Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

nawal
27. jan 2010

Ejviska mohli ste dojst na kavicku 😎 .
Baby tak moze byt o tej 10:30? Skorsie nie lebo muza nezobudim a poobede by sme tam nemohli byt dlho kedze ide vecer do prace.

nawal
27. jan 2010

Ja kym nieco napisem to trva celu vacnost hehe. Presne tak Eviska 😀

eviska83
27. jan 2010

Takze 10.30 na junction one?

etuska
27. jan 2010

mne to maximalne vyhovuje 😉
ano-Adventure Islande je v Junction 1-hned nad Subway-om-musite tam ist bud po pohyblivych schodoch,alebo sa da aj vytahom(pre tie co maju kociariky 🙂

etuska
27. jan 2010

mamartinka-tak si uzivajte Slovensko 😉 a nech stihnete obehat vsetko co potrebujete 😉 pekny dnicek 😵

ejviska
27. jan 2010

Dobre. V sobotu v 10.30 v Junction nad Subway. To je pro nas perfektni. 🙂

nawal
27. jan 2010

Super, dohodnute. Dufam, ze vsetci budeme zdravucky a zideme sa vo velkom mnozstve 😀 😎

ejviska
27. jan 2010

Nawal, diky za pozvani na kafe. Ale navsteva v cca 23.30h by se ti asi moc nelibila 🙂
A do kina jsme jeli na posledni chvili. Chlapi to tak vymysleli, i hlidani nasli 🙂

karolinka2
27. jan 2010

Ahojte.
Nam dnes odisla kamoska uz do noveho dopmceka,tak uz sme sami.
Super,ze ste sa nakoniec dohodli na tom stretnuti....
Evi ja som uz nebola sama vonku ani nepamatam a to nehovorim o kine....
Matka veru na svk su riadne mrazy ved aj v polsku davali ze kolko ludi pomrzlo,aj tu hlasia mrazy od sooboty...

mamartinka
27. jan 2010

Dobry vecer sa zela zo Slovenskej zeme.A dakujem etuli.No od zajtra uz maju mrazy ustupovat trocha a zasa ma zacat snezit a fukat.No sa nam to krati.V sobotu vecer letime spet uz.Zasa z Viedne ideme do Dublina.Inak baby v piatok ideme do Iscare tak drzte palcoky.Uz sa aj tesim ze nas vysetria a co nam povedia.Na 9.30 Slovenskeho casu sme objednany.Tak na nas myslite.Urcite napisem ako sme dopadli.Tak sa zatial majte a vsetky vas tam pozdravujem a zelam este pekny vecer a kludnu a pokojnu dobru noc. 🙂 😉

ejviska
27. jan 2010

Tak ja drzim palce moc moc, Marti!!

karolinka2
27. jan 2010

Matka drzim palce,ja som to absolvovala styri roky takze viem co to obnasa.

etuska
27. jan 2010

Mati-budem drzat palce,nech je vsetko OK 😉

Maťka-ved by si mohla dojst aspon ty na chvilocku-a drahy nech sa lieci doma 😉

OK baby-tak sme dohodnute-uvidime sa v sobotu. 😀

karolinka2
28. jan 2010

Ahojte baby tak ja v sobotu dojdem s malou....
Pekny den.

eviska83
28. jan 2010

Ahojte.
Martinka aj ja samozrejme drzim palceky - 😵 😵 Daj vediet ako ste dopadli...
No my sme boli naposledy sami von ked sme boli na svk- na jarmoku- stari rodicia strazili- a prehnala som to s varenym vinkom 😝 😝
Mati- jeeeee to je super ze dojdes 😵 😵 😵 Uz sa tesime 😝 😝 😝

etuska
28. jan 2010

Mati-super, 😉
Evi-ved si si len vychutnavala konecne chvile volna 😀 😀 😀

Ja som dnes ako vyzmykany citron-ucila som do tretej-ale ta ulava teraz 😀
Zajtra mam len 1 hodinu a aj Misku potom vezmem domov,lebo ma chuda zase problemy s mocovymi cestami 😒-ked ona je taky"trubiroh" a na WC chodi malo-uz som jej to dala aj prikazom-no rozkazte cosi dietatu 😖-nechcem jej opat davat lieky,tak sme vcera nasadili urologicky caj-hadam jej to prejde

nawal
29. jan 2010

baby nezabudnite zajtra o 10:30 😎 inak ako poznam svojho muza tak mozno budeme meskat takych 10 minut. 😀

eviska83
29. jan 2010

Takze zajtra 10.30- no my ako som spominala budeme meskat mozno aj 20min. 😝 uz sa tesime 😵 😵 😵

mamartinka
29. jan 2010

No ahojte babule.Vydim ze stretko sa planuje na plno.No napisem vam ako dnes bolo.Tento rok nas cakaju len sami lekari.Takze.V Iscare nas ma na starost velmi prijemna lekarka.Porozpravala sa s nami a mne spravila ultrazvuk.Chcela aj manzelovi spermio len to bolo obsadene a strasne dlho to trvalo.On mal spermio s pred 2 rokov spraveny a vtedy mal 100 percent dobry.Vravela ze by tam nemal byt neaky problem ked mal vtedy dobry.Ale ze nabuduce mu spravia novy.Dnes by sme tam dlho cakali.Tak a mne nasla neaky polip.Takze v maji ideme domov.Ja zostanem doma.Porobit vysetrenia u gynekologa a interne.Musia mi skontrolovat tlak,srdiecko ci mam v poriadku.Az budem mat vsetky vysetrenia opet do BA.Tam ma uspia spravia ten polip odstrania.Ze to je chvilkovy zakrok ale musia ma uspat.Potom az sa preberem tak hodinku ale pockam este ze na chodbe.Keby mi prislo zle alebo nieco.A potom mozem ist domov.Tak sme nadavali.Uz som to mohla mat davno hotove a nie cakat do teraz.Ten moj gyn to nevidel.Vzdy som prisla na prehliadku a ste zdrava.Ach jo.Potom az budem ja zo vsetkym hotova tak este manzelovi vysetrenia ze na neake pohlavne choroby a tak.No asi este tento rok teda to babetko nedocielime.Uvidime.A dakujem vam za drzanie palcekov.Snehu tu mame neurekom a zajtra uz letime nazad.Som sa rozpisala snad mi to nevymazu.Takze tak.Vsetky pozdravujem a ozvem sa az v nedelu z Dublina.Majte sa krasne vsetky a zelam este pekny zvysok vecera. 🙂 😉

etuska
29. jan 2010

mamartinka-tak to vyzera slubne-budem drzat palceky 😉

Nawal-neboj-10:30 som tam ako na koni,ale pridem len s Miskou-MM musi zajtra do prace 😒 -mozno vas este zastihne-ale hlavne ze my si poklabosime 😀
Uz sa na vas tesim.Ja budem ta s velkym bruchom a cervenymi vlasmi 😀 😀 😀

eviska83
29. jan 2010

Mati- aj ja budem drzat palceky 🙂
No a dievcence nas isto neprehliadnete-nase znamenie - kopa deti 😀

ejviska
29. jan 2010

Marti, to je teda beh na dlouhou trat. Ale v podstate to dopadlo dobre. Mozna tam ten polyp driv nebyl. Taky tam musi nejak narust...Ale je fakt, ze na doktorovi hodne zalezi a taky na kvalitnim ultrazvukovem pristroji.

Holky, tak zitra! Sice tady je dnes hrozne pocasi, snezilo. Muz vyhrozoval, ze jestli bude ledovice, tak nejedem. Ale je plus tri, tak snad bude dobre. Nas taky poznate, muz ma dva metry 🙂

etuska
29. jan 2010

Ejviska 😀
stretneme sa v Adventure Island(Junction 1) o 10:30 😉 -uz ste tam boli,ze?-tak vas pockame dnu

nawal
29. jan 2010

😀 😀 😀 no a nas tiez neprehladnete, teda hlavne mna 😀 😀 😀

etuska
29. jan 2010

Nany-šatka bude ruzova? 🙂

ejviska
30. jan 2010

Tak jsme doma. Bylo to fakt bezva.
EVI!!!! My jsme se nerozloucili, v tom Subway bylo moc lidi, tak jsme tam nesli. Takze aspon takto rozlouceni po internetu!! Mas perfektniho manzela 🙂
A vubec....vsichni jste se nam libili 🙂

Holky, napiste mi prosim vas, co to mate za tu TV. Je to sky, jo? To platite mesicne?

eviska83
30. jan 2010

ahojte
Aj nam sa velmi pacilo 🙂 musime castejsie 😉
NO Evi a my sme vas tam vsade hladali 😝 My sme si frontu vystali a pochutili si 😝
A ta telka nieje sky- mame freeview stoji to tusim okolo 20£ v tescu- ale ak mate plazmu alebo LCD tak by ste to tam vraj uz mali mat 😉 a neplatime mesacne nic 😵

etuska
30. jan 2010

ahojte kocky,
no veru super bolo-mala som pocit,ze sa pozname uz davno 😅
My sme boli kupit s Miskou este hracku malemu kamosovi k 1.narodkam,ja som si musela poobede 2 hodky pospat-taka som bola unavena a MM siel s Miskou na oslavu 😅

Uz aby bolo teplo a mohli by sme dat nejake stretko v prirode 😅 +grilovacka 😀 -a baby ,my mame aj veeeelku trampolinu v zahrade-do 95kg tusim-tak by sa aj tatkovia vysantili 😀

nawal
30. jan 2010

Caute zeny, joj ale bolo super, skoda ze cas tak rychlo usiel 😀
My sme este zbehli do tesca v Antrime dokupit na cestu neake plienky, a jedlo pre deti, nech sa zabavia cestou s jedlom hehe
To som nevedela ze v Antrime je vacsie tesco. no ked tu nebudu deti, pojdem sa tam prejst 😀 😀 😀

etuska
30. jan 2010

Nany-tak potom sa zastav na kavu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre