj Jarka,ja som prave dovarila-granadir a paradajkovu polievku 🙂 Drahy bol s Miskou v zahrade-hrali futbal a blaznili sa 🙂 Poobede ak vydrzi pocasie tak pojdeme asi trochu vonku,ale nechcem to prehanat,lebo este stale ma boli ten zub.V pondelok som objednana,tak som zvedava co s nim mam.
Pekny dnicek 😵

karolinka2
17. mar 2009

Ahojte.
Jarka citala si vyssie tie omacky co som ti spisala na cestoviny?
My sme rano boli hodinku v mest sa prejst ale Karolinke sa velmi nechcelo chodit len n ruky sa pytala a celu cestu stebotala ze fuka.
Teraz spinka tak som tiez poumyvala polahy zehlila som uz vcera ale caka ma dalsie nakolko som uz dvakrat pustala pracku a navarene mame este takze len tak pozeram na internete spravy co je nove.
Pekny den. 🙂

eviska83
17. mar 2009

ahojte,
ja ako vzdy nic nerobim. ☹ ☹ ☹ MM ma dnes volno tak je to vsetko na nom.Varil zapecene cestoviny s kur.meskom ,brokolicou a syrom.Ja to milujem 😝 😝 😝 .Vnoci som bola 2x v sprche tak ,tak ma boleli krize,teraz sa to akosi zlepsilo.nasi sa tiez boli trochu vyblaznit.MM chcel syna naucit bicyklovat ale velmi mu to nejde.Musi viac trenovat.Svokor si ho uzije 😀 😀 😀
prajem pekny den

jarka28
17. mar 2009

Ahojte.....ja akurat uspavam nase zlobidlo,nejaky je mrchavy posledne dni.....Evi akurat som omrkla tvoje bruseno v albume,paradne....no a tie bolesti vcera co myslis?pojdes coskoro?drz sa dievca a aj babetka.... 🙂 Matka recepty som nasla,dakujem vyskusam urcite..... 😉

karolinka2
17. mar 2009

Evi mas dobre bruskoooo.A tie zasoby plienok a utierok vauuuuuuuu. 🙂

etuska
17. mar 2009

No pozerala som na BBC News,ze sa studaci nevedeli zmestit do kože 😠
Prajem dobru nocku 😵

eviska83
18. mar 2009

Ahojte,
Noo brusisko uz ledva nosim,ale co by clovek neurobil kvoli babetkam 😀 Neviem ci uz coskoro pojdem asi to bol len plany poplach.Teda dufam 🙂 🙂
martinka- mm ma taku uchylku.V tescu bola akcia ,tak prikupil. 😀 😀 😀 ja mu stale tvrdim ze cakeme len 2,nie 6 😝 😝

karolinka2
18. mar 2009

Ahojte.
Dnes je vonku nadherne.My sme boli doobedu vonku,ani ciapocku mala uz nechcela co jej boloteplo.
Ja akurat dovaram zemiakovu kasu a vyprazany karfiol a sapinony a syrovu polievku.Karolinka spinka a ked vsgtane tak pojdeme vonku na bicykel ucime sa bicyklovat. 🙂
Pekny den.

jarka28
18. mar 2009

Ahojte....aj u nas je krasne...decka maju este volno,zajtra konecne zasa do skoly....drobec este spinka a potom pojdeme zasa von.....upiekla som kurca po dlhej dobe a objednala olej co sa nam zasa minul...stale volaco...neusetrim nikdy ani lybru 😀 Matka super ze sa malinka uci,nas ma zatial len auticko odrazacie a chcem ist pozriet nejaku trojkolku lebo toto auticko je do 3 rokov no ale moj ma 18 mes.a je mu uz male.....akurat som poprala a vyvesim frisko von nech to vyfuka pekne.....Evi-super ze mate zasoby ziidu sa.....nas este nosi plienky no a tocim ocami ked vidim ze ma zasa prazdny balik.... 😒no idem ja akurat sa budi krpec....pekny den....

etuska
18. mar 2009

ahojte zienky,
ja sa dnes opat dopujem liekmi-boli ma ten zub.Objednana som na pondelok,tak to hadam dovtedy vydrzim.Teraz som vzala Ibalgin a vsetko OK.

Hned po praci sme sli s Miskou na ihrisko.Potom som mala doucko a od 3tej sme boli doteraz v zahrade.Chystali sme miesto pre nove kvietky.Normalne mam aj svalovku,lebo som rylovala 🙂

Evi-drz sa,ved uz krasny 37tt tahas,tak to je super.
No my chceme Miske tiez kupit bicykel,nech sa konecne nauci.Doma mala taky starsi od sesternice,ale velmi ju to teda nebaviolo,tak dufam,ze ked dostane novy tak zacne bicyklovat.

Vecer sa chystam vyhodnocovat 31 testov-vsetkych ziakov,kt. som testovala minuly tyzden,tak mam o zabavu postarane.

jarka28
18. mar 2009

Bry vecer.....Evi ako este 3v1?dufam ze ano... 😉 Erika tak ako uz vyhodnotene testy?ozaj pani ucitelka nevies nahodou od kedy sa deti znamkuju?je to na strednej -high school?a ako zubok boli?ja som dopozerala panelak a nudim sa chvilku...spat sa mi este nechce a tak smejdim po nete...... 🙂 ktovie ako sa ma Naval a Zsuzsu a ZuzkaG.....dlho sa neozvali,tak hadam dobre.....

z.g.
19. mar 2009

ahojte, náhodou som vás otvorila a vidím, že ma tu spomínate 😉

my teraz vybavujeme zdravotné záležitosti- s adrikou ideme na kardio, tiež má šelest- tak držte palce, nález v moči sme riešili, zápchu- to bolo teda, chúďa ako sa natrápila, preventívne prehliadky s deťmi, dnes ideme na kontrolu na alergológiu s natálkou, ešte nás čaká očkovanie proti meningokoku c- detská nám to doporučila, keďže ideme preč, u nás sa bežne neočkuje ale inde áno...

včera som už pozerala letné veci deťom na cyprus, skúšali sme, či nevyrástli z toho, našťastie nie, tak som rada, že nemusím kupovať nové...
neviem teda, ako tam bude začiatkom apríla, ale asi už teplo...
dobre, že som tie veci nechala v taške, ako sme prišli z írska, aspoň ich mám teraz po hromade 🙂

eviska, držte sa ešte 3v1 , ale aj tak je to obrovský úspech, že už si v posledom mesiaci

a čo to tam máte za nepokoje?, nesledovala som to teraz...
aj sa to prejavuje nejako trebárs u detí v škole? snáď nie... 😕

k nám tá jar furt nejako nechce zavítať, občas je aj pekne, teplejšie, ale ešte stále nosíme čižmy a zimné bundy 😠 😠 😠

karolinka2
19. mar 2009

Ahojte.
Baby Karolinka ma po tele take vyrazky troska vacsie nie tgake malinke,vcera sa jej to vyhodilo a myslela som ze nejaka alergia z jedla,ale ma toho stale viac a viac bola tu prave suseda a ona mi vravela ak som ju spravne pochopila zeto ma ovcie kiahne,a objedala ma k lekarovi na 11.30 hod.,tak som zvedava co mi ppvedia.a suseda mm vravela,ze to mozem s nou chodit vonku ale ved u nas ked mas ovcie kiahne tak sedis doma ci nie?ved uidm co mi povedia.
Pekny den.

karolinka2
19. mar 2009

suseda mi vravela ze ma chicken pox a nasla som si v slovniku ze to su osypky.

jarka28
19. mar 2009

Ahojte...Matka tak som zvedava co to teda malinka ma....teraz je rozsireny aj ten SCARLET FEVER-sarlach co mali nasi,ma to dost deciek.....no ved nam povies co to ma.....Zuzka takze sa chystate na Cyprus?...a vysetrenie na kardio drzim palce...aj ja by som mala ist s dvomi starsimi ale necham to na tatinka,cez leto chce ist k rodicom a tak idu aj dvaja starsi a ja budem mat klud len s Davidkom,ale v tom case co budu na SVK pojdem so segrou k moru som sa rozhodla 😀 Zuzi a manzelovy ako sa dari?aj tam je fin.kriza?no nepokoje zatial nepocitujeme,v skolach vobec nie,sem tam v Belfaste je divoko,soplosi si vypiju a su agresivny,a aj v Lurgane co to bolo....ale zasa policia nema pravomoci voci nim tak sa nemozme divit ze su aky su...trebalo by trosku pozmenit zakony a viac im dovolit policajtom,ved ti soplosi to je ako zver....no idem uspavat ja....tak pa zatial...

etuska
19. mar 2009

ahojte zienky,
Matka-tak to sa divim,kde Karolinka dostala "chickennpox"-nasa Miska ich este asi nemala,lebo ked sme boli na SVK tak mali takmer vsetky deti ale ona len asi 6 malych bodiek a ani sa z toho nesparvili chrasty,tak nam lekarka nechcela potvrdit,ci to prekonala.

Zuzi-aky je rozdiel medzi osypkami a kiahnami??? 😕 No drzim palce,nech su male OK.Kedy odchadzate na Cyprus?

Evi-drzte sa 😉

Jarka-no mna zub este boli,len to tlmim liekmi.Odkedy sa znamkuje?-tusim prve 2 rocniky nie a potom uz ano,ale neviem na 100%-opytam sa v skole-ja neznamkujem-len ucim 😅

karolinka2
19. mar 2009

Tak uz sme spat od lekara vravel,ze suto osypky a dal nam puder,nema toho vela okolo krku ma toho dost a na tele asi len sest tak neviem.a tyzden mame sediet doma.

Zuzka daj vediet co ako dopadlo kardio drzime palce,juuj tak sa uz chysttate na Cyprus a viete,ze vraj leto ma tu byt velmi teple,tak uvidime.

Idem ja nieco porobit kym Karolinka pospinka,no dufam,ze uz zaspinkala,lebo prisla rozblaznna od doktora behala tam hore dole.

karolinka2
19. mar 2009

Ozajj chcem ssa opytat osypky a ovcie kiahne su dva ci je to to iste?

etuska
19. mar 2009

Mati-podla mna to nie je to iste,ale ja nie som odbornik. 😅 Asi sa prideme k vam v pondelok "nakazit" 😅 Ideme do zahrady.Pekny den 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre