Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
23. máj 2010

@jarka28
Jarka-praveze brusko tvrdne ovela menej ako minuly tyzden-to som mala aj caste kontrakcie,poslickov,bolesti krizov a tereaz nic 😕 🙂

No podarilo sa ten prsten ropilit takym malym pilnickom-tak mi tatko vravel,ze teraz mi bude musiet kupit novy.... 😀

ejviska
23. máj 2010

Evi, to nechapu :( Ja jsem normalne z plaze telefonovala. To me mrzi ...Bylo krasne, vedro, ale kolem te 4hod se to uplne pokazilo. Jeste ti pak znova napisu cislo, jestli jsem se nespletla. Zvonilo to?

Erika, ja se picnu...s tim pilnickem 😀 😀

Matko, diky za gratulaci, ale nijak jsem se o to nezaslouzila 😀 Ty jsi velky sportovni fanda!

karolinka2
23. máj 2010

Ano Evi hokej,tenis a futbal viem poriadne prezivat. 😀

jarka28
24. máj 2010

Dobre ranko 🙂 ,dnes mame zasa krasne...idem nahadzat do pracky a uvarit zeleninovu polievku s haluskami.....na vysetrenie nejdem dostala som menstr.,tak idem zavolat a preobjednat sa....citila by som sa hrozne keby ma mali vysetrovat .....Erika ako?...ozaj ja som mala tyzden pred porodom tvrdnutie bruska ,potom tyzden klud a nanovo bolesti a uz som aj isla......uz mas len par dni do terminu tak som zvedava teda...ako casto chodis teraz k DR.?No a ten prstienok? 😀 aspon teda dostanes novy....

ejviska
24. máj 2010

Holky, ktera jste tu psala, ze mate kontakt na levne posilani zasilek a stehovani do CR? Diky!

etuska
24. máj 2010

@jarka28
dik,citim sa fajn-mozno ticho pred burkou 😀

jarka28
24. máj 2010

Erika urcite ticho pred burkou....malinky ti daval na javo ze sa mas chystat a teraz sa on chysta a onedloho sa ozve ze uz je Ready 😀 Ejviska myslim ze Martinka ,ale na FB som minule videla nieco v skupine belfast ceskoslovenske forum ....idete sa stahovat do CR alebo len posielat nieco?

etuska
24. máj 2010

@jarka28
Jarka-tak hadam bude vsetko OK-preobjednaju ta na dalsi mesiac,alebo budes musiet cakat dlhsie? 😕

jarka28
24. máj 2010

Neviem este ako dlho...volala som rano ze nemozem a pani povedala ze mi pride novy papier s terminom....ale kedze sme v irsku tak urcite to nebude tak rychlo...... 😝

eviska83
24. máj 2010

Ahojte.
No aj my si ideme uzivat na zahradu ked vstanu 🙂
Jarka- no teda -uz si to mohla mat za sebou 😒 dufam ze nebudes musiet cakat dlho 😉
Erika- uz mas vybraty novy prstienok? 😀 😀 😀
Ejviska- je mi to veeelmi luto ale ja koza som to teraz kontrolovala a ja som sa pomylila v jednom cisle 😠 😠 😠 a ked som skusala volat tak mi ani raz nezvonilo ,len mi hovorilo ze nemozes odpovedat na volanie a mam skusit neskor- no nic mozno nabuduce 😵 Aj ked som sme si povedali ze uz nikam chodit nebudeme a ostavame u nas na zahrade 😵
Mati- to ty si taky sportovy fanda???? tvoj muz musi mat z teba radost 😀 😀

ejviska
24. máj 2010

JArko, znami se stehuji. po dvou letech se vraci do CR. Nekoho maji, ale za kg 2.99 libry, to se mi zda moc.

Evi, spoluprace na Farme parada!!! 😉 😀 Ale s tim cestovanim si to rozmysli, chteli jsme udelat BBQ,ne? Na konec to bude az v zari, uz to vidim.. 😎

karolinka2
24. máj 2010

Evi aj ja co posielam baliky po donaskovej sluzbe tak 3 lybry za kilo,ale ja som s nimi spokojna su spolahlivi a myslim,ze viaceri tak beru....

eviska83
24. máj 2010

Evi- ak toho maju naozaj vela tak sa oplati- red head- http://www.redhead-int.com/site/home/- za 400kg sa plati okolo 250-300£- ale nieje to poistene- takze ziadne cenosti 🙂 Asi 4 kamosi ich vyuzilia a boli spokojni 😉
Nooo na farme si rozumieme 😀 😀 No teraz je asi rad na vas- takze vas cakame u nas na zahrade- my tu mame teplejsie 😵
Tak nakoniec sme si uzivali trepla v Lurganskom parku- prisli neter so synovcom tak sme sa vyblaznili 😵

ejviska
24. máj 2010

Diky za odkaz. Podivam se.
Evi, my mame jenom jeden jediny volny vikend v cervnu, asi tak kolem 20.6., jinak plany na vsechny vikendy. Pak konec srpna jedine.

eviska83
25. máj 2010

Ahojte
Martinka- kde ty na to chodis???? 😉
Evi- noo 20.6 mam mat volno- takze pridete? 😵 kto sa chce pridat?
Tak my mame zajtra meeting na ktory som chcela ist - ale karol robi od 15.00 😒 nejaky dobrovolnik na strazenie 3 deti na 2 hodinky? 😀
Dnes sme boli s Andrejom u zubara- pekne otvoril usta a dostal pochvalu - vsetky zubky ok 🙂
Erika- ako?

ejviska
25. máj 2010

TAky si rikam, kde na to Marta chodi 😀
Ze by 20.6. ??? Taky zalezi na pocasi. MAte velkou zahradu?
Andrejko sikulka, my mame se zubama problem, moc kazu ☹ . Klidne bych decka pohlidala, ale jste strasne daleko.

etuska
25. máj 2010

@eviska83
Evi -dobre2v 1 a priznaky nikde 😀

eviska83
25. máj 2010

Evi- zahradu mame obrovsku 😉 len gril mame malicky -taky ten kyblik- koli detom aby sa k tomu nedostali 😵
Ja si myslim ze ma zdrave zubky vdaka tomu ze pije vela mlieka a davam mu floridove tbl 🙂

karolinka2
26. máj 2010

Ahojte.
Ja som bola u zubara s karolinkou minuly tyzden,a pekne si sadla otvorila pusu a ked zubarka zobrala rukavice koniec vyskocila z kresla,ona sa velmi boji balonov a rukavic,niekedy sme kupovali balony pomaly kazdy den ale asi dvakrat jej praskol a odvtedy je to tak.

etuska
26. máj 2010

@karolinka2
bre ranko 🙂
Mati-my sme Miske povedali ze ma na tetu zubarku vycerit zuby ako lev a zabralo to 😀 😀 😀

jarka28
26. máj 2010

Bre ranko...Erika stale nic? 🙂 🙂 ako sa mate??spominate zubara,aj ja som bola s detmi nedavno,Sasena super zubky,najmensi tiez ale Marek no konec-pokazene zuby a bude mu aj vrtat ...on si vobec nechce umyvat zuby ,a ja uz neviem ako na neho.....snazim ako sa da ale on sa zatne a konec......dnes je celkom pekne vonku,trosku chladnejsie ale da sa.... 😉 co varite zienky?

karolinka2
26. máj 2010

Jarka Karolinka si umyva zubky az pricasto...ona je stale s kefkou a pastou,ja jej nestiham kupovat zubnu pastu. 😀 Ja dnes robim varene zemiaky,tekvicovy privarok a masko a vajicko k tomu...
Erika este je stale tu. 😉

etuska
26. máj 2010

@jarka28
akurat idem na kontrolu do nemocky-tak som zvedava co mi povedia-ale citim sa fajn 🙂

jarka28
26. máj 2010

Erika to som zvedava aj ja co ti povedia...este mas par dni do riadneho terminu nie?.....Mati aj moji dvaja si kefkuju zubky super ale Marek je strasne lenivy....aj zubarka ho zprdla ze si ma cistit zuby,on uz ma viacero aj dospelych zubov ......tekvica u nas nejde,skusila som raz a nikto nejedol....urobim zapekane masko a ryzu a bude aj na zajtra,dnes mam zasa nocnu a zajtra sa mi nebude chciet varit urcite..........ozaj baby planujete nieco na leto?...ja chcem ist do Legolandu,pozerala som ceny,letenka hotel vstupenka a ja a dve deti okolo 300 coz je super si myslim.... 🙂 Martinka nechcete sa pridat?

etuska
26. máj 2010

@jarka28
termin mam v piatok(ale ten povodny podla MS az 6.6)
mrknem neskor
pekny dnicek 😵

ejviska
26. máj 2010

Evi, terezka si cisti zuby porad, mleko a mlecne vyrobky taky pije, fluoridove tabletky davam a stejne... Delaji se ji takove zvlastni kazy pri krcku zubu. Ty fluoridove tabletky jsou na fluoridaci trvalych zubu pry. ( tak mi to rekla zubarka )

Jarka do jakeho Legolandu? My jsme zvazovali ten Disneyland u Parize, ale pak jsem to zavrhla. Nikdo z nas nema rad takovy blazinec 🙂 A meme se stejne nikam nechce 🙂 Ale na podzim do Parize asi pojedem, chci videt Versailles.

jarka28
26. máj 2010

Evi do Legolandu windsor Londyn....je tam tiez blazninec,ale slubila som detom ze pojdeme a Marek miluje lego....k moru tento rok nepojdeme a ja idem v septembry sama domov na par dni si oddychnut......Disneyland som chcela tiez,zvazovala som medzi nim a legolandom,ale vyhral legoland.....booknem nam aj jeden den v Aquariu sea life v Londyne a jeden den z zabavnom toboganovom parku a bude super...idem len ja a starsi dvaja ......Ale ten Pariz a Versailles tiez chcem vidiet a urcite sa tam dostanem niekedy ....nahovarala som kolegynu z roboty na vikend do Pariza tak sa uvidi.....

eviska83
26. máj 2010

Ahojky 🙂
@erika- tak drzime palceky a sme zvedave na spravicky 😵
Baby musite provokovat s dovolenkou 😀 😀 😀 My tento rok ako obvykle SVK- ale dufam ze za rok sa uz niekam dostaneme- planujeme tiez Francuzko poznavacku - tak na tyzden ale bez deti samo a potom mozno niekde k vode- 😵
@ejviska- ja davam Natrium flouratum zo svk- zacala som to uzivat ked som bola v 5 mes.tehotenstva- to je vraj na mliecne zubky a potom sa ma zacat po roku- a podla veku dietata- teda 1rok -1 tbl,2r-2tbl denne- to uz je na trvale zubky,jasne ze nedavam denne- ked sa mi podari tak 2-3x do tyzdna 😀 A teraz nedavam vobec lebo uz nemam- musim dokupit 😉
@karolinka2- no ten lev by mohol zabrat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre