Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
25. sep 2010

@karolinka2
no veru super bolo-no chybala si Evi-nabuduce bude verim ceskoslovenske stretko 😉 😵

ejviska
25. sep 2010

@etuska
@karolinka2
no jo, vy mne taky 🙂

Uz z toho zacinam byt taky otravena, Terka porad pospava, to je des. Kdyz se mne zdalo, ze je ji lip, tak zase neni. Je strasne unavena, nevim, jestli ji mam do te skoly poslat. Uplne je bez nalady, vubec to neni ona.

karolinka2
25. sep 2010

ahojte.tak mi nespime karolinka vkuse place ze ju boli usko potom na desat minut zaspinka a znova place,marian jej bol teraz kupit azpon nejake kvapky v tescu na utlmenie bolesti a calpol mu poradili. ☹

ejviska
26. sep 2010

@karolinka2
mati, dej ji normalne NUrofen, to je i bolesti, i od zanetu, i teploty.
U deti je blby, ze vlastne nevis, co je doopravdy boli. Vestinou reknou "brisko", at je to cokoliv. Ale pokud ma rymu, tak ji usi muzou bolet. Nam davali do ucha vatu namocenou ve slivovici. Ale zkus ten Nurofen, urcite pomuze.

eviska83
26. sep 2010

Ahojte 😉
Aj my sme sa super citili 🙂 len este nech tie nase drobce dorastu aby sme ich mohli vypustit s ostatnymi detmi 😀 😀 este tak rok si pockame 😵
My sme sa este potom zastavili u Nanny a prisli sme domov az o 21.00 😲 😲 😲 len som prezliekla detiska do pyzama sup do postele- spali ako zarezame 🙂
@ejviska - no vazne chybala si 😒 ale coskoro prides aj ty 😵 ako je Terce dnes?
@karolinka2 - joooj to je mi luto 😒 nemas doma ziadne usne kvapky? no jasne calpol je vseliek 😠
Tesime sa na fotecky 😉

ejviska
26. sep 2010

tak u nas snad KONECNE zlepseni, protoze dite konecne snidalo! Vcera snedla za cely den jenom popcorn 😒 Nechtela ani oblibene testoviny ScoobyDoo, tak to uz jsem fakt nechapala. Dneska spala 12 h! A predtim jeste odpoledne. Ale mozna ji necham jeste zitra doma ze skoly, urcite je oslabena, at tam zase hned neco nechytne.

karolinka2
26. sep 2010

@ejviska dakujem za radu,dnes uz je to lepsie po tych kvapkach.....Evi popozeraj si aspon fotky ved najblizsie stretko uz dojdes....
Baby fotky som nahodila tak mozete pozerat. 🙂

eviska83
26. sep 2010

Baby ja som v soku...
Pamatate vcera som vravela o nehode v Dungannone- co zomrela ta 27 rocna zena? Tak si predstavte ze to bola kolegyna mojej netere a synovca .Bola to Slovenka- ma 8rocneho syna ☹ Ja som ju stretla len par krat ale som z toho hotova ☹
Manzel jazdil opity a ona nemala zapnuty pas ☹

ejviska
26. sep 2010

@karolinka2
tak fajn, ze je lip. Fotkuy na FB, ze jo?
@eviska83
To byla autonehoda? A manzel ju zabil nebo co? To je hrozny teda.

karolinka2
26. sep 2010

@eviska83 Evi to je velmi velmi smutne co sa prihodilo a toho chlapa by som zabila za toze sadol za volant opity.
inac karolinka je chora nic nevladze len polihuje,teploty uz ma zima je jej takze zajtra k lekarovi.

eviska83
26. sep 2010

@ejviska - ano pri autonehode- vracali sa s party - v aute s nimi bol aj ich syn a jeho otec.Vraj sa po ceste hadali a niekam narazili- ona vyletela cez predne sklo a oprotiiduce auto ju zrazilo ☹ Jej manzel ma zlomenu ruku a lezi este v nemocnici ale uz pod dohladom policie.
http://www.belfasttelegraph.co.uk/news/local-na...

ejviska
26. sep 2010

@karolinka2
Mati, kolik ma teploty? Dej ji neco od teploty, pokud ji nic jineho neni, tak bych pockala s lekarem. Zbytecne ju tam netahala. Pokud by mela teploty vysoke a za dva-tri dny nepresly, tak bych sla k dr. Stejne vam naordinuje Paracetamol.
@eviska83
ty jo, ale to nechapu, ze sedne do auta s ozralkym chlapem a jeste tam posadi decko. To bych radsi jela taxikem. ( pokud to teda dobre chapu,ze ridil ozraly ) A taky sdeckem se vracet v 5 rano z party???

nawal
26. sep 2010

no mam dost ☹ akoze soferovat a ist s opitym clovekom v aute. ale co je pre mna nepochopitelne ze si ludia sadnu do auta a automaticky sa nezapasu ☹ . my to mame ako reflex, hned chytit pas do ruky 😅
je mi luto toho dietata, ze prisiel o mamicku tak skoro a to koli tatkovi ☹

karolinka2
26. sep 2010

@ejviska Evi 37.5 mala teplotu ale teraz sa hra akoby jej nic nebolo a cez obed len lezala ze ju vsetko boli ze jej je zima takze urcite este pockam s lekarom.

ejviska
26. sep 2010

@karolinka2
To bude virosa. To se mi to keca, sami jsme byli u GP 🙂 Ale Terez mela porad teploty a strasny kasel. Samozrejme po navsteve GP okamzite bez teplot 😀

@nawal
My se taky vsichni pasem, navic piskaji senzory, takze to ani jinak nejde. Ja se vzdycky poutam i vzadu, ale to hodne lidi nedela.
Vzpomnela jsem si na THajsko, tam o detskych autosedackach a pasech v zivote neslyseli. Decka tam vozi na korbe auta ( nejcasteji Toyota Hillux ) , spolecne s kokosy 😀 😀 😀

eviska83
26. sep 2010

Chapete to bohuzial spravne ☹ Oni to takto totiz robili skoro kazdy vikend 😠 Dovtedy sa chodi s dzbanom po vodu pokial sa usko neutrhne - im sa ale rozbil cely dzban ☹
No vraj jej rodicia ju prevazaju na svk a beru aj chlapca.

etuska
26. sep 2010

@eviska83
ach tak to je hrozna sprava 😔 -tak ako pise Nany-chuda to dieta 😢 😔

ejviska
27. sep 2010

To bude mit ted maminku v nebi a tatinka ve vezeni. To je silene! To bude chlapeckovi na SVK urcite lip.

eviska83
27. sep 2010

Ahojte kocky 😉
@karolinka2 - ako je Karolinke? dufam ze uz lepsie 🙂 Fotky su super 😵
@ejviska - takze Terka je uz uplne ok?
No je to tak urcite mu bude lepsie na svk.
Evicke sa rozvazuje jazycek 🙂 - dnes kricala rano na Andreja - vstaaavaj 😵

ejviska
27. sep 2010

@eviska83
dneska mela jit terka do skoly, ale celou noc nespala, porad kaslala. Nakonec jsem ji dala Sinecod, ono si to sice nema kombinovat expectorancia a antitusika, ale asi za hodinu ji to zabralo a pak uz spala. Takze do skoly nesla, dospavala noc. Pres den tak nekasle, ale jak si lehne...no normalka. Dneska ji to dam hned vecer a zitra uz pujde do skoly.

karolinka2
27. sep 2010

ahojte.
Karolinka bola dnes so mnou upratovat,nakolko vecer uz teploty nemala ale stale sa stazovala na to usko tak sme nakoniec boli u lekara,a povedal ze dobre ze sme dosli lebo ho ma zapalene nejaku infekciu z hrdla a ze to velmi boli,tak jej predpisal antibiotika,ale vraj do skolky moze ist.

@ejviska Tak nech uz to Terke coskoro prejde ten kasel.
@eviska83 Jasne ze su super fotky,ved su na nich super rodinky. 😀

ejviska
27. sep 2010

@karolinka2
To je dobry, uziva ATB a do skolky muze 🙂
Jak jsme byli u GP my, tak se Terky ptal, jestli jde do skoly 😀 Ona mu ani nemohla odpovedet, protoze nemela hlas. 🙂

eviska83
27. sep 2010

@karolinka2 - teda s infekciou do skolky 😀 😀 preco nie???
A super fotograf 😉

etuska
27. sep 2010

@eviska83
ved pohodka-nech sa nakazia aj ine decka a aspon budu praaaazdniny 😀 😀 😀
ja akurat upratujem-uz bolo ozaj na case 😀 😝

karolinka2
27. sep 2010

@eviska83 to mu nemozem povedat aby si nenamyslal. 😀
@etuska Erika brata zamestnaj s upratovanim. 😉

eviska83
27. sep 2010

@karolinka2 -ale mozes- ked chlapa pochvalis bude sa snazit este viac 😉
@etuska - ako bracho? cakacka ?
No mna dnes Karol prekvapil - som prisla zo skoly a obyvacka povysavana a podlaha v celom dome umyta.Asi mi chcel dokazat ze sa to da aj ked su detiska doma 😀 😀 😀

etuska
27. sep 2010

@eviska83
hmmm-tak Karol teda v mojich ociach stupol o 10 poschodi 😉 😵
ja som sa rozhodla ze napisem zoznam co treba urobit a rozdelovat ulohy-lebo MM aj bracho spravia co treba-len ich treba do toho dokopat 😀 😀 😀

Zajtra pride rano health visitor a poobede ideme na ockovanie-tak bude mat Šimi lekarsky den 😅

hej-bracho cakacka-co bolo sme poslali,volali sme aby nam poslali aplikacky+je zaregistrovany v Graftone-ale s tou agenturou si nejake nadeje nerobim 😝
zajtra este kupime noviny-tam zvyknu byt este ine ponuky prace-tak uvidime.

Miro ide kupit material na zateplenie domu-majitelka zaplati a bracho s mirom spravia-chcu davat len na strechu-to sa v podstate polozi-tak by to mali zvladnut.
@karolinka2
ako je Karolinke?
@ejviska
co Terka-.uz je lepsie?

ejviska
27. sep 2010

@etuska
pres den v pohode a v noci nemuze kvuli kaslu spat. Ale dnes ji dam hned pred spanim jine leky, tak snad se vyspi a rano do skoly konecne. 🙂

karolinka2
27. sep 2010

@etuska cez den celkom dobre a teraz vecer mala znova teplotu 37.6 a boli ju to usko,tak zrejme do skolky ju nedam...no sikovni to chlapi ked idu zateplovat dom.

eviska83
27. sep 2010

Kocky dala som zdielat fotky zo stretka aby videli aj svokrovci a im sa vobec neukazuju- neviete preco?
@etuska - to si nemysli ze toto je u nas bezne 😝 ved pisem ze prekvapil 😉 Simimu drzime na zajtra palce.
No a snad usetrite na oleji 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre