Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

eviska83
19. jan 2010

jarka- som rada ze sa Ti paci v praci 😵 😵 to ani nieje praca ,vsak?Robis kazdy vikend? 😉
Tak baby teda posledny januarovy vikend? etse doriesit to miesto...... 😉 Erika na junction one je to ihrisko pre deti len von,alebo aj dnu- ja uprednostnujem dnu- nech mozem zlozit aj drobcov- 😵

ejviska
19. jan 2010

Evi, v Junction je i vnitrni a je tam neco i pro malinke deti.
Takze budeme pocitat sposlednim vikendem. To Monkey....co navrhovala Nawal, taky nevypada zle.

ejviska
19. jan 2010

Holky nemate zkusenost s posilanim velkeho baliku po uK. Je tezky tak 10 kg a je velky, plochy. Je to ta tabule, co jsem objednavala, je uplne blba, tezka a oni tam pisou magneticka, ale je to takova ta s magnetickym perem. Neda se na ni psat fixem. Takze zvazuji, ze to vratim. Ale zase postovne...Divalka jsem se na Royal Mail, ale je nejaka jina moznost???Nevite??

karolinka2
19. jan 2010

Ahojte.
Evjiska ak chces dam ti cislo na donaskovu sluzbu odtial beru za kilo 3 lybry ja som bola spokojna aj kamoska uz dlho cez nich posielaju baliky a robia slovensko,cesko ukrajinyu a polsko....

ejviska
19. jan 2010

Matko, diky moc, budu si pamatovat, ze o necem vis. Mezitim uz to neni potreba, nebudu tabuli vracet, protoze dceri se libi. 🙂 Ja jsem chtela neco jineho, ale stejne bych pulku penez co se vrati dala za postovne, tak na to kaslu. Ale dikes.
A pekne oslavte narozeniny! Peces dort?

mamartinka
19. jan 2010
etuska
19. jan 2010

Mati-verim ze sa dohodnu-je to aj v ich zaujme,ved kazdy den prichadzaju o velke prachy,tak hadam strajk dlho nepotrva

ejviska
20. jan 2010

Eriko, kdy chodis spat? 🙂
Mala uz si dva dny stezuje, ze ji boli v krku a ted ma jeste rymu a v noci kaslala, tak jsme ji nechali doma. Ale myslim, ze ji nic neni 🙂 Zitra asi pomaze do skoly, uvidime. Ale zase, aby se ji to nerozjelo...

eviska83
20. jan 2010

Ahojte - tak ja som sa rozhodla ze deti dam ockovat- dlho som rozmyslala a nakoniec ma presvedcilo hlavne to ze MM robi na letisku - v piatok ideme s Andrejom do nemocky kedze je al.ma vajcia a az dnes mi trklo ze drobci este bielko nejedli - a ked som to povedala HV tak na mna pozerala ze jak je to mozne- ved bielko sa ma davat az po roku nie?? 😲 😲 😲 tak sa zajtra musim dohodnut s GP nech im da tiez speci vakcinu 😝 Ked som volala na call centrum pr.chripky na svk tak mi povedali ze u nas ked je niekto al.na vajcia tak to hned beru ako kontraindikaciu 😕
Andrej si super zvyka na novu skolku - v pondelok som s nim zostala cely cas, v utorok asi pol hod. a dnes uz v pohode isiel sam 😉 Velmi sa mi tam pacilo(viac ako v tej predtym) maju super rezim a ucia ich max. samostatnosti- samy si natieraju toast,nalievaju mlieko,umyvaju po sebe riad atd.Po jedle si umyvaju zubly- no bola som nadsena 😵
Ozaj uz 2tyzdne pije len kozie mliecko a exem nam kraaasne schadza 😵 😵 😵

etuska
20. jan 2010

Evi-ja stale az okolo polnoci 😝
Eviska-tak super ze Andrejkovi sa paci 😉
Mne prisiel vcera papier na ockovanie proti pras. chripke,ale nejdem-jednoducho nie som presvedcena ze to chcem a potrebujem 😝 -tak hadam neolutujem 😔

jarka28
20. jan 2010

Ahojte....Erika podla mna si sa dobre rozhodla....ja som nedala deti zaockovat,proste vakcine neverim...Evi super ze sa Andrejkovi paci,nasa playgroup je tiez takto riesena...David pojde v septembry,chodil mi tam aj Marek takze mi ho vezmu...... 😉 ako sa dari dievcata?Erika ako brusko???

etuska
21. jan 2010

Jarka-dakujem,moze byt,len som poobede dost utahana 😝
Vecer som si lahla spat s Miskou o osmej,tak teraz nie a nie zaspat,tak som aspon upratala kuchynu a napisala sa pripravy na zajtra do prace 😀

eviska83
21. jan 2010

erika- co to ty mas za rezim??? 😀 😀 😀
Joj a ja zasa o ockovani - tak som ho dnes zrusila.... 🙂 .asi by som mala byt v horoskope vaha nie?Som o tom skoro cely den vcera citala a dnes uz pevne presvedcena som rusila app.- aj ja dufam ze neolutujem. 😝
Inak aj ja som uz zapisala drobcov do playgroup- az mi to prislo smiesne 😉

karolinka2
21. jan 2010

ahojte.#
My mame podnajomnikom kamoska sa minuly tyzdne vratili zo svk a mali spadnute stropy cely dom vytopeny tak zatial byvaju aj s detmi u nas kym si najdu dom,takze som velmi nemala cas pisat,lebo saleny dom....
Ani ja som sa nedala zaockovat proti prasacej chripke mne doslo nakolko som tlakarka....
V pondelok som odniesla do skolky papiere tak budeme cakat ci ju zoberu alebo nie lebo kapacit a je 52 deti a vraj minuly rok sa hlasilo okolo 80.
Bola som na pohovor v antrime v upratovacom servise janes robinson dva hodiny rano upratovat hotel na letisku a poobede dva hodiny upratova juntion one dobre som ju rozumela po anglicky aj myslim ze som dobre rozpravala vravela ze mi zavola ale neozvala sa,tak asi nic z toho este za mnou bola jedna rumunka co som videla na pohovor od nas z randalstownuy....
Pekny den vsetkym....

etuska
21. jan 2010

ahojte,
tak najtazsi den za mnou-uf-o tretej poobede som uz bola riadne utahana 😝 a cez den mi aj bruslo tvrdlo 😒-aj ked beriem vitaminy +Magne B6-tak uvidim dokedy vydrzim-ale chcela by som co najdlhsie.

Mati-a to upratovanie by sa ti oplatilo na tak kratku dobu,-myslim-preplatili by ti napr. cestu???

eviska83
21. jan 2010

Mati - aj mna to napadlo ci by sa oplatilo-alebo by ta tam vozili?
Erika- tak nohy hore a oddychovat- mas naordinovany prisny klud na lozku 😀 Idem si protirecit 😀 nebola si sa pytat na ten junction one?

ladysparky
21. jan 2010

ahojte dievcata.. troska sa medzi vas votriem 😅

som z irska, z juhu, a v sobotu by som mala ist s drahym do severneho pozriet jeden kocik.. predpokladam, ze sa do severneho uz tak skoro nedostanem (za 6tyzdnov mam termin), tak by som vas chcela poprosit, ci by ste mi neporadili nejake dobre detske shopy v okoli alebo priamo v belfaste, pripadne jeden poriadny shopping centre...
by sme tam sli pozriet, mozno nam padne nieco do oka a mozno bude nieco lacnejsie ako tu u nas 😵

budete take dobre a poradite mi?

vopred vam velmi pekne dakujem 🙂 🙂 🙂

etuska
21. jan 2010

ladysparky-hod si do googla:Mothercare, Argos...su tam teraz nejake zlavy a tiez Smyths-ine ma zatial nenapada

etuska
21. jan 2010

viac ti asi poradia kocky,ktore tu uz kocik kupovali 😵

Evi-este som nebola-dnes som dlho ucila-hadam zajtra skocim 🙂

nawal
21. jan 2010

ja som kupovala kocik v mothercare, ale vela ludi ma z argosu alebo zo smythsu.

ladysparky
21. jan 2010

Joj dievcata,asi som sa zle vyjadrila :-P kocik mame zajednany,ideme do sev.na hotove.ale ked uz tam budeme,by sme skocili zabit cas do nejakeho shop.centra,kde su aj detske obchody.trosku sa poflakat a porovnat ceny 🙂 a argos,m.care,smyths mame aj my tu,ceny som porovnala na nete 😉

etuska
21. jan 2010

Jaaaj ladysparky-tak ja nakupujem najradsej v charity shopoch,tak ti velmi neporadim 😀
aj teraz som nakupila plnu tasku veci za par libier 😀 -a to ta obdivujem,ze sa ti chce chodit s tym bruskom po shopping centrach-ja radsej ocumujem takto online a pripadne potom ked si vyberiem-tak idem na hotove 😵 😀

bru nocku 😵

ejviska
22. jan 2010

Matko, to stejne s domem se stalo i nasim znamym v Portadowne. JAk byly mrazy, praskla jim voda a vytopila cely dum. JSou na ubytovne, ale prave dnes dojedou na vikend k nam. Jeste nevi, jestli bude dum obyvatelny.

Eriko, no s tym brichem, to neni sranda. Mela bys oddechovat, at se mimco nenarodi predcasne. Jeste je do porodu dlouha doba.

Vcera jsme meli u nas takovy maly vecirek, no jak jsem psala Evce na Facebooku, prvni se zmizla klobaska! 😀 To jsem se smala 🙂

etuska
22. jan 2010

Evi-ved ja ani nemam fyzicky narocnu pracu-ucim od 9a.m-2p.m a vacsinu casu aj tak sedim a cca kazdych 30minut sa prejdem po skole,na WC-robim si take kratucke prestavky,tak hadam to bude OK.
pekny den vsetkym 😵

eviska83
22. jan 2010

booozinku martinak- take linky tu radsej ani nedavaj 😒 Uz si zbalena 😉

mamartinka
22. jan 2010

eviska83 uz druha co sa pita ci som zbalena.Ale nie.Inak ten link je strasny ze.Vies mi ideme teraz len s kabelami.bez batozin.A nic moc neberieme tak sa lahko zbalim.A az zajtra.Casu este dost.Ale uz sa nemozem dockat domova.Hlavne na snech.Ak bude cas sa vam z domu ozvem.Doma net mam tak v pohode.Len dufam ze odletime.V nedelu 13.20 odtialto a v sobotu v noci sa vraciame.Na tyzden ideme.

ejviska
23. jan 2010

Erika, ja kdyz jsem byla tehu, tak jsem byla celou dobu na nemocenske. Musela jsem zpocatku lezet, abych nepotratila a pak mi taky tak nejak od 20tt tvrdlo bricho. A to jsem delala doma uplne prd. 🙂Jedla jsem magnezium, ale dneska se pry na to uz ani nic nedava. No nevim. Tady se pracuje do ktereho tydne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre