Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

lucia277
9. sep 2010

ja som tu nova a rada by som sa svamy zoznamila volam sa lucia

eviska83
9. sep 2010

@lucia277 - vitaj 🙂 🙂 🙂 napis o sebe nieco viac- kde byvas,kde pracujes, mas deti?

lucia277
9. sep 2010

som tu uz asi rok a pol mam 2 deticky a v novembry cakame prirastok bivam v randalstowne a poznam sa s erikov a martinkov

ejviska
9. sep 2010

@etuska
taky jsem nevedela, ze takove skoly jsou. My tu mame jednu katolickou a jednu protestantskou. My chodime do te druhe, v te prvni nebylo misto. Ale popravde my verici nejsme, do kostela nechodime. Timto smerem jsme skolu nevybirali. Terka nabozenstvi maji, to nam nevadi, at si klidne chodi i do kostela 😉 Ale reditel se nas ptal tehdy, jestli nam to nevadi, ze maji nabozenstvi.

ejviska
9. sep 2010

@lucia277
AHoj, vitam te🙂 My bydlime v Portstewartu, az nahore u more. Jsme tu pres rok. Mame jednu holcicku, bude mit 6 let, chodi do P2.

eviska83
9. sep 2010

@lucia277 v ktorom tt si? a ake deticky mas dievcatka,chalanov -mix? a ake stare su?
My byvame v dedinke Aghalee (na konci sveta) ,ako urco vidis v pase mam 3 decka (na dalsie sa uz nechystam 😀 ) sme tu nieco vyse 6 rokov.

lucia277
9. sep 2010

ja mam 2chalanov jeden ma3,5roka vola sa viktorko a 2 ma6rokov a vola sa erik a ties chodi do p2

eviska83
9. sep 2010

@lucia277 - a uz vies co cakate teraz ? snad to bude princezna 😵 Mladsi uz tiez chodi do playgroupu?
@ejviska - no my sme vyberali hlavne podla toho 🙂

nawal
9. sep 2010

@lucia277 vitaj, ja byvam v b'mene
nasa skola je mix.ale vacsinou protestanstka, maju tam aj neake ranne modlitby neaky den v tyzdni ale na to iman nepojde 🙂

karolinka2
9. sep 2010

ahojte.
Je to hrozne s tymi bombami...co to zase sa tu robi ved uz bol celkom klud....
Tak ta Lucka co sa k nam pridala,je ta moja kamoska,ktora sa mi aj stara o Karolinku....
@lucia277 lucka tak vitaj medzi nami.....
Tak co baby kde budeme mat to stretko???????????

ejviska
9. sep 2010

@karolinka2
Toz ten vikend 25.-26.9. 🙂 Ne teda cely, to upresnime 🙂 Vypada to, ze tam muzou vsichni.

lucia277
9. sep 2010

bude to zasa chlapec a citam teras ze si robite stretavku tak si to uzite

lucia277
9. sep 2010

vdaka za privitanie dakujem

eviska83
9. sep 2010

@ejviska - este sa dohodnut na mieste 🙂
@lucia277 - takze budes mat doma 3 huncutov 😵

etuska
9. sep 2010

@eviska83
Modlia sa aj v integrovanych skolach 😅
mne sa prave ta myslienka integracie velmi paci a ako vidime podla roznych "blbych udalosti" je velmi potrebna-aby sa protestanti a katolici neseparovali-lebo takto vznika len xenofobia 😖 😠 -decká su tam vychovavane v krestanskom duchu-ani jedno z vierovyznani sa nepreferuje a osobne za tie necele 2 roky co na skole ucim sa este nestal pripad,zeby sa deti bili alebo urazali kvoli vierovyznaniu 😔

Deti maji normalne nabozenstvo-citaju sa biblicke pribehy,modlia sa a tiez maju tusim 2x tyzdenne "assembly"(nieco ako stisenie) kedy si vacsinou riaditel,alebo nejaky ucitel pripravi nejaku rec,zaspeiva sa par piesni,pomodli sa-osobne velmi pekne.
Raz sme mali v skole detsky spev. zbor s Ugandy,ktory mali "tour" a takto si zbierali peniaze na chod školy-vsetko to boli siroty 😔 -ale keby ste videli tu radost v ich ociach 😵

etuska
9. sep 2010

@lucia277
vitaj Luci 🙂

lucia277
10. sep 2010

dakujem a vy ako sa mate

lucia277
10. sep 2010

no tak to vizera ze ano budeme mat 3huncutov a manzel bude 4 v poradi

ejviska
10. sep 2010

@lucia277
Muzes na sraz s nama ;) Pani, tri kluci 🙂, to bude potreba jeste ctvrte 🙂
Kolik mas roku, jestli to neni tajne..🙂 ?

lucia277
10. sep 2010

@ejviska mohly by sme prist ak vam to nebude vadit a kedy by to malo byt a mam 30rokov

eviska83
10. sep 2010

@lucia277 - jasne ze nam to nebude vadit 😉 si vitana aj s celou rodinkou 😵 No a este si mi neodpovedala v ktorom si tt.Stretko by malo byt 25.-26.9- este sa ale nevie kde. Tak baby kde????????
Vekovo sme tu teda vsetky skoro narovnako- ja sa radim medzi starsie 😀

lucia277
10. sep 2010

som v 31tizdni no tak my daj vediet kedy to stretko bude a kde tesim sa na vas a ze sa spozname

ejviska
10. sep 2010

@eviska83
Haaaaaaaaaa, prej starsi 😀 😀 😀 😀
Ty opice jedna, ja mam 35, bleeee. Ja su tu teda nejstarsi. Takze me musite poslouchat 😀 😀 😀 😉

Dneska jsem makala, jak dabel. Cely barak uklizeny, umyty, navarene na vikend - kureci vyvar s nudlemi, ale mrskal jsem tam i dost zeleniny, takze kuro-zeleninovy. Dusene maso. Zitra jenom dodelam ryzu. V nedelu upecu zbytky toho kurete. Koupim si vzdycky cele, oderzu prsa atd. a ten zbytek uvarim na polevku.
A dnes mame schuzku ve skole, vsichni spolecnou. D. musi jit taky, bo bych pulku nevedela co rikaji 🙂

A vcera jsme videli v mori delfiny nebo svinuchy. To jsem vam uz asi psala 🙂

ejviska
10. sep 2010

@lucia277
A budes rodit tady? Asi jo,ze. Manzel je Slovak?

lucia277
10. sep 2010

ano budem rodit tu ale sa aj trocha bojim a manzel je slovak

etuska
10. sep 2010

@lucia277
Luci-nic neboj-tretie uz pojde rychlo 🙂
aj ja som sa trochu obavala a maly uz ma 3 mesiace 🙂

eviska83
10. sep 2010

@ejviska - no ze opica 😀 ved si len rok skor- to sme teda rovnake- a nepovysuj sa 😀 😀 😀
Svinucha je co? delfin? 😲 No ja sa pratanie uz chystam 2 tyzdne -tak zajtra ma to caka 😝 A s kuratom robime to iste 😵
@lucia277 - neboj ,ved uz si skusena rodicka 😀 Stretko som uz pisala ze je 25-26.9- ale este sa nevie kde 😀

ejviska
10. sep 2010

@eviska83
Jejda, snad ses nenastvala, ze srandy jsem to myslela 🙂
Ty jsi o rok mladsi? Ja jsem myslela, ze jsi 83 narozena 🙂

ejviska
10. sep 2010
eviska83
10. sep 2010

@ejviska - jasne ze ee 😀 😀 Ja som 76 😉 Ten link na svinuchu mi nejde ale uz som si nasla co je svinucha 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre