Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

mamartinka
20. jún 2010

@ejviska Pekne fotky ste porobily a musel to byt aj super vyletik.U nas je dnes pekne.No mi dnesok stravime asi doma nakolko zasa pravda ide muzikovi fudbal.Ale navecer sa pojdeme ze prejst aspon k moru.Tak som zvedava.Lebo muzika aspon mojho niekam vytiahnut je uzas.Prajem peknu nedelu vsetkym.

eviska83
20. jún 2010

Ahojky,
Nawal- ahoooj a vitaj doma 🙂 aj ja som samozrejme za stretko- ale za 2 tyzdne ideme domov na 2 tyzdne- tak potom ok? 😉
@etuska - Andrej vobec negrcal zato obaja drobci- nic strasne to nebolo ,ale aj tak som polohovala a dost to pomohlo 🙂
@mamartinka - ja toho mojho na vylety tahat nemusim to on ma rad ale prechadzka???? tak 1-2 hod prehovarania 🙂
@ejviska - super foto 🙂
@karolinka2 - dosiel list?
No ja som si vcera cely den nevydychla-nakup a potom sme stahovali drobcov a este dokoncovali izbu- aj tak este treba doladit drobnosti- ale to vam poviem - aj deti lepsie spali - adam sa len raz zobudil 😉 Konecne ked som isla na zachod,alebo k Andrejovi tak som nemusela uuuplne potichu 🙂

karolinka2
20. jún 2010

@eviska83 nie zatial nedoslo,uricte dojde v pondelok.Evi aspon uz mate vsetko porobene...
My ideme k Erike pozriet Simonka...

eviska83
20. jún 2010

@karolinka2 - tak mu daj aj za nas pusinku 😵 😵 😵 😵

karolinka2
20. jún 2010

@eviska83 ano Evi odovzdam za celu temu Severne Irsko. 😉

karolinka2
20. jún 2010

@ejviska pisala som ti na facebook,ale neodpovedala si,len som dnes bola na tej stranke co som ti spominla gumtree a tusim si mi vtedy pisala,ze tiez chcete kupit trampolinu,a dnes tam dal niekto ponuku v colereine za 40 lybier...

ejviska
20. jún 2010

@karolinka2
Ja jsem ti odepsala. Napsala jsem AHOj a bylo tam ze jsi offline. Diky mrknu.

ejviska
20. jún 2010

Divala jsem se na tu trampolinu, ma 8 ft. Jake mate vy trampoliny? Mate vetsi nebo to staci? Neumim si to predstavit.

karolinka2
20. jún 2010

@ejviska aj my mame 8 trampolinu a je velka do 80 kil...

ejviska
20. jún 2010

@karolinka2
A staci to? Kdyz je u vas nekdo na navsteve, vejdou se tam dve decka?
Ale D. chce skakat taky, takze ja budu potrebovat do 100 kg, asi 😀

Jeste jednou se omlouvam za ten chat, ona totiz Terez je casto na FB a nerekne, ze mam zpravu. Ty jsi to asi psala o hodne driv, nez jsem to zjistila.
Vcera se Terez ptala, jak na ten chat pisu, tak se moc nedivte, ze vam obcas napisu neco jako: dhgjjfbdjgfqf 😀 😀

karolinka2
20. jún 2010

@ejviska nie Evi to je v poriadku,len som ti chcela napisat ze je dobra cena na tu trampolinu a je to v colereine blizko vas,,,Evi pat deti v pohode sa na nej vyskacu.....mas aj vacsie tramppoliny ale nam by ani vacsia nevosla zaberie pol terasy....

etuska
21. jún 2010

bre ranko
tak ja dnes prvy den sama-MM uz nastupil do prace po 2och tyzdnoch-ako inac-zaspal 😀 😀 😀 -a ze ci mu spravim nieco na jedenie.Pride totiz pre Misku-ze ju zavezie do skoly.Tak som zvedava aky bude Šimi ked tatko nie je doma 🙂
@ejviska
uzasne fotecky.Asi tam poslem MM s mojimi rodicmi ked dorazia-nech vidia aj nieco ine+pomaly im musim zacat planovat vyletiky 😅 -ale to je moje hobby- 😅
12.jula bude na co pozerat-uz sa tesim ako sa pojdu nasi pozriet do Parkhallu na tie uzasne ohne 😅 😅 😅 -a celkovo tento rok bude toho viac,kedze Antrim je akoze "hostujuce" mesto tento rok

Idem vychystat Misku do skoly
pekny den

ejviska
21. jún 2010

@etuska
Etule, prosim te, jak velkou mate tu trampolinu?? Omlouvam se, ze otravuju s blbostma, vim, ze mas kopec jinych starosti.

ejviska
21. jún 2010

Vcera jsme byli v tom cirkuse Tom Duffy. Bylo to uplne poloprazdne hlediste, coz jsme necekali. Jinak pekne, vic divadelne a tanecne pojate nez jsme zvykli. BYli tam kone, psi, tygri a mozna jeste neco. Dobri byli akrobati, no hrozne kousky ve vzduchu pod stropem sapito.

@etuska
Pokud posles rodice na vylet na Rathlin, urcite si zarezervujte dopredu ferry z Ballycastlu. Tu rychlou. Ta jede 20 min, pomala 45 minut. A neni to zazitek, houpe se to a na mori je velka zima, takze rychlejsi je lepsi.

ejviska
22. jún 2010

@mamartinka
A mne pripada, ze tam tak poradne hlidaji ti plavcici. I kdyz je fakt, ze bez doprovodu rodice, tam decka nesmi. Ale ze to bylo jeste v plavecke skole.

Ja si pamatuju, jak se topil bracha na koupalisti, mel plavaci kruh s takovou tou hlavou kaceny ( jak to byvalo driv) a on se prevratil a ta hlava ho drzela pod vodou, nohama vzhuru. A pamatuju si, jak tatka skocil do bazenu a vytahl ho.

mamartinka
22. jún 2010

@ejviska aj u vas je taky horko?U nas neznesitelne az teplo.A to nas caka dufam aj na Slovensku.No co nech je ale teplucko aspon ze neprsi.Ty sa ako mas?No idem ja nieco porobit zo sebou a potom sa naranajkovat.Tak zatial. 😉

ejviska
22. jún 2010

@mamartinka
Tady mam na teplomeru 28 st, ale jeste na neho sviti slunko. A v baraku nahore, kde je vsechno prosklene je 26st. Dneska musim vzit na hriste rucnik a plavky Terezce, urcite se bude koupat ve vodotrysku, ktery je na promenade 🙂
Parak hrozny, v CR je ted 14 st. a hnusne.

My mame tatinka pryc, je na urol. kongresu v MAnchesteru. Az do ctvrtka. Takze tak jak to ma byt: 1. dosel po roce plyn v bombe na vareni 2. dosel kredit v mem mobilu. Coz jsem pres internet zkousela dobit, ani D. nevedel ktera platebni karta je zaregistrovana, pak zase nevedel heslo... no komedie. Nakonec se mi to podarilo. Na bombu jsem nasla na internetu taky kohosi, tak snad dnes dojdou. U nas pres ulici asi bomby prodavaji, ale ja to stejne sama neodnesu a nevymenim, to bych si netroufla. Takze radsi at nekdo dojde.
No total vyrizena bez chlapa 😀 😀 😀

karolinka2
22. jún 2010

ahojte.
Ja som sa dnes vratila z upratovania ze mam dojst az zajtra lebo maliar este neskoncil,tak zajtra bude makacka.Uvarila som halusky s bryndzou a slaninkou a doteraz som upratovala konecne doma a zehlila.
@mamartinka Matka tu je fakt vonku krasne a na svk akurat som dorozpravala s mamou znova zima a prsi...tak nech nam to teplo co najdlshie vydrzi.
@ejviska takze mas muzicka prec,aspon si troska oddychnes. 😀 a ak mozem sa ti zamiesat pisala si Erike o tu tramolinu aku maju oni maju o nieco vacsiu ako mi tusim je to 10 palcova alebo 13....
Idem ja po draheho do prace a k chiropraktikovi,tak pekny den vsetkym.

eviska83
22. jún 2010

Ahojky 🙂
No my sme dnes boli omrknut skolu - Andrej uz presne vedel kam ma ist kedze tam chodia od aprila tak 1xtyzdene na pol hod. 🙂 Baby potrebujem poradit- mam ho vobec zapisat na skolske obedy? da sa to jest ? kolko sa asi plati? 😵
@ejviska - si ta viem predstavit 😀 ja som bez chlapa tiez uplne stratena 😉 a po roku vam vysla bomba?? 😲 😲 nam tak raz za 3-4mes.
@karolinka2 - no ako Simonko? dnes mate posledne sedenie?

etuska
22. jún 2010

@ejviska
tusim ma ta nasa trampolina priemer 3,6metra 😕 -je fakt velka-kupili sme ju cez gumtree za 50libier este minuly rok 😅
Inac dnes je "desny" den 😒 -Šimi sa stale budi-papa,nosim ho na rukach 😒 ani jest poriadne nemam kedy 😖 Prave sa radim s babami tu na Mk aku babysatku kupit.
@eviska83
nasa Miska na obedy nechodi-davam jej jedlo do lunch boxu a ked pride o druhej domov-tak dostane vareny obed 🙂 -ale vas Andrej je papkac-tak by mozno aj zjedol 🙂
-ak chces-odlozim ti "vzorovy jedalny listok" a mozem ti ho preskenovat aby si mala "šajn" o tom co tu deti jedia 😉
pekny den kočky 😵

eviska83
22. jún 2010

@etuska - vdaka to by bolo super 🙂
no a uz mas favorita na satku?
Aj par takych dni musi byt aby sme vedeli ze mame deticky ,nie? vydrz-uz len par tyzdnov a bude sa na Teba usmievat 😵

ejviska
22. jún 2010

@eviska83
Jak to ctu, tak me doslo, ze mozna se na ty skolni obedy zapisuje 😀 Dosel nejaky dopis ze skoly, ale ja jsem myslela, ze to se ma prihlasit ten, kdo chce na obedy prispevek 🙂 No uz je to v kosi, mozna to vyhrabu a prelozim poradne 🙂
My platime skolni obed 2.20 za jeden. Jest se to neda 🙂 Oni to maji tak, ze se rozhoduji kazdy den rano, bud ji dam lunchbox nebo jde na obed. Nemusi se to rikat dopredu. Ale posledni tri mesice nebyla ani jednou, protoze jeji kamoska nechodi 🙂 Mivaji pizzu, hot dog, sausage roll, ale i rybu, hranolky, spaghetti, kureci curry =ostre a tak...decka si vybiraji, takze to neovlivnim, co si da. Zkusim ti naskenovat jidelni listek, mam ho.

ejviska
22. jún 2010

@etuska
To jsi mela s jidelakem stejny napad 🙂
Ja jsem mela satek na noseni Vatanai, ale vubec jsem ho skoro nepouzivala. Ale takove to lehatko- houpacku, to jsem uzila hodne. Kdyz ho nenaucis na noseni, tak taky dobre.

ejviska
22. jún 2010

@karolinka2
Dneska je na gumtree trampolina 8ft za 35 liber se siti. Neni tam fotka, ale odepsala jsem. Je to ale az kousicek pod Belfastem, to je pekna dalka.

ejviska
22. jún 2010

Tak jak jsem dneska planovala, ze se Terka bude chtit koupat, tak taky se stalo.
Prvni byla se spoluzaky na hristi a pak pobihala fontanou ve skolnich satech. Mela to trochu mokre, tak jsem ji to preslekla do nahradnich veci. No nespadla cela v obleceni i s botama do brouzdaliste, co tam je.... Toz duchodci meli zabavu. Uplne se cela potopila. Takze jsem pouzila treti nahradni obleceni a domu prinesla hromadu mokrych hader vcetne tenisek a uplne od pisku 😀 😀 😀 Ale byla sranda.

ejviska
22. jún 2010

@eviska83
Jeste ten plyn.. no ja denne varim, ale mam etam napojene dve bomby zaroven. Vcera to prestalo jit, ale dneska to zase slo, tak jsem prvni myslela, ze je to vymenene, ale uctenka v schrance nebyla a jak jsem dosla ze skoly, tak uz byla. A fakt to bylo prazdne, protoze jsem to normalka zvedla a ted s tim ani nehnu. Mame velke bomby propan 19kg. Mozna mate mensi. Ale ta cena - za dve bomby 80 liber. To je normalni? Docela hodne,ne?

karolinka2
22. jún 2010

@eviska83 neviem ci bude posledna uvidime co povie chiropraktik.Marian sa boji jest halusky co ich miluje aby to nedopadlo ako minule. 😀
@ejviska vtedy som ti zato pisala lebo to bolo v colereine a viem ze je to blizko od vas.aj tak si myslim ze sa to oplati aj keby bola nejaka hodinka cesty,lebo v obchode su dost drahe....ale to uz je na vas ci chcete iba novu alebo aj pouzitu...

karolinka2
22. jún 2010

@eviska83 Simonko je zlatulinky,len ked som ho zobrala na ruky zacal plakat a normalne som vysla z cviku,radsej som ho dala Erike... 😀

ejviska
22. jún 2010

@karolinka2
Ta trampolina v Coleraine byla hned pryc a ja jsem vahala s velikosti a ted si nejsu jista, jestli ta v Coleraine mela ochrannou sit. Bez ni to nechci.
A ta pani v Belf. nabizi jeste detske kolo za 25 liber pro holku 8-10 let. To jsme my 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre