Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

jarka28
23. jan 2008

Segedin milujem,a aj ja si davam dva krat a potom mi je zle... 😝 ale co uz....ti poviem stresy nervy pred letom to je hruza...ideme autom do dublinu na ten 12.20.....auto tam nechame na parkovisku...sice je drahe jak svina 9.50euro na den,ale autobusom s najmensim nechceme ist....kebyze len s vacsimi tak ideme busom....ani neviem kedy pojdem spat...este okupat vsetkych troch,,,seba a vlasy si musim umyt a ozehlit no hruza,sa vyspim az v lietadle....budeme vseho vsudy 10 hodin na cestach,som zvedava co malinky,kde ho budem krmit a tak,lebo on len po leziacky pije mliecko,a ja nekojim tak som zvedava kde si ohrejem atd....az mi je zle pri pomysleni na to....ale tesim sa domov tak to vsetko mi to hadam zprijemni....ozaj knedlu kupuje ci robis sama?ja neviem najst tak robim taku len naparim co predavaju take bagetove sulce nepecene,a ked to naparim je to na nerozpoznanie od knedle....

zsuzsu
23. jan 2008

Ahoj. Jarka, neboj zvládneš to. tam Ti asi letušky pomožu, a viem že jedna čiernovlasa, má okuliare tu má brata v Magherafelte. Cestovala snami, ked tu bola mama a išli sme spat z Dublinu do Belfastu. Bola rada, že nas stretla, lebo vobec nevedela kam má ist.Tak keby tam bola taka, tak sa spytaj, a možno Ti pomože viac.
Zajtra mám ist na rodičovské stretnutie. Ale neni to rodičovské, neviem ani čo to je. Mala by som tam ist, aj ked neviem čo tam budem robit. S kym ja už len pokecam po anglicky. Že by mi dali tlmočnika?Asi nie. Budem sa hanbit ako pes. Samé aktivity na tento tyždeň. Ale aspoň je to iné než doteraz. Mám pocit že sa rozbieham.
Jaj, a knedlu robim sama.

Tak nazáver, ešte raz štastnu cestu a krásnu dovolenku.
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jarka28
23. jan 2008

No ja este nespim....nervozna som jak pes....deti spia,muz v sprche a ja na nete....este sa nam nechce dako spat..hruza....rodicka nemam ani ja rada,len tie ked som osamote s ucitelkou,ale ked je parents meeting tam debatia a riesia kade co,a mna to vobec nebavi tam chodit,radsej to prediskutujem na druhy den s ucitelkou.... 🙂 🙂 🙂 Ale ved skus tam ist,dnes si mala pohovor,zajtra rodicko,a budes kecat zachvilu neboj sa,nehanbi sa ved za co aj?oni by sa nikdy nenaucili nas jazyk....ozaj,potom ma naucis knedlu robit ked sa vratim,das recept jo? 😅 no idem ja si lahnut a skusit aj co to pospat....majte sa pekne a posluchajte,ja budem na vas mysliet pri dobrom slovenskom papanicku a zakusocku.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 paaaa

miriama
autor
24. jan 2008

cawte, vy nemozte spavat? no uz ste ako ja 😀

zsuzsu
25. jan 2008

ahojte. Kam ste sa zasa schovali? Ja ked nezačnem, tak potom nikto? 😀 Dufam, že Jarka a rodinka došli na SK v poiadku, a že sa nam skoro ozve.Už určite si dáva rožky a tresku na raňajky ☹ 😲 😲 🙂
A ostatné, čo porábate takto v piatok ráno?

karolinka2
25. jan 2008

Ahoj Zuzi ja nemam cas ist ani na PC chystame oslavu na nedelu pre nasho drobca 1.rocik,tak beham po obchodoch a kupujem vyzdobu.a sledujem tenis uz ide k vrcholu 🙂 ved som ho hraval;a 5 rokov.Ozaj a kedy sa ti maju ozvat z toho pohovoru co si bola ohladom prace,velmi ti drzim palce aby ti to vyslo.prajem tebe aj tvojejrodinke pekny vikend.ozvem sa v pondelok po narodkach a uz konecne chcem podavat foto do fotoalbumov.
Jarka dufam,ze ste mali prijemnu cestu na Slovensko a papkaj tie dobroty aj za nas,ja som stale na tej delenej strave.

esentielka
25. jan 2008

ahoj Matka..volala si mi ze?..ja som sa snazila poupratovat ale mala sa uz zobudila

esentielka
25. jan 2008

sa tesim na tu oslavu..

karolinka2
25. jan 2008

Ahoj Kati pekne ze si sa ku nam pridala. 🙂

zsuzsu
25. jan 2008

ahojte. Baby čo treba dnes varit? Mne pridu už domov, a nemam nič navarené, lebo neviem čo. ☹
Katka, tak si nás našla- 😵
Takže už 1 ročik? Ma presne v nedelu?

karolinka2
25. jan 2008

Ahoj Zuzi aj ja mam vzdy problem co varit franzcuzke zemiaky no dala by som si ale pri delenej ich nemozem.Vcera mala rocik v nedelu oslavu.

zsuzsu
26. jan 2008

"Velmi vela krásnych dničok a ešte viac splnenych sničkov prajem k Tvojim 1. narodeninám"
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
To prečitaj malej.

Pekny vikend, krásnu oslavu prajem.

karolinka2
26. jan 2008

Zuzi dakujeme velmi pekne odovzdam Karolinke ked vstane.aj tebe pekny vikend.

zsuzsu
27. jan 2008

Kuk 😵 😵 😵
Tak kde ste?
Ako dopadla Karolinkina oslava? Dufam že hodiš niaké foto.
Miriama, tie žlté "šatočky"- nádhera /a ja pritom žltu nemusim/
Katka, a Ty ?
Jarka už si sa prejedla? 🤐

karolinka2
28. jan 2008

ahojte,zuzi vidim ze mas novu farbu pristane ti.oslava dopadla dobre len dnes som unavena a musim cely dom pratat,v noci som nespala celu noc ma bolelo ucho...
urcite dam fotky do fotoalbumu.

zsuzsu
28. jan 2008

Ahoj. Takže ucho? Jaj, to je ale hnusna bolesť, tak čo najskor aby Ta prešlo 🙂 Na fotky sa tešim. Mala si zavolať, dobehla by som pomoct upratovanim. až tak daleko nie si. 😅
Ano prefarbila vlasy na čierne 😲 Mam inak tmavohnede vlasy - originál, ale posledné dva roky si dávam tak svetlejšie. Ale tu čo som mala farby ani jedno mi nezakrilo moje šediny 😕 nie že by som toho mala niak extra vela, ale aj to málo bolo stále vydno. Tak som kupila čiernu a je to. Sice šediny nevidno, ale ked mám rozpustené vlasy, vyzerá to ako by som mala parochňu. Niečo neskutočne hnusné. Tak teraz zasa lámem hlavu, čo s tym spraviť. Asi si kupim peroxyd a budem biela. 😀

karolinka2
28. jan 2008

No veru az tak daleko nie som vzdy ked sa prechadzam s malou tak vidim autobus s napisom Magergelt,no akurat som dojedla tortu a mozem ist cvicit 🙂
popratane uz mam,cakam ze mala kazdu chvilu vstane,vcera bola taka vycerpana z tej oslavy,ze ako sme ju okupali ihned zaspinkala.
cierna je pekna farba ja si vzdy davam taku hnedu,donedavna som bola blondina to je len hnusna farba.

esentielka
28. jan 2008

caf Mati dnes mi dosla blond parochna..bohinu vypadam ako striga..sa ti potom ukazem..nasa mala este buva je unavena ako kon bola asi hodku v choditku

zsuzsu
28. jan 2008

Katka, parochňa? 😲 Aj ja chcem. 😅
Ja som taka nerozhodna. Ked som čierna, chcem byt blond. Ked som na krátko ostrihaná, chcem mať dlhé vlasy. ASi zoberiem strojček na vlasy, čo ma muž a spravim si novy image. A kym to vyrastie budem mať čas rozmyšlať či blond, alebo ryšava,či dlhé alebo krátke. 😀

karolinka2
28. jan 2008

Zuzi nech ti poradi Katka webovu stranku na parochne je to niekde na ebay popozeraj si su uzasne a ani nie drahe aj ja si chcem objednat.
Kati ahoj 😉

zsuzsu
28. jan 2008

Dik. Katka, tak daj tu webovu stránku. Aj ja chcem. A čo , bude sranda, no ne?

etuska
28. jan 2008

Maťka,blahoželáme Karolínke k 1.ročku.Nech Vám robí radosť ako doteraz 🙂

karolinka2
29. jan 2008

Erika dakujeme za blahozelanie.

karolinka2
29. jan 2008

Ahojte chcela som dat fotky do albumu,ale vypisalo mi ze fotka musi mat najviac 700 kb tak ked dojde drahi,tak musi mi pozmensovat fotky a zajtra ich podavam.
Zuzi chod na ebay a tam si natukaj parochne a daj hladat,len si pozri v slovniku ako sa povie parochna lebo to neviem.

zsuzsu
29. jan 2008

Už som to kukala, ale iba jedna je tam tak neviem či to je cela alebo len pričesok, ale kukam ešte, a je tam viac druhov, krátké dlhé?

karolinka2
29. jan 2008

Je ich tam plno vacsinou po tych 18 az 20 lybier aj s postovnym su tam aj drahsie samozrejme.

miriama
autor
29. jan 2008

cawte baby, a coze vy takto parochne zhanate?? 😕 😕 😕

karolinka2
1. feb 2008

Ahojte baby ako sa mate,nejako to tu zase viazne,tak ako sme sa rozpisali zasa stop.ale urcite sme kazda zaneprazdnena. 😉
Zuzi co s robotou,uz ti dali nieco vediet?
Pekny vikend vsetkym.

etuska
3. feb 2008

Maťka,nejak nefunguje IP,tak Ti píšem na forum.Ako ucho???-uz lepsie?My my sme prišli pred pár hodinami z KE.Boli sme u svokry a pozriet aj krsniatko Evičku.Bambuľka má už 4 mesiace 🙂
Ešte musím niečo pripraviť na zajtra do práce,tak letím 🙂
Držte sa.Bozkávame Karolínku 🙂

jarka28
4. feb 2008

Ahojky....uz sme doma....len sa hlasim ze sme doleteli....a chcem sa spytat neviet kde sa daju zohnat domy na rent...popripade zamestnanie s ubytkom?niekedy zamestnavatel ponuka aj dom...aj teraz to tak mame,ale ja chcem vypadnut odtialto....som total na dne uz....vcera mi zomrela mama. ..hruza sa zosypem asi.... ☹ ☹ ☹ dajte vediet ak nieco viete dobre?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre