Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
19. sep 2010

@eviska83
nie je to nic hrozne a v utorok bol so mnou takmer cely den v kostole medzi detmi tak to mozno chytil aj tam.no ved musi prejst aj tym a vxbudovat si imunitu 😅

eviska83
20. sep 2010

Ahojte 🙂
Tak 1.den v skole mam uspesne za sebou.
@ejviska - predstav si ze so mnou chodi aj Vierka- pamatas raz sme sa o nej bavili ze sme ju kdesy stretli 🙂
@etuska - no ako poznam nasich aj oni prispeli k nakaze- hlavne potom ako ho Evicka pusinkovala 😉
A baby rychlo sa liecit ,nech ste do soboty fit 😵

ejviska
20. sep 2010

@eviska83
no jasne, vierku znam, tak ju pozdravuj. 🙂 Mate to 1x tydne?

eviska83
20. sep 2010

@ejviska - ano 1xt na 3hod. Jasne pozdravim 🙂

lucia277
20. sep 2010

@etuska ahoj ako sa mate martinka my povedala ze stretko bude v balimene pojdete a ako je simonkovi

etuska
20. sep 2010

@eviska83 -netrap sa-uz to ma ovela lepsie,nic som mu ani nedavala len preplachovala nostek slanou vodou 😅
@lucia277 Šimi sa ma fajn-dnes sa pol dna smial a vykrikoval-je s nim uz sranda 😀 -ano-na stretko by sme radi prisli 😵

ejviska
21. sep 2010

Vcera bylo tak krasne, tak jsme se vecer sli projit na plaz a Terka letala ve vode, bez kalhot a v bunde. More bylo strasne teple, rekla bych teplota vody = vzduchu 🙂 No a v noci teplota, tak je dnes se mnou doma, ale snad to nic nebude. Akorat zrovna dneska jsem mela jit poprve po prazdninach na anglictinu, tak snad pujde zitra. Jestli bude Terez bez teplot, tak pujde do skoly. Akorat se tu nudi, z gauce mame bunkr. 🙂

lucia277
21. sep 2010

@etuska ja sa mam na figu vsetko ma boly dufam ze to coskoro prejde

karolinka2
21. sep 2010

ahojte.
uz som tu pisala trikrat a vobec mi to neberie.malovanim som nadsena zatial sa dokoncuje vrch a schodiste ale farby su perfektne velmi sa mi pacia....a co ma este tesi tak ze maluje aj dvere zarubne a listy okolo stien...zajtra si uz mozem upratat spalnu,pomaly si kupjem aj nove zavesy do izbieb, 🙂
@ejviska Terezke nech sa doi soboty rychlo uzdravi. 🙂
@lucia277 a to iste lucka,no ved aj ja som chora vo stvrtok idem k lekarovi lebo uz je to vela sest tyzdnov nadcha.
Baby a ideme vsetky na stretko????

ejviska
21. sep 2010

@karolinka2
Super, ze budete mit peknucke brarvy. 🙂

No Terka pres den dobra, ted mela zase 38.5. Uz ji to klesla, tak divoci. Snad neni sobota ohrozena?!! Je to za dlouho, tak doufam bude fit.

eviska83
21. sep 2010

@karolinka2 - to su take prijemne starosti ,vsak 😉 tak vyberaj a kombinuj 😵
A co je to za otazku????/- Jasne ze ideme vsetky- ziadne vyhovorky 😠 😠

@ejviska -no do soboty musite byt ok - takze liecit 😉

etuska
21. sep 2010

@eviska83 😀

karolinka2
22. sep 2010

ahojte baby ked takto to bude pokracovatg s malovanim ja v sobotu urcite nedojdem na stretko.uz dnes malo byt hotove a este stale dokoncuje vrch a to estenezacal ani spodok uz sa zo mna leje a to som popratala este len jednu izbu este len zajtra sa pusti malovat spodok,v piatok som v robote do vecera a zrejme sobota nedela budem mat co tu robigt... ☹

ejviska
22. sep 2010

@karolinka2
To ani nerikej. Sak neporadek pocka ne? Sak nema nozicky, neutece! 😀

U nas teda o nicem, terku boli v krku, kasle, trochu teplota, ach jo.

karolinka2
22. sep 2010

@ejviska Evi keby si to u nas ako to vyzera cez vikend to budem musiet upratat najhorsie ma praveze este len caka spodok domu obyvacka kuchyna najviac haraburd tu je normalne som si musela sadnut lebo nevladzem...

eviska83
22. sep 2010

Baby nes......... 😠 😠 ]
@karolinka2 - prideme po stretku na brigadu 😵 😵 😵

ejviska
22. sep 2010

@karolinka2
My mame doma vzdycky takove malire, ze se po nich vubec neuklizi 🙂 Vsechno pozakryvaji, oblepi vypinace, listy na zemi, pozakryvaji vsechno, aj lustry. Takze zadne smrdlani podlahy pokapane barvou, jak to byvalo driv.
Ale pokud delate zrovna "generalni uklid", toz to vam nezavidim!

karolinka2
22. sep 2010

@ejviska Evi tak vies ze uz upratujem vsetko ked je dom hhore nohami...

nawal
22. sep 2010

@karolinka2 tak si das hodinku a pol pauzu 😎 😀

etuska
22. sep 2010

@nawal
suuhlas 😀
my uz 2 dni jeme cestoviny s omackou-vcera sme boli takmer cely den mimo domu-teda ja a deti-doobedu "Bible study",ist pre Misku,potom "Homework club" a doma sme boli o piatej 😝
Dnes som bola doobedu v kostole na take super modlitebne stretko-stretla som starych znmych aj novych ludi-parada 🙂 -potom sme boli s MM v meste,na ihrisku,pri jazere,na navsteve... 😀
jaaaj-a zajtra mi pride bracho na 3mesiace-tak sa tesiiim.lebo som ho od Vianoc nevidela inac len cez Skype 🙂

etuska
22. sep 2010

@lucia277
Luci-dufam,ze ti uz je lepsie.

eviska83
22. sep 2010

@nawal - aj ja si myslim ze je to super napad 🙂
@etuska - no dievca moje -ty sa teda fakt nenudis 😉 😉 😉 Bracho bude aj pracovat alebo len tak vegetit.Beries ho ma stretko? 🙂
@ejviska -ako Terka? Nechodi ani do skoly?

karolinka2
22. sep 2010

@etuska Erika a k nam kedy dojdete na navstevu????este ste neboli na narodky.....tak si uzijes brasku....
no na 99 percent urcite dojdeme na stretko uvidim ako to bude pokracovat ale potrebujem troska vypnut....

etuska
22. sep 2010

@karolinka2 -prideme ked budete mat vsetko hotove-aby sme mali co obdivovat 🙂 mozno potom dalsi vikend?-ved sa dohodneme 😉
@eviska83 -no brat by si chcel najst nejaku "temporary work" 😝 a nieco zarobit.Hmm-na stretko asi pride tiez-teda ak sa mu bude chciet 😀
Idem povesat pradlo a poukladat veci do skrin 😝 jaaaj-pomaly sa stavam menej narocnou na poriadok a to sa mi paaaci 😀 (v ramci zachovania zdraveho rozumu) 😝

ejviska
23. sep 2010

@eviska83
Terezka nechodi do skoly uz od utery, porad ma teplotu, strasne kasle, az dnes si zacala trochu odkaslavat, ale nemuze ani mluvit a boli ji v krku. Zitra, pokud bude mit porad teploty, tak pujdem k GP. Jestli nema bronchitidu, laryngitidu nebo zapal plic.

eviska83
23. sep 2010

Ahojky
@karolinka2 - jasne ze si potrebujes aj oddychnut a cas straveny s nami Ti isto prospeje 😵 😵 😵
@etuska - kolko ma brasko rokov? Mate uz nieco pre nho vyhliadnute? Pozor aby sa Ti nestalo to co mne- ja uz bordel prestavam vnimat uplne 😝 😝 😝 😝
@ejviska - juuuj to az tak? ja som myslela ze len pokasliava- tak jej nalej irsku whiskey a bude fit 😉 Skore uzdravenie prajem 🙂
@lucia277 - dojdete aj vy? Uz je lepsie?

ejviska
23. sep 2010

@eviska83
jako fakt whisku? 🙂 To bude nejenom nemocna, ale aj ozrala 🙂
Ona mela prvni teplotu a ted se pridal ten sileny kasel, nemuze mluvit, mame ticho doma🙂

nawal
23. sep 2010

@ejviska skore uzdravenie , a troska tichu doma neuskodi hehe
@eviska83 mohla by si mi prosim povedat odkial si kupila tu andrejkovu flasku do skoly? ja hladam taku termo, ze aj cajik by som jej tam dala 😀

eviska83
23. sep 2010

@ejviska - no vyskusaj 😀 😀 😀 😀 aj nam by sa zislo trocha ticha
@nawal - v Tescu - bola taka suprava- termo lunchbox,malicky lunchbox a flaska 🙂 ale drobci maju take termo z matalanu 🙂 Ozaj chces doniest tu Zumbu? Mam napalovat?

ejviska
23. sep 2010

@nawal
@eviska83
diky holky.
Ja nevim, jestli mame k tomu GP zitra jit, aby jsem neotravovali. Kdyby nemela teploty, tak tam nejdu ani nahodou, ale uz 4.den teplota. Jenze ji nema moc (tuk, tuk). Vzdycky navecer 38.5 a po NUrofenu je dobra, a pres den taky. Co ja vim??? Ted usnula.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre