Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ryba74
7. apr 2009

Ahojte!Jarka,ked ste boli v tom Delamonte-country parku-kde to presne je?A ak sa da,tak mi prosim ta popis,co sa tam vsetko nachadza.Dakujem.

jarka28
7. apr 2009

Ahoj.....no je to za mesteckom Killyleagh...kusok od tial,vola sa to presne delamont country park...najdes tam ihrisko drevene.....mini vlacik...miesto na grilovanie a picnic....potom su tam rozne vytvorene chodnicky na tury...morska zatoka.....je tam krasne pozri stranku DELAMONTCOUNTRYPARK.COM...tam su info aj ako sa tam dostat..... 😉

etuska
7. apr 2009

cafte kocky,
ja som prave prisla od bratranca.Mala som u nich Misku kym som bola u lekara.Bola som na ten smear test/cytologia/ a hned ma aj pozrel.Ze ta ranka je v norme a do troch tyzdnov budu vysledky tak by to malo byt OK Sranda je,ze tu nemaju gynekologa v ambulanciach,ale aj tuto pracu robi vseobecny lekar, tak som bola trosku zaskocena,ale aspon mam zatial aspon z polovice dusu na mieste
Docitam vas ked ulozim Misku Pekny vecer

etuska
7. apr 2009

Mati-pytala si sa minule na nieco na imunitu-pripajam link:
http://www.chlorella.sk/chlorella.php?co_je_chl...

Ja osobne to nemam odskusane,ale skusim pohladat u nas v obchode s vyzivovymi doplnkami.
Bru nocku vsetkym 😵

jarka28
7. apr 2009

Bozinku strasne tu fuka a prsi...vsetko lieta a decka sa budia....hrozne cosi az mam strach 😢

jarka28
8. apr 2009

Ahojte....ako sa dnes mate?Matka ako sa ma Karolinka?co bolo u GP?......akurat dovaram obedik a pojdem po vcerajsku zachranovat kvety,vsetky su vyplavene chudence....trosku nam vykuklo slniecko ale stale fuci....prajem pekny den...

karolinka2
8. apr 2009

Ahojte.
Erika dakujem za link.
Jarka doktor vravel,ze moze nas poslat na alergologicke,ale Karolinka je este malicka,ani tam nam nic nezistia,ze to moze mat z hociktoreho jedla alebo niecoho ineho v takomto veku je to tazko urcit,vraj moze mat alergiu na jablko a o tyzden ho zje a uz je vsetk v poriadku,ze si mame pisat do kalendara kedy to ma a mame si to pisat mesiace roky az v dospelosti ist k alergologovi.predpisal nam sirup aby sme mali doma,a tie soplikyu a vysoke teploty moze mat z toho.tak sme dopadli.
Ja som akurat dopratala,lebo u nas vsetko spi,varit mi netreba,a idem popozerat nejake topanocky na ebay pre karolinku.
Pekny den. 🙂

etuska
8. apr 2009

No Mati,tak uvidite-hadam to bola len jednorazova reakcia a Karolinka bude OK.
Ja som nasla super topanky na

www.slovobuv.sk

Tusim ich vyrabaju v Bardejove a aj cena na mimibazare je celkom OK-okolo 500,-Sk-su kvalitne,kozene ,s klenbou.Mali sme od nich este davnejsie sandalky a boli fakt super.Zdrave topanocky 🙂 ,nie take "čaptaky" ako tu nosia niektore decka 😒
Ja sa chystam Miske kupit jesenne i zimne u nich ked pojdeme na SVK.

http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php

etuska
8. apr 2009

Idem Miske upiect palacinky 😀 3 dni jedla kuracie masko tak si na ne teraz opat spomenula 😀

karolinka2
8. apr 2009

Erika a tie topanky sa daju kupit len na svk alebo sa to da objednat od nich aj tu,ci nemas s tym skusenosti?Skusim im napisat ci posielaju dobierky aj do zahranicia.Ja som teraz kupila cez ebay Karolinke Clarks topanky.
Mnam palacinky,to ja robit neviem,vravela som Marianovi ked mu bude lepsie ze nam ich upecie.

etuska
8. apr 2009

Mati,Slovobuv uz 100 rokov pripravuje na svojej stranke internetovy obchod,no furt ho nemaju spusteny 😠 ,ale ked kliknes na ten link na mimibazare,tak ta pani by ti to mozno poslala aj sem,prip. ak chces,tak ti v lete mozem topanky priniest-by si si to dala poslat na nasu adresu na SVK a ka by som ti to 20.8 priniesla.

Ja som si pozrela celu kolekciu jar/leto a fakt by som vedela Miske vybrat.Idem co to upratat,lebo to u nas vyzera 😀

mamartinka
8. apr 2009

baby neviete mi poradit neaku stranku na znackove veci pre decka?segra mi pisala ze unas nic take neni zohnat a ked ze drahe.neviem ci tuna nieco zozeniem.ma to byt najky alebo puma

zsuzsu
8. apr 2009

AHoj. Baby ja som chorááááááááááá ☹ledva žijem, celé telo ma boli.
Ozvali sa mi z Ballymeny kde som bola na pohovore , že m beru. zajtra by som mala už ist na školenie atd. ale ja nevladzem teraz.Asi to odmietnem ☹ale aj z inych dovodov.
Inak ako sa mi mate?

jarka28
8. apr 2009

Ahojte.....Zuzka-no super ze ta vzali,aspon vidis ze chcu teba a ze to odmietnes ,no sak hadam vies preco nie?a ozaj co to babenecko co si zelaju dievky tvoje?hm?a co ti je ze si ubolena,vela si pracovala alebo virus si chmatla.......Mamartinka ,aj na ebay nakupis nove znackove vecicky ,vseliake a vela najdes aj na internete...su aj akcie.....neviem aku velkost a ci pre dievcatko ci chlapceka.....inak by som hodila do placu nejaky link......Erika veru slovobuv pripravuje a stale nic...ale maju super topanky a bola som spokojna ...deckam som casto kupovala .... 🙂 my sme prisly z nakupov a nic sa mi nechce do slaka,najmensie spinka a smejdim len tak....

ryba74
8. apr 2009

Ahojte,ozaj Zsuzsu a co si mala robit v Ballymene?Unas v Dungannone je mala pravdepodobnost zamestnat sa niekde,je to male mesto a nie je ani bohvieake pekne.Vedela by som si predstavit zit aj v inom meste-a muz by si tiez vedel predstavit zit niekde pri mori..Paci sa nam Larne alebo Bangor.,...On je rybar a najstastnejsi by bol,keby zohnal pracu na mori.
Pekny vecer. 🙂

jarka28
8. apr 2009

Adka ja som pocula a aj co baby pisali ze v Larne je naaadherne....ale som tam zial este nebola.... 🙂

mamartinka
8. apr 2009

baby neviete ci z.g uz letela z deckami na cyprus?uz sa dlho neozvala v niakej teme.ale co spominala ze na velku noc uz na slovensku nebudu.

zsuzsu
8. apr 2009

Jarka, asi to bude virus. hrdlo zapalené, horučka ☹
Ano odmietnem aj z dovodu, že rozdiel je 20 libier zaco sa mi nocnu neoplati tahať.Viac IP.
Ano Larne je aj moje vysnivané mestečko. Manžel tam pracoval a prvé miesto kde som bola tu je prave Larne. Ako som to tam uvidela po prvy krat už som bola rozhodnuta, že sa sem stahujeme. Muž tu bol vtedy 2 mesiace 😀
Odveci teraz. Kupila som si tabletky teraz neviem ako sa to vola, ale je to len na dva dni. Je to na prechladnutie, bolesť hrdla atd. je tam 6 dennych tabletiek a 2 na noc. no včera v noci som sa tak potila, neviem, ci je to vdaka tabletkam, no ale tak som sa asi v živote nepotila. Akože mi je ešte stale zle, ale ked už mi bude dobre zajtra, tak zbehnem do lekárne a vykupim tie tabletky. Boli v zlave za 99pi.Zajtra napišem ako mi je a potom aj meno aby ste aj vy mohli nakupiť 😀

zsuzsu
8. apr 2009

Jaj no v Ballymene som mala pracovat s kurencami 😀 vlastne už co z nich ostalo, zviazat, važit, baliť aby ste to mohli kupit v obchode. 😀
Bože dnes je toto moje oblubeny usmievačik 😀 všade ho davam . To bude ta horučka 😀

karolinka2
8. apr 2009

Zuzka ty si asi mala ist robit do Okenu co?
Prajem ti skore uzdravenie,Zuzi 16.4. idem do Magerfeltu do nemocnice uvidim ako na tom budeme a ozvem sa ti dobre?

zsuzsu
8. apr 2009

Matka, o.k.

jarka28
8. apr 2009

No konecne viem zmensovat fotky...tak si pozrite 😉

karolinka2
9. apr 2009

PRAJEM VSETKYM PRIJEMNE PREZITIE VELKONOCNYCH SVIATKOV,ZENAM VELA VODY,CHLAPOV VELA VODKY. 😀

z.g.
9. apr 2009

ahojte, zdravím vás už z cypru...
ja ja vám prajem krásne sviatky

dorazili sme včera ráno, užili sme si vcelku, lebo let mal meškanie 2,5 hodiny, a čakaj niekde v noci..., ale deti zaspali potom na letisku, malá v kočíku, väčšia na lavičkách, nám klipkali oči...

včera tu bolo zamračené, vcelku chladno, aj pršalo, ale dnes je zase pekne, teplo...
tak sa tu "rozkukávame", zatiaľ prevažujú pozitívne dojmy...
cez víkend skočíme pozrieť k moru...

zuzka, tak sa lieč...

jarka28
9. apr 2009

Ahoj Zuzanka 🙂 to som rada ze ste v poriadku doleteli..uz sme riesili kedy ides atd.....nech sa vam tam paci ...ako dlho budete,ci este neviete?aj na Cypre oslavuju velku noc? 😀

z.g.
9. apr 2009

majú tu tiež veľkú noc, ale o týždeň, tu je pravoslávna cirkev, myslím
ale vraj je tu aj anglický katolícky kostol, tak v nedeľu chceme skočiť
videla solm tu v obchodoch podobnú výzdobu- veľkonočnú ako u nás aj balíčky pre deti, aj tu v byte je niečo na výzdobu po predchádzajúcich nájomníkoch

akurát riešim, keby pôjdeme naspäť, lebo skyeurope má akciu do konca týždňa,
asi koncom mája až júna pôjdeme domov,
ale ešte sa rozhodnem,
chcela som potom znovu prísť v auguste, ale neviem, či si to nerozmyslím, lebo tu vraj býva hrozne horúco, že sa nedá výjsť von...

mamartinka
9. apr 2009

Jar uz klope na vratka,Krasnu Velku noc prinasaju kuriatka.Prajem vam vsetkym Prijemne sviatky a veselu sibacku.

etuska
9. apr 2009

cafte kocky,
no Zuzi-nic prijemne byt chora na Velku noc,ale hadam to coskoro prekonas 😉
Veru Larne je pekne mesto,manzel tam bol v juli na pohovor,tak som bola s nim a aj v tom parku co ste spominali sme boli ,len este nebola ani ten minigolf,ani zeleznicka otvorene -tusim az teraz na velku noc to otvoria.
Zuzka G.-tak super,ze ste vsetci pokope.Tak to ste prisli na kratko,ked uz v maji chces ist spat,ale na druhej strane ked su tam take horucavy,tak sa ti necudujem.

Ja som dnes bola u zubarky-robila mi 2 zuby a pichla 3 injekcie,tak som este stale opuchnuta a ledva rozpravam,ale mam uz 1/2 roka od zubarov pokoj(dufam) 😀

Idem sa pustit do upratovania,vonku fuci a uz zacina aj poprchavat tak sa aj tak neda nikam ist.

Prajem Vam a vasim rodinkam pozehnanu Velku noc. 😵

ryba74
9. apr 2009

Pekny den prajem vsetkym,
zasa prsi,tak sa "tesim".Snad aspon na Velku noc vyjde slniecko.I ked mne ani to,ze ide Velka noc,nejako nepripada.
Z.g,tak si uzivaj slniecka,co by som ja dala zato,keby tu svietilo aspon polovicu roka.
Aj ja som bola hladat zubara tu v Dungannone,lebo mi vypadla plomba.Nikto uz na karty NHS neberie,dokonca dvaja ma nevzali vobec,lebo maju plno a nakoniec ma vzali v Moy-to je nedaleko od nas,ale objednali ma na 21.4,tam mi urobia prehliadku-za tu budem platit 35libier a potom sa uvidi,co dalej.Neviem co mam teraz urobit,lebo na konci maja ideme na Slovensko,tam by som mohla ist ku svojej zubarke,lenze ked sa mi cosi potom stane tu,tak tu nebudem ani registrovana.Tak neviem....Len za prehliadku dam 35libier,no a co bude stat plomba,to ani nechcem vediet.Znamy tiez platil za prehliadku tolko a potom,ked ho objednali,lebo mal kaz,tak platil dalsich 80 libier,dalsi raz 40libier...Tiez aj syna by som potrebovala registrovat a urobit mu aspon prehliadku.No,je to tu tazke so zubarmi-aspon tu v Dungannone.
Aj ja Vam prajem prijemne prezitie Velkonocnych sviatkov,vela lasky,rodinnej pohody a dobrej nalady.

alena8282
9. apr 2009

ahoj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre