Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
15. jan 2010

Ja myslela jako damska jizda 😀 , chlapi hlidaj doma decka 🙂
No nato, ze tu neridim ( nepocitam ty dve jakojizdy ), tudiz se nikam stejne sama nedostanu, celkem odvazny napad 😀
Evka, to si dobra, vsechny si pozvat do domu 🙂
Neni spatne i nejake indoor hriste pro decka, kde se da sedet. U nas sice je, tak jako vsude, ale k nam asi nikdo nepojede 🙂 My prijedem kamkoliv. I kdyz muj muz takove akce strasne nema rad, tak uvidim, co rekne. 🙂

eviska83
15. jan 2010

Ono by mi to ani nevadilo u nas ,ale vravim boli by sme tu ako sardinky. 😖
No to by bolo super keby tam bolo neake ihrisko pre detiska.Uz aj mm povedal -u nas by to bol teda masaker 😀 😀 Erika- u vas na junction 1 je dost dobre ihrisko -tusim aj dnu aj von- len neviem ci je tam aj nieco kde by sme si mohli sadnut my dospelaci.V Portadowne je Peter Pan ,ale je to dost male.V Lurgane je Jumping Jack-ale je dost plne- jedine kedy sa ako tak da je sobota od 10.00ranna.Ale plati sa tam na 1.5hod a to je malo nemyslite?
My sa tiez dopravime kamkolvek 😵 😵 Ejviska -ani MM nie je uplny nadsenec na take akcie- ale na tuto je uz dlho pripraveny 😀
mamatrinka- na teba sa predsa zabudnut neda 😉

ejviska
15. jan 2010

V Junction one se da sedet. Bud uplne primo u hriste jsou stolecky, ale tam se nevejdem a pak jakoby " za zdi" je zbytek posezeni. Odtud neni zase tak dobry vyhled na deti, ale to nevadi, protze stejne nejdou videt. 🙂
Jeste lepsi je teda v Jet centru v Coleraine, ale to mate z ruky. Tam je i pekne pro male mimca.

eviska83
15. jan 2010

MM prave zahlasil ,ze my kludne aj do Londonderry 😉 teda nam je to fakt uplne jedno-len pocitajte s tym ze budeme meskat tak 20-30min. 😝

nawal
15. jan 2010

Super napad zeny, mne muz s detmi odchadzaju 1.2 na sk a potom idem ja 12.2 prec.
Nevieme este ako Rado robi na buduci tyzden, ale vsak keby to bolo kdesi tu na blizku dojdem aj sama hehe. A ked dalej tak len so soferom
😀

ejviska
15. jan 2010

Nawal, ta tvoja Iman to je teda modelka!Ty oci...

ejviska
15. jan 2010

Holky, kde se da koupit listovce testo a ta bryndza? Bryndzu nekdo psal, ze v Cookstowne, ale to je daleko. Treba v Lidlu to neni?

eviska83
15. jan 2010

ejviska- bryndzu asi len v tom cookstowne- v lidli urcite nieje a listkove cesto v tescu- v mrazakoch -obal cerveny ,alebo modry a napis just roll 😉
nawal- tak co najskor zistit ako robi 😵

etuska
15. jan 2010

ahojte kocky,
tak som rada ze tu prevlada take nadsenie zo stretka 🙂
V Junction 1 je to fajn-problem je len ten,ze cez vikendy su tam party pre decka,tak to by bolo urcite plne-jedine ze by sme si to "zabookovali" ako samostatnu akciu-ale to netusim co stoji

ejviska
16. jan 2010

Evi, diky. My jsme dnes byli v polskem obchode a tam bryndzu nemeli, ale jedne pan rikal, ze to maji v Tescu. Tak nevim. Listove testo mrknu, diky.

erika ma asi pravdu, my jsme tam byli tehdy v patek vecer, nebyl tam skoro nikdo. Asi 5 deti, ale vydavaly zvuku jak zoologicka zahrada 🙂

odraskova.jana
16. jan 2010

Ahojte kocky...je tu niektora z was aj z okolia Dunganonu,alebo Omaghu? 🙂

karolinka2
16. jan 2010

ahojte.ja len narycghlo lebo velmi teraz nemam cas tu prist neskor napisem preco....my sme tiez za stretko len buduci vikend karolinka oslavuje narodeniny....

ejviska
17. jan 2010

jano, my jsme portstewart 😉

matko, tak budete mit vic akcicek 🙂

nawal
17. jan 2010

Takze muz robi v sobotu rano a v nedelu vecer. Tak aky je teda plan?

mamartinka
17. jan 2010

Ahojte.Ako v Severnom Irsku.Tu mame dnes nadherne.Slniecko svieti hned je lepsia nalada uz.Pojdeme sa prejst asi k moru.Zelam vsetkym pekny den 😉

eviska83
17. jan 2010

Ahojte
jani my sme Aghalee 😉
Pisala som s Erikov cez FB tak viem ze Karolinka oslavuje 3rocky v sobotu 😉
Keby je stretko v nedelu bolo by to na vas vela???? 😵
Lebo sme rozmyslali az potom na dalsi vikend ,ale to zasa nevieme ci by to nebolo vela pre Nawal kedze jej hned potom idu vsetci na svk 😉
Nawal vyjadri sa 😎
A hlavne by sme teda mali upresnit miesto- navhry?????????????

etuska
17. jan 2010

ja som skor za ten posledny vikend-ale zalezi od Nawal.

Pozdava sa vam Junction 1 teda-to "indoor playground"-lebo som premyslala,ze ak by nas prislo viac,tak si to mozeme aj zabookovat a sla by som sa opytat na cenu teda-lebo viem,ze na "birthday party" to bookoju na 2 hodinky-le neviem ci to uz nebude teda obsadene.Ak mate nejake iny navrhy ohladom miesta-sup s nimi 😀

karolinka2
17. jan 2010

ahojte aj my by sme boli za ten posledny vikend.....

ejviska
17. jan 2010

Nam je to jedno,ktery vikend. Junction one nam vyhovuje. A to nejde udelat jen rezervaci u stolu? Narozeninovou music k tomu nepotrebujem 😀 😀 😀

eviska83
17. jan 2010

nam je to tiez jedno 😝 😝 😝 Nawal halooooo 😵 caka sa len na teba 😀
A aj nam vyhovuje Antrim- Erika -teda budes taka dobra a skocis sa popytat? 😵 😵 a music pri nasich detoch nebudeme naozaj potrebovat 😀 😀 ja som rada ked vecer pocujem vlastne slovo 😀
Este Jarka sa neozvala 😒 nemate niekto na nu kontakt?

mamartinka
17. jan 2010

Jarka bola teraz na facbooku.

mamartinka
17. jan 2010

Jarka ze sa vam sem zajtra ozve a nieco napise.Ze nema ani kedy sem nakuknut. 🙂 😉

etuska
17. jan 2010

Kocky-to ani tak nie je o muzike ako o tom,ze je to tam takmer stale cez vikendy "full"-ale mozem sa ist opytat ci uz maju na dalsie vikendy party a prip. mozno by sa to dalo bez rezervacky 😉
Nawal????? 😅

nawal
18. jan 2010

Tu soooooooooooooooooooom 😀 😀 😀
Ja neviem ako muz robi dalsi vikend. Keby bol junction1 plny tak v broughshane je Monkey business, dost velike.
Ale ako som povedala keby to je kdesi tu nablizku tak sa tam aj sama dopravim bez muza 😀 😝

jarka28
18. jan 2010

Ahojte ako sa mate?//planuje sa tu stretko?neviem ale kedy presne...tak napiste a mozno potvrdim svoju ucast ak sa bude dat...... 😉

etuska
18. jan 2010

Nawal-tak sa opytaj MM ,aby sme to mohli cim skor zariadit.
Jarka-ano planujeme stretko buduci,alebo posledny januarovy vikend.

eviska83
18. jan 2010

nawal- rychlo zistuj 😀 a to blizsie si myslela napr. antrim? 😝
jarka - ako v praci???

nawal
18. jan 2010

no on vie ako robi ten dalsi tyzden az v nedelu 😒 . vsak sa dohodnite a ja dofrciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😎

etuska
18. jan 2010

Nawal a mohol by byt teda aj ten posledny vikend-ak by to vyhovovalo aj ostatnym?????

jarka28
18. jan 2010

Ahojte...Eviska v praci super,strasne ma to bavi a je to tam super.......poslednu dobu robim aj vikendy takze ja asi nepridem na stretko.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre