Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
4. aug 2010

Ahoj, jak se mate? Tady je zase pekne. Vyridila jsem si novy pas, tak uz muzu i do USA 😀
Porad shanim tu trampolinu, tak jsem na gumtree objevila za 75liber, vel.13ft. Jsem odepsala na inzerat, domluvili jsme se na stredu, ze muz to vyzvedne a oni v utery napisi, ze je prodana. Tak jsem byla nastvana. Nemuzu nic najit, je to vsechno drahe. 😒

etuska
4. aug 2010

@ejviska
nic neboj-ak aj nezozenies teraz,tak mozno koncom leta-a lacnejsie.
My sme dnes boli so Šimonom na ockovani,tak dufam bude vsetko OK.
lekarka si vsimla,ze ma na jednej nozicke o 1 faldik naviac tak ze nas objedna na yvsetrenie klbov.Verim,ze bude vsetko OK-lebo to ze latkujeme je akokeby sme balili nasiroko.

Idem nahadzat veci do pracky.
Inac vcera sme boli odviest stare auto na šrotovisko-nepreslo cez MOT (aj ked chyby neboli velke)-ale uz sa nam neoplatilo don investovat-vyslo by to viac ako keby sme kupili ine a v takom stave sme ho ani nechceli niekomu predat-este sme aj dostali 80libier-tak aspon mame na Miškin darček k narodkam 😀
Inac nam uz pomaly zacina kruta realita-mamina leti budci tyzden na SVK 😝 -ale hadam to zvladneme 🙂
pekny den

ejviska
4. aug 2010

@etuska
A co planujete Misce k narozkam? Terka ma v rijnu, ja prave myslim na tu trampolinu

karolinka2
4. aug 2010

@etuska Erika aj Karolinka mala jeden zarez naviac a tiez nas half visitorka na baby clinic poslala k GP a ta usudila,ze je vsetko o.k.ani nas nikam neposielali.
@ejviska Evi ako pise Erika teraz po lete bude viac trampolin na predaj,ale ta pani sa zachovala fakt nefer....

eviska83
4. aug 2010

Ahojte 🙂
Aj nas Andrej a Evicka to mali- s Andrejom sme boli na RTG v Belfaste a s Evcou v Lurgane- ale vsetko bolo oki 😵
@karolinka2 -som velmi rada ze Ti to s tou pracou vyslo 🙂 🙂 🙂 a konecne si aj ja obcas pozriem telku- ked uz mame tie farby 😀 😀
No ja som bola dnes na tie skusky- teeeda poviem vam tam boli vsetko profesionali ktori uz prekladanie vlastne robia- pre svoje firmy ale potrebuju certifikat,alebo ucitelky anglictiny (teda Erika pre teba by to bola hracka) A pretoze beru len najlepsich takze z mojej skoly asi nic nebude 😒 vysledky nam maju poslat mailom.- tak som zvedava.

karolinka2
4. aug 2010

@eviska83 drzim palce nech ti to s tym tlmocnictvo vyjde.

nawal
4. aug 2010

caute, my sme dnes boli v adventure island v antrime. detcka sa troska pohrali, nech netrcia len doma 😀
no a so mnou plieskaju hormony, vsetko ma rozplace 😀 Hmmmm no neviem cim to moze byt 😀 😀 😀

ejviska
4. aug 2010

@eviska83
tak svedes kruty vitezny boj 🙂

@nawal
Ale nerikej???? 😀 Me teda rozplace aj reklama, ale uz nekolik let 🙂

ejviska
5. aug 2010

@karolinka2
no, trochu nefer to asi bylo. Ale ja sezenu lepsi 🙂, jak rikas!
@eviska83
Tady se nedela ultrazvuk kycli u deti? Takovy ten screening - 1. v porodnci a pak jeste dva?

eviska83
5. aug 2010

Ahojte
@ejviska- jasne ze najdes lepsiu 😉 Nie ultrazvuk sa tu bezne nerobi- ked ides domov z porodnice skontroluje Ta pediater a ak sa jemu nieco nezda zavolaju Ta znova na kontrolu za 6tyzdnov - ak aj potom sa im nieco nepaci posielaju na RTG.Vraj sa robia ultrazvuky ale len vtedy ak boli podobne problemy v rodine 🙂
no a ten boj bude kruty ,ale ci aj vitazny???
@etuska - teraz ma napadlo -davala si Simiho ockovat na TBC?
@karolinka2 - ako v praci? zatial sa paci?
@nawal - zeby??????????????? 😵 Uz by ste viacere mohli spustit Baby boom 😝
@jarka28- bud rada ze si busy u nas to teraz ruzove nieje- niesu ludia (pacienti) Ja som ok -ja nechcem viac ako mam ,ale baby strasne nadavaju- mali napr.6 callsov na teatime a teraz maju 2.A stat teraz vsetko krati- casy,ludi - setria 😒

nawal
5. aug 2010

@eviska83 tak u mna baby nebude, som si robila rano testik a je neg. 🙄 ale nebola by som proti keby boli // 😀

ejviska
5. aug 2010

@nawal
tak at to vyjde priste! 😉 Ja si pamatuju, ze uz na sraziku v Antrimu jsi rikala, ze by jsi nebyla proti dalsimu babetku 🙂

eviska83
5. aug 2010

@nawal - mne pri Andrejovi vysiel poz. asi az 5-6 test 😉

etuska
5. aug 2010

@nawal
tak budem drzat palce 😉 hmm-ja sa asi na 3tie necham ukecat tak v 35-ke 😵
@eviska83
tusim ho na TBC ockovali v nemocke-musim mrknut do "red book"

eviska83
6. aug 2010

@etuska - skor nie? 😀

nawal
6. aug 2010

no nechavame tomu volny priebeh hehe. 😀
@eviska83 porad ako na dvojicky 😀 😀 😀 to by bolo uplne super 😵
v stredu nam zacina ramadan, tak dufam ze schudnem to vsetko co som za ten rok nabrala,a je toho teda dost 🙄

eviska83
6. aug 2010

@nawal - podrobny postup: 0bjednat dovolenku -Hotel Prima life karavan ,izba c.256- a hotovo 😀 😀 😀 😀
Uz teraz v stredu?ono sa to nejako posuva kazdy rok?

nawal
6. aug 2010

@eviska83 tak bude nam musiet stacit nase BT4.... hehe . Kazdy rok sa to posuva o asi 10 dni. 😝 no tento rok to bude krute, moc dlhe dni tu mame 😖

karolinka2
6. aug 2010

@nawal nany ved vyzeras super z coho chces chudnut????to je dobre ze vam staci vaseBT to si ma pobavila. 😀
@eviska83 Evi a kde ta izba c.256??????
Baby ja odkedy robim ani na pocitac poriadne nechodim,piatky su najhorsie dnes som na nohach od pol piatej a skoncila som o pol piatej vecer.ale uz sa chystam do postele,rano zase vstavat a potom ideme ku svagrovi na grilovacku tak dufam ze pocasie zajtra bude pekne...ja kazdy vecer chodim spat o pol deviatej ako babetko. 😀 musim si zvyknut na to ranne vstavanie.

ejviska
6. aug 2010

@eviska83
No totok! A me do toho hotelu nikdo neposlal, sakra!!! 😀 😀 😀
@nawal
Ja si pamatuju, ze pred par lety to bylo v zari, meli jsme v praci kolegu z Jemenu. To si liboval, ze je to na podzim 🙂
@karolinka2
Taky mas zajem o tu izbu? 😀 To bude v Tunisku,ne? Evka rikala, ze to bylo na dovci. Ty jsi statecna zena, jak to zvladas. Ja tak makat, a u cizich, tak doma nehnu prstem! 😉

karolinka2
7. aug 2010

ahojte.My sme dnes mali grilovacku,dnes je fakt krasny slnecny den,ale zrana sa tak neukazovalo.
@ejviska ani mne sa doma velmi nechce nepratam tak ako predtym.... 😉

eviska83
7. aug 2010

Ahojte
No ja som dnes skoro cely den sama 😵 V praci som bola na par hodin.Cela nasa pereputa sa vybrala na vylet do Portaferry a Newcastlu.Bozinku to bolo ticho doma.Popratala som cely dom ,uvarila na zajtra - a este som mala kopu casu na citanie 🙂 To bol relaxacny den 😵 A zajtra znova- chystaju sa do Ulster folk and transport muzea - a to zajtra uz nebudem robit nic len CITAT- uz sa tesim 😉
No prepacte kocky do postupu som zabudla dopisat Tunisko 😝

etuska
7. aug 2010

@eviska83 -tak to ti ten oddych doprajem-zasluzis si ho 🙂
Ja mam doma len 2 deti a to si fakt neviem predstavit ako pojdem o pol roka do prace 😝 😒
...heh-a to tretie fakt az po 35-ke asi-ale uz len ako sa vravi "narodene zo srdiecka"-ja som leniva-uz sa mi nechce rodit-tak sa hadam da MM na adopciu ukecat 😉 😅 -a verim,ze mna to dovtedy neprejde 🙂

My od stvrtku oslavujeme Miškine narodky.Dnes bol u nas bratranec s rodinkou a trochu sme grilovali-bolo super-este tu mam maminu-no v utorok uz odlieta 😒
@nawal -no veru,je to krute 😝 -ved sa stmieva tak neskoro 😝

etuska
7. aug 2010

@ejviska
kupili sme Miske detsku kameru-ale je plne funkcna ako ozajstna-hodim link:

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumbe...

Uz od Vianoc chcela ten fotak-ale dobre ze sme nekupili-lebo teraz je novinkou ta kamera-takze moze natacat,fotit,editovat fotky+su tam nejake hry-da sa to napojit aj na Tv-a fotky normalne hodit do PC-super vecicka. 🙂
Obycajne jej take drahe hracky nekupujeme-vacsinou v car boot sale,alebo v charity shope-ale po tomto tuzila uz dost dlho 🙂

ejviska
8. aug 2010

@etuska
Pani, skvela vecicka. To se mozna inspiruju, pak na Vanoce. terca rada foti, porad beha s nasim fotakem. Asi jak kazde decko...
Ja jsem teda zastancem radeji jednoho poradneho darku nez 5-ti "blbinek". Tak to maji Tercini kamaradi tady, plny pokojik pidikravin k nicemu, kdyby jim radsi koupili misto toho jednu krabici Lega, tak jsou i decka spokojene 🙂 Ale je to vec kazdeho.

@eviska83
Devce uzivej si! 🙂

My dnes jedem k sestrenicim do Opavy, nevidela jsem je dlouho, maji decka, tak navstivit. Tady je hnusne, prsi. A Terka celou noc fnukala, ze ji boli zub, ale zrejme ji poporostla ta trvala stolicka. Uvidime.
Vcera jsme byli na Slavnostech medu a pak v lese na grilovane maso v hospode. Sice Terezka od hlavy k pate od bahna, ale aspon se pohrali decka v potoku 🙂

nawal
8. aug 2010

@etuska ta kamera je superna, asi nasporim a kupim to iman na EID (sviatok po ramadane) 😀

karolinka2
8. aug 2010

Ahojte.

@eviska83 juuuj Evi ako ti zavidim,nie je nad ticho v dome. 😀 a to ja mam len jedno dieta a ty mas tri.Tak si uzi aj zajtrajsi dnik a co dobreho citas???????????
@etuska Erika dobra vecicka,ale asi pre starsie deti ako je Miska,tak sa musela velmi tesit z darceka.
@ejviska Evi tak ty si este uzivas domov,no mi v oktobri nejdeme domov,lebo v zmluve mam ze az po 14 tyzdnoch mam narok na dovolenku. ☹ hadam aspon ukecam mamu aby sem dosla,ale uz mi to strasne chyba neboli sme skoro tri roky doma.
Prisla som doobeda z prace,a obed hotovy drahy robil kuraciu polievku,plnenu fasirku a zemiakovu kasu,takze mne uz len ostava poumyvat riad. 😉
Peknu nedelu vsetkym. 🙂

ejviska
8. aug 2010

Vylet do Opavy byl prima, akorat na zpatecni ceste jsme ujeli jen asi 400m. Hned po nastartovani se nam neco nezdalo, mysleli jsme, ze mame defekt, kontrolovali brzdy, pak na nas blikalo auto. Zastavilo pred nama a pry nam hori predni kolo 😒 Takze zlomena pruzina na tlumici. Auto zustalo v Opave, teta nam pujcila svoje a prej si udelaji vylet na J moravu, az bude auto opravene. No kdyz si predstavim, ze bych jela nekde sama s Terez a stalo se to. 😝

eviska83
9. aug 2010

Ahojky
@ejviska - tak to ste mali riadne adrenalinovy vylet 😵
@etuska - ta kamera je supeeer- verim ze Miska ma z nej velku radost 🙂 Kedy odlieta mamina? uz sa Ti to krati 😒
@karolinka2 - citam od Sinead Moriarty -A Perfekt Match- to je druha kniha z troch- srandovne citanie- a teda vcera som citala naozaj skoro cely den 🙂 Tv vypnuta - tichucko 😵 😵 Uzila som si 🙂
Vcera boli nasi aj v tom slov.obchode v Belfaste - kupili drozdie (svokra chce robit knedle) a ja sa pokusim o drozdovu pomazanku 🙂

ejviska
9. aug 2010

@eviska83
Ja miluju drozdovou pomazanku, u nas ji maji v pekarne, ale je hned pryc.

Tak jelikoz Terku bolel zub, jak jsem psala, tak jsme radsi sli k zubarce. Rano se mi zdalo, ze ma trosku otekle licko. Takze v tom pokazenem zubu, kt. je mrtvy, mela gangrenu. Zubarka ji ho "otevrela", ze se to vycisti a necha tak. Akorat kdyby tam mela zbytky jidla, tak to mame paratkem vycistit 😝 Byla statecna, ani neknoukla. Ale chudak s tema zubama porad neco. A cistit je muzem jak chcem. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre