Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
2. apr 2010

Deti to muzou, nesmi to kojenci. Ale mel by si vyplachnout pusu a vyplivnout to. Ale kdyby jsi mu to potrela, asi se nic nestane. Ahoj

jarka82
2. apr 2010

Ahojte dakujem Ejviska. skusim ten corsodil maju vsade aj v tescuja som dostala ked som bola tehotna vtedy som mala afty. Vypisal mi to gp. Chcela som ist dnes k gp ale pockam este on vobec neplace nic fakt vzal to statocne. Ked sa mu to zhorsi pojdeme na emergenci dentist. No dufam ze ale nie. Citala som ze 5 dni po zakroku to moze boliet. Ten corsodil ma prijemnu chyt vobec nestipe tak vyskusame. Dakujem.

mamartinka
2. apr 2010

Vodka,sunka nech Vam chuti,vino nech Vam hlavu muti.Ved len raz ma tuto moc,prajem krasnu Velku noc!Krasne sviatky.

eviska83
2. apr 2010

Veľká noc jar nesie v batôžku od Slnka,
budí sa príroda, tok šťastia zažblnká,
maľuj si dievčička, farebné vajíčka,
aby si mala čím, obdariť Janíčka.
Janíčka, Dušana, okúpu ťa zrána,
rumeň sadne na líčko, keď im podáš vajíčko.
Aj my zelame krasne sviatky.

pajakubik
2. apr 2010

PEKNE VELIKONOCE BABY VSEM PREJEME.... 😉
At nejsme moc mokre a zbite a at si vsecky pres svatky hlavne odpocineme 😎

ejviska
3. apr 2010

Ahoj vsem, ja bych ani nevedela, ze jsou Velikonoce. Tady slavi cca za 10 dni Novy rok 🙂
Vcera vecer jsem nemohla usnout a rikala jsem si "zlate Irsko", v pokoji bylo milion komaru. Porad jsme je vrazdily a pak muj drahy muzicek odhalil, proc tu dneska jsou a vcera nebyly. Rano otevrel okno a to zustalo celou dobu pod zavesem otevrene 😠 A ten casovy posun je taky hrozny. Ale uz jsme si zvykli. Jinak je tu krasne, kazdy den je bourka, coz je prijemne. A vcera byla na plazi svatba, vsichni turisti cumeli a fotili. A cca po 10-ti minutach zacalo silene prset, tak mne jich bylo lito. Na plazi byly kvetiny, stul pro dva, dort..vsechno schovali, ale myslim, ze pak se vse dokoncilo. A vecer z plaze novomanzele vypustili nejaky horici balon nebo co, ktery se vznesl na plaz. Pekne to bylo. Fotky casem na FB ;)

karolinka2
3. apr 2010

Ano Matka drahy mi o tom rozpraval.
Baby aku velkonocnu pasku(babovku)upiekol neskor dam foto na facebook.

jarka28
7. apr 2010

To sa dalo cakat.......za chvilku budeme platit aj za to co vydychame....pri nastupe vyfasujeme kyslikove bomby ,kto si minie zaplati si navyse .... 😀 😀 😀 ja ked poletim s tromi detmi ktore chcu ist kazde 3 krat na WC- no tak budem musiet setrit evrace.... 😀 😀

etuska
7. apr 2010

mamartinka-tak to je teda uzasna sprava 😀 😝
esteze lietame s Easyjetom 🙂

jarka28
7. apr 2010

Erika -to sa niekto ma 😀 😀

karolinka2
8. apr 2010

Ahojte.
Tak uz mame po sviatkoch,my uz mame masa vyse hlavy,tak som dnes robila zapekany karfiol a palacinky. 🙂Pocasie nam hlasi stale teplejsie a teplejsie tak to hadam bude aj tak,az 16 stupnov som pozerala vecer ze ma byt.
No Matka citala som to s tym ryankom tak ako pise jarka ak mas tri deti,.....skoda reci.

etuska
8. apr 2010

hadam nam vydrzi taketo pocasie-ja som od vcera asi 4x prala-super vsetko vyschlo.

Vcera som bola u GP-babatko je uz otocene dole hlavickou-moze sa varj este otocita,ale je to malo pravdepodobne.
Mame este s Miskou do konca tyzdna prazdninky,no mne sa ani nikam chodit nechce-dnes sme boli takmer 1/2 dna v zahrade-Miska skakala na trampoline,kreslila si s kriedami,skakala skolku,hrala futbal 😅 -uz mala asi tiez dost toho trcat stale dnu.

Zacala som trochu upratovat "hostovsku" izbu-lebo mame z nej sklad 😝 -ale nejak to neprehanam-robim len kolko vladzem 😀 -no chcem si este do konca tyzdna pokupit veci do nemocky,lebo od pondelka idem este na 3tyzdne do prace-tak aby som mala zbalene pre pripad 😀
pekny podvecer 😵

karolinka2
11. apr 2010

Dobre rano.
Dnes vyzera opat slnecno,tak pojdeme do kostola a potom na preliezky.Vcera sme boli v ballymene v peoples park ale uz bolo dost chladno a zabudli sme bundy tak sme sa nezdrzali dlho.
Erika super,ze babo je uz otocene,no to mi nieco hovor o hostovsku izbu mi tam mame takisto skladisko a plno mechov,ktore potrebujem odviest do charity...
Peknu nedelu vsetkym. 🙂

mamartinka
11. apr 2010

Dobre ranko Mati.Aj u nas je dnes zasa pekne.Snad po obede zajdeme nachvilku pozret k moru.Tak vsetky pozdravujem a zelam este pekny zvysok nedele.Uzite si slnecnych dni pokial su. 😉 🙂

karolinka2
12. apr 2010

Halooo baby kde ste vsetky....

eviska83
13. apr 2010

Ahojte
No teda je fakt ze to tu utichlo 😒 Ejviska tu chyba 😉
My nemame nic nove- deti zdrave- konecne zacala skolka tak mam aspon rano klud 🙂 Karol tento tyzden robi z roboty vodicak na vysokozdvizny vozik tak musi byt v praci od 9.00-17.00 - takze ani ja nemozem ist do prace 😠
Vecna dilema co uvarim detom 😒 podari niekto?? 😵
Prajem krasny den 🙂

ejviska
13. apr 2010

HA!!! Ja tu su! Jsme na Ko Lantha a je tu dobry internet. Tady by se vam libilo! Bungalow u plaze, hned vedle restaurace a bazen. Takze muzu v pohode Terku vypustit. Muzu snidat a nechat ji na pokoji. A personal v hotelu je fakt thajsky - samy usmev. V mori jsou dnes docela velke vlny, jinak je tu ale poloprazdno. Na plazi skoro nikdo. V hotelu taky malo lidi, spis rodiny s detmi. Nechala jsem si uplect copanky na hlavu! Toz v 35-ti nejvyssi cas! 🙂 Dneska jsem byla na thajske masazi, parada, ale normalka to bolelo. Vypada to nenapadne, ale vzala to dokonale.
A Happy New Year!!! Tady dneska slavime 🙂

etuska
13. apr 2010

ahojte kočky,
ja som akurat prisla z prace a dala Mske 2-hy obed 😝 😅 -ona ten v skole jest nechce-tak ma stale len nejaky sendvic,Actimel,ovocie a doma jej dam aspon polievku,alebo nieco varene.O chvilu ju idem odviest na kruzok-nech sa trochu vylieta v telocvicni.

Uz druhy den mi poriadne tvrdne brucho-moze to byt aj tym,ze 5 hodin v skole sedim a nie je to teda vobec pohodlne.Robim si sice po polhodine prestavky,no predsa to nie je to co doma-ze si lahnem kedy chcem.Zajtra idem konecne do nemocky ku konzultantovi,tak som zvedava ci ma tiez len popocuva a pozrie ci mi nepuchnu nohy 😖

Ejviska-tak to je super,ze mozete oddychovat tam kde je poloprazdno-to je idealne-ved na preplnenej plazi sa ani oddychovat neda 😅 Tesim sa na to foto s vrkocikmi 😀 😀 😀

Evi-super sme sa u vas citili,Miska vcera pozerala Spievankovo 😀 a este raz dakujem za vsetky veci-pomaly ich uz asi zacnem cez vikend triedit a prat 😀

karolinka2
13. apr 2010

Ahojte.
My sme nedavno dosli z prace,idem aj zajtra neviem ci len tento tyzden alebo mi pridala dalsi den,comu by som bola velmi rada,lebo uz by som robila pondelok,utorok,streda a piatok.
Akurat som si dala kapustu s maskom drahy vcera varil nejaku specialitu ale vyborne.Vecer na anglictinu,ale rozhodla som sa,ze nepojdem asi pisat tie testy na certifikat lebo si myslim,ze to nezvladnem,nie som az taka dobra v angline.
Evi vzdy sa tesim ked vidim na facebooku fotky,su uzasne.
Erika Evicka co ste mali stretko???
Erika no uz je to tazke ten posledny mesiac,ved to nejako zvladnes a potom relax. 😀
Pekny zvysok dna vsetkym.

karolinka2
13. apr 2010

Nechapem ved som si zmenila tu fotku a stale mam tam usmievavu babiku.hm

etuska
13. apr 2010

Mati-preco nechces tie testy aspon skusit-vedela by si nabuduce na co sa viac zamerat-ved za skusku nic nedas 😉

karolinka2
13. apr 2010

Erika neviem sa nejako rozhodnut,mozno aj to ma troska odradilo,ze Lucka s Jankou sa rozhodli ze nepojdu a ja mam ist sama,teda s cudzimi ludmi bude sa to pisat na tom college co sa ide smerom ku vam.

eviska83
13. apr 2010

mati- no aj ja by som to sla skusit- preco sme my Slovenky take nesebavedome? 😠 a mozno samu seba prekvapis a ak nie tak nabuduce budes mat aspon predstavu co a ako 🙂
S Erikou sme mali sukromne stretko 😀 😀 😀- ale nie- mala som par veci po chalanoch tak snad to este ona vyuzije 🙂a trosku som ju vyuzila (ucitelku nasu 😉) bolo super len keby ten nas zloduch dal Miske trosku vydychnut 😵
Aku specialitu varil ? sup sem s receptom.
A to si musim zmenit foto? preto som aj ja usmievava babika 😀
Evi- no ozaj fotky na FB su uzasne- uzivajte si to - a cakam tiez na fotecku s copikmi 😉 a na taku masaz -hmmm -dala by som si povedat 🙂
Tak dnes som im uvarila zeleninkovu polievocku s haluskami- co zajtra????

karolinka2
13. apr 2010

Evi akurat som dosla z angliny a robime uz druhy krat tie testy podobne ktore budu na certifikat,a vela veci nerozumiem a opytam sa ucitela a on mi vysvetli,ale na testoch mi to nevysvetli nikto tam sa musim spoliehat sama na seba.ved uvidim este sa mame rozhodnut do buduceho tyzdna.
Opytam sa draheho ako robil tu kapustu ja tomu hovorim specialita lebo mi to velmi chutilo ale to je take skromnejsie jedlo ale chuti vyborne.
Aj ja chccem zajtra robim zeleninovu polievku s krupicovymi halustickami alebo kelovy privarok.

etuska
13. apr 2010

Mati-hmmm-poviem ti priklad z praxe-na statnice som vedela 1/2 otazok-viac sa jednoducho pri kojencovi stihnut nedalo 😝 -napriek tomu som to riskla-lebo som si nevedela predstavit len tak prepast sancu....

Aj ked si nie si ista a myslis si ze vies malo-uz len to-ze tam pojdes a uvidis tie tipy uloh-vyskusas si to na vlastnej koži...-uz to ta posunie dalej.Drzim palce 🙂

Mne uz druhy den tvrdne brucho-rano mam appointment v nemocke-tak som zvedava co mi na to povedia

etuska
13. apr 2010

Evi-Miska sa paradne vysantila-zaspala ako zarezana 😀

karolinka2
13. apr 2010

Erika vdaka za povzbudive slova.A drzim palce zajtra u lekara.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre